Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Cud na Wisłą się zdarzył :) zostałam sama w domu ,bez dzieci ,bez męża ,chociaż pies został to chyba nie zupełnie sama jestem :D pewnie jakaś muchy by się jeszcze znalazła ;) Ma czas dla siebie i co robię ? Oprawiam książki i zeszyty w okładki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku zrób sobie małą przerwę :) Należy Ci się :) A swoją drogą to my musieliśmy sami dbać o ekwipaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ekwipaż ?:O Małek co ty do mnie piszesz ,że aż musiałam na wikipedię wejść ?:O Nie ma co robić to okładam te zeszyty :( Miseczka chyba nie trafiła na pogodę ,chociaż dzisiaj u mnie ciepło a jutro gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej helou 🖐️ jestem wrocilam :classic_cool: kolejny raz przypieczona niczym kurczak z rozna :classic_cool: jednak pogoda sie udala, tylko jeden dzien od rana padalo, a tak to slonko ciepelko wiaterek i zimny browarek :classic_cool: przypieklam sobie poslady i troszke ciezko mi sie siedzi :( a w ogole to mam do konca tygodnia jeszcze urlop z czego ciesze sie niezmiernie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wszystkim :) Phill ,podzieliłeś się posiłkiem ?:) Misska pogratulować pogody :) już się bałam ,że ....tylko z tym słońcem nie przesadzaj ,ostatnio widziałam dziewczynę na kafe ,które dostał okropnych plam posłonecznych :( bardzo nie ładnie to wyglądało :( także ostrożnie troszkę ,proszę Mi się stanęło nieszczęście albo i dwa nieszczęścia :( Pierwsze to to ,że pękł mi japonk(japonek ) na pół :(a jeszcze lato mamy :( straszne to było :( Drugie to to ,że umarnoł mi telefon :( utopił się w kawie :( nie mam teraz ładnego telefonu :( reanimacja nic nie pomogła a popsuł się mojej (micha ) winy :( chcę nowy telefon :(chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill kurczaczek bi jak juz co :classic_cool: :D Ryjeczku alez nic Ty sie nie martw, zaraz zaradzimy :classic_cool: u mnie kilka par japonek lezy, a jako ze wszystkich na raz i tak nie zakladam to jedna pare odstapie :classic_cool: telefon tez u mnie jeden nieuzywany lezy, no bo mam dwa, no ale po co mi dwa co nie? :o no to lezy no to odstapie :classic_cool: o taki sobie lezy http://se-center.info/showthread.php?t=107243 bierej go i te japonce najmniej smierdzace odstapie tyz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ty się nie przezywaj ,okej :( ty nawet nie wiem jakie to nieszczęście :( Japonk mi pękł na pół :( a taki ładny był ,nie ma już takich:( Nie chcę używanego ja chcę nowy :( chcę ten http://allegro.pl/item1187877463_nokia_6730_classic_bez_locka_gwar_24m_poznan.html :( macie mi go odkupić ,to pewnie przez was mi się zalał :( zazdraszczaliście mi i urok rzuciliście :( teraz robić ściepę i odkupywać mi telefon ,ale już :(odkupujcie bo będę tupać nóżkami jak rozwydrzony dzieciak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja napisałam ,że nie jestem wybredna ?:classic_cool: biorę to co chcę i co mi się podoba a nie to mi skapnie :classic_cool: lepiej byście się już składali na ten fon bo inaczej jak zacznę tupać ,to ... to się kurde przestraszycie i będzie :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ci zrobić zwarcie w tych słuchawkach ?:O bedzie taki action jak ....hmmm....eeee....już ja wiem jaki ,no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz udaje ,że nie słyszy co do niej mówię :O a Phill się dalej cieszy :O się ciesz ,ciesz póki możesz ,nie chcę przypominać jak to kolega był zasmucony faktem zgubienia szkiełka w okularach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska Phill się zaciął ? Hmm cóż trzeba mu to wybaczyć ,wszak starość nie radość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×