Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Pani Ryjkowa.....to ladnie zaszalałaś w sklepie:D U mnie tez wczoraj byla burza:O Dzis obudzilam sie AZ po 9 i sadziam,ze jest okolo 6 rano....strasznie dzis jest i tak samo czuje sie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja nie wiem juz sama :d bo myslalam ze snila mi sie burza ale moze jednak byla tez u mnie? :D ale co tam, ide zaraz wylegiwac sie dalej na sloneczku, chyba ze mnie kolezanka wyciagnie na zakupy :P Aniolek, dzieki za komenta :) Misska, pokazuj tatuaza, bo ciekawa jestem i pisz u kogo robilas :) Ryjek, zrob mi tez jakis remoncik jak tak lubisz :D potrzebuja na jedna sciane przywalic plyty gipsowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko...nie masz za co dziekowac!:) Ja tez potrzebuje remontu ale znajac zycie (i pania ryjkowa) to nici z tego beda;););) Wiecie co.....w sumie wiedzialam to cale zycie ale....nie wolno NIKOMU ufac:O Przejechalam sie ostatnio na takich osobach,ze glowa boli:O Zycie jest okrutne (moze to ludzie tacy sa?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde lalki ,mówcie ile wam tych płyt potrzeba mam całą szopkę tego :classic_cool: kołeczki rozporowe ,klej do płyt ,siatkę ,gładź ,nosz kurde od koloru do wyboru :classic_cool::D ale kafelków to wam nie dam :( one moje są :( kocham je :(:D Byłam jeszcze stracić kasiury i mam nowe drzwi do kibelka :classic_cool: kolor calvados :classic_cool:ole :D Jest tylko problem bo nie wiem kto mi te drzwi wniesie do góry :O może ten no,uśmiechnę się do pana i zatrzepotam rzęsami i wniesie ?:O Kurde aby był tylko skory na mój urok bo ...bo se będę musiała sama targać drzwi na drugie piętro :( A wczoraj musiałam kafelki targać do góry i "pamele" no i mam w cholerę zakwasy na rękach :(te se kurde remonty zachciałam :( ale lubię to :classic_cool: ten pot na plecach ,ten pałer ,ból mięśni :classic_cool: aj laikit :classic_cool::D idę zrobić sobie kawę bo czeka mnie długi dzień :( już dziś remont sie zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...od nowa musze pisac bo kafeeeeeeeeeeeee MI dzis szaleje":O:O:O "Lalko" ja n ie potrzebuje plyt (chyba,ze do sluchania :classic_cool: ) ani plytek,jedynie chce farby do pokoiiiiiiiiiii :P:P:P:P:P PS.Masz zakwasy??:P:P:P Gdzie jest reszta "ekipy"???:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooooooooobry dzien:) Slonce? U mnie jest paskudna pogoda i znowu mam "ciezka" glowe a dzis musze isc......kupic bilety na tą sobote :D W koncu jedziemy!:):):) Wyjazd 1 maja a powrot......nikt tego nie wie.Pewnie za 8 mcy:) Bede myslala o Was;) Duzo mi tutaj pomogliscie wiec mam jakis sentyment do kafe a bardziej do Was:) Nie wiem czy jeszcze tutaj bede.......trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie:) Do zaklikania za pare m-cy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooooooooobry dzien:) Slonce? U mnie jest paskudna pogoda i znowu mam "ciezka" glowe a dzis musze isc......kupic bilety na tą sobote :D W koncu jedziemy!:):):) Wyjazd 1 maja a powrot......nikt tego nie wie.Pewnie za 8 mcy:) Bede myslala o Was;) Duzo mi tutaj pomogliscie wiec mam jakis sentyment do kafe a bardziej do Was:) Nie wiem czy jeszcze tutaj bede.......trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie:) Do zaklikania za pare m-cy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry :) U mnie również słonecznie :) a jak ciepło :) Angel to pogratulować ,ze robota się znalazła :)trzymam kciuki aby wszystko dobrze ci poszło :) kurde ale jak wrócisz to daj że znać :) co ty myślisz ,że my cię za 8 miesięcy zapomnimy ?:)No i uważaj na te osy okropne :) Fajnie ...życzę ci spokojnej drogi :)no buziu buzi na dowidzenia 👄:D A ja jestem już w ubraniach roboczych :) taka ładna jestem cała w pyle od płyt :) ale co tam fajnie jest ,chociaż rąk nie czuję a jeszcze daleko :) Wypiję kawę ,zjem bułkę i biorę się za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku...pracowity dzien Cie czeka. Wiesz,ja jade w to samo miejsce co zawsze wiec nie jest tak zle:) Matko i corko ... nie cierpie zakupow ani pakowac sie:O Bede narzekac az do soboty:P:P:P W piatek,caly dzien spedze w kuchni i przy walizce aby spakowac sie....masakra:O Nie moge zebrac sie:O Chce slonce a nie ...deszcz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekać i tęsknić :) Kurcze no idę juz bo kawę wypiłam i wstać nie mogę jakoś od tego lapka :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu znajdzie się dobra dusza i będzie chociaż za mnie gotowała żarcie ?:(Bo mnie już kurczę ręce bolą a głodna jestem :( na dzisiaj już zobiłam ,ale na kolejne dni jakaś kuchareczka albo kucharczyk potrzebny :( :D A wiecie ,nie wiem jak wy ,ale ja jak zjem dobrej zupy to mam więcej energii i na dłużej niż po pyrach :) :D Przerwę sobie zrobiłam ,rozpuszczalke wypiję ,zjem sssupki i wio do roboty :) Phill a co za konkursiwa znów napadłeś ?:) fotograficzne czy reklama ?:)Ty się nic nie chwalisz :) A wiecie dostałam kupon konkursowy z jednego supermarketu budowlanego na hasło reklamowe ,no i wymyśliłam :) muszę jeszcze chyba troszkę streścić /skrócić i będzie dobrze :) no i najważniejsze nigdy takowego nie słyszałam ,więc ....?nagrodę w postaci samochodu ma w kieszeni :classic_cool: :D a tam taki dżołk w południe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku robię fasolkę po bretońsku. Ale jak przyjdzie szwagier to obawiam się że nic nie zostanie. Co do konkursów to nie mam szczęścia chyba. Jakoś mnie nie dostrzegają. Ale co tam. Teraz wysłałem na fotoalbum, jest dziesięć tematów które trzeba zrealizować, i na Nationa Geografic - przyszła wiosna. No i jeszcze wyślę zdjęcia z tancerzami na Lumixawards "zobrazuj muzykę". Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ wlasnie wrocilam od dentysty :( Phill alez ja nie watpie w Twoje zdolnosci pedagogiczne przeciez :classic_cool: ja tylko w siebie watpie :( Aniolku no to super ze praca sie znalazla i lecicie :) ale my bedziemy tu tesknic, wiec wracaj szybko do nas z powrotem! ;> Czekoladko robilam u Dominika w tym samym salonie co zawsze sie dziaram i kluje o w tym http://www.arttattoo.pl/tatuaz_poznan.php oczywiscie fotke wkleje, tylko musze zrobic :) Ryjek normalnie sie ladnie remontujesz nie powiem :D ja kurcze nie lubie remontow i balaganu w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja potrafię roślinkę doniczkową nauczyć fizyki jądrowej. Nawet jeśli sam tego nie kumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Myślicie ,że jak wypije sobie dwa razy dziennie redbula albo powera to energię będę miała cały czas ?:)Najwyżej z kawy zrezygnuję :) ręce ma zdarte do krwi od papieru :)szlak trafił mój manicure na 50 lecie ale olał to :D dzisiaj idę po buty na komunię ,juz mam dwie pary odłożone ,teraz próba w których lepiej się chodzi i lepiej wyglądają :) Chce ktoś pałeczki kokosowe w polewie czekoladowej ?:) albo mam jeszcze b bułkę francuską z owocami :D mogę się podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill jak taki jestes pewny siebie to az sie boje pytac o Twoje metody :D Ryjek, zazdroszcze Ci i wspolczuje tego remontu.... napracujesz sie tam ostro ale kurde potem bedziesz miala tak ladnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko używam samych pieszczot i czułości ;) No to się pochwalę. Zostałem oficjalnym fotografem gitarowego mostu (www.gitarowymost.info) :) To która lachonia chce się wkręcić ze mną za kulisy ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×