Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

J_j no Hannah tez lubi ,ale nie pała namiętnością aż tak bardzo by mieć wszystko z nią :Dale zeszyty w zerówce ma to już coś :D podejrzewam nawet ,że chyba jej się znudziła trochę :D dzięki Bogu :O Mnie kiedyś wiatr tak porwał i wpadłam na krzaki (ten żywopłot co odgradza ulice od chodnika :D)amortyzacja była to najważniejsze :classic_cool: Ale powiem wam ,ze się martwię o naszego szczypiorka Philla :( nic się nie odzywa ,cisza jak makiem zasiał ,czyżby go wiatr na komin porwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się dziś trochę zdziwiłam, bo mała miała dziś w szkole pasowanie na ucznia i dostali oprócz słodyczy długopisy i notesy z Hanną. Takie to trochę dziwne jak na pierwszą klasę szkoły podstawowej, no ale cóż... Kurczę, to jednak wiatr może porwać? Dobrze, że ta mała tego nie słyszy, bo by już z domu nie wyszła w ogóle. ;) Ryjku a swoją drogą to Ty też musisz być szczypiorek, skoro i Ciebie wiatr porwał ;) Więc nie naśmiewaj się z Filozofa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się Dzej Dżej my tu wszyscy takie szczypiory jesteśmy :Dale Phill to już w ogóle :D kiedyś chciałam rzucić w niego kulka z śniegu i wyobraź sobie ,że go nawet cząsteczki pierwiastków nie tykają :Dma chłopak dobry unik :classic_cool: przydatne w boksie :D Misska ja nie wiem gdzie go przywieje ,ale nie miałabym nic przeciw jakby wpadł w mój komin (kurde jakoś to brzmi no...erotycznie :classic_cool::D)bo mógł by uspokoić moją córę ,która ryczy od godziny z powodu takiego ,że nie idzie znów jutro do szkoły :Dmógł by się wykazać chłopina :D Wiecie co wyczaiłam takie fajne małe krakersiki jak łódeczki o smaku serowym (coś dla Misski :D) kupiłam 20 dag a mam pół woreczka do chrupania :D a wczoraj kupiłam 20 dag takich trójkątów z makiem i sezamem coś w smaku jak krakersy :classic_cool: zaczepiste :D nie podzielę się z wami bo ....bo kurde nie i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kurcze ja niedobra :classic_cool::Djak mogłam tak pomyśleć :D No Phill by ci zrobił spagetti z suszonymi pomidorkami to padłabyś pewnie z wrażenia :)ja chyba też:) a potem to bym sobie zażyczyła te gruszki w winie co kiedyś mi tu opisywał :D Albo wiem ,kurcze już wiem co Phill robi! :D Phill robi na drutach szaliczek ,czapkę i rękawiczki w reniferki bo zima idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam odwala :D ale przynajmniej to oznacza, że jesteście, zyjecie i nie wywiało was..... no oprócz Philla, ale on ma wpaść do której z nas, także nie zgubi się... jak co to ustawiam się w kolejce też :classic_cool: Ryjek, co tam Twoje krakersy.... u mnie w auchan promocja świeżych krewetek jest :classic_cool: nażarłam się jak dzika świnia :D ale zasłużenie ;p takie pyszne były, na masełku z czosnkiem i pietruszką.... mmmm... :D zazdraszczajcie :D a w ogóle żałujcie, że meczu nie oglądacie... bo pewnie nie oglądacie :D w 3 min se samobója daliśmy :classic_cool: ale jak ktoś ma na nazwisko garncarczyk (jak ten pojebany redaktor gościa niedzielnego) to cóż.... zresztą co nam będą inni strzelać jak sami sobie możemy :D a wszystko pójdzie na Dudka, że nie obronił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se właśnie mecza oglądam i powiem ci kobieto ,że śnieg padaj jak w Zakopanem :D jakby chłopaki mieli gogle to może lepiej widzieli by bramkę przeciwnika a tak cóż zasypie ich na amen :D A teraz sobie wyłączę mecza i obejrzę jakiś film ,ale to już w moim ciepłym ,pachnący ,milusim i w połowie zajętym przez mojego współlokatora zwanego "mąż" wyrku :classic_cool: A ty Czekolada możesz mi zazdraszczać i się przytulać do swojego ulubieńca zwanego Jaśkiem :classic_cool: I nie żryj tyle krewetek bo ci przerobię na owoce morza i zrobię paella :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku wcale nie zazdraszczam, gdyż mój Jasiek jest miły i ma bardzo ugodowe nastawienie :classic_cool: nie rozpycha się, nie kłóci i nie zapytuje gdzie byłam jak mnie nie było i dlaczego nie z nim :classic_cool: Miłego filmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jesteście szczypiorkami? To teraz już nie wszyscy, bo ja nim nie jestem. Okrutne, jecie sobie te krakersy, krewetki i inne smakołyki, a ja czytam i ślina mi leci po kolana :P Ja ze względu na fakt, iż jestem na dożywotniej diecie ( :P ) nie mogę sobie pozwolić. Swoją drogą, to ostatnio trochę sobie folguje, jakoś ciężko mi się zebrać i odmówić :O Ja widziałam ten news na Interii, że strzeliliśmy sobie samobója. Co jak co, ale żeby w 3. minucie? Szkoda słów. Ryjek co Twojej córy to ja pamiętam, jak też wyłam, że chcę już do szkoły w połowie lipca. Mama to się nadziwić nie mogła i teraz mi to przypomina, jak czasem mi się już nic nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :D🖐️ Kogo dzisiaj nie będzie temu prąd wysiadł :D Ja sem wczoraj znalazła fajne coś ,to coś to boks :D ale było ciekawie pod koniec :classic_cool:walka Mateusza Masternaka z jakimś gościem z NY ale pochodzącym z Egiptu :) KO było :D myślałam ,że pod koniec walki z wyra wyskoczę :D takie emocje :classic_cool: U mnie na razie przestało padać :) oby tak dalej :D J_j jak to jesteś na dożywotniej diecie ?:) Chorujesz na coś ?:) Jak znam życie pewnie kruszyna z ciebie i się odchudzasz tak jak nasza Angel kiedyś , z kości na ości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurcze Czekolada ja nie wiem skąd ty masz informacje o rozpychaniu ,kłóceniu itp ,ale mój współlokator jest bardzo grzeczny ,nie konfliktowy ,ciepły (do przytulania w sam raz )no i kochana powiem ci ,że twojemu Jaśkowi to brakuje kilku ważnych elementów w budowie :classic_cool: bez których życie nie ma sensu ,w pewnym sensie :D (masło maślane _jestem w tym dobra :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ryjku, oczywiście info wszystkie zmyśliłam, a co :classic_cool: ale juz prawie przyznałaś mi racje... zreszta już nie pamiętasz, że Twój współlokator długo w moim mieście przebywał? :P I jak śmiesz od rana twierdzić jakoby mój był wybrakowany?! he? się pytam, he? :D Dżej_dżej, szkoda życia na odchudzanie... co się będziesz jak se możesz :D zreszta z nami nie dasz rady :classic_cool: Hello Phill, widzę, że prąd masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada a se śmiem twierdzić bo twój macho nie ma renków ani nogóf i ten no ....ma słaby profil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prąd to i owszem, ale lapozja odmówiła posłuszeństwa. Na razie mogę jedynie gościnnie parę słów napisać z innych stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No ja nie wiem, ale chyba takim chudzielcem jednak nie jestem. A czemu na dożywotniej? Bo ja mam takie napady w swojej egzystencji, że raz jem, jem i jem i tylko jedzenie mi w głowie, a za kilka dni mogę nie jeść prawie nic przez tydzień i się czuje pełna. Więc dlatego już zawsze będę musiała się pilnować 😭 😭 Hehe :) To oczywiście żarty, pozwalam sobie od czasu do czasu na małe co nieco :) Ja mam chyba cały dzień prąd, choć nie jestem pewna, bo w domu jestem od 20 minut. A co do smakołyków to za chwilę będę zajadać murzynka mojej babuni :) Chceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój tekst, że pozwalam sobie od czasu do czasu na małe co nieco, to zabrzmiał, jakbym jakimś snobem była :P Hehe. Nie ma innej rady, musicie się przyzwyczaić, że czasem rymuje, a czasem głupi pisze ;) I tak jak Ryjek, jak bardzo chce coś wytłumaczyć komuś, to nie ma bata, zawsze powstanie masło maślane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j ja z miłą chęcią skubnę murzynka :) uwielbiam takie ciacho a jak jest robione przez babcię to pewnie niebo w gębie :) w zamian mogę poczęstować szarlotką :D ale to za jakieś pół godzinki bo dopiero do piekarnika wsadziłam :D A wiesz co ja lubię ?:classic_cool:Uwielbiam placek czekoladowy taki gorący ,z kulka lodów waniliowych :D znaczy z ta kulką to tak nie do końca ,no powiedzmy z kubeczkiem lodów :Da co sobie będę żałować ,nie:classic_cool: U mnie nie pada od rana i słonko było prawie cały dzień :) to się nazywa pogoda :D Phill pewnie bawi się w pana doktora i leczy swojego lapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooobry dzien a raczej doooobry wieczor bo juz ciemno jest za oknem:O Missss ooo ja bylam na administracji i zarzadzaniu i musze sie przyznac,ze nie ukonczylam tego kierunku:O:( Rjkkkkku Ty lakomczuchu hehe.....powiadasz,ze dzis byla ladna u Ciebie pogoda?? Faaaajnie Ci bo u mnie ja sypalo sniegiem to nadal sypie i czasami deszcz ze sniegiem sypie:O Kiedy cora ma urodzinki? Pytam sie abys zlyla od kafeterianek i kafeterianina (chyba dobrze odmienilam:D) zyczonka!:) Hehehehe ktos tu dobrze napisal,ze na silny wiatr nie bierze sie parasolki,od czego w koncu sa kapiszony???:) aaaaa przeczytalam,ze boks zaczynasz ogladac....blee nie cierpie tego zawodu ale w piatek czy tam sobote ma byc Adamek kontra ... Gołota:P Czekoladko ja ogladalam wczorajszy mecz i tak dobrej komedii dawno nie widzialam:P Dzej Dzej to pewnie J_j :D Hehehehe ja tez jestem na dozywotnej diecie:P Kurczeeee mam zapalenie spojowki lewego oka ale na szczescie ejst to poczatkowe stadium bo moge juz patrzyc sie na swiatlo badz siedziec przy kompie,rano to byla masakra i musze teraz posiedziec w domu aby to jakos mi zeszlo......a u mnie dzis jest otwarcie wielkiego TESCO,podobno najwiekszego na podkarpaciu i co.....i nie pojde:P Ej...wiecie moze co moge na panienskie kupic kolezance? To jest jedna z moich najlepszych wariatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny, no nic nie zostało. Wyczyszczone do ostatniej kruszynki, babcia zadowolona jak zawsze i wszyscy najedzeni. Hehe :) Ja uwielbiam wypieki mojej babci i mam to szczęście, że często je robi. Kochana jest po prostu. I obiecuje, że następnym razem zarezerwuje dla Was jakąś większą część :) Ryjku ja lody waniliowe lubię ze wszystkim, co ma smak czekoladowy, oczywiście tak, by nie przesadzić. Angel zapalenie spojówki to to samo, co pękanie tych żyłek w oku? Ja to przed wakacjami miałam, nie wiem skąd się wzięło, ale na szczęście już sobie poszło ode mnie, bo czasem bolało, a raczej tak piekło :O U mnie pogoda taka sobie, chmurzyska się co trochę zbierają, ale na razie na szczęście nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Czekolada :D Angel szkoda ,że nie pójdziesz na otwarcie hipermarketu :) zawsze w pierwszy dzień są jakieś bonusy :) u nas tak było jak plusa otwierali :D Mała ma pod koniec listopada urodzinki :)a kolczyki to taki sobie wybrała ,ale nie wiem czy je brać http://www.allegro.pl/item761017657_zlote_kolczyki_z_szafirami_firmy_onyx.html u mnie kosztują 170 zł :) Z tym zapaleniem spojówki bym ci nie radziła wychodzić na wiatr :) i w ogóle uważaj na to oko bo możesz mieć przekrwione tak bardzo ,że nie zejdzie prze dwa tygodnie :)jak wampirek będziesz wyglądała :D Co do boksu to Gołoty nie lubię :P takie stary cap :P wolę oglądać spektakl na tvn kultura niż jego walki :classic_cool:jak coś oglądam to musi być na czym oko zawiesić :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżej_dżej dzięki za dobre chęci z tym murzynkiem. moja babcia nie piekła nic od dawien dawna... leni się kobita :P Ryjek, na Adamku możesz oko zawiesić... a co ... :classic_cool: Angel co do panieńskiego to ja nie wiem co kupić, ale hitem są ogólnie słomki w kształcie penisów :D pije się z nich bardzo ciekawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek powiem Ci, że córa ma gust i dziwie się, że dziecku się takie kolczyki podobają :P szczerze to nawet ja w takich poważnych nie chodzę... juz nie mówię o tym, że nie lubie złota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×