Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

a coz moglam robic ta noca :D prawie dokladnie to co wymienila Ryjek :D mialam chipsy, piwko, potem lody, potem jogurt.... jak sie zarcie i picie skonczylo to trzeba bylo pojsc do lozka :o aaa i chusteczki tez mialam :o Angel dziekuje za kawke, ale nie pijam :) dzien zaczynam od yerba mate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss aaa bo sadzilam,ze bylas gdzies na imprezce:) No coz dziewczynki....zycze mielgo dnia.Na mnie juz czas.Milej rozmowy......papapapapapapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) bez bicia przyznaję się, że też dopiero co wstałam :D ale położyłam się dużo wcześniej niż Miska, bo jakoś tak po północy :) byłam na koncercie Łez, czyli jak zawsze było zajebiście! uwielbiam ich na koncertach, zawsze jest dobra zabawa i zdarte gardło :D tak więc, może wczoraj u mnie lało, ale ja o tym nie wiem :D byłam parędziesiat kilosów dalej i tam pokropiło tylko przez chwilkę... a no i Ryjek, może spać spokojnie... jak jej mąż był w moim mieście to mnie nie było :D aaa i będę częściej wpadać chyba, bo już po sesji i oprócz przedszkola to wakacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wakacje, wakacje :D w przedszkolu się niczym nie stresuję, a jak przychodzę do domu to nie muszę myśleć co trzeba zrobić do szkoły i ilu stron mam się nauczyć :D tylko pogoda trochę zjebana... brakuje mi poleżenia na leżaku z koktajlem truskawkowym w ręce :) a co do fryzjera to pokazywałam jak wyglądam.. dzisiaj może spróbuję coś dalej z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a kiedy pokazywalas? :D chyba musialam przegapic :D no pogoda rzeczywiscie typowo niewakacyjna :o ja bym chociaz na balkonie polezala na lezaczku z tym koktajlem, byleby tylko slonko i ciepelko bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk nie widzialam, bo rzadko tam zagladam :) rudzielec rudzielec :D a tak powaznie to mi sie podoba rudy kolor i juz sie kiedys tu glosno zastanawialam czy sie nie pofarbowac na rudo :) ale zrezygnowalam :o a ten fotoblog cos taki pustawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło co ja widze ,co po niektórzy byli się odpicować :D Phill to teraz pewnie przystojniak z ciebie co ?:classic_cool: będziesz miał branie w chacie jak żonka wpadnie :D :Pa tipsy pan robił ?:D Czekolada wiesz co zrób z włosami ?:) połóż teraz kolor taki jak masz tyle ze nich ci całą głowę ładnie pokryje ,będziesz laska nie z tej ziemi :classic_cool:zresztą i tak żeś laska :D ale jak farbniesz to blask na włoski wskoczy i dopiero efekt pierwsza klasa :) Misska tza było mówić to bym cie do siebie zaprosiła :classic_cool: przytulance byśmy zrobiły,woodeczka w lodówce dalej stoi nieużyta to byśmy wypiły co nieco :O potem horrory bym ci włączyla i razem byśmy ten wieczór pięknie spędziły na oglądaniu i obgryzaniu paznokci (ze strachu ):D A ja poturlałam sie na dwór dzisiaj :D i fajnie było ,bo ładne weselicho widziałam ,i fajna pogoda ,choć nie słoneczna ,ale miła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek za późno - walnęłam je jasnym blondem i teraz sa całe takie brązowe :D jakoś jednak nie chciałam być ruda, właściwie to wracam do naturalnego koloru włosów, bo nie chce mi się ciągle farbować odrostów :P jak będziecie znowu pić to ja też się piszę... dzisiaj mam taki dzień, ze cały czas wkurwiona jakoś chodzę.... żeby tylko mnie nikt nie dotykał, nic nie mówił i nic nie chciał. nie wiem czemu w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nosz kurde widzisz ,ale ze mnie świnia :O a już myślałam żem dobra istota jest a tu jednak nie :O nie pomyślałam o koleżance w potrzebie ,kurde no 😭 nie wybaczę sobie tego 😭 Jestem ci winna jedno pocieszanko więcej :( na zgodę i ugodę daj buziaka 👄 i cie jeszcze troszke pogilgotam 🖐️ gili gili gili smyru smyru smyru :classic_cool: z tym smyraniem troszkę zboczone :classic_cool::D Czekolada nie rozumiem jak zrobiłaś sobie na blond i wyszło brąz?:D To jaki naturalny masz blond czy brąz? najlepiej co w czekoladzie ,Czekolada :D Phill jest brany ,mówię wam dziewczyny coś sie dzieję ja to czuję moimi czułkami wyłapuje sygnały :classic_cool: bzyk bzyk bzyk :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie wiem :O to pewnie one ,te pijaczki :D :Ojuz mam wpierdol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko dziękuję za zaproszenie, ale troszkę się obawiam przyjąć ten zaszczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada to ładny ten kolor :) bardziej na szatyn/ciemny blond wygląda ,ja miałam taki sam za nim pierwszy raz pofarbowałam :D Przez to moje chłopaki to blondyni po mamusi :classic_cool: a córa urodę po mamusi odziedziczyła :classic_cool: wiem wiem ładna jest a nawet śliczna :classic_cool::D Co do bicia :D lubie troszkę przemocy :classic_cool: możecie mnie bić :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój naturalny sie własnie nie podoba... pewnie go troszku przyciemnie albo rozjasnię... :P ale to już będą mniejsze odrosty, znaczy mniej widoczne :D Phill, nic się nie bój.. czy my wyglądamy na groźne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×