Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ty flejo ,ty ,nie liż mnie :P :classic_cool: Ten ABS mi też tak jakby bardziej pasuje ,wiesz Phill nam tu ostatnio opisywał niezłe matrixy na parkingu ,więc ABS musi mieć dobry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff:classic_cool:rzucam focha jak stąd-------------- do Łiskansy :classic_cool: a właśnie jak tam stoi sprawa waszej ściepy ,bo chciałabym zamówić telefonik w tym tygodniu jeszcze ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie znasz to się nie podoba :O wyskakiwać z kasy dusigrosze jedne wy :( a Phill dalej słucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka !oboje się nie znacie ,wy .....wy.....lisy chytrusy jedne ,o żesz jak się zdenerwowałam ,że szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Phill nazwal ten fon brzydkim :( to on to on to on :( ja tylko powiedzialam ze mi sie nie podoba :( no moglabys wybrac cos lepszego to moze bym i jakas zlotowe dolozyla, a tak to nie ma nic :( no takie zycie :( Ryjek! 😡 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo rzeczy należy nazywać po imieniu :) Wkleiłbym linka, ale też Wam się spodoba i co wtedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tam wiecie :( on ma mi się podobać :( ja myślałam ,że my jak muszkietery "Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego "mój błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil ma pewnie jakąś z heloł Kitty na obudowie i tysiącem pierdół począwszy od GPS po 10 pixelowy aparat :Oa jeszcze pewnie fon ma windowsa mobilnego ,taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądrala jak ta lala moim skromnym zdaniem to przez was mi telefon padł ,nie będę wchodzić w szczegóły ,ale czułam złe wibracje z waszej strony i one przewróciły mi szklankę kawą ,taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, bo coraz to bardziej gowniane te telefony robia :o ja swoja pierwsza komorke utopilam w kiblu po czym umylam ja pod biezaca woda z kranu i dzialala nadal jak ta lala nawet ja jeszcze opchnelam :classic_cool: a teraz to kropelka kawy i po telefonie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tych kropelek troszkę więcej było :(ale kiedyś uratował mi michu telefon jak go wyprałam w pralce łącznie z płukanie w silanie :classic_cool: do dziś chodzi ,wiem bo kuzynowi opchnęłam za nie małe pieniążki ,hahahaha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×