Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

dobry :) Phill, jakie oburzenie :P przedstaw się ładnie koleżance, że meżczyzną jesteś 99% (ten 1% Ci odjęłam za brak syna i narazie tylko działkę pod dom :P bo drzewo to już posadziłeś :D) a co do fotek to jak mi zapozujesz to obiecuję, że będę cykać ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) J_j to my bardzo blisko siebie mieszkamy widocznie ,bo ja niedaleko do granicy z wielkopolską a jestem z dolnośląskiego :) a Misska to może cię na kawę zaprosić :Da w ogóle to się zbierzemy po drodze i wyskoczymy do Philla na ognicho :D Angel saszki modne są ,ale ja obstaję przy oficerkach :) ja również mam problem z odbiorem dzisiejszej mody :Dale niektóre kozaczki saszki to mi się podobają :) najbardziej takie brązowe z podszytym ściągaczem w środku :) super do getrów ,ale nie dla mnie i moich patyczków :D Jeszcze zdjęć nie widziałam,później sobie luknę :) Qrde mam się zgłosić do US :( musze wykazać rachunki jakie wsadziłam w remont mieszkania :( cholera nie wiem czy sie tyle uzbierało co potrzeba baba ,która sie tym zajmuje w US to kawał suki :(pięknie :(a juz myślałam ,że o mnie zapomnieli :O Idę zjeść obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unosimy się :) kafeteria.pl Forum dla kobiet :) więc nie spodziewaj się że bedę pisać, panowie, trzymajcie się czy cos w ten desen :P bo chyba da się zauważyc że to babskie forum, a feci to chyba przypadkiem tu się wypowiadają ...a poza tym nie wiem co to ma za zanczenie czy jestes babka czy facetem, skoro topic jest a propo związków na odległośc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czekoladko ja też zostałam troszkę podrażniona. Hmm... Filozof na Twoje tapety to ja się zawsze pokuszę, cudowne. Ryjku a jeśli można wiedzieć to gdzie dokładnie mieszkasz? Ja dziś mam trochę zalatany dzień, bo w nocy jadę do Damiana, a przed wyjazdem trochę muszę zrobić. Ale myślami ciągle tu, z Wami :) Znowu rym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czekoladko ja nie zadzieram z US :D to oni chcą odemnie niemożliwego :D a tak na serio to ja sprzedawałam dom to różnica jak wyszła w kwocie miedzy sprzedażą a kupnem była dość duża i miałam do wyboru albo zapłacić podatek od tej różnicy albo wsadzić tą różnicę w remont nowego mieszkania :D a ja co ,co będę im dawała jak mogłam sobie w chatę wsadzić tą kasiurę :D na mnie nikt nie zarobi oj nikt :D J_j no kurcze tak dokładnie to ja ci nie napiszę bo....ludzie to ludzie cholera wie co komu odbije :D ale mam niedaleko np.do Krotoszyna albo do Ostrowa wielkopolskiego a do Wrocka to gdzieś z 70 km:D dla mnie rzut beretem :D Goha kotek ja nie wiem czy ty wiesz ,więc ci napiszę ,że nasz Phill to jest ...no jest nasz:D od samego istnienia topicu i nawet w wersji mocno feministycznej ma takie same prawa jak staży bywalcy (kobiety);) a że się zdenerwował lekko to pewnie wynik tego że zawsze jak ktos przyjdzie do nas w odwiedziny to jakby zapomina ,że mamy tu rodzynka ,któremu czasem warto a nawet śmiem twierdzić trzeba :D powiedzieć cześć kolego ,w wersji light mówimy na niego Phill :D po prostu żeście się nie zgadali mniemam ;)ale jak postawisz jakąś ekstra herbatę to pewnie zapomni o nieporozumieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżej dżej, Ty rymujesz jak wytrawny raper normalnie :D duże elo :D Ryjek, już my wiemy, że nikomu nie odpuścisz :D i bardzo dobrze :D to nazbierałaś w końcu tych rachunków za tyle czy beda kłopoty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachunki to jedna sprawa a druga to taka ,że zapomniałam czy to ma być kwota powstałej różnicy czy podatku od powstałej różnicy:O i tu leżę bo nie mam jak się przygotować w razie gdyby ...a pani oj kurde ostra sztuka :O stara stetryczała panna ,żądająca mówić do siebie per ,pani magister doktor habilitowana( w dupę jebana ):O gdyby to było na mojego micha to sprawa wygrana ale babom to ona nie opuszcza :Omoże zacznę płakać ,niech pomyśli ,że ma przewagę czy coś :O Jeśli się w poniedziałek nie pojawię na kafe to znaczy ,że po wizycie w US "skoczyłam ":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku ja też mam do Wrocka jakieś 70 km... Co by się nie okazało, że mieszkamy 5 km od siebie :) Czekolada udziela mi się pasja Damiana i jego zamiłowanie do hip - hopu, rapu, itd., itp. :P Dziewczynki i chłopczyku dziś już raczej nie napiszę, więc jakby co, to Miłego weekendu, cieplutkiego, słonecznego i przyjemnie jesiennego :) Papa 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O shit, znowu rym... Jejku, ja chyba zacznę jakieś teksy pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Łikend nam się zaczął na dobre :)a zimno jak jasna cholera :D a w środę ma podobno padać deszcz ze śniegiem :(ja nie chcę :( Musze iść na targ :( nie chce mi się jak diabli :O kto mi kupi dwie kapuchy włoskie na gołąbki ?:(pliss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Jedynko jedź bezpiecznie i niech miło będzie. Ryjku z tym US to wiesz jakby co to słowo i zamówię tej Pani budzenie na 5 rano (CBA) ;) A swoją drogą to ja jakoś z tym śniegiem nie teges. Może na Kasprowym albo na Śnieżce. Na normalnych wysokościach to bym się nie zakładał. Robią szum jak z kryzysem. Fakt deszcz jest bardzo prawdopodobny ale śnieg jakoś .... nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooobry dzien 🌼 Gdzie sie podziewacie???? U mnie od wczoraj pada a nawet leje momentami,zimno jest,szaro i w ogole nie przyjemnie i tlyk ow domu siedziec........ hehehehe a ja juz zakupilam sobie buty , nie saszki ale czarne kozaki z obcasikiem nawet nie wysokim i nie niskim:D Reszta w tym tyg.bo zima sie zbliza,slyszeliscie o tym? Pogoda wariuje:P Co tak "wieszaliscie psy" na nowej kolezance;):P goha_3miasto ja na cale szczescie nie zyje na odleglosc ze swoim wariatem :D Czekoladko pisalas ""swoją drogą.. czemu tylko ja tak daleko do was mieszkam?"" chyba ja mam najdalej.... Ryjkkku powodzenia w US...ja musze isc do mojej ex uczelnii zalatwic pewne papiery, do PUP-u, poszukac jakies biuro rachunkowe, polazic po bankach aby konto zalozyc i stare musze zlikwidowac wiec tez musze isc do swojego banku.....i cos tam jeszcze sie znajdzie aaaa lokate zalozyc, pojsc do UM, chyba cos jeszcze ale wylecialo mi z glowki....glowki-makowki;) Wiecie,ze nie moge znalezc 7210 supernovej nokii u siebie w miescie!!!:(:(:(:( Zalamka totalna:( Gdzie sie podziewacie?????:/ Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniołku. U mnie też leje:) Więc zająłem się udoskonalaniem stronki :) No i leczę troszkę zakwasy bo wczoraj byliśmy na basenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berek :( Źle mi :( US=kasa:(łe :( Angel ostatnią supernovą znajdującą się w naszym gwiazdozbiorze zaobserwowano a 1904 roku widział ja Johannes Kepler ,zapytaj go może coś więcej wie na ten temat :D:O Robię zbiórkę ,każdy musi mi pożyczyć na wieczne nieoddanie po 400 stówki :O ale już mi wyskakiwać z kasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze żartowałam :( a wy żeście się pochowali jak tylko o kasie wspomniałam :Doj wy skneruski jedne ,ti ti ti:D Ja nie wiem ,ale nie było tej niedobrej pani ęą :D chyba na emeryturę wybyła czy coś bo same młode kobitki były a jakie miłe :D Phill telefon zostawmy na inny czas:D oby nie nadszedł ten czas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do was :( klikniecie mi w link bo biorę udział w konkursie i potrzebuję jeszcze 3 głosy i będę mogła przejść do następnego etapu :) Plisss:)http://belle.art.pl/sobol/index.html mogę wygrać kosmetyki fajne dla dzieci :) Mam dzisiaj łazanki jak klikniecie to sie podzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko :) Ryjku ładnie to tak robić w bambuko? Klikam i klikam i końca nie widać :P A co do problemów z US To współczuje, ja na razie do tej instytucji chodzę z mamą, sama na razie nie mam potrzeby. Pogoda okropna, leje jak nie wiem, aż się nic nie chce. Zapomniałam Wam napisać, ale zapisałam się na prawko (wiem, jestem głupia, bo obudziłam się w klasie maturalnej) i jutro mam 2. jazdę, a taka pogoda, że pewnie gdzieś wyrżnę :O Trzymajcie kciuki jutro o 17 ;) Aniołku to może zamów ten telefon przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no klikajcie :( jeszcze dwóch kliknięć brakuje :(pliss J_j no trzeba tam, z kilka razy kliknąć to fakt ,ale nagrody fajne nie :) No klikajcie bo siem zdenerwujem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×