Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

A ja zadzieram kiecę i na miasto lecę :D Kto mi zapoda pomysł na obiad 😭nie mam weny twórczej do gotowania :D coś szybkiego ,coś lekkiego i nie z torebki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterfly073
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku ja tez dzis nie mam weny do gotowania.....cos szybkiego,dobrego i malo kalorycznego przydalo by sie:P ...tym bardziwj,ze tylko jedna reka moge gotowac:O ja juz lece......milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej buterfly073 :D co tak tajemniczo ?:D Ja juz wróciłam z \"miasta\":D na obiad coś juz mam :D stare sprawdzone na gorące dni :D a jeszcze kupiłam sobie firanę do kuchni :D tralala :D pan mi ładnie opuścił cenę :P niop ma się ten urok :D albo towar wyprzedawał i tak spuścił z ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniekąd czuję się odpowiedzialna za ten czyn :D Chyba nikomu to nie przeszkadza ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze :D Muszę sie wam jeszcze pochwalić :D normalnie zapomniałbym a to takie przecież ważne :D kupiłam sobie kwiatka w doniczce :D bluszczyk taki mały :D o i jeszcze świeczkę zapachową do domku :classic_cool: o zapachu morwy :classic_cool: mmmmm....pamietam jak byłam mała ,chodziłam z siorą i bracholem na morwy :classic_cool: najlepsze były te czarne :D jak wszystko zjedliśmy to za białe sie zabieraliśmy :D Normalnie jakiś czas wspomnień mnie złapał :D jeszcze troszkę a dojdę do momentu jak zacznę pisać powieść pt:"Wspomnienia ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku alez ja wiem, ze razem z Fillem zalatwiliscie mi ta piekna poniedzialkowa pogode, za co jestem Wam niezmiernie wdzieczna! 😘 :D a ja wczoraj bylam na zakupach :classic_cool: kupilam sobie kilka takich letnich t-shirtow w sam raz do dzinow :classic_cool: jeden ma taki swietny napis - MONDAYS MAKE ME CRAZY :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku torebki jeszcze nie zostaly zamowione :o za to kupilam dzis 2 tuniki, kurde bo ladne byly :o Fill ale nic nie mowiles, ze chcesz okularki :( a wogole to mam nowa dziare :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Misska :classic_cool: chyba poczułyśmy zew na kompa bo w tym samym czasie się wpisałaś na topic a ja wlazłam :D to chyba przeznaczenie :D No dobra z tą torebką żartuję :D jak odemnie pogoda była gratis :D Phill może focha strzelić ,ze okularków nie ma :D Ja bym tam z nim nie zadzierała :D Lepiej leć do sklepu po 5 i kup parę okularów :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca fix :classic_cool: nie doczytałam :classic_cool: jakaś nowa dziara mi się mignęła :classic_cool:coś więcej na ten temat proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek kurde mowisz, ze Fill moze focha strzelic , deszcze i burze zeslac 😭 to ja chyba lece po te okularki :P Ryjek kurde no jestesmy sobie przeznaczone, no nic nie poradzisz :classic_cool: mam nowa dziarke na stopce :classic_cool: jak strzele fote to pokaze :classic_cool: ale tu mozesz zerknac na jedna z wczesniejszych moich dziarek - grudniowa :) http://img168.imageshack.us/my.php?image=cherry2se7.jpg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie strzele focha. Ale miałem takie fajne okularki w których na rowerku jeździłem i gdzieś po drodze wypadła mi śrubeczka i jedno szkiełko sobie lata:( a tak je lubiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek. A ja właśnie spędzam ten uroczy wieczór pracując :O bleeeee łyknęłabym sobie winka dla inspiracji ale mam zakaz chwilowy. No i weź tu człowieku miej dobry humor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do roboty a nie na kafe siedzieć !!! Do tematu - ja jestem w takim zwiazku, z Ukrainką zamieszkała na Litwie . Jutro własnie jade do mojej kochanej, i w chałupie tylko jeden dzień, bo wrocilem dziś z 3 dniowego wyjazdu do Holandii i Niemiec po stare szroty na lawecie, ach cieżkie jest życie kierowcy.... ale za prace a biurkiem i tak bym w zyciu sie nie zamienił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujku ty brutalu :P przecież pracuję, no ale czasem trzeba wleźć na kafe dla relaksu :) oraz celem złagodzenia bólu istnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - ale ja siedzę w domu tylko dziubię jakieś debilne tabelki, szlag mnie trafia... a niech to, strajkuję, idę od tego komputera bo się napromieniuję na amen. Buźka i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×