Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

no ten fajny http://moda.allegro.pl/item1064005821_zabot_koronka_super_topik_w_zieleni_r_38_42.html ten fajny taki kobiecy :)http://moda.allegro.pl/item1038758457_eavanti_vila_uroczy_top_falbanka_koronka_m.html do opalonej skóry fajnie by wyglądał i dżinsów niebieskich jaśniutkich albo takie zajebiste granatowe z pomarańczowymi stebnowaniami oł je :D i ten też fajny taki sportowy troszkę http://moda.allegro.pl/item1058198612_bokserka_z_koronka_turkus_rozm_s_m29_didi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten no ,to Phill loda nie chce to mam co innego co pewnie lubi :) leczo mam tralala:) a teraz smażę cukinię w jajku i bułce tartej :classic_cool: a bułeckę mam zmieszaną z serem coś na rodzaj parmezanu ale ostrzejszy w smaku i bedzie taka super skorupka :classic_cool:ale tego wam nie dam bo sama zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba .... jak tu lecza odmówić :) Ja się wybieram dopiero na targ po różne ciekawe warzywka :) No to jeszcze Czekolady brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na targu to same skarby są :)teraz czekam aż fasolka szparagowa spadnie z ceny i wszamanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Miseczka ,załamałaś się jak zobaczyłaś topy ?:D No nie muszą ci się podobać ;)ważne że mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znów będzie potrzebna reanimacja dla Philla co upał :)ja tym razem potrzymam go za nogę ,żeby nie kopał jak go dziewczyny dorwą :D balum balum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja dzisiaj usta usta :D bo wczoraj jakas zabiegana bylam no i dopiero weekend w szkole odchorowalam :D zawsze w pon potem umieram :P Ryjek, te topy są ok, szczególnie ten z żabotem takim mi się podoba, bo np zadnych bez ramiaczek to ja nie nosze bo nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada no szykuj ,że te usta bo Phill się nie odzywa ani nie zamruczy nic a nic :Dmoże już leży bidulek na dywanie (pewnie się specjalnie już ułożył na podłodze ,ale jakby co to nic nie wiemy :classic_cool:) Co do topów to ja też nie noszę bez ramiączek :) bardzo szybko chodzę i ten topik mógł by mi służyć prędzej za miniówkę niż za top :D Ten z falbanką też fajny tylko kolor taki nijaki :) Kiedyś miałam taką bokserkę z levis'a no miodzio taka fajniunia biała z guziczkami na dekolcie w prążki ,no i mój misiaczek od siedmiu boleści wsadził do białego prania skarpetki Patury z czerwonymi różyczkami :)wyszedł słitany róż ,kurde :Dale jako ściera do podłogi też się dobrze bokserka spisywała:D Misska co do runa leśnego na nogach ,może masz ochotę na mały melanżyk z maszynką do włosów? :classic_cool:mam nową ,szybko nam pójdzie ,w tym czasie pochrupiemy chipsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill niech lezy i odpoczywa przed ta reanimacja :D bedzie potrzebowal duzo sily :D czy mi sie zdaje czy na tym topiku tylko ja golilam nogi cala zime? chyba mam za duzo czasu czy co :D co prawda Phill sie jeszcze nie odezwal ale jego o to nie podejrzewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co Phill to gorący chłopak on lubi zimno więc wcale bym się nie ździwiła jakby zrzucał futro zimą :classic_cool::D Phill leż spokojnie ,udawaj mocno zemdlałego ,bo Czekolada coś ostatnio pisała ,że chciałaby "coś tam "oj chciała :classic_cool: także na samym usta usta się nie skończy za pewne :P:Dleż człowieku ,nie podnoś się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos pisalam? ja tam nic nie wiem :classic_cool: zreszta obawiam sie ze dzialania takie moglyby doprowadzic do rozlewu krwi :D nie ma to jak zazdrosc :classic_cool: takze Phill lez spokojnie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no legalnie teraz sama sobie zaprzeczyłaś :classic_cool:ty nie chciała ,ale leżeć ma :classic_cool:tia :classic_cool: coś czuję ,że oprócz melanżyku z Misska będzie też stypa ,jak się żona Philla dowie co tu się wyprawia będzie albo harakiri albo orgia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej poczekajcie z tą orgią ,za godzinę mam wizytę u fryzjera na bóstwo się robię :classic_cool:przeca trza jakoś wyglądać ,nie ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozczochrana ?a niby po czym ? przeca ja będę tylko stała i pilnowała was ,żebyście sobie krzywdy nie zrobili :classic_cool:będę jeszcze miała apteczkę lekarską w razie" W " pełną opatrunków czyt :kondomów :D znaczy Philowi to podziurawię specjalnie ,ale ciiii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee ja się nie bawię z obcymi :classic_cool:ja wierna jestem jak pies ,ale i dwa piesy :classic_cool: no dobra ,ale nawet przy pilnowaniu was trza jakoś wyglądać ;) módlcie się za mnie abym z rykiem nie wróciła od fryzjera :) :D bo spadnie co nieco oj spadnie :O ps.Czekolada tak mnie się przypomniało ,ta wasza orgia to chyba pod jakiś paragraf podchodzi :classic_cool: zapomniało się ,że ty moja córa a Phill majn son :Djesteś zboczona ,tfu tfu szalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... codziennie slysze ze jestem zboczona... takie zycie :P trzymam kciuki za fryzjera/fryzjerke :D zeby przezyl Twoja wizyte jakby co i za Ciebie zebys za duzo nie ryczala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe nie było tak źle :) żyję ,mam włosy ,super :) Phill leżysz ze śmiechu czy osłabienia ?:Dczy....mało ci jeszcze :D:classic_cool: taram taram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
a co, dobrze ci ?:D Misska nie udawaj ,że się uczysz bo widzę ,że się miziasz z tym swoim rajdowcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siora mi wczoraj pokazała na filmiku ,który nakręciła :) nawet nie wiedziałam że taka jest we Wrocku :)i tylko latem w wakacje podobno jest "uruchamiana " o 22 .00:) Dzisiaj dostałam list od Komorowskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×