Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość gosiunia23
:)masz racje:)brakuje mi go nie mam co ze sobarobic pustka nie ma jego tutaj i tak ciezko bez niego siedziec i czekac az nadejdzie dzien jego powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to dlugo juz Go nie ma i ogolnie na ile wyjechal?:P Musisz sie czyms zajac aby non-stop nie myslec o tesknocie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam ......udanego wieczoru zycze:D ps.widze,ze sama ze soba pisze bo wsiakliscie jak woda w gabke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendowej nieobecności na forum :) co słychać u dojrzałym i zielonych stażem kafeterian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
cichosza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem 🖐️:classic_cool: Wita Was\" krórewna\" Śnieżka :D prosto ze śnieżnej krainy :D Na ogrzanie serwuję ciepłą herbatkę,nawet gorącą :D (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>jak ktoś chce to i z miodem :D na razie to miód wyciągam palcem ze słoiczka :D mniam, mniam ,mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć maszkietniki:) Tak nawiasem to jest 5115 post jak komuś się chce to może policzyć kto napisał 5000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maszkiet" to coś smacznego, maszkietnik to nazwa człowieka pochodząca od maszkietów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej :O ja tam w necie znalazłam takie coś :O maszkietnik śmietnikowy -grzebacz śmietnikowy ,maszkietować -jeść coś co się lubi :O Mniejsza z tym :D Planuję zakup nowej kołdry :classic_cool: i tak sobie czytam i patrzę i chyba kupie silikonową :classic_cool:lekka ,ciepła ,antyalergiczna :D można prać :D Cena nie przyprawia o zawrót głowy :D chyba się skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 Jaka tam znowu zima.....u mnie przebija co chwilke sloneczko przez chmirki az chce sie zyc a ja dzis sie czuje jak by walec po mnie przejechal:P cos zle spalam:/ ryjku....przez net chcesz zakupic koldre??? philozoph Ty jak cos nie wymyslisz to nie bedzie dnia;) Mam na mysli te maszkietniki hehehe......moze miales na mysli nalesniki?:P:P:P No prosze jak ladnie prosperuje topic, ponad 5 tys.wpisow:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku maszkietnik śmietnikowy to taki który lubi wyjadać ze śmietnika:) No kurcze o co chodzi przecież po polsku pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angel 🖐️ nie, nie kupuję przez net pościeli :D chciałam tylko popatrzeć co dobre :Dkupię w sklepie u siebie ,ale obeznać się zawsze warto :D Za to przez net kupię zasłony i firany do pokoju :classic_cool: juz mam zapisane w pasku jakie i nawet mężulek widział :D podobały się jest ok. teraz tylko zamówić i będą moje :D U mnie śnieg już nie pada ,ale ciepło też nie jest :D słonko zagląda raz na jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku, dziekuje za wyczerpuujaca odp.:) Ja juz mykam...milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
hej dziewczyny :)a wam dopisuje humorek widze od rana:) a mi smutno od 4rano budzialam sie bo mialam dostawac smsa przed praca od misia i do teraz nie ma zadnego:(co ja znowu zrobilam nie tak....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jeszcze pobede chwilke.... gosiuna...juz musze napisac brzydko, co Ty do *uja wypisujesz?? W ogole slyszysz co mowisz, slyszysz swoje mysli i widzisz co wypisujesz?...rozumiesz w ogole te mysli....slowa???? "co ja znowu zrobilam nie tak.... " wkrecasz sobie chora faze:O Widocznie nie mial od kogo napisac eska....sama pisalas,ze nie ma swojego tel:O Wyluzuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
ale obiecal ze bedzie pisal skoro mam dobry dzien po tym w niedziele obiecal...w pn dostalam rano smsa i potem wieczorem naopisal co robie a ja ze gadam na gg z kolezanka i cos pikantnego dla niego by sie cieszyl....i cisza nic nie odpisal az do dzis bral od taty telefon bo tam razem pracuja a dzis rao nie bylo a ja spac nie moglam mialam sny jakies ze mi mowi ze chce wolnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia, tak jak wyzej napisalam...wkrecasz sie:O Nie napisal bo...byc moze nie mial czasu,moze zabraklo kasy na koncie...takie gdybanie nie ma sensu....najwazniejsze aby byl caly i zdrowy i taki do Ciebie wrocil:):):) BEDZIE GIT MAJONEZ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
myslisz??a skoro obiecla ze napisze..??a moze ten sten cos znczyl ze chce wolnosci moze czyms obrazilam go...??taki sms z rana a ja spokojniejsza i calkiem inny humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufelekBąbelek
Ja też jestem słomiana wdowa :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufelekBąbelek
Tęsknię, że aż całe ciałko boli :-( :-( :-(. Misia znów nie ma !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufelekBąbelek
Jak wy sobie radzicie z tą odległością ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia23
ja sobie juz nie radze siedze w domu mysle....jeszcze wkrecam sobie jakis jazdy nieziemskie....co on robi czemu nie pisze a moze cos zle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×