Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

CZeść 🖐️ :D Phill za delicjami nie bardzo przepadam :D ale jakbyś miał te twoje herbatniki to z miłą chęcią :D a na basen cie weźmiemy :D juz nie smutaj sie :D Swoją drogą powinni nam policzyć jakieś ulgowe bilety :D przy tych naszych wagach to podchodzimy pod dzieci :D gorzej z wzrostem ,ale może jakoś omotamy z Misską biletera :D A co tam czytasz w tej twojej samotności ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 qrcze, znowu jakis wir mnie lapie:O:O:O ryjkkku hehe \"\"przy tych naszych wagach to podchodzimy pod dzieci \"\" hehehe to ile wazycie (Ty i Miss),rzecz jasna osobno kazda:P Poza tym spokojna glowa...nawet bez gipsu, szyny itp.nie wybrala bym sie z Wami na basen bo ja tylko plywam po warszawsku......tyłkiem po piasku;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :D to ja dla ciebie specjalnie wezmę te kółko i motylki :D Jakbyś się podtopiła i trzeba było usta usta to Phill ci na pewno pomoże i uratuje :D :P No ty też raczej do pulchnych nie należysz :D także bez obaw woda będzie miała poziom kolan :D jak dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a nie nalweze do pulchnych:P..jeszcze ;) Wiesz ryjku...ja wole podziwiac wode z brzegu :) Kapiele jedynie w domu w wannie:) Hmmmm ale z drugiej strony, pisalas,ze bedzie do kolan to moze zaryzykuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nic się nie bój :classic_cool: jest tam taka mała wysepka z wodą do kostek :classic_cool: tam sie nie utopisz :classic_cool: my już cię przypilnujemy :classic_cool: Żeby nie zmarnowac czasu na samo pluskanie ,załatwimy ci fajnego pana od nauki pływania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo to ja ide skoro bedzie jakis facet uczyl mnie hehe;) Do sauny na koncu skoczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :classic_cool: do sauny wskoczymy :classic_cool: potem na jakiegoś drineczka (bezalkoholowego :D) moze jeszcze troszkę podtopimy Philla :D nam trzem nie da rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ,wiesz co :classic_cool: bierzemy cię razem z ta twoja szyną :classic_cool: jak Phill bedzie się opierał czy tam rzucał to z szyny mu :classic_cool: zataimy go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ok ale w przyszlym tyg.bo jestem teraz przeziebiona i czuje sie jak flak juz nie wspominajac jak wygladam:P Poza tym jescze tydzien i baju-baju balascie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Angel na wodzie do kostek będzie ciężko mnie przytopić. A czytam \"Miłość w czasach zarazy\" Mrquize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph a kto tu mowi o wodzie do kostek?;) Fajna ksiazka? Ja mam miec na dniach jakas o duchach itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :classic_cool: o widze ze sie wieksza ekipa na basen szykuje :classic_cool: Angel nic sie nie boj, nie damy Ci sie utopic :D a jak ktos bedzie niegrzeczny to na bicze wodne :D no ja jak ze swoja waga ciezka wskocze do basenu to pol wody wyplynie na brzeg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss taaa hehe no na bank wyplynie pol wody na brzeg hehe;););) Zycze milego dnia 🌼 myyyykam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss ratuj Aniołek chce mnie utopić. Aniołku to jest noblowana książka. W sumie coś pomiędzy romansidłem a obyczajówką. Gościu ma strasznie przydługawe opisy ale pewne rzeczy bardzo ciekawie postrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska :D zebyś kafli nie wytłukła na basenie od swoich kosteczek :D Phill czy t jakieś romansidło? :O Eee takich to nie lubię :O nudne takie jakieś :O Oglądałam wczoraj fajny horror :classic_cool: na Tvn w nocnych godzinach :classic_cool: ale zabijcie mnie ,nie pamietam tytułu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ryjku to jest romansidło i jeszcze dostało nagrodę nobla:) Jest ciężkie i momentami przynudnawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mogło nawet dostać złotego globa :D jednak każdy czyta co lubi ,więc się nie wcinam :) Ja to bym sobie przeczytała coś o trudnym dzieciństwie ,może o rozterkach zyciowych ,no takie zwykłe codzienne sprawy ,które ktoś kiedys przeżył ,rozczarowanie bliskimi i takie tam popierdoołki :D Coś się ostatnio sentymentalna robię :O źle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he to wbrew pozorom mogło by Ci przypasować. Historia ma trzech głównych bohaterów, dwóch facetów i jedną babkę. Babka jednego rozkochała w dzieciństwie (biedny urzędnik pocztowy), wyszła za drugiego (dziany i szanowany lekarz) i ten pierwszy czekał (i przygotowywał się) 51 lat aż jej mąż umrze by ją na nowo w sobie rozkochać :) Tak w skrócie:) Chociaż gość ma nieznośny zwyczaj rozwodzenia się na 4 strony z powodu mydelniczki itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ,to nawet fajne :) aby tylko nie było tam imion Fernando ,Manuel i takie tam :D bo od razu kojarzy mi się z tanimi telenowelami :D No to trzeba się wybrać do biblioteki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm no i tu jest zgrzyt. Gościu pochodzi z Karaibów a tam były silne wpływy hiszpańskie. Jest Florentina Ariza, Juvenal Urbino, Fermina Daza i reszta ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz choroba :D wiecej czasu zajmie mi odczytanie poprawne tych imion niż przeczytanie encyklopedii :D mozna jednak sobie samemu skrócić troszkę imiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tak źle :D A własnie dlaczego czasem wyskakuje mi @ na ryjekk tlen :O nawet nie mam takiego @ :O co skasuje to po jakims czasie znów wyskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×