Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

co za różnica ,kuzyn czy gimnazjalista,babcia czy sąsiadka ,wszak wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie forfiter tylko mortal kombat :classic_cool: Ps,ten forfiter Philla to jak "słitaśnie "pokemonów :classic_cool:takie powiedzonka kurde ,że placki ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bojaj się ,ja też nie wiem o co chodzi a już tym bardziej co piszę ,ale udaję że wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph "Denerwują mnie ze znaczkiem." to może stempel by był dobry ?:D btw.są w ogóle bez znaczka ? chyba w nieoryginalnych obudowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :classic_cool: najlepiej skasuj swój post a ja cię wytłumaczę przed innymi ,że omyłkowo wpisałaś post na kafe podczas gdy miał on zaistnieć w prywatnej rozmowie na gg z astronomami z całego świata i nie bardzo zrozumiałaś teorię ewolucji gwiazd i takie tam bajery :classic_cool:wiesz no się makron na uszy nawinie to nie skapują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wie :classic_cool: a tak z innej beczki bo nam się tu niebezpiecznie zrobiło tak więc ,macie jakieś swoje fanaberie w jedzeniu ,jakieś dziwne połączenia czy cuś ?:) Ja lubię np: -chleb z musztardą ostrą najlepiej rosyjską -chleb z majonezem i ogórkiem korniszonem -bułka z pasztetem (tu przypomina mi się Czekolada :classic_cool:)i pomidorem w plastry -bułka z serem żółtym (słodkim o orzechowym smaku z dziurami ) z dżemem truskawkowym -coś tam jeszcze się znajdzie ,pomyślę Misska chcesz kopytka ,bo mam kopytka dzisiaj na obiad ,chcesz ?:classic_cool: a kurde zapomniałam lbię ukroić sobie plaster sera żółtego i na to nałożyć łyżeczkę nutelli :classic_cool:mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Ryjek ale pytanie zadalas :D musialabym sie nad tym glebiej zastanowic :D chleb z musztarda tez lubie i z majonezem i z ketchupem, a najbardziej lubie wyjadac ze sloika lyzeczka chrzan badz musztarde :o zjadam caly sloik oliwek samych wylawiajac je lyzka :o lubie placki ziemniaczane z ketchupem, lubie pomidory na kanapce polane ketchupem, ogolnie to ja chyba ketchup lubie :o jak kanapka z pasztetem to na pasztecie kiszony ogorek zawsze :classic_cool: uwielbiam gofry z masa krowkowa :classic_cool: ostatnio jadlam chipsy przygryzajac kabanosem albo na odwrot :D jak mi sie cos przypomni to dopisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ,ale bym se gofra zjadła :( Mam kopytka i kurczaczka w sosiku i łogórecki mam i kompot mam i czyste talerze też mam :classic_cool: się ma ,nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście wpadli na pomysł żeby na banerze był taki głupi znaczek zamiast logo instytucji której jest strona. No i mnie denerwują. Bez komentarza. Tylko Ryjku nie puszczaj przy dzieciach!!! Jeśli chodzi o forfitera. Koniecznie w tej kolejności. Na pierwszym trzeba się dobrze wsłuchać w tekst bo nie załapiecie dowcipu. http://www.youtube.com/watch?v=wzCaowoZg_A http://www.youtube.com/watch?v=1b0uomM9z0g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek kurde te kopytka to rewelacja byla , ledwo utargalam swoj pelen brzuszek na tej silowni, az miesien na plecach sobie naciagnelam :D a talerze to wiesz, ja nie jestem wybredna, nie musza az tak slnic wazne zeby pelne byly :D Phill nie podales swoich ulubionych dziwnych mieszanek smakowych 😠 dlaczego grzecznie sie pytam? 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele Phill co to za idiota z tego pierwszego filmu, masakra :D az wstyd mi bylo tego sluchac :o no ale juz rozumiem po czesci o co chodzi z tym forfiterem :D (zreszta Ryjek powiedziala, ze nawet jak czegos nie rozumiem to mam sie nie przyznawac :classic_cool: ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo gofra mi kup :( chcę gofra z bita śmietaną i czekoladą i jeszcze może .....frytki bym chciała ,takie niezdrowe najlepiej z Mc'a :( kupisz mi ? ale a mną chodzą frytki ,tak strasznie chodzą ... Miseczka ,wiesz co ?Kup jeszcze Małkowi meliskę ,bo bardzo nam zdenerwowany wczoraj chodził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie jadam dziwnych mieszanek. Jak coś mieszam staje się przepyszną kompozycją. Natomiast Małżowinka je galaretkę (galert, zimne nogi czy jak to tam jeszcze zwą) z majonezem. Jak dzieci to odziedziczą to nie wiem co będzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z majonezem to ja nie słyszałam ,ale z octem to tak ,więc ma tam swoje smaki a o dzieci to się nie bój ,jeszcze zobaczysz jakie mogą być "smaczne " z wyglądu i smaku kompozycje jak same zaczną buszować w lodówce ;) co do tych naszych "smacznych " kompozycji ,wiesz nam one smakują ,więc są dla nas smaczne i apetycznie wyglądają (juz o zapachu nie wspomnę :D)ale dla ciebie nie musi tak być :) ja mam odruch wymiotny na widok małży i jak ktoś wypija tą wodę z nich i zje takie surowe "coś "to ...to ...masakra bo jeszcze obrus sobie obhaftuję :O albo kawior ...o żesz ty ,blehhhh ale lubię mlecz czy jak to się nazywa z ryb ,dziadek mi zawsze smażył na patelni po udanych łowach na stawach ...mmmm..dziadek był dobrym rybakiem ,niezłe sztuki do domu przynosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiesz. Jest jakiś tam zestaw potraw że niektórzy się dziwią. Ale tylko do chwili jak nie spróbują. Ja osobiście prawie nie mam jakiś obrzydzeń. Choć bardzo uważam żeby się nie potruć. Także świeżość i pochodzenie składników jest bardzo ważne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pierwszym miejscu jest świeżość ,smak i zapach Kiedyś oglądałam film jak eskimosi jedzą bądź wysysają ze świeżo zabitej foki oko :O to już jest troszkę nienormalne chociaż... my flaczki wcinamy ,więc co tu się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek zakupy zrobilam, tylko troszke bita smietana z gofra sciekla :( ale zjesz? nie bedziesz wybrzydzac? :( Phill a ja galart chociaz preferuje z duza iloscia octu to z majonezem tez mi sie zdarzy zjesc :D dobre to :D a nie wiem czy pisalam, wlasnie mi sie przypomnialo, ze salami na kanapce zawsze musztarda smaruje :o rosyjska dobra , ale najbardziej to lubie francuska albo chrzanowa :) a kawior jest pyszny! taki malutki, drobny uwielbiam :) a najpyszniejsze sa jajka faszerowane kawiorem :classic_cool: malze tez lubie, ale wole krewetki zapiekane w ciescie, albo kalmary w ciescie, miodzio ! :D Ryjek czy brzusio przestal juz bolec ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baa po gofrze jak ręką odjął :D Ja lubię pieczarki faszerowane takie zapieczone w piekarniku duże kapelusze :) ej a lubicie jakieś takie żarcie z serii "studenckie" ja mam takie ,jak każdy chyba uwielbiam chleb smażony z cukrem pudrem :D albo chleb otaczany w jajku i usmażony ,lubię też makaron z serem na słodko :) o i uwielbiam jajecznicę taką super wysmażoną aż wręcz wysuszoną :D A michu mi kiedyś tak obrzydził jaka ,że nawet placków nie piekłam ani nic co z dodatkiem jajka był :O nie będę wam nawet pisała bo pewnie sami nie wytrzymacie z obrzydzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×