Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ja się zgłaszam :D choć nie wiem co mam robić ,ale się zgłaszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kochani, wiedzialam, ze na Was zawsze moge liczyc 😘 :D Fill kurde ja nie chodze do pracy w mini :P i wogole to Ty nie depilujesz nog to na pewno by sie kapneli :D Ryjku Ty mozesz isc, masz usiasc za biurkiem i dobrze wygladac :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...:classic_cool: myślę ,że z moim pięknym wyglądem to nawet na premie możesz liczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to od roboty :classic_cool:O której mam się zgłosić do pracy ?:D Zapomniałabym :D Phill dobranoc :D Starość nie radość ,skleroza przypomina o sobie :O Dzisiaj będę spała w kołysce :classic_cool: rozkładałam wyrko i się nie rozłożyło do końca :D luli luli luli będę robiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Witam was w ten słoneczny wietrzny dzień :D Ku pamięci:D Phill dałeś tu ostatnio link do strony chyba twojego miasta :D tak mi się przypomniało :D bo w telewizji leci reklama jakieś wody chyba Żywiec Zdrój i ma podobną szatę graficzną :D nawet pan z reklamy jest podobny do ciebie :D To obserwatorium u Ekuśki rozwaliło się prawdopodobnie przez zaniedbanie ludzi :) tak głosili dzisiaj w radiu :D Misska już dawno miałam się pytać :D jak daleko mieszkacie od siebie ty ze swoim lubym:classic_cool:(z czystej babskiej ciekawości pytam ):D A tak w ogóle to specjalnie zaspałam :D co będe szła do roboty jak słonko tak ładnie świeci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Ryjku ja nie pracuję w reklamie:) A słoneczko zaparkuje się na dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ja nie wiem gdzie pracujesz :) mogę tylko domniemać :D chodziło mi tylko o to że ta reklama jest podobna do twojej strony co podałeś :D tam tez jest taki odcisk palca ,linie papilarne :D i zielono jest :D Słoneczko świeci ,ale zimko jest :) mam nadzieję że się ociepli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba Phill jak zobaczę reklamę to ci napisze :) właśnie ciągle leci wieczorem i tak mi się już dawno skojarzyła :) Misska :D kurde żeś mnie rozśmieszyła z tym wiatrem :D czy ty chcesz żebym się moją pachnącą zieloną herbatą zachłysnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz coś mi sie skojarzyło z tą reklamą , coś tam było posadź drzewo i ta woda zdrowa ,choroba jakaś znana woda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko musisz poczekać do jutra bo tv oglądam tylko późnym wieczorem :D ale dam cyn jakby co :D na necie szukałam, ,ale nie ma czegoś takiego :O to jest reklama akcja posadź drzewo i w tym tej wody :)bardzo znana wodą żadna activia albo arctic tylko jakieś żywiec ,albo jurajska :O nosz kurde nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku alez w zadnym wypadku nie chce, zebys herbatke taka pyszna marnowala :D Fill no jak to mozliwe, ze nie masz TV? :D ja tam nie powiem, bo na prawde rzadko ogladalam telewizje, ale kurde TV musi byc, chociaz zeby ladnie pokoj meblowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak patrzyłam na ten link Philla i jest w kolorze buraczkowym czy coś :D a chyba była zielona :D zagubiłam sie :D Czas przewietrzyć umysł :classic_cool: słonko woła mnie na dwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no była zielona Ryjku, ale teraz jest właśnie taka bo szef miał obiekcję do mojego dzieła (choć praktycznie wszystkim ten zielony szablon bardziej pasował) Taki już mój los:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak :D nigdy więcej się nie pokuszę na taki spacerek jak dzisiaj :D wywiało mi całą głowę :D zmarzłam jak cholerka :D Phill właśnie tak mi się zdawało ,że zielona była :)i była ok;teraz wygląda jak ....nieładnie :D szef popełnił błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też już nie wychodzę :D Właśnie czytałam na interii o tym obserwatorium :) chyba raczej zużycie materiału nastąpiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey...Hi...Hello :D ryklllu he he fajnie wczoraj napisalas \"Pamiętaj nawet jednym małym paluszkiem, można zrobić wiele... ......np.dłubać w nosie ,w uchu,obgryźć paznokcia wcisnąć paluszek do kontaktu \" he he he......Ty to masz pomysly:P U mnie dzis padal snieg i mocno wialo buuu a wczoraj lalo i wieczorem grzmialo !!!! Cyrk :P Kurcze od przyszlego tyg.znowu bede \"slomiana wdowa\" buuuu:P pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc RYJKKKU:) pisze jednym palcem to sooooooooooorki za literowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Miss_Trouble :) Ty leniuszku;)...ja moge pojsc za Ciebie do pracy:) Co mam robic??? Reprezentowac firme?he he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angel :D wiesz z tą szyną to ty możesz na kolej się wybrać :D czasem brakuje gdzie nie gdzie elementów :PPodobno na śląsku rozkradają tory :D coś mi się wydaje ,ze byłaś tam :D Żartowałam :D Już dawno ego nie robiłam :D muszę was czymś pokusić :D Co powiecie na ryz na mleku z dodatkiem truskawek :classic_cool: właśnie sobie zajadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel speszyl for ju \______/mieszczka pyszności :classic_cool:cobyś nam szybciej do zdrowia wracała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja tez chce ja tez 😭 uwielbiam ryz z owocami i kaszke tez :classic_cool: Angel jak juz wczesniej wspomnialam nalezy siedziec za biurkiem i dobrze wygladac :classic_cool: :D :D :D kurde najbardziej nie lubie wczesnie wstawac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×