Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Doberek :)🖐️:D J_j jestem cierpliwa jak anioł :D Phill u mnie nie pada śnieg :) i całe szczęście bo nie mam ochoty na zimę jeszcze :Oale za to moja dwójka dzieci pada :( rozchorowały mi sie dzieciaki i siedzą w chacie i na głowę dostają :Dpo rannej symfonii odprawionej przez małą mam zapas emocji na cały dzień :D wyła jak kojot do księżyca ,że do szkoły dziś nie pójdzie :Djaka pilna uczennica mi rośnie :classic_cool:a starszy Damek to dyskotekę w domu zrobił ,postawił włosy na żel :Oi tańcuje z małą :D Jest gwarno powiem wam :D jakby któreś z was miało ochotę potańczyć to zapraszam do pokoju obok :Dsame hity lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Phill sory, ale już po tańcach :Djak chcesz to możesz się teraz załapać na malowanie farbkami plakatowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO farbki. Lata już nie paćkałem :) he he bo nie bardzo mi to szło :) Dlatego zostałem fotografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Phill znów się spóźniłeś :(malarstwo zakończone :( w kuchni armagedon :O farbki na podłodze ,na ścianie ,kilka kolorów brokatu wszędzie i gwiazdki brokatowe :Oa mała wpadła na cudowny pomysł zrobienia sobie rękawiczek z farbek i całe ręce do łokci miała umalowane na czarno :D twórcza istota :classic_cool::D Ja od małego uwielbiałam malować ,ale tylko przyrodę :) chyba miałam to po wujku ,który malował zaczepiste obrazy olejne :classic_cool:ale jak się człowiek nie wprawia i nie maluje za często to talent się marnuje :( Kurde a ja dalej nie wiem gdzie ustawić ostrość w aparacie :( a muszę zdjęcia porobić :(cholera czeka mnie matka google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooooooooobry dzien:D Kurcze...u mnie leje od paru dni, dzis jest zimno na maxa i podobno pozniej ma padac snieg z deszczem a jutro sam snieg:/ Ryjkkkku jetses okropna! Sadzilam,ze serio brakuje Ci glosow na jakis konkurs w ktorym bnierzesz udzial a tu taki chochlik mi wyskoczyl jak kliknelam w link.....osz Ty nie dobra:P Kupie jednak nokie ExpresMiusic bo innych fajnych nie wynykalam chociaz ta ktora chce kupic to jest fajna i z wygladu i ma fajne parametry ale opinie sa przerozne w necie......po prostu sama musze sie przkonac jaka ona jest jak ja zakupie tlyko kiedy ja wyjde ze swojej norki aby ja kupic skoro tam taka brzydka jest pogoda buuuuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panstwa zimowo, u mnie właśnie deszcz ze sniegiem albo co to tam jest :D nie wiem bo nie wyszlam z domu dzisiaj nawet i wspołczuje tym co muszą :P Ryjek, masz szczescie ze znam ten link prawie na pamieć i nie kliknęłam, bo miałabyś przerabane :D swoją drogą to chyba chora będe, dwa dni w szkole, a tak potrafią wymęczyć ;) Phill, nie przejmuj się, że się spozniles na malowanie i tanczenie, ja sie spoznilam na wszystko jak Cie to pocieszy :D chyba, ze dzieciaczki jeszcze nie padły i dawaja czadu dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Taka jest brzydka pogoda a nikogo tu nie ma!!! Czekoladko...ja tez dzis nigdzie a nigdzie nie wychodze, nawet spotkanie odwolalam.....chociaz moze jeszcze pojde bo mam "malego" nerwa...moze winka ktos by sie ze mna napil aby ukoic te nerwy????:):):) Pozdrawiam slonecznie chociaz nie widac tego slonca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda nie zachęca do spacerów :) ale można zawsze coś innego porobić czego się nie chciało jak były ciepłe dni np.pocerować skarpety :classic_cool: wciągnąć gumę do gaci :classic_cool:wyprasować chusteczki do nosa w kant :D Ja się tylko zastanawiam gdzie jest Misska ?:( Se kurde opuściła nas i ni widu ni słychu :( A winko to ja bym nawet łyknęła ,ale grzane z przyprawami korzennymi :) no ale kto nam to zrobi ?:( A z tym linkiem to ja nie wiem o co wam chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se jestem Ryjek :( se juz jestem kurde no :( nie bylo mnie se dopiero wrocilam no :( i sie chyba pochwalic musze Wam wreszcie... na powrot studentka sie stalam :o kurde jak w robocie pisac nie moge to czasu potem brak, zeby do Was zajrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se kurde narobiłaś :( No i po co ci to było ?:( I co ja biedna teraz pocznę :( Będę płakała :( No ale kurde co se będę o sobie prawić :(kurde chyba powinnam ci pogratulować indeksu :( Misska gratuluje ci z całego serduszka :) ale pamiętaj o nas ok.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjeczku no pamietam przecie pamietam :D w koncu zaoczne studia to sa :D ja sobie tak robilam odpoczynek po licencjacie i robilam i w koncu zebralam sie w sobie i poszlam na magistra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do braku czasu, to nie tylko Tobie Miss on doskwiera. Eh, czasem by się chciało mieć dobę 48 godzinną, a czasem, żeby ten czas szybciej zleciał, Wy chyba wiecie o co chodzi... Ja właśnie pożegnałam Damiana, bo dopiero dziś Nasz wspólny weekend dobiegł końca. Już mi Go brakuje... 😭 Jutro mam wolne i sie nie mogę wybrać do spania... Dobranoc Wszystkim i życzę ciepłego dnia, bo to ciepło nam teraz niezmiernie potrzebne :) 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Kurcze uwierzycie musiałam rano deptać rowerem do US :( kurcze tak zimo jak cholera ,musiałam ubrać rękawiczki bo mi ręce odmroziło o mały włos :( a ja siedzę w chacie z całą moja plejadą dzieci :) mają wolne bo dzień nauczyciela jest :D Misska mądra kobieta z ciebie ,dobrze zrobiłaś ,że poszłaś na magisterkę :) tylko teraz czasu mniej będziesz miała:( już tam o nas nie wspomnę ,ale dla swojego faceta mało :( zawsze w łikendy do niego wybywałaś a teraz to chyba nie tak szybko :( U mnie na termometrze jest 3 stopnie :( zimnoooooooooooooooooo:( Jakaś herbatka by nam się przydała na rozgrzewkę :) to może ja zapodam ,bo lud pracuje i chyba mi przypada zrobić coś pożytecznego dla was :D no to chlup:D http://polish.cri.cn/mmsource/images/2006/11/15/cri_20061115_herbata3.jpg tak po chińsku dzisiaj :Dkadzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doobry dzien:) Jaki znowu deszczowy philll??? Ryjku rowerem dzis dralowalas do US?:) U mnie jest bialo!!!! Snieg z dszczem sypie buuuuu J_j nim sie obejrzysz znowu zobaczysz sie ze swoim ukochanym:D Missss wnet bedziemy do Ciebie zwracac sie Pani Magister:D Jaki kierunek wybralas???:) Czekoladko dobry dzien ale....gdzie sie podziewasz??? Ja tlyko na chwilke bo ide zaraz do miasta...moze jakos uda m isie przepchac przez ten snieg:) Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie jest chyba jakieś oberwanie chmury, pada i pada. Już bym wolała ten śnieg, chociaż i tak chlapa po nim tylko zostanie... Ryjku współczuje tego drałowania ( :P ) na rowerze, ja jak chodziłam do gimnazjum to też wiele razy zmokłam, ważne, że już w domku jesteś ;) Idę jeszcze trochę poleniuchować, bo w końcu obowiązki zaczną wzywać. Pozdrowienia z krainy deszczowców :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no jakie towarzycho nam się zebrało :) Czy każdy US jest na totalnym zadupiu? :OZ dala od ludzkości w szczerym polu ,pośród topoli ?:O brrry :O Angel proponuję w takim razie przyodziać się w narty :D pierwsze podrygi szusowania będziesz miała za sobą :D Chong czing czong ?:D W tłumaczeniu :smakowała herbatka ?:D hehehe U mnie wieję jak na razie ,ale rano padał deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) o pogodzie się nie wypowiadam. brak słów. narazie u mnie deszcz. przenoszę się zaraz z książkami gdzieś bliżej kominka i odpływam w okolice kongresu wiedeńskiego. Misska, gratuluję i zarazem współczuję indeksu :D Ryjku, herbatka była pyszna - dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Tak sobie siedzę i myślę, że fajnie by było, jakby już święta Bożego Narodzenia były... Ja je tak lubię, a ta pogoda to tylko z nimi mi się kojarzy, choć trochę za deszczowo, a za mało śniegu... No i jeszcze drzewa nie są łyse... Ale ja już czuję tą ich bliskość :D A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska ,Misska zazdraszczam ci :)na serio:) J_j o tak ja także lubię święta :) chociaż o gotowanie mnie czasem dobija ,ale na razie to myślę o urodzinach mojej córy :) jeszcze troszkę a będzie miała 6 lat :)cholera a lista prezentów dłuuuuuga:Omin.kolczyki by chciała nowe ,jakiś zestaw lalka z koniem (po raz chyba 20 ):Odom dla lalek typu barbi :O ale najlepszy(bo najtańszy :D) to gra Poczta :Di chyba skuszę się z tej listy na kolczyki i grę :D Wiecie na co mam ochotę ?:) Na pączki i oponki z serem :D a przecież tłusty czwartek jeszcze daleko :( oj daleko:( Byłam na dworze z psem i mi parasolkę połamało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać na przykładzie ,znalazła się taka ofiara jedna co z parasolem wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie było :( a wiesz jaki on drogi był :( aż 5 złoty za niego dałam :classic_cool:dlatego też pewnie taki mocny był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam do domu i choć parasola mi nie połamało, to mało brakowało. Byłam u kuzynki i nastraszyłam (oczywiście niechcący!!!), że ją wiatr może porwać i biedna bała się iść do kościoła. Ja to czasem mam durne pomysły :O Ale myślałam, że się nie nabierze, bo na początku się śmiała z koleżanką i mówiła, że wleci komuś do komina, hehe :) Następnym razem muszę się opamiętać... Ryjku lista długa. A czy Twoja córa nie jest zakochana w Hannah Montana? Chyba tak to się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×