Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

na mnie możesz liczyć ,mój rejon właśnie od dwóch dni jest atakowany przez burze i wichury także pogoda powinna ci dopisać :O A mój michu choruje na wrzody chyba ,nie wiem do końca bo ma skierowanie na laparoskopię od ,której próbuje się wymigać :Otrzy nocki prze gnojka nie spałam ,tak stękał i jęczał z bólu ,ale kupiłam mu lekarstwa przepisane przez lekarza i pomogło jak na razie :) Robię mu jeszcze siemię lniane (w cholerę niedobre i brzydko wygląda :Oblehh) ale pomaga podobno to pije je z nasionami razem :O No i ma dietę żołądkową i mu gotuję kurczaka na parze i marcheweczki :classic_cool:zlitowałam się ostatnio i wkładam mu po plasterku czosnku do tego kurczaka ,żeby troszkę pachniał ,ale zioła robią też swoje i nawet sama jednego zjadłam :classic_cool: hehe Browarka nie może pić :P hehe Dzisiaj planuję zrobić mu potajemnie tort ,tylko nie wiem jak to zrobić ,ale coś wymyślę :) jutro moja żaba ma urodzinki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tortu została tylko ozdobna serwetka tylko :D mmm dobry był :classic_cool: Wam nic nie zostawiłam bo się nikt nie zgłosił ani nic :( szkoda kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa i rozwód mam murowany :D bo se obcych chłopaków na torta spraszam :D Ten no ...gołębiem ci mogę wysłać :D sąsiad ma parę dobrych sztuk ,któreś pewnie doleci do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak :D zapomniało mi się :D Przynajmniej jedno mam z głowy ,nie będzie mi mąż robił maślanych oczu do koleżanki :D moim skromnym zdaniem jestem od ciebie ładniejsza :D;) Tak jakby zostaliśmy sami na topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie golę ,biorę litr denaturatu i opalam się nad gazem ,mam spokój na rok z zarostem :classic_cool:polecam na prawdę szybko to idzie i opalona od razu jestem (chociaż mogłabym się popalić na brąz a nie czerwonego spalonego kurczaka ,ale co tam :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tortem to nie moja wina ,że was nie było :( ale na ślub Czekolady zrobię tort to wspólnie sobie zjemy po kawałku :classic_cool: tak się umówimy okej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde... tyle lat na tort czekac?? Ryjek, nie mozesz mi tego zrobic :( a co do golenia/opalania to sie nie martw. ja nawet po solarium siegam tylko poziomu kurczaka.... i to bynajmniej nie tego z grilla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Poziomko witaj w naszych progach :) będzie nam bardzo miło :) Ej ,a wy co się wpraszacie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,teraz tak patrzę i chyba nie Poziomko tylko Mandarynko :D Koleżanka nas tu w błąd wprowadza troszkę :D ps.ciekawe jak smakuje poziomkowa mandarynka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę poziomki od mandarynek :) Ryjku jaki wpraszamy. Organizujemy zlot. Ciebie mianujemy ochmistrzem i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu makaronu na uszy nie nawijaj ,ok:D bajurę to ty masz dobrą :D A wiecie co ,szykuje mi się wypad na krótki koncert :) Wypad do parku obok :D Niedługo są u mnie Dni Karpia i będzie grał Lady Pank :D idę kurdę ,idę !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okej zabiorę was na koncert do parku ,w tym roku ma być porcja karpia po 5 zł także nie wykosztujecie się :classic_cool::P czujcie się zaproszeni :classic_cool: Ps.tylko pieniążków dużo weźcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ...yyy....po wszystkiemu :D no nie wiem bo nie jadam ,wiem ,że po naszemu(tak jak nazywa się moje miasteczko ) a reszta to nie wiem :O będą pewnie jeszcze inne ryby i świnia pieczona jak zawsze no i browar ,browar i jeszcze raz browar :D aaa i grochówka jak zwykle :P Ja ryby dostaję od dziadka a za karpiem nie bardzo przepadam :) wolę szczupaka :classic_cool:grrrr Weźcie parasole albo płaszcze przeciwdeszczowe ,bo na stówę będzie padało :O zawsze pada na dni karpia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo rybka lubi pływać. ;) Ja osobiście lubię sandacze, ale na bezrybiu i karp ryba. Swoją drogą nie wiem jak to jest po "waszemu". Nie słyszałem o takim sposobie. No ale grochóweczka mmmmm.... i rybka na zakąskę. Niezły zestaw:) A tak z ciekawości zapytam skąd te "dni karpia". Jakaś legenda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie coś na rodzaj wspomnienia cysterskiej tradycji hodowli ryb i ich odłowów jakie się tu kiedyś odbywały no i mam stawy hodowlane i takie tam tereny zalesione .Święto ogólnie promujące dolinę i tradycję hodowli . W tym roku nie ma grochówki ,ale za to będzie zupa rybna za free :classic_cool:ja znów nie przepadam :O ale teraz doczytałam w gazecie ,że Kabaret Moralnego Niepokoju ma być :) chyba pójdę wcześniej na tą imprę :D lubię tych gości a najbardziej to Kasia mi przypadła do gustu i jej boski śmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Kasia. A podobno jesteś gejem;) A to od cystersów. No to ciekawe ciekawe. Jeden z moich ulubionych zakonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geje to najlepsi przyjaciele kobiet ,nie wiedziałeś ?:D;) Przyznam szczerze ,że nie interesuję się historią także nie powiem ci za dużo :) ja mam inne rzeczy w które zakrzątają moją głowę :D Jak chcesz zaspokoić ciekawość to możesz poczytać skąd ,jak dlaczego na necie ,miasto znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×