Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Słusznie mówisz Ryjku. Szacunek musi być. Aniołku teraz to wyłącz telefon, nie pozwól wpuszczać, odeśpij to i odpocznij. A potem będzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubiory to mam taka sama bluzke jak w 1wszym inku jaki podaas ryjku i bardzo fajnie ja sie nosi:) Mialam do tej bluzki jasne spodnie i marynarke czarna:)Na NK mam fotke jak cos:P Ulalaaaaa nie spodziewalam sie takiej odp.z Waszej strony! Ja wiem,ze albo w te albo we wte i ..... ja juz wiem co zrobie!Ryjku,dobrze zauwazylas,ze to nie byl 1wszy raz ale ten to przechylil czare i......chce tlyko wyjechac i tyle:) W tej chwili mam tysiac mysli na sekunde.Ide do kotow haha (zartuje:P) Czekoladko - u mnie tez jest slonecznie ale zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczki.....klawisz z "l" mi ciezko chodzi i widac to w moim powyzszym poscie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku teraz zatroszcz się o siebie. Jak miną emocje to się spokojnie będziesz mogła zastanowić. Ale słuchaj Ryjka, szacun musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil - o tym,ze szacunek musi byc w zwiazku z obu stron wiem i wlasnie przekonalam sie,ze R.jego nie ma do mnie.Nawet mu to powiedzialam (ostatnio jak cos nawywijal) i On ciagle twierdzi,ze szanuje mnie! On potrzebuuje pomoicy ae pomocy z mojej strony i rodziny nie chce wiec.....co ja moge.Wybiera kumpi to niech idzie do kumpi! Ogladacie pozegnanie z Wa-wy do Krakowa ? Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjkowa dobrze napisala :) popieram :) wiesz, pic i bawic sie trzeba umiec... nikt nikomu nie zabrania ale wystarczy chocby powiedziec gdzie sie jest czy ze sie wrocilo czy cokolwiek ;] wyobraz sobie ze on tak cale zycie robi,a Ty to znosisz po czym, przyjmujemy czarny scenariusz, konczysz w bardzo nieszczesliwym zwiazku z mezem alkoholikiem. wiec chyba warto sie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho 🖐️ Angel no ja tez sie moge podpisac pod postem Ryjka jezeli chodzi o Wasze relacje. Nie chodzi o to zeby kogos usidlic, kontrolowac i zamknac w zlotej klatce, ale dla mnie np. najwazniejszy jest szacunek i szczerosc!!! Nie wyobrazam sobie, zebym ja szukala swojego faceta, denerwowala sie, a on zapity w barze ... to na prawde przykra sytuacja :( a jezeli pisalas, ze to sie powtarza... czy on nie ma przypadkiem problemu z alkoholem? nie wiem czy Wam pisalam o tym kiedys, ale moj byly ten z ktorym rozstalam sie w pazdzierniku mial wlasnie problemy z alkoholem i to bylo jednym, a moze i najwazniejszym powodem do rozstania. picie z kumplami wracanie po nocach zalanym w trupa bylo norma, a pozniej doszlo i picie samym ze soba do komputera... ja juz nie mialam sily po prostu na to i stwierdzilam, ze nie chce takiego zycia, nie chce zycia z alkoholikiem, a skoro on nie widzial problemu to po prostu musialam odejsc :( mysle Aniolku, ze powinnas cos z tym zrobic, bo to nie moze tak trwac tym bardziej, ze jestescie juz ze soba dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko -- dokladnie!Trzeba umiec bawic sie.Ja to potrafie to oczekuje tego samego od drugiej osoby.....w gowno wdetnelam cos mi sie wydaje i smierdzi na kilometr:P Dam rade...musze! W koncu KOBIETA wszystko zniesie oraz wszystkiemu i wszystkim podoła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ja pozegnanie ogladam i szczerze mowiac to przejechalabym sie do Krakowa na pogrzeb, ale moj Michu nie chce jechac :( smignelibysmy autkiem tylko na pogrzeb i z powrotem, ale on stwierdzil ze zwariowalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss.....Twoj facet ma racje...zwariowalas.Slyszalas jak to wszystko ma wygladac? Daj spokoj!Wiekszosci bys nie zobaczyla.Jeszcze by Cie jakis snajper namierzyl bo masz torebke :P Podobno lepiej nie isc z torebkami,torbami,plecakami bo tam mozna miec np.noz badz bombe.Juz nie wspomne o sieciach polskiej telefonii komorkowej.....tam bedzie cyrk. Teaz teraz ogladam w tv ceremonie pozegnalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no dobra moze i zwariowalam :D ale jakby kazdy tak pomyslal, ze a po co tam ja, a bo bedzie tlok, a bo mi zwina torebke, a bo nic nie zobacze, a bo mnie podepcza to nikt by nie przyjechal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss moze i tak ale tam jada "fanatycy" i tacy co lubia takie "spedy" W tv wszystko bedzie ladnie pokazane:)...ale z drugiej strony to musi byc przezycie byc tam osobiscie:) Mam do Ciebie pyt.Ty bylas z tym swoim ex-em dlugo? Wlasnie moj tyrknal.sadzilam,ze to Jego matka to odebralam tel.i milczal ciagle i nic nie mowil.....powiedzial,ze jak powie slowo PZREPRASZAM to ja sie rozesmieje i ma racje bo juz to nie raz slyszalam i historia sie powtarzala.....za to ja na spokojnie powiedzialam mu,ze ma zalatwic wyjazd i pozniej Nasze drogi sie rochodza.Nie mam juz nerwow w sobie.Wczoraj wszystkie stracilam:P phill..widze,ze odwiedzasz inne topici:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez odwiedzam inne tematy:):)Nie wypowiadam sie we wszystkich bo niektore sa.....bez komentarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku no moze i fanatycy tez, ale takze i ludzie z czystej ciekawosci zapewne. to na pewno bedzie wielkie przezycie, pogrzeb, cala ceremonia pozegnanie i do tego tyle waznych osobistosci zebranych w jednym miejscu. Ja ze swoim bylam prawie 3 lata. Jak sie z nim rozstalam to on dopiero wtedy przyznal, ze moze faktycznie ma problem, ze przestanie pic i takie tam :o a wczesniej bylo tyle rozmow ktore prowadzily do nikad, bo on wszystko wiedzial lepiej i nawet stwierdzil, ze to ja z niego robie alkoholika :o a teraz ciesze sie, ze sie uwolnilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę Angel mówisz ,że masz taką bluzkę ?To super ,kupię ją :) Powiedz mi tylko nie przeszkadza ta kokarda na szyi ? A wiecie byłam na targu na przeglądzie co ciekawego jest i po ile stoją spodnie te z materiału i masakra kurde 60 dych :O a ja głupia myśałam że ze 40 dyszki :(wiem chytra jestem :Dza to znalazłam zaczepiste buciki w sklepie na rynku coś jak te http://szafa.pl/c2339044-sliczne-buciki-na-wiosne-rozmiar-40.html tyle że nowe ze skórki za 169 zeta :) a jakie wygodne ,myślałam ze wyskocze w nich ze sklepu :D A u mnie wczoraj pod oknem na rynku była odprawiona masz za ofiary katastrofy :) wszyscy księża z okolicznych parafii przyjechali ,stara gwardia zasłużonych emerytów przybyła ,ludzi tłum ,policja ,straż :) wiecie jak ładnie było :) przyznam że się wzruszyłam :) księga kondolencyjna też była ,każdy coś napisał a małe dzieci mogły odcisnąć swoją rączkę na kartkach :) U mnie słonko szalone świeci ,ale wiatr trochę nieprzyjemny jest :) Powiem wam ,że strasznie podoba mi się ten kamień na grobowiec pary prezydenckiej to chyba onyks słoneczny czy jakoś tak mówili :) a płyta na górze ma jest cienka na 3-4 cm to da efekt jakby pod spodem była oświetlona przez promienie słońca :)coś wspaniałego :) Ja bym chetnie pojechała na Wawel ale jak już się wszystko uspokoi ,chciałbym zobaczyć wszystkie krypty i grobowce ,nigdy tam nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku -- jesli chodzi o ta bluzke to tą kokarde wiazesz sobie sama i mi nie przeszkadzala:) Tylko jest jeden minus tego materialu....ja tuz przed wyjsciem na poprawiny spryskalam sie perfuma i zostaly plamy na bluzce ale juz bylo za pozno na zmiane ubioru.Wypraly sie plamki ale nie zeszly od razu jak to bywa na innych materialach ale...polecam ta bluzke:) Buty maja odpowiedni obcas ,taki jak ja lubie ae one sa bez paskow i to juz nie dla mnie but bo lecial by mi ze stopy i mogla bym go gdzies zgubic,np.bedac w sklepie:P Kiedys mialam klapki na obcasiku i jeden wszedl mi w kartke anty-poslizgowa i wyszam bez buta:POczywiscie wrocilam po niego ale zenada byla hehehe ps.tez jestem chytra;) Miss -- ja juz raz tego "ciezaru" pozbylam sie ale jak widac dalam mu jeszcze jedna szanse i zmarnowal ja ostatnim swoim wystepkiem.....ostatnio zastanawialam sie "skad ja mam tyle siwych wlosow?":P...nerwy ...a jak mnie czasami serducho zaboli to...ajc:O ...ale Wam smece:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smęć sobie ,a co ,tobie nie wolno ?:)nie zawsze jest kolorowo :) czasem lepiej wylać swoje żale komuś obcemu ,zawsze to masz jakieś inne spojrzenie na sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czasem lepiej wylać swoje żale komuś obcemu ," ja obcym nie potrafie nic a nic powiedziec, nie naleze do ludzich,ktorzy wylewni sa.....w sumie to Was w jakis sposob znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phill co mam dawac?:O Mam szarlotke domowej roboty... moze to mam dac?hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet talerzyk wylizałam ,szkoda zmarnować nawet okruszynki :D ech szkoda ,że już się skończyła:( zapytam nieśmiało ...są może jeszcze jakieś okruszki tej szarlotki na blaszce ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :D mmm najbardziej lubię gorącą szarotkę z gałką lodów waniliowych :) jeszcze jak sie lody troszkę rozpuszczą i wchłoną w ciasto i jabłka mmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×