Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Katsien powiem ci szczerze ,że nie ma lekarstwa na tęsknotę i choć byś nie wiadomo jak się starała (spotkania z koleżankami ,hobby i inne zajecia )ni nie pozwoli zapomnieć ci o tęsknocie :) to sa tylko zapychacze czasu ,które w jakiś sposób pomagają spokojniej przejść przez rozłąkę :) Czekolada ja myślę ,że Phill nasz poczytał , za głowę się złapał i pomyślał "Co za wariatki mi się trafiły ":D no ,ale nie ucieka od nas czyli lubi czasem z wariatami te ta tę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no przepraszam Cie no :( zapomnialam, ze mialam sie nie przezywac :( oprocz tych wesz mam jeszcze skleroze :( a dlubac to lubie nie tylko w nosie :classic_cool: :D a Phill to chyba ma stracha dzis sie odezwac i siebie cichutko i podczytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill bawi się w biznesmena i ma gdzieś takie koleżanki jak my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos powyzej pisal jak sobie radzimy na tesknote? otoz ja od pn do pt jak pracuje to nie mam czasu tesknic, a w weekendy zawsze sobie cos planuje ze znajomymi zeby nie siedziec samotnie w domu i tak jakos czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminowa ,cześć stokrotko 🖐️:) Misska ano sugeruję :( nie wiem czy to ma się do ciebie ,ale do mnie na pewno tak :( a jeszcze napiszę straszną rzecz ,która na 100 odgoni Philla :(dostałam łupież :( kto by chciał koliżankę z łupieżem ?:( no kto ?siem pytam :( A tak z innej beczki :) moja babcia zamiast" panele "mówi "pamele":D cyt."Magda ,wy macie pamele w domu ,błyszczą się one ?" "Babcia nie wiem czy błyszczą bo najcczęściej jak robią sesję zdjęciową Pameli to jest porządnie wymalowana ,jej wizażystki wiedzą jak zmatować skórę " "A to wizażystki sprzedają pamele ?":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIskka o my istny slums :( brud ,smród i ubóstwo :( Babcia stara ,ale jara :D taka kobieta z jejem :D na żartach się zna :) I jej ulubione słowo o którym chyba nie ma bladego pojęcia a które wysłyszała w telewizji :) "nowej generacji" I tak wszystko jest u niej nowej generacji :D ostatnio kupiła sobie młynek elektryczny do mielenia kawy :) oczywiście nowej generacji (chyba dlatego ,że na prąd :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam pod konie to nudy same kupy itd ,ale Jozin z bazin wymiata i to zdziwienie piotra ,że jak ,że ktoś pisze pod jego nikiem :D Nio ja się pożegnam bo chcę jeszcze obejrzeć galę boksu muszę szukać na YT i posklejać w całość :O a potem lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może znów erotyka obejrzę :Da tam taki dżołk na dobranoc :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie :D dobry boks jest lepszy niż najlepszejszy erotyk :Dhahaha:D cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D Co to sie stalo,ze nikogo dzis tutaj nie ma? No prawie NIKOGO:P Ryjku hehe juz sadzilam,ze scielas wlosy.Fryzurka jaka pokazalas jest sliczna ale pamietaj,ze Ty masz ciemne wlosy i moze calkiem inaczej wygladac ten fryz:P Ja kiedys scielam wlosy PRAWIE na chlopaka ((babka mi spieprzyla wlosy)) i w zyciu juz nie zetne moich "pukli";) PS.U mnie dzis jest wiosna.....WIOSNA....MILA SEXI I RADOSNA!:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku a wiesz ze ja tak samo od jakiegos miesiaca mam taki lupiez ze wstyd. nigdy nie mialam ! nie wiem czemu tak;/ czuje dyskomfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :)🖐️ jaśminowa to się zgadałyśmy z tym łupieżem :) kupiłam sobie szamponetki i mam nadzieje pozbyć sie tego :) pewnie po zimie tak mnie sypnęło :) Szkoda ,że dzień już się kończy bo ślicznie było :) ale z drugiej strony dobrze bo jutro piątek a w sobotę przyjeżdża michu :Dno fajno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :classic_cool: ja dzis tak pozno, bo w pracy nie moglam pisac :o ooo tak wiosna wiosna! :D co oznacza, ze bedziemy jeszcze bardziej zboczone niz juz jestesmy :D :o kurde a ja jutro na poznan lece, caly weekend szkola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak często widujesz się ze swoim trenerem sumo ?:) :D Daleko od siebie mieszkacie ?Jesteście już na serio ,czy na razie grunt niestabilny ?:) Zestaw pytań sobie wymyśliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widujemy sie chyba dosc czesto, bo kilka razy w tygodniu, ale w sumie sama nie wiem ile :D :o wszystko zalezy od tego jak mamy czas, zeby sie widziec :) mieszkamy w tym samym miescie, ale on pracuje jako kierowca, wiec jak jest w trasie to jest i kilkaset km ode mnie :D czyli odleglosc jest :classic_cool: jestesmy... hmm... no jestesmy razem a czy stabilnie czy nie to sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.... to już trochę wiemy :) Fajny jest ? W ogóle jak wygląda ?:) Ile ma lat ? :) mieszka sam ?:) Jak coś wymyślę jeszcze to napiszę :) Acha jaki ma głos ?:) I jeszcze spokojny jest czy taka dusza towarzystwa ?:) Taaak wiem że mnie kochasz za te pytania :D mówilam kiedyś ,że jestem ciekawska a w tym przypadku to aż muszę bo dbam o ciebie i o twoje dobro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss.....dlugo jestescie ze soba?:P Kolor wlosow......rozmiar buta hehe:P PS.Znacie moze strone www.mobile9.com ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie weszam tam aby sciagnac gry na tel.dla mojego R.Sciagnelam pare,zapisalam w folderze i dalam do siebie do tel.aby zobaczyc czy dzialaj i musze miec jakies haslo:O Niby darmocha:O Bajka...to juz nie jest moj probem:P Ja tam nie musze miec gier:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ,michu czasem słucha muzyki tam ,ale nic nie ściągał jak do tej pory :) ma inna podobną stronę tyle że polską i na 100 darmową bez sms kodów :) tylko nie wiem gdzie ma tą stronę zapisaną :( więc nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×