Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjku a co Ty jestes dzis taka roztrzepana?:) Ciekawe co to za plan masz??:P Ja mam czapki kaszkietowki i do polowy ucha zakrywaja ale nie wszystkie...idz do siebie na targ i przymierz:):):):) pokaz link jaki wynykalas z nimi w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill tak się rozmarzyłeś,że link dwa razy ten sam wkleiłeś :) A nie wiecie kto mnie ostatnio odwiedził :) ta malutka była u mnie co miała operację na serduszko :)ale urosła ,teraz nabiera wagi ,widać jak dziecko w oczach zdrowieje :)a jakie oczy wielkie ma :D neony niebieskie :D i całą wizytę nuciła nam różne melodie :D chyba piosenkarka z niej będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to te zakrywaja tylko pol ucha jak nie mniej. Ten z przedostatniego linku,w kratke mam taki sam:) No to super,ze mala rosnie jak na drozdzach i dobrze sie czuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://moda.allegro.pl/item819801140_piekne_czapki_w_warkocze_krasnal_smerfetka.html a ja ostatnio taka sobie kupilam haha smiechawska jest ale w kolorze jasnym:) Tylko kiedy ja ja zaloze jak wiosne mamy za oknem:):):) Jesli chodzi o czapki z daszkiem to mam ich 5:):):):) rozny material,rozne kolory:) Lubie nosic czapki i jeszcze musze sobie jakis kapelusik zakupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz ,ta co ja masz bardzo mi się podoba :) lubię brązowe do włosów mi będzie pasowała :)ale ta czapka którą wkleiłaś mi sie nie podoba :) nie wiem aale z kondomem mi się kojarzy :)ale wszytko rzecz gustu ,prawda ?:) dużo dziewczyn nosi teraz takie czapki ,jeszcze są takie z daszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku z kondonem?? o czym Ty myslisz zbereznico?;):P A ja ja kupilam bo jak kupilam wloczkowa bez tego "kondonu" (jak Ty to nazywasz) to nie nachodza na cale ucho a ta zakrywa cale i w ogole wiatru nie czuc:) No i jest smiechawska hehe.Fakt,z daszkiem tez takie sa:) Przeciez Ty masz ciemne wlosy wiec nie bierz czapek ciemnych aby nie zlewaly sie zbytnio z Twoimi wlosami:):):):) Oki doki ja lece.......milego wieczoru zycze:) Ja tu pewnie bede dopiero w przyszlym tyg.wiec i weekendu udanego i bardzo slonecznego zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,dajcie coś zjeść :D🖐️ Z tymi kaszkietami chodziło mi oczywiście czy zasłaniają górną część ucha :) no to ok :) jutro pójdę na targ i sobie przymierzę ,ciekawe jak będę wyglądała ?:D Chociaż za młodu to nosiłam czapeczki :classic_cool:i bardzo ładnie mi w nich było :classic_cool: a najładniej wyglądałam jak się z chłopakami z piłkę grało albo ja żeśmy się bili :classic_cool:ma się odrobinę krwi wojownika :classic_cool::D Widzę ,że dzisiaj wszyscy walą drzwiami i oknami na topic :classic_cool: pomału ,pomału dla wszystkich znajdzie się miejsce :D Czas na kawkę :classic_cool: mam orzechową :classic_cool: tralala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku wróciłem z Torunia z audiencji od ojca derektora :) Mam wiadro pierniczków :) Weź sobie jak masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona26
nas dzieli 500km i już nie mogę sie doczekać jak Go zobaczę codziennie dzwonimy, piszemy po 200sms , ale i tak sie zamartwiam , ale to była miłość od pierwszego wejrzenia i wierzę że to moja druga połowa i przetrwamy wszystko :) najgorsza jest ta odległość ... :( 3majcie się , zawsze trzeba dostrzec plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniona26 - witaj pomarańczko :) Trzymamy kciuki :) Ryjku trąba do góry :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy znajdzie się chętna osóbka, która zaprosi na seans filmowy biednego ryjeczka pozbawionego dostępu do ważnych informacji z kraju i ze świata oraz ważnych informacji naukowych ,gdyż maleństwo wasze (czyt,ryjek )pozostało bez odbiornika telewizyjnego :O w niewytłumaczalnych okolicznościach przeszłego na emeryturę przedwczesną :Omogę siedzieć na podłodze ,na dywaniku dla psa tudzież pod stołem co by miejsca za dużo nie zabierać :Oplosie ładnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups Ryjeczku jest problem bo ja żyję w ciemności. Nie mam telewizorka. Ale mogę Ci podrzucić jakąś książkę jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ta książka ma ruchome obrazki ?:O Bo lubię widzieć jak się coś dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jeszcze kilka takich co to się rozkłada jak scena kiedy ją otwierasz i można ruszać pewnymi rzeczami :) Bajki jeśli chodzi o ścisłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też taką miałam dokładnie "Czerwony Kapturek"i"Królewna na ziarnku grochu ":D to jak 3D w tamtych czasach :D A masz coś z boksem ?:D Bo wieczorami oglądałam boks a teraz tak dziwnie :( Jeju jeszcze trochę i goście się zwalą :O będzie bibka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z boksem to raczej nie miałem takich bajek :) Mogę Ci kangura wynająć bo one się boksują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież by tam :O Ryjek się zasprzątała na amen po imprezie :O Dobrze ,że wieża chodzi można radia posłuchać :O a dzieciaki mogą ujeżdżać komputer i na nim oglądać bajki i filmy :O Chce ktoś kawałek tortu ?:)Bo mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mówię o śniadaniu :):Di potem tą całą słodycz zabijemy przegryzając paki z kurczaka ,które skrzętnie schowałam do piekarnika :classic_cool:piszesz się ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×