Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

fakt to pewnie zarowka :D odsloniecie okna tez by nie zaszkodzilo, ale za ciezko mi tylek ruszyc :D ja tam lubie czytac dzial erotyczny, jest dosc ciekawie :P moze zalozymy sobie tam temat z gwalceniem koliberka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazurowa wysepka braku zaufani
Kochani !!!ja jestem w zwiazku na odległośc (470 km ) juz 1.5 roku ...no a przed nami jeszcze rok (musze skonczyc szkole)...i wiecie co dla mnie jest w tym wszystkim najgorsze?! mnie sie wydaje , ze on mnie zdradza... widujemy sie co 1.5 miesiaca od jakiegos czasu...wczesniej co tydzien... martwi mnie to , ze on tam kogos ma... ze z jakas sie kocha , dotyka jej :(błagam pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje miłość między gatunkami :) Zazdrosna a to tak sobie wymyśliłaś z tą zdradą?? Wyczytałaś w locie kolibra?? Czy co ?? Bo jakoś nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek powiem Ci szczerze, ze ja nie mam zaufania do tych firm avon czy oriflame i tym podobnych. nigdy nie bylam zadowolona praktycznie z zadnego kosmetyku od nich zamowionego. no moze z mleczka z avonu, ale to jeden jedyny. kremu tego nie uzywalam co zamowilas, ale ja wole kosmetyki bardziej sprawdzonych firm :) a kremy czy balsamy do ciala uwielbiam z firmy Farmona, np. seria tuti fruti jest boska, do tego jest to firma produkujaca naturalne kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nic nie mialam z Oriflame, a z Avonu tylko jakies glupoty typu kredka do oczu czy cos, wiec nie za duzo moge sie wypowiedziec :D sprobowac zawsze mozesz... patrzac na opinie ludzie to jak zawsze kazdy po swojemu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry dziewczyny, ale
sa paskudne statystyki rozpadu tych zwiazkow. Myslalam, ze mnie nie dotyczy, a jednak. Bylismy prawie 2 lata na odleglosc, ale mielismy w planie zareczyny i slub. Do czasu gdy przypadkowo wyszla jego zdrada. Wlasciwie to gral na dwa fronty, nie potrafil i nie chcial sobie mnie odpuscic. Final byl tragiczny, bo powiedzialam,ze ona sie dowie co on odwala. Skonczylo sie na paskudnym wywlekaniu brudow przez niego i, jak sie upewnil, ze z nim nie bede, szantazowaniu mnie na wszystkie najgorsze sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny, ale - rozumiem że w związkach na bliskość to się nigdy nie zdażyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no tak ,przecież ja mam z Farmony kosmetyki z drogerii :)kiedyś kupiłam masło do ciała i olejek do kąpieli :D ja cię kręcę ,jaki człowiek durny szuka cudów a pod nosem ma :D dzięki Misska za przypomnienie 👄:D Ja często brałam w Avonie żele pod prysznic ,zaczepiste jak dla mnie :) skóra jest bosko miękka i cudnie pachnie :)ale znudziły mnie już troszkę ,a matka znów mnie namówiła na oriflame i sama nie wiem:) Zamówiłam jeszcze szampon i odżywkę do włosów z bawełną i dziką różą :) nie wiem czy są naturalne ,ale moje włosy je tolerują :D więc biorę :D Muszę później zadzwonić do matki aby mi tego kremu nie brała ,pójdę sobie kupić do drogerii :) a przy okazji otwarli u mnie jakąś nową drogerię w której jeszcze nie byłam a i rozdają karty rabatowe :P:D co se pójdę i przy okazji wyłudzę tą kartę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek ja mialam tez kiedys zele i balsamy z avonu, ale u mnie sie one nie sprawdzaja. mialy fajny zapach, ale dla mojej suchej i wymagajacej skory sa za slabe. po umyciu zelem mialam skore tak sucha i napieta, ze myslalam, ze zaraz mi gdzies trzasnie :D a po nalozeniu balsamu niewiele sie zmienialo. z avonu jestem zadowolona jedynie z mleczka do demakijazu, wiec jak jest okazja to sobie je zamawiam :) oprocz farmony lubie tez ziaje, maslo kakaowe sprawdza sie swietnie u mnie, latem zawsze uzywam i balsamu i spreyu z tej serii :) a z farmony praktycznie caly rok na okraglo balsamy plyny do kapieli zele i peelingi i co tam mi jeszcze w lapki wpadnie :) po prostu uwielbiam serie tuti fruti, po uzyciu tych kosmetykow mam ochote sama siebie zjesc :D Ryjek a co to za nowa drogeria u Ciebie? jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ,że nie wiem co to za drogeria :)na pewno nie rossman bo bym pamiętała :)w sobotę było otwarcie i z tego co widziałam maja dużo kosmetyków z wyższej półki co raczej w naszej rynkowej drogerii nie ma :) takie tam vichy i inne temu pochodne z kwasami ,kolagenami,silikonami ,odsysaniem tłuszczy :Dnie no teraz sie zapędziłam :D jakaś fajna ona jest coś z rodzaju kosmetyki naturalne i nie testowane na zwierzętach itp itd :)chociaż w to drugie to ja wątpię :) Kurcze coś mnie od kilku dni usta tak cholernie pieką że szok w trampkach:( jakbym miała gorączkę albo rano to mam wary spuchnięte jak u boksera :O może mi michu jakiś silikon wstrzyknął po kryjomu ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie w zwiazku na odleglosc zdrady i rozpad zwiazku sie zdarza czesciej niz w zwiazku na bliskosc :P nie wiem tak mis ie wydaje, w sumie razem a jednak osobno, jakis pocieszyciel-ka , zawsze sie znajdzie hehehehhe , ja sie smieje ale mam nadzieje ze mnie to nie bedzie dotyczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ,ja chcę 🖐️ :) w zamian mogę się podzielić drożdżówką ,zostało mi pół :Dznaczy .....gdzieś ,jakoś ,no.....wyjadłam ser ze środka a resztą mogę się podzielić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie chcesz drożdżówki ?:( no tylko środek wyjedzony a reszta ni hu hu nie tknięta :Dhmmmmm....mam jeszcze batonika z czekoladą rumowego w kształcie zajączka z koszyczkiem :D no ale nie wiem czy się podzielić ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:D Kurczaczki...znowu u mnie ejst zima!!! Sypie na maxa:O Ulalaaaaaa troche sie rozpisaliscie w ciagu tych dni jak mnie nie byo...nie chce m isie czytac:P:P:P Nie dzis... Jednak 13stego wyszlam...tyko do sklepu i wiecie co....bęc i na ziemi wylądowałam... PS.Tez nie mam przekonania do Oriflame badz Avonu:O Jedynie te firmy maja ladne perfumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminowa...to ladnie porzadzilas na imprezie:D I dobrze:D Widze,ze byl nalot "nowych";) Misss fakt faktem poziom na kafe jest makabryczny:P Tzw. "provokatory" sa wszedzie:P Co do statystyk o ktorych pisaliscie to ...bez komentarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujemy się odrzucone ja i moja bułka :(:D Angel no śniegu mamy ,ale ciepło przecież jest to nie ma co narzekać :) Co do perfum to podobają mi się pur blanca z avony ,ale mam uczulenie od nich :( ja zawsze kupuję Gabrielę Sabatini albo Esprit Horizon a i to są wody toaletowe :) raz miałam jakieś perfumy ,ale nie pamiętam nawet jak się nazywały bo koleżanka przywiozła mi z Francji :) z resztą ja się psikam tylko od święta ,albo jak sobie przypomną ,że w ogóle coś mam do psikania :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pur Blanca , Percive i Passion Dance uwielbiam z Avonu.Reszta tez ujdzie:P Meskie tez maja ladne perfumy,dezodoranty:) OK.Lece juz....milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ladna tez jest Naomi Cambell :D PS .Ja i narzekanie na zime? To nie lezy w mojej naturze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj pachnę bobini dla dzieci :D albo nivejka biała czyli soft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcięłam włosy na krótko :)michu mnie zabije :) Mam taka fryzurę http://www.fryzury.info.pl/krotka-asymetryczna-dla-blondynki/#more-118 myślę jeszcze nad belejażem albo coś na ten styl :) Matko ....boziu ....mam tremę :) moje włoski w koszu leżą ,jak się w niedzielę nie odezwę znaczy ,że mnie mąż zabił :Da wszystko przez moją siorę :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×