Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Gość gość
aha...........nie ma czegoś takiego jak gabinety autoryzowane...NIE MA...i jeszcze raz NIE MA są jedynie takie które podpisują papier z firmą która mówi sama o sobie że jest Oficjalnym Dystrybutorem(choć tak nie jest ..wystarczy telefon do fabryki)a papier ten mówi tylko tyle że cena za zabiegi bedzie na takim to a takim zwykle wysokim poziomie.(to się nazywa fachowo zmowa cenowa)..w zamian za to adres gabinetu pojawi się na jakiejś stronie....poza tym..to szkolenia....ciekawe kto szkolił obecnie szkolącego....jeśli jest wymagane jakieś niezwykłe szkolenie to poproszę podesłać link do wykładni na ten temat(według mnie przeczytała taka osoba kilka razy instrukcję...następnie nabrała wprawy i sama szkoli....wydając o zgrozo na to certyfikaty ...które o niczym nie świadczą poza tym że jest tam napisane że kilka godzin się słuchało o tym co jest zresztą napisane w instrukcji plus pewnie zabiegi na sobie samych .....................żadna firma która sprzedaje i mówi o sobie że jest OFICJALNYM Dystrybutorem nie jest jednostką szkoleniową w rozumieniu Ustawy o szkolnictwie i edukacji...pani która dziś sprzedaje marchewka może jutro sprzedawać takie urządzenie i wystawiać tzw.certyfikat że się kogoś przeszkoliło...........czołem wszystkim Dystrybutorom generalnym...czy jak ich tam zwał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na taką odpowiedź czekałam, wszystko w temacie ,...po przejrzeniu wypowiedzi na tym forum stwierdzam że większość to żałosna autoreklama na poziomie przedszkola(z całym szacunkiem dla przedszkola), idźcie ("reklamodawcy "na tym forum )na gruppona tam takich trzeba i to dużo............jak ktoś ma fach w ręku i jest dobry to reklamy nie potrzebuje a zainteresowani trafią do niego... DOBRY GABINET ZAWSZE MA CO ROBIĆ życze wszystkim wszystkiego dobrego i aby słońce nie wypaliło dziury w głowach kosmetyczek z grupona i innych tego typu....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Pacjentka
dla sprecyzowania: system auto focus rf 3d jest dostępny tylko i wyłącznie dla kosmetologów oraz dermatologów przeszkolonych z zakresu wykonywania tego typu zabiegów. autoryzowany oznacza potwierdzenie, iż dany salon, gabinet, klinika itp. pracuje na urządzeniu, które istnieje na stronie focusa.com. w linku autoryzacji. pozostałe salony nie widniejące w tej rozpisce operują tanimi chińszczyznami, które nie dają efektów, niszczą skórę, przyspieszają procesy starzenia oraz mogą uaktywnić min. nowotwory. dla przeszkolonych studentów oczywistym jest wykluczenie przeciwwskazań! system auto focus rf3d to nie zabawa - to dosłownie nie operacyjny lifting! wiec tyko i wyłącznie przekwalifikowana osoba może starać się o zdanie egzaminów i posiadanie tego urządzenia! focus po raz kolejny zdobył oskary jako urządzenie nr 1 do niechirurgicznego liftingu skóry. wystarczy sprawdzić w necie. *uwaga! producent urządzeń focus rf+ oraz wyłączny importer na ue gwarantują bezpieczeństwo i efektywność zabiegów wyłącznie w autoryzowanych gabinetach! także zanim gdzieś się udacie na odmładzanie sprawdźcie wiarygodność salonu. tu chodzi o wasz nie tylko wizerunek ale i zdrowie oraz życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Pacjentka
Moja dermo kosmetolog wszystko mi wyjaśniła, dlatego odważyłam się wypowiedzieć, lekarka nie chce afer ale ja postanowiłam pomóc pokrzywdzonym ponieważ nie boję się wrednej, bezczelnej, chamskiej, szerzącej obłudy kosmetyczek. KLIENTKI, PACJENCI, PAMIĘTAJCIE ZANIM UDACIE SIĘ NA ZABIEG FOCUSA RF 3D CZYLI LIFTINGU BEZ SKALPELA SPRAWDŹCIE NA STRONIE FOCUSA CZY DANY SALON JEST AUTORYZOWANY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTERESA
Są najróżniejsze aparaty z falami radiowymi ale Ty masz wiedzieć że każdy aparat z autoryzacją FOCUS RFplus jest przypisany gabinetowi który go posiada i jest to w necie areszta to podróbki. Aparat ten jest drogi można za niego kupić dobry samochód dlatego tak mało gabinetów go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzulo
Jest teraz nowy focus na rynku Focus talus-ma większz moc niż poprzednie. Wiem ,że w Warszawie gab,Kosmedica go posiada. Moja koleżanka chodzi do nich na zabiegi na uda i ramiona. Widzę u niej mega poprawę.Skóra jest dosłownie wyprasowana,gładka i bez takich nierówności jak wcześniej.Sama mam zamiar zdecydować się na zab.na brzuch po porodzie. Zbieram kasę ,bo zabieg nie jest tani:( najlepiej wziąć 5/10 zab. Widziałam też fajne promocje na pakiety, dodatkowo od miesiaca wprowadziłam dietę do swojego życia,więc mam ogromną nadzieję ,że mi pomoze. Napiszę swoje odczucia po zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rf wcale nie musi być firmy Focus, zeby zadziałał. Liczą się parametry techniczne. Miałam robione zabiegu Rf z pewnym gabinecie, którego adresu nie ujawnię, na sprzęcie polskiego producenta i efekty są widoczne. Co najważniejsze utrzymuję się także długo po zabiegu. Za twarz, szyję i dekolt płaciłam 250 zł, a całe uda 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDominika
ja osobiście skorzystałam z tego zabiegu na skórę wokół oczu. Miałam często podpuchnięte,sine oczy. W kosmedica trafiłam na mega peromcję za zab.200zł (oczy) ,zrobiłam serię 5 zab. w odstępach co 2/3 tyg i jestem bardzo zadowolona. Polecam. Nadmienię ,że miałam zabieg na focus talus ...podobno jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freddy
Jonny was here tetracycline 250 mg capsulas bw “We have some family friends in the Lot Valley in France, and we also try somewhere like Majorca for an end-of-season holiday with the grandsons. So nothing exciting, but that's the pleasure of it.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanton
I'm from England terbinafine buy Her husband is in counseling "to try to figure out what happened and try to prevent anything like this from ever occurring again," Dickerson said, adding the episode "scares the living hell out of me."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie każdy musi znależć zabieg dla siebie i niestety potestować, na mnie Focus nie podziałał, ale za to NNM firmy BTL super po prostu, robiłam terapię przeciwzmarszczkowa oraz antycellulitowa na uda i uważam ,że to są zabiegi dla mnie , skóra jest wyraznie napięta, nawilżona i sam zabieg trwa godzinę, a nie wstrzyknięcie 10 min i przyjdz Pani znowu, nie nie igłowa mnie nie urzekła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antione
Yes, I play the guitar http://knowledge.offordcentre.com/childrens-needs 100 mg topamax pregnancy Twitter, moreover, may need local offices even more than some other Internet companies because its ad strategy depends on wooing large brand advertisers that need to be serviced by a direct sales presence, noted Clark Fredericksen, an analyst at eMarketer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwayne
Gloomy tales amoxil buy House Minority Leader Rep. Nancy Pelosi, D-Calif., released a statement Thursday voicing her support for intervention after a 90 minute call with the administration. Although, she did warn that Congress needed to be part of the discussion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jimmie
What do you like doing in your spare time? 10mg cipralex enough LONDON, Aug 5 (Reuters) - Britain's benchmark equity indexfell on Monday, pulled down by HSBC after theheavyweight bank's interim profits missed forecasts, giving HSBCshares their worst day in well over a year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lioncool
I'm training to be an engineer 10mg paxil and alcohol It was a strategic decision to reduce and change the categories. Developers considered the fact that most users donâÂÂt usually use the four original categories. Some of them donâÂÂt even notice the existence of those four. The company is confident that streamlining and consolidating the views would reduce confusion among users and help them find results faster and more easily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickolas
Excellent work, Nice Design paxil 10mg Something big is around the corner for Google and its recently acquired mobile division, Motorola, according to reports. Last week, Executive Chairman Eric Schmidt was spotted with a device in his hand that could have been the long-rumored Moto X, the handset that some say could be the company's best product to date. That image of Schmidt using the phone came just days after several rumors cropped up saying that Google was getting closer to launching a new device. That device, the Moto X, could be available later this summer, it's believed. Assuming that's true, and assuming that Motorola is indeed working on a new smartphone, the company needs to do several things if the Moto X is to be successful. Since the Moto X will be walking into a marketplace that is crowded with many high-quality products, it will have to have impressive features to get smartphone buyers' attention—features that separate it from the ever-expanding pack. This eWEEK slide show focuses on the type of features the Moto X will need to succeed in today's cluttered smartphone market, if it does in fact arrive later this summer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwight
How much is a First Class stamp? http://iomhockfest.com/next-year/ cipro cheap ** Some of the world's largest private equity firms havemade preliminary offers for Johnson & Johnson's OrthoClinical Diagnostics unit, which makes blood screening equipmentand laboratory blood tests and could fetch around $5 billion,several people familiar with the matter said on Monday.Blackstone Group LP, KKR & Co LP, Bain CapitalLLC, Carlyle Group LP and BC Partners Ltd are among thebuyout firms that submitted first-round bids last week and arewaiting to hear back this week on who made the shortlist, thesources said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dillon
What's the exchange rate for euros? buy zithromax z-pak online That possibility was raised by St. Louis Fed President James Bullard on Friday, noting that the decision still depends on data about the economy. He also said the Fed has maneuvering room as along as inflation is low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doyle
On another call amoxil uk Dustin Reeser came to the Salt Lake City Home Depot to help a roommate pick out lighting for a party. When he walked over to the lumber aisle, he found a group of 30 close friends, brought together by the love of his life, Spencer Stout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keneth
I'd like some euros expected Alesse 28 next surveyed Until 2007 conventional wisdom among economists was thatmanufacturing nations like Germany and Japan should restructuretheir economies to resemble the U.S. and Britain. It was onlyafter the Lehman debacle that economic fashion shifteddecisively against Anglo-Saxon "bubble" economies, based ondebt-fueled consumption, property speculation, financialengineering and other frivolous service activities like coffeeshops and computer games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrad
I'm afraid that number's ex-directory buy intagra Phone line and broadband customers could see cheaper prices following the latest Ofcom assault on the access pricing regime that covers the BT network, which most of the industry relies upon to deliver services.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delbert
When can you start? statistics albendazole price list archipelago crawford Aberdeen's Akintewe said that despite the drop in U.S.yields, "there is still a big likelihood of a steepening of theU.S. yield curve and as a result, investors don't want to beaggressive about taking duration risk at this stage."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quaker
Do you know each other? dapoxetine how long does it work The almost miraculous resurrection of these albatrosses on Torishima has obvious implications for the present crisis. The birds on the Japanese island, like all of their family, required only the slenderest of chances. Perhaps by managing somehow to organise ourselves, and to redesign our fisheries to shorten the odds for survival of the world’s albatrosses, we can simultaneously redeem some of the long, dreary past in our relations with these remarkable, charismatic sea creatures.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rf wcale nie musi być firmy Focus, zeby zadziałał. Liczą się parametry techniczne. Miałam robione zabiegu Rf z pewnym gabinecie, którego adresu nie ujawnię, na sprzęcie polskiego producenta i efekty są widoczne. Co najważniejsze utrzymuję się także długo po zabiegu. Za twarz, szyję i dekolt płaciłam 250 zł, a całe uda 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośś kiwigaha
A dla mnie wyznacznikiem tego czy zabieg zadziałał jest widoczny efekt. Trafiłam do salonu w Warszawie gdzie Focusa Talusa robią w taki sposób , że możesz porównać efekt. Czy jak miałam robioną twarz to najpierw jej połowa - mogłam ocenić różnicę - potem druga połowa twarzy. Efekt to natychmiastowy lifting i nikt mi nie wmówi ,że nie ma zabiegów , po których nie widać efektu już w tkacie zabiegu. Jestem tego przykładem. Mimo tego ,że mam 43 lata - mi wystarczył jeden zabieg Focusem Talusem . Minął rok a ja nadal widzę jego rezultaty. Polecam salon na Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×