Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Hehehehe wariaty;) Jest jeszcze cala blacha ciasta i nawet pare sloikow z jabkami w piwnicy.Ja nie cierpie tego ciasta:P Weszliscie na link,ktory wczesniej przeslalam?:P Przed chwila ogladalam katastrofe pod Smolenskiem i kolezanka chce mi wmowic,ze slychac tam strzaly, ludzi itp......dla mnie to sa brednie i ludzie maja wyobraznie! http://www.youtube.com/watch?v=J8Z28BSoNC4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no jesteśmy wariaty :) i dobrze nam z tym :) Aniołku widziałem ten filmik. Jest nawet wersja że tam stał pociąg żeby tych co żyją zastrzelić na miejscu spakować do pociągu, wywieść na sybir tam zabić i zawieść do Moskwy :) Zamiast wymyślać to lepiej Ci ludzie by się za fizykę wzięli :) Ale coś w rodzaju strzałów słychać. Mogli odpędzać szabrowników, mogły eksplodować pociski w broni któregoś z pasażerów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kiedyś oglądałam ta stronkę moi krewni :) Z tym linkiem na YT to troszkę chyba za dużo wyobraźni w niektórych ;) fakt są tam ludzie ,ale" tamtejszy mieszkańcy "widać w środku filmu i na końcu ,było zbiegowisko ,chyba nawet jacyś szabrownicy byli ,tak bynajmniej usłyszałam oglądając wywiad z pewnym gościem z konsula w Moskwie (jakiś polak ) mówił że w czasie gdy oczekiwali na prezydenta w Katyniu w pewnym momencie zauważył szybkie ruchy i zdenerwowanie osób prowadzących uroczystość ,potem zobaczył ,że wojskowi wsiedli do aut i szybko wyjechali ,sam szybko sie zabrał za nimi i dowiedziała zaraz że samolot z prezydentem się rozbił .Mówił także ,że gdy byli już na miejscu zobaczyli już milicję i inne takie tam stwory państwowe oraz pełno ludzi z okolicy ,niektórzy nawet chodzili miedzy wrakami i grzebali podnosząc części ,dlatego też były krzyki ,byli odganiani przez milicję co słychac na filmie :) strzały są cztery ,ale sam film trwa zaledwie 1.25 nie wiadomo czy były tak naprawdę 4 strzały czy nie więcej po zakończeniu nagrania ,jeśli tak mogła być to amunicja borwców ale również policja strzelała w powietrze dla odgonienia gapiów i szabrowników gdyż ci nie bardzo kwapili się do odejścia :) Tu na kafeterii ludzie mają tak wybujałą wyobraźnię (chyba dlatego ,że zbyt mało czasu spedzają w realu)że mogli by napisać nie jedną dobrą powieść fantastyczną albo kryminał ;) Nawet niektórzy śmiale twierdzą ,że widzą wychodzących pilotów z kokpitu :D boziu ja żem kobieta a wiem ,że to na filmie to nie kokpit ale dupa samolotu czyli kadłub ,jest tam wylot powetrza i spalin z silnika tak samo jest to zamocowane na skrzydłach samolotu :) a że jest to podobne do kokpitu zmyliło dlatego iż jest jedna z górnych blach oderwana :) Sam słowa które pądaja w filmiku są iście rosyjskie ,ale z wyobrażnią niektórych nie wygrasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,slychac cos w rodzaju strzelania ale wydaje mi sie,ze to jest tak jak napisal phill badz trzaskaja jakies palace sie galezie! http://rs355.rapidshare.com/files/376561303/smole__sk_film_i_zdjecia_wyjasniajace_katastrofe._spostrzezenia_internautow.rar To trzeba zapisac i pozniej mozna zobaczyc....... Ja nie jeden film kryminalny itp.ogladalam i wiem,ze ludzie czesto widza to co chca badz slysza to co chca.Dzis ogladalam,z nudow, serial Kosci hehe i tam niby UFO wyladowalo i ludzie tak mysleli widzac nagranie a p;ozniej okazalo sie,ze to byly jakies ciezarowki i rozne opary byly..... Bredze juz:P Dobrej nocy zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :D:D:D Wyspani?:) Ja taaak i mam dzis (o dziwo) bardzo dobry humor:D Wpadlam tlyko na chwike.Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce isc ale nie teraz bo nadal w pidzamce jestem hehe OK.Serio ide.......milej niedzieli:) Dzis jest slonecznie i cieplo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho 🖐️ Ryjku no ja tez chetnie przejechalabym sie do Krakowa i pozwiedzala te krypty, bo choc na Wawelu bylam to w kryptach niestety nie. Aniołku ja tez ten filmik juz ogaladam pare dni temu, nawet kilkanascie razy, zeby sie dobrze przyjrzec i wsluchac, bo znam rosyjski. ale fakt ludzie maja strasznie wybujala wyobraznie i czesto widza.slysza to co chca :) strzaly slychac faktycznie i dlatego wojskowa komisja sledcza ma zbadac autentycznosc tego filmu itp. ponoc pociski ktore wystrzeliwuja same pod wplywem goraca daja inny odglos. widac jakis przebiegajacych ludzi, ale to raczej nie dziwne skoro zbieraly sie ekipy ratownicze, dziennikarze i gapie. ale ci ludzie niby ruszajacy sie, machajacy reka itp. to galezie ruszajace sie przez wiatr, przynajmniej ja tak to widze. kurde nie zalapalam sie na szarlotke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tego słonecznego poranka :) Ja dzisiaj do stolycy jadę. A tam mają być jakieś uroczystości czyli tak łatwo nie będzie:( Miłego dnia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie ,wiecie co ja mam :) dostałam w banku monetę z wytłoczonym napisem z okazji 70 rocznicy zbrodni Katyńskiej :)dokładnie dwa złotysze z 2010r:) zostawię sobie na pamiątkę :) Phill aleś ty światowy chłopak jesteś :) do Warszawki jedziesz :D;) Dzisiaj wiosna pełną gębą a ja podarłam wszystkie podkolanówki i skarpetki rajtuzowe :Omoże najwyższy czas obciąć paznokcie u nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno samolotem nie poleci :D :O ja myślę ,że jest dość ciepło to pewnie na rowerze pojechał a najbradziej to mu brakowało tych okularków przeciwsłonecznych bez jednego szkiełka :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już chyba mam zwidy
no ja nie wiem ,bo jak bez tego szkiełka w słońcu jechał to mogło go porazić i znów jakieś matrixy mógłby zrobić :Da jak wiemy to Phill niezly kaskader jest :classic_cool: a wiesz co wyczytałam ?:O że ten chłopaczek co nagrywał film z katastrofy nie żyje :O został zadźgany nożem i zmarł w szpitalu :O Qrwa ,albo ktoś leci z nami w bambuko ,albo....ja chcę tylko spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, wiemy Ryjku masz wile twarzy :) No to muszę Was rozczarować :) Nie było rowerka tylko Seat Ibiza i to z kierowcą :) Światowy jak światowy:) Nie cierpię Warszawy ale co zrobić :) Za to spotkałem się ze świetnym kumplem po jakiś 2 latach jak się nie widzieliśmy. No i załatwiliśmy (bo była nas czwórka) bardzo fajne sprawy. Ale 13 godzin w samochodzie + 4 godziny negocjacji to troszkę dużo jak na jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no to ze tak sie jeszcze tylko upewnie - nie Ty byles tym kierowca? :classic_cool: :D Ryjku no co Ty gadasz, nie slyszalam o tym, ze ten chlopak nie zyje! mowisz o tym co nakrecal ten film ze strzalami? matko widze ze coraz wiekszy cyrk sie robi :( ja slyszalam dzis (czy wczoraj) ktos sie wypowiadal, ze jakas osoba (kurde zadnego nazwiska nigdy nie pamietam :o ) miala na ciele cos jakby slady po kulach, albo raczej rany ktore mogly byc wlasnie od kuli :o dla mnie od poczatku jakies to bylo dziwne, a teraz to juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Philll ja tylko tak na chwile zmieniłam image :) oj dawno się w to nie bawiłam :D Misska tak ,niby ten chłopaczek co nakręcił film nie żyje ,ale przyznam szczerze ,że nie podali wiarygodnego źródła ,więc .....być może tak być może nie . A wiecie oglądałam wczoraj filmik ze Smolenska nakręcony wieczorem jak juz zbierali manele z wraku i zwłoki i powiem wam ,ze chyba ludzki nos zobaczyłam na filmiku ,leżący na ziemi :( ja tam raczej mało ufna jestem co do hipotez i insynuacji jakoby strzelali do "rozbitków",ale kurde ten "nos "no normalnie jak ludzki męski nos ,widać różnicę koloru ,troszkę czerwony ale ścięty nos :( ja pierniczę albo przez tę kafeterię mnie wali albo to prawda .Wcale by mnie wtedy to nie zdziwiło że duża liczba ofiar była indentyfikowana dzięki dna:( i jeszcze jeden moment jest jak kolo rozwalonej kabiny pasażerów leży coś w granatowym jakby ubraniu na boku ,coś jak kobieta ,bo wcięcie w tali znaczne :( boziu ,boziu jak mi szkoda :( Co do tego gdyby ....nie daj boże ,odpukać w niemalowane ,wypluć "wojna "miała nastąpić ,to ....ja się cholernie boję :( nie chcę ,to juz wolę nie znać prawdy choćby najgorsza była :( takie to tchórzostwo to jest ,ale ja mam dzieci ,nikt o nas nie bedzie wiedział jak zginiemy ,nikt nas nie wspomni taka prawda ,ja chcę żyć :( Jeszcze wa powiem ,że może to jednak nie jest zamach ,ale błąd tego goscia z wieży z lotniska ,ale ruski nie chcą wyjść na niechlui bo okryli by się hańbą i zaniedbaniem i podali wersję błędu pilota .:( Z tym wulkanem to inna sprawa ,zwykła kolej rzeczy ,tak samo jak trzęsienia ziemi . E tam ,ja nic nie wiem jakby co :O dobrze ,że mam piwnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku nos widzialas? :( ja tam wole sie nawet nie przygladac tym filmom, wystarczy mi, ze widzialam jakies cialo skladane do trumny, ponoc naszego Prezydenta :( ja tez sie boje wojny :( dzisiaj pisza o tych lampach co je zmieniali zaraz po katastrofie... tez dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka lampy wymmieniali podobno ,ale to stare lotnisko wojskowe ,więc wiesz czy to jest istotne.Z resztą z tego co mowią prezydent nie zapowiedział wizyty z takim kordonem ważnych osobistości a co by było gdyby sam poleciał ?Wtedy nikt by o zamachu nie wspominał . Z resztą przeciez na głównych obchodach był Tusek chytrusek ,kilka dni wcześniej ,dlaczego z nim nie było takiego kordonu . Mniejsza z tym . oglądałam ten filmik i przyznam ,ze widać tak jakby postać na biało ,jakby machała ,ale powiem ci że musiałam bym klatka po klatce patrzeć czy przypadkiem nie naszła na obraz znów jakaś gałązka na pierwszym planie ,tak jak to było ,ze ktoś macha ręką zza drzewa a to gałązka przeca jest :O tylko pomyśl logicznie tam na filmie jest kawałek skrzydła/lotka ? chyba ,jeszcze wcześniej jest nadwozie z kołami i teraz pomyśl ...co człowiek "cały" ocalały z katastrofy robi koło nadwozia i skrzydła ,które jest na korpusie z tyłu samolotu ?:O kabina pilotów i pasażerów jest hektar dalej tam gdzie nikt nie miał dostępu i tam właśnie widziałam ten nos i jakby zwłoki kobiety ,tam właśnie pisali ,ze ludzie byli pod wrakiem kabiny . Jakby człowiek tak poleciał z kabiny kilkaset metrów dalej to albo silnik by go rozdrobnił albo samoistnie od uderzenia z wysokości i pędu samego umarłby :O Miejmy nadzieję ,że był to błąd kontrolera ,który jak wiadomo podobno został aresztowany ,ale jeśli nie... to nam żadne Nato srato tato nie pomoże:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten filmik ze składaniem zwłok prezydenta widziałam ,powiem tak...nic nadzwyczajnego i za wiele ni widać ,niby jest twarz ,ale tak rozmazana ,że mogłabym tam samego Jezusa zobaczyć jakbym tylko się mocnej wysiliła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M!
Jestem z chlopakiem 2 lata .. czuje ze to milosc na dlugie lata .. miedzy nami jest cos nie zwyklego .. jestesmy inni niz wszyscy .. Ciagle sie bijemy [ ale nie tak mocno ] , wyzywamy [ dla zartow ] .. ale strasznie mocno sie kochamy .. spedzamy ze soba kazdy wolny czas .. Jestesmy sobie na maksa wierni .. ciagle sie przytulamy i bawimy .. Po prostu Kocham Go na maksa .. On porozmawial ze mną tak powaznie o studiach .. ostatnimi czasy .. powiedzial ze chce wyjechac do Poznania ja mieszkam w Gorzowie ok. 200 km roznicy .. Tam są te jedyne studia .. Mi jeszcze zostalo troszkę czasu i zamierzam do niego pojechac jak skoncze szkołę .. zostały mi jeszcze 3 lata .. on nie chce jechac bo nie chce mnie zostawiac .. Mowi ze bedzie co weekend rpzyjezdzal .. Ale wiadomo ze czasem cos wypadnie .. Wiem , ze mnie tam nie zdradzi a ja Go tu ale boje sie ze z czasem widzac go kilka razy w miesiacu uczucie zacznie gasnac .. A ja tego nie chce .. Miał ktos moze podobną sytuację .. ale moze ktos doradzic czy takie uczucie moze nadal przetrwac bez strat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku no co do tego filmiku ze zwlokami to dlatego tez napisalam, ze podobno zwloki prezydenta, bo dla mnie one tez sa nie do rozpoznania, a jak wiemy 3 ciala przetrwaly w calosci. chociaz skoro poscila to ruska tv to oni zapewne wiedza kogo wkladali w tym momencie do trumny. chociaz to juz i tak nie jest istotne. na tamtym filmiku ze strzalami to ja nie sadze aby to byl czlowiek, moze jakis material powiewajacy na wietrze, jakis strzepek czegos, ale nie wyglada mi to na czlowieka, jedynych ludzi co widzialam, to tych przebiegajacych w oddali we mgle, ale wiadomo, ze nie byly to ofiary z katastrofy. smieszne sa te tlumaczenia do filmiku, kazdy slyszy co innego i to w wiekszosci straszne glupoty :o ja w sumie uslyszalam na tyle by zrozumiec tylko 3 zwroty z tego filmu. wydaje mi sie ze cos wystraszylo (zaskoczylo? ) osobe nagrywajaca filmik, bo ostatnie slowa (powtorzone 2 razy) "ni huja siebia" to jak mozna sie domyslec jest przeklenstwo. wczesniej ktos pyta sie (jego?) a wy gdie towariszu, kuda? czyli a ty gdzie, dokad. fakt faktem osoba nagrywajaca w pewnym momencie zaczyna brzydko mowiac spierdalac :o wiesz ja chce wierzyc, ze byl to po prostu czyjs blad, a nie jakis spisek ukartowany... podobno ten co wyslal tylu waznych ludzi jednym samolotem bedzie za to odpowiadal. tak dzis czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry :) Miseczka co do tego ,ze ten gostek spierniczał to tak nie do końca :) widziałaś może pełną wersję filmiku ?ja widziałam ,on jest dłuższy :) potem ten chłopaczek chłopaczek idzie wzdłuż drogi tej leśnej po takim betonie i dalej filmuje ,jakby tak się przestraszył bardzo to dawno przestałby kamerować :) Tam podobno było gapiów od jasnej cholery ,zanim ci z obchodów dojechali to ludzi grzebali wśród blach :) wcale bym się nie zdziwiła gdyby policja ich strzałami odganiała .Zobaczymy co dalej ,teraz polska złożyła prośbę o dostarczenie czarnych skrzynek i sami bedą prowadzić śledztwo . A oglądałam film gdzie zwłok było dość sporo(oczywiscie popakowane w worki ) i to zwłok skompletowanych ,czyli może były porozrywane ,ale większość tułów ,nogi czasem rece i głowy były razem ,no cóż miejmy nadzieję że chociaż nie cierpieli bo nie było kiedy a ich śmierć była szybka . A wiesz oglądałam ten pogrzeb pary prezydenckiej i pożegnanie na wawelu i wiesz na końcu śpiewali chyba jakąś pieśń "O matko"coś takiego się powtarzało ,matulu ależ piękna ta pieśń była :) ryczałam jak bóbr :)zresztą ja na pasterce buczę jak chórek śpiewa doniosłym głosem :D i na komunii u Damka też się zalałam łzami jak dzieci śpiewały taka jedną pieśń piękną :D nie zeby mi się podobały kościelne pieśni ,ale niektóre to aż serce poruszają ,jeszcze jak taka gromadka dzieci śpiewa ile sił w przeponach :) Kurcze pogoda się spierniczyła ,gdzie ta nasza wiosna jest :) Gotuję dzisiaj grochóweczkę :classic_cool: jakby coś nie ten wam pachniało ,to to nie ja :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miss ja nie prowadzę :) Jeśli chodzi o katastrofę to ja jestem zdania że będzie to bardzo dokładnie wyjaśnione. Może nawet posłuży to "oczyszczeniu" atmosfery pomiędzy nami i Rosją. O wyniki jestem spokojny bo z tego co wiem pracuje tam mój ulubieniec prof Jerzy Maryniak. Jak ktoś zgubił guzik to on go znajdzie i dowie się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem ,że jak bym była na miejscu tego chłopaka to pewnie nie jedną litanię przekleństw bym pusciła :O Pan Jerzy Maryniak to jest nasz polski as :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×