Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Jestemm sobie pijana ,ale co tam jutro sobie poczytam co tu pisze bo coś się dziwnie mieni wszystko ,taaakie dziwe ,ten i ,nie wiem :)) dobre tam noe wiem ,no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyyyyyyyy...jak swieta??:P Pojedzliscie? Ja baaaaaaaardzo a dzis trzeba oblac ((%)) lany poniedz.:D:D ryjku pijaczynko...ja tez wczoraj podrinkowaam z rodzina i nawet smazy;am kielbache na ognichu!!!:D Super bylo i bedzie jeszcze lepiej:D Fakt..phillll Ty sam zrobiles fotke tego nieba???? Piekne ujecie:D Ja wczoraj okolo 100 fotek napstrykalam:D Milych swiat:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ładnie :) A na takie zdjęcie to dość długo polowałem. Muszą być specyficzne warunki pogodowe i to się za często nie trafia. A kiedy nadejdą to normalni ludzie nie wystawiają nosa z domu. Skorzystałem z okazji i to jedno z kilku zdjęć tego dnia :) Wesołego poświętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się poświętnie i leniwo:) Tej czaruś ,nie czaruj nas tu zdjęciami :) zdjęcie zdjęciem a ja się pytam jak się masz ?:)dołek zakopany ? Ja się tak nudziłam w sobotę okropnie do samego wieczora juz dałam za wygraną i miałam się rzuci na wyro i jeeeest ,odpływ nam się zapchał:D no i już było co robić :D a tak ogólnie to potem dalej nudy były :O pomijając fakt że się upiłam z matką :O:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odpowiadasz omijająco :)no pisz jak człowiek co się stało a nie wijesz się :) Misska ty przytulasie jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Widze,ze kazdy rozleniwil sie:P U mnie byly swieta genialne...jak nigdy:)Pewnie to zasluga malego Matiego mojego kuzyna:P Pogoda tez byla na plus a dzis leje u jest ponuro........milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kręcą to mi nie przeszkadza ,ale ja na grzywkę ją kupiłam :Dtak sobie ten no ...grzyweczkę będę prasowała :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast mam wlosy proste jak...drut!:O:P Gram sobie w gre ...wciagnela mnie na maxa:P Trzeba ulozyc klejnociki tego samego koloru,po3 i zbiera sie bonusy itp....:D Lubie logiczne gry...czasem trzeba ruszyc mozgiem hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry śpiochy :) ależ mgłę z rana miałam ,jak mleko :) teraz za to słońca pełne niebo :) chyba będzie ciepło :) Co dzisiaj jemy na śniadanie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ,czyli dzisiaj na głoda zaczynamy dzień :(trudno no :(idę se i już nie wrócę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę ...wyszperałam na allegro taką sukienkę i buty i nie wiem czy może to być na komunię :) kurcze czy ja w ogóle wyjdę w takiej sukience ,już o butach nie wspomnę ,pewnie się w nich zabije :) hmmm nie wiem czy takie ubranie pasuje na komunię :) z jednej strony szkoda mi kasy bo pewnie już więcej sukienki nie ubiorę :)z drugiej nie są to jakies straszne koszty ,gdybym tylko umiała chodzić w takich butach to fajnie by było :) bardzo mi sie podobają :) nie wiem hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera...
Ja rowniez jestem w takim zwiazku prawie dwa lata. Widzimy sie jedynie od maja do wrzesnia, ale coz jakos dajemy rade. Naszczescie sa telefony, czesto piszemy, dzwonimy , nawet listy wysyłam. Ale to i tak nie zastapi tego , ze mogl by byc przy mnie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaa
wera... Ja mam tak jak Ty ;( czemu tak rzadko się widzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×