Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Ryjek no co Ty gadasz, ze niby ja sie nie znam? 🖐️ ja znawca piw wszelakich? :classic_cool: gingers jest a fuj mowie Ci :( desperados mniam mniam :classic_cool: uwielbiam! :D z cytrynka :classic_cool: Angel super ze tam u Was wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mądruj się bo się nie znasz :O Gingers wymiata :classic_cool: Spadałam wczoraj ze schodów :( mam ały na nogach :( japąki mnie szukały i straciłam stabilność i bum :( takie małe zamieszanie na klatce zrobiłam i na końcu hasło "O KURWA!!!" :D sąsiadka się śmiała :( głupia pipa :( Robiłam dzisiaj na obiad totillę z kurczakiem :) pycha :) A placuszki sama piekłam :) znów zaliczyłam coś nowego:) jutro robię paellę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku to daj przepis na placuszki bo tego jeszcze nie opanowałem. W zamian mogę cmoknąć w ałały. Miss potwierdzi pomaga od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ,od cmokania to mam już kogoś :Dale kilka plastrów na rany i liście kapusty na siniaki by się przydały :D Podaję przepis na placki :) 2 szkl maki kukurydzianej 1 szkl mąki pszennej 1 łyżka masła sól wody ile zabierze (ok 300 ml) To wszystko zagniatam. ciasto powinno mieć konsystencję jak na pierogi (dosyć miękkie). Ciasto dzielimy na małe kawałki i wałkujemy na bardzo cienkie placki. Bron Boże nie piekę tych placków w piekarniku! Należy je smażyć na suchej patelni do momentu aż pojawi sie kilka brązowych plamek na plackach (nie rumienimy ich całkiem bo będą twarde). wychodzi około 8-10 placków, w zależności od wielkości. Naszukałam się ile fabryka i próbowałam już różnych ,ale to ciasto wychodzi najlepsze :)warto wsadzić je na pół godziny do lodówki ,wtedy wcale się nie przyklei podczas wałkowania :) Ja dałam do farszu kotlety z kurczaka ,papryki kolorowe ,ogórka zielonego ,pomidory bez miąższu ,sałatę lodową i sos czosnkowy :D wyszło mi 10 placków ,zjadłam dwa i miałam dosyć :D Teraz idę zrobić ciasta z płatków owsianych ,kukurydzianych ,rodzynek i otrębów z kakao i aromatem :D przepis z You Tube mam :) mam nadzieję ,że wyjdą bo mam chęć na te cudeńka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jak już zrobię te tortille to zawijam je jak krokiety i owijam z folie aluminiową i do piekarnika gorącego na 5 minut :) wychodzą super delikatne i placki miękną troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten przepis to nie do użycia bo to dla kogoś uczulongo na gluten. Ja próbowałem z samej mąki kukurydzianej ale słabo to wychodziło. Niby oryginalne to robią z takiej masy kukurydzianej, ale w Polsce nie do dostania. Za to dla mnie i Małżowinki się przyda. Jeśli chodzi o nadzienia to mam cały zestaw. Od rybnych przez fasolowe i mięsne na jarskich kónczywszy. :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest przepis dla wszystkich zdrowych :) dla bezglutenowców jest inny mąka kukurydziana bezglutenowa plus mąka bezglutenowa niskobiałkowa a zamiast masła można użyć tłuszczu roślinnego jak słonecznikowy lub inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale zglodnialam przez Was :( a ja mam dwie lewe rece (albo dwie leniwe rece? :o ) do gotowania :( ide poszukac jedzonka w kuchni :( Phill mnie mozesz cmokac ja tam nie mam nic przeciwko a pomaga ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien czorty;););) Ryjku...wypadek mialas na schodach?Widcze,ze wszystko jest ok.tzn.jestes cala tylko nerwy zszarpane.......nooooo fakt,u mnie,u Nass jest ok/.ale moglo by byc lepiej,mam tu na mysli robotew....kryzyyyyyyyyyyyys hehehe........lece spac......buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miseczka dla leworęcznych mam takie coś :) http://www.video-kuchnia.pl/video/922b94998cf1509/Tortilla-przepis wszystko widać jak na dłoni :) Mam dzisiaj roboty jak cholera :( obiad jeszcze goreje ,mam zrobić placek z kremem i kokosami ,potem ogórki w occie i grzyby mi dziadek przyniósł :O muszę je obrać i ususzyć część a część do słoików wsadzić :O Qrwa dzisiaj z kuchni nie wyjdę :( Ps.Phill jakiś całuśny nam się zrobił ,czy mi się wydaje ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nawet nie zauważyłam ,że nasza Angel tu wcześniej była:) Witay storoktko 🖐️:D Misska , może on jakiś niedopieszczony jest czy coś ,że go tak na całusy zabrało?:D Idę dalej walczyć w kuchni :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy poradzicie????
na jakims innym podobnym tipicu opisalam ma sytuacje, pisze ponownie... poznalam chlopaka 27 lat z poludnia polski, ja jestem z polnocy i mam dziecko 2 latka,mam 24lata.on przyjezdza do mnie bo tu ma rodzine . ja nie pracuje i on tez nie, on jest niepelnosprawny. zakochal sie we mnie jak tylko powiedzialam ze zrywam z facetem. powiedzial ze mnie tu wezmie i moja corcie.ale boje sie bo mial dziewczyne co go kocha dalej i na nia gada ze jej"zryc" musial dawac, a ona i pracuje i sie uczy i nawet ma mieszkanie juz ( bo on ja zostawil) . a ja? z dzieckiem? co jego matka na to. jest biedny . a ja do roboty nie pojde, on tez nie, bo ma rente. pierwszy stopien niepelnosprawnosci,jeszcze sie nie widzielismy na zywo,ale mowi ze by sie ze mna ozenil i mnie do siebie wezmie i mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ,boże ,boże Phill takie farmazony pisze ,że szok w trampkach :classic_cool: całuśny nie znaczy erotoman :) Czekolada nie słódź nam tu okej :P już ja widziałam tego cukierka na n-k'eju w którego się tak wtulałaś :P Misska ty,ty jesteś zboczona kobieto ,oj zboczona :classic_cool: Szukam takiej starej piosenki ,była jakies dwa lata temu nowa wersja jej na vivie ,ale kurde tytułu nie pamiętam ani wykonawcy :( a taka fajna jest rockowa jakby czy cuś :( Ej a słyszeliście ta przeróbkę Milli Vanilli :D fajna jest ,sobie na YT słuchałam remixy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kuliżanka Phill może by chciała pożyczyć jakiś lakier do paznokci ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kim ja się zadaję ,masakra :( lesbijki ,jakieś bi ,jakieś coś kurde:( idę do kościoła się wyspowiadać i pomodlę się za was zbłąkane duszę :( Z olejków to polecam olejek do masażu zielona herbata paczula ,jest takie fajny orzeźwiający :)i nie drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w kosciolku wczoraj bylam wiec dzisiaj moge caly dzien sie bezkarnie lenic :P pogoda brzydka, nic sie nie chce.... moze na solarium sie przejade bo trzeba sie troche opalic przed weselem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tez BI :classic_cool: Bi erotoman :D no to mamy zgrupowanie 2x Bi + 1 less + 1 hetero :classic_cool: :D kurde a mnie wciagnely te glupie gierki na facebooku i caly czas lupie jak nie w jedna to w druga :D niby takie male badziewia ale jakie wciagajace :D Czekolada grasz tam w cos? czy tylko ja taka oblakana :D w ogole to mam lenia dzis, nawet mi sie nie chce z pizamy wylezc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczeństwo wasze nie zna granic :( Ja gram w taką jedną grę ,jest niekiedy wyczerpująca ,smutna ,czasem groźna chociaż przewija się dużo wątków pozytywnych ,śmiesznych . Przyzna ,że to dość trudna gra ,nie dla wszystkich :) Ja jestem jej wierną fanką -nazywa się ona Życie :D;) Idę zrobić jakiś placek ,bo wszystko zjedli :( ps.Misska ja nie wiem czy ty wiesz ,ale moim zdaniem jesteś też zoofilem bo kochasz zwierzęta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×