Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Tfu tfu nie fajna tylko piękna ta piosenka :D Jacy wy wszyscy piękni :D piękniejecie w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce piękną czerwoną z barwnikami ,konserwantami i innymi szkodliwymi dodatkami zupkę chińską :D pięknie wygląda ,pięknie pachnie i pięknie ją sobie zaraz zjem :classic_cool::D A teraz czas na pytanie dnia :D jedno z moich urojonych ,ale jakże ważnych dla mnie bom z deczka ciemna jest :D Co to jest blog ? Mam jeszcze jedno pytanko :D Zapisałam sie na taki jeden blog :D dzięki zaproszeniu od kogoś :D i pojawiła sie problem ,bo : Niby sie tam zapisałam ,ale dane z jakiego miasta jestem nie wpisywałam tylko samo sie wyświetliło ?:O jakim cudem sie pytam kurde ,pięknie się pytam bo sie troszkę zagięłam :O Niby mam ustawione na prywatne wiadomości tylko ze znajomymi ,także dostęp do mojej galerii mają tylko moi znajomi :O ale kurde sie obawiam ,że to coś na styl ,że niby każdy moze do mnie zagadać :O a ja tego nie chcę i teraz sie zastanawiam czy się przypadkiem nie wypisać z tego blogu ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku blog to taki rodzaj pamiętnika. Zazwyczaj użytkownicy prezentują swoje grafomańsko-filozoficzne przesłanie z nadzieją że ktoś dostrzeże to czego tam nie ma :) Ich talent literacki :) Oczywiście są też ciekawe i pożyteczne blogi. Jeśli chodzi o ustalenie miejscowości to jest kilka sposobów żeby to automatycznie zrobić. Trudno powiedzieć na ile dany serwis chroni prywatność :) Trzeba sprawdzić:) Pięknie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie kurde chyba sie wypisze to kolejne goowno jak fotosik,n-k itp:O już mi się odechciało :O Ustawiłam moje dane ,ze prawie nic nie ma :D tylko nick i polska :D ale nie bardzo mam czas na takie zabawy ,z resztą nie interesują mnie takie rzeczy :O mogę sie jakoś z tamtąd wypisać czy coś :O To jest Netlog:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole :O pamiętnik ? :O a co ja poetka jestem czy co ?:O jak mam problem to sobie w swojej głowie rozwiązuję :O to żem się dała :O Michu jeszcze gotów pomyśleć ,że szukam przygody na necie :O ja cie pierniczę ,pięknie sie wkopałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie,pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie ,pięknie kurde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wzięłam tego znikąd :O koleżanka mi zaproszenie wysłała :O a żeby zobaczyć co to jest to musiałam sie zarejestrować :O no żesz w mordę ,a jak sie stamtąd wypisać ,jak to kurde usunąć:O a może po prostu nie będę tam wchodzić i tyle ,prawdę mówiąc usunęłam tam cokolwiek co mogło by mi zaszkodzić ,żadnych danych nie ma :O żadnych zdjęć nie dałam ,zamiast zdjęcia dałam sobie tapetkę :D Powiadomienia mi na pocztę nie przyjdą bo też wyłączyłam tą opcję :D nie wiem kurde ,ale to pierwszy i ostatni raz jak tak sie wpieprzyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku no nie przejmuj sie tak :) to przeciez zwykly portal spolecznosciowy a nie jakies anonse erotyczne :D mysle, ze powinna byc gdzies opcja usun konto - poszukaj :) wiecej nie pomoge, bo nigdy nie bylam na tym portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele jaka gehenna :O musiałam przekopać google żeby znaleźć pomoc w usunięciu konta :O tak to zajebiście schowali ,ze za chiny ludowe bym nie znalazła :O A wiecie co najgorsze tam jest :O jak sie zarejestrujesz to bez jakiejkolwiek zgody podpierdala wszystkie adresy ze skrzynki prywatnej i wysyła bez zgody zaproszenia :O Oczywiście nie obeszło sie przy usuwaniu bez jakiś debilizmów :O musiałam napisac konkretnie powód dlaczego chcę sie wyrejestrować :O Niop to napisałam ,że właśnie nie podoba mi się opcje samoistnego pobierania @ z prywatnej skrzynki i wysyłania zaproszeń bez mojej zgody :D no i jeszcze że podchodzi mi to pod naruszenie prywatności :D Już konta nie mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no to niezle z tym portalem, zaden portal na ktorym ja jestem zarejestrowana nie wysyla sam zaproszen do moich znajomych :o rzeczywiscie moze lepiej ze usunelas to konto, jakis glupi ten portal :o kurde a ten temat na kafe juz nie istnieje :( a co tam bylo bo zem ciekawa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:):):):):):):) ryjku ech.....a czym Ty sie tak przejmujesz....mam na mysli ten bloooog na ktory sie zapisalas:O a raczej wypisalas;) ....z tym,ze samo Ci wpisalo skad jetses to mnie zaciekawilo:):):) 1wszy raz w zyciu slysze aby nie wpisujac skad sie jest jest wpisane.....moze wpisalo Ci bo kolezanka Cie zaprosila i ona tez jest z Twojej miejscowosci? aaaa ciul z tym,wazne,ze juz sie wypisalas... co Wy macie z tym slowem PIEKNIE;) http://www.youtube.com/watch?v=3xbfFAYTN-g hahahahahhaa haha to bylo dzis tematem przewodnim w innym topicu.....:P:P:P:P aha mi tez nie wyswuetlilo sie co podalas we wczorajszym linku ryjku:) gdzie jestescie????:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNIE mozna odebrac roznie...pieknie bo jest pieknie badz ...pieknie bo jest *ujowo za przeproszeniem.....:O:P hehe te podkowy sa the best i tedn korzonek :D w ogole to witaj philozophie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Witaj piękny Aniołku" piekny to kazdy wie ehehehehehe;);););) Hmm...co to sie dzieje,ze nie ma ryjkowskiej, misssss......czekoladka to wpada raz na tydzien to juz wiem:P:P:P hm....dziwne rzeczy dzis sie tutaj dzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️:D Co to ktoś sie za mną stęsknił :classic_cool: już jestem, już jestem :D miałam troszkę sprzątanka w domku 👄:D Co do linku to szkoda :D To był temat podany przez jakąś dziewuszkę ,i teraz patrzcie spróbuję co nieco podobnie napisać :D Autor:agkhnajjk:D Tytuł : bebi ju kent dułdit ju kent dułdit tu najt :D Treść postu :bebi ju kent dułdit ju kent dułdit tu najt ..... ewrybady ju kent dułdit ju ,ju kent dułdit tu najt ...lalala... Co to za piOsenka ?:D (((tu poległam ze śmiechu :D))) Odpowiedzi : Ktoś tam nr 1 ::O Ktoś tam nr2:o ja pierdole co to :O Ktoś tam nr3 : (Podał tytuł utworu ) Ktoś tam nr4 :zajebiście piszesz po angielsku:O Hłe hłe myślałam ,że pęknę ze śmiechu :D ale ktoś odpowiedział więc dziewczyna dobrze kombinowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha dobre to co podalas;););) Dzis bylam tutaj 1wsza jak nigdy:P:P:P:P gul gul hehe dobre dobre:P:P:P szczerze to nie odsluchalam do konca bo to takie glupie,ze glupsze chyba juz nie moze byc;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×