Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

a zapomnialam sie pochwalic, ze moj telefon zyje wlasnym zyciem, ktorego jakos pojac nie moge :o odebralam go i mowia ze dziala i wszystko ok, ale wgrali nowe oprogramowanie zeby nie bylo. wkladam swoja karte i znowu to samo, caly czas traci siec :o no kurde mialo byc dobrze a nie jest, no to sprawdzam dalej, wkladam inna karte z innej sieci i... dziala :o dziala wszystko ok, siec nie znika, normalnie nowka sztuka :o no to wkladam z powrotem swoja karte, znowu fiksuje :o wkladam swoja karte do innego tela - dziala bez zarzutu, siec nie znika :o no to kurde czy ktos cos z tego rozumie?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska dla ciebie też mam :classic_cool: Z tym telefonem to proste :D nie chce twojej starej karty w sobie :D chce mieć nową nie używaną :D to coś jak nasze prawiczki z Kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss tylko siedziec i dobrze wygladac i nic nie robic??? Umarla bym z nudow:P:P C do Twojej karty i tel.to niewiem o co kaman:O ryjkkku "to coś jak nasze prawiczki z Kafe " ha ha ha dobre:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss jak juz pisalam umarla bym tam z nudow skoro nic bym nie miala robic procz siedzenia i tyle:P he he jak by ktos mi "podskoczyl" to dostana z gipsu ha ha i szyna na dokladke:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss a nie jest to jakaś dokija nokija z symbianem albo co gorsza z Windows M?? he he no tak prawiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D tak właśnie jak mój maniaczek :D nokija z symbianem :D i potem płacz :D już ma nauczkę :D Nie ma to jak zwykły telefon aby tylko sms dało sie wysłać i ewentualnie drynnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam normalna nokie:) I nie mam zadnych z nia problemow:) Zycze spokojnej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kobiece sztuczki czasem przyprawiają o zawrót głowy :O Czy jest ktoś na sali !!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimoza do usuniecia :classic_cool: Ja jestem, troche tu posiedze, wiec prosze jeszcze swiatla nie gasic :D ta moja nokija to taka niezbyt udziwniona, mam w sumie dwie i jedna dziala bez zarzutu, a ta to nie wiem, nie lubi mojej karty sim czy co :o pierwszy raz mi sie takie cuda dzieja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska Mimoza idzie w zaparte :classic_cool: wyganiałam ją chyba ze dwadzieścia razy i cholera dalej se tu siedzi :D Co to się stało ,że tak uraczasz mnie swoją osobą o tej jakże późnej po wieczorynkowej porze :classic_cool: czuję że miłość wisi w powietrzu :classic_cool: chyba się we mnie zakochoojesz :classic_cool: moje kuszenie daje efekty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem słońce :classic_cool: to było czuć ,po prostu wisiała ta miłość w powietrzu :classic_cool: Pamiętaj skarbie :classic_cool: nie odtrącaj od siebie tego uczucia :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się mokro ..................................................................... .....................................................chyba deszcz zaczął padać :D Ok. wyłączam światło :D jakby co ,toaleta jest po prawej :D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Hej laska :classic_cool:Mimozie spodobała się nasz temat :D brakuje jeszcze testu na IQ i marokańskie ozdoby :D U mnie też dzisiaj słonecznie z samego rana :) ale mroźno przyznam :D bo z piesiem byłam i ciut mi zimko :D ale co tam moja grzałeczka ,kocyk dzisiaj do mnie przyjeżdża :classic_cool: Informacja dla Philla :classic_cool: wczorajszy wieczór obfitował mi w te jakże zieloną reklamę :D jednak miałam rację :D brzmiało to mnie więcej tak :D Żywiec Zdrój i Fundacja Nasza Ziemia zapraszają do udziału w \" Akcji posadź drzewo \":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku dzięki, zajmę się tym plagiatem;) W nagrodę masz znowu zieloną stronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :D zawsze oglądam nocne programy na BBC Knowleg :D tyle,że reklamy omijam :D a ta cholera jest tam często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss no dzisiaj nie starczyło żebym ładnie wyglądał za biurkiem;) Musiałem nieco popracować:) A jak tam u Ciebie w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie :) ale niestety nie długo potrwa ta sielanka :O następna delegacja będzie trwała dwa tygodnie :( i tak przez 1,5 roku :O Wyjeżdża do pracy w okolice Władysławowa :Oto już daleko od nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×