Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Gość feelbeauty.eu
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1672 do 42ewa
Do 42ewa. Pozwolę się zapytać ile ma Pani lat?,Ja również chcę 5 zabiegów. Przyznam że na więcej mnie nie stać.W poniedziałek jadę na 3 zabieg, mam 36 l i Pani kosmetyczka skwitowała ze najlepiej to seria 10 bo w tym czasie się odbudowuje kolagen a w przypadku 5 ten proces niejako się zatrzymuje.Tak przynajmniej to zrozumiałam.Efektów u siebie również nie widzę,no może jaśniejsza i delikatna w dotyku skóra.Proszę napisać jeśli będzie u Pani poprawa,to poczuje się lepiej. Jak nie będzie u nas żadnej rużnicy po tym" focus pokus"to już w nic nie uwierzę to znaczy że robią na nas grubą kase .Beznadzieja będę musiała skupić się na moim pięknie wewnętrznym ha ha ,tylko szkoda że tak mało ludzi to dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroccieuwage
Pani LawaNails popełnia błędy stylistyczne, gramatyczne, co podważa wiarygodność wypowiedzi. Pewnie nie ma matury... Kobiety dajecie się nabierać na sprzęt reklamowany poprzez wypowiedzi " zadowolonych" klientek ". Cóż za naiwność ! Do dojrzałych kobiet: Polecam poza falami radiowymi, lasery frakcyjne i to w serii oraz mezoterapię igłową również w serii. Odpowiednie gęstości kwasów są w stanie zlikwidować zmarszczki, bardzo nawodnić skórę. Całkiem dobry jest restylane vital. Wiem że robią go czasem z ceną 550zł za 1 ampułkę. Jest chyba lekko stabilizowany i ma 20mg. Jeśli nie restylan vital, to może inne powyżej 10mg. Na bezigłową szkoda pieniędzy. Naprawdę przykro jest czytać, że kobieta ma dość ograniczone środki finansowe i daje się nabierać na bubel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
@ zwroccieuwage Podzielam Pani wątpliwości odnośnie opinii "zadowolonych klientek". Nader często widać gołym okiem, że to czysta reklama (można wnioskować na podstawie irracjonalnych wręcz sugestii cudownej skuteczności jednego konkretnego urządzenia). ale są też, rzeczowe wypowiedzi prawdziwych klientek i te są cenne. Pozwolę sobie nie zgodzić się jednak z Panią, odnośnie nieskuteczności mezoterapii bezigłowej. Wszystko zależy od technologii samej mezoterapii oraz skóry klientki. Proszę brać pod uwagę, że igłowa to jednak ingerencja w skórę i przerwanie tkanki. Wiadomo że wiążą się z tym znane choć marginalne zagrożenia. Podobnie jest z wypełniaczami. Vide ostatnio głośny przepadek zgonu we Wrocławiu. Klientki które nie decydują się na zabieg inwazyjny, z pewnością mogą zastąpić go zabiegiem mezoterapii bezigłowej. Na pewno seria będzie dłuższa ale za to bez kłucia. Pozwolę sobie też zwrócić uwagę na mezoterapię bezigłową, wykonywaną technologią infuzji trans dermalnej. Warto zobaczyć : http://www.schudnij.net.pl/?q=node/99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1672
Witam.Myślę że ten zabieg jest przereklamowany.Jade w poniedziałek na 3 ,już wydałam 1200 .Jle fajnych kosmetyków bym miała i lepsze efekty bo po "focus-pokus" to żadnych.Co o tym sądzicie kobietki? Może zrezygnowąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
do dorota mam 42 lata za 600 zł mam 2 zabiegi po 1 godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
do dorota sama chcę wierzyć że będą efekty nikomu nie powiedziałam o zabiegu czekam że może ktoś to sam zauważy. ostatnio znajoma mówi do mnie "jakoś tak ładnie Pani wygląda ale nie potrafię powiedzieć co się zmieniło" miałam po tym komplemencie ekstra dzień. KOBIETY JAK MAŁO NAM TRZEBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zwroccieuwage
Zwróć uwagę, że to forum nie służy do wytykania błędów innym osobom. Jeśli możesz podzielić się swoim doświadczeniem to fajnie, ale nie poniżaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1672
do 42ewa Super 600 zł 2 zabiegi,ja mam jeden za 600, też 1godzine.W poniedziałek mam malutką nadzieje że będzie przełom i zobacze jakieś zmiany.Napiszę zaraz jak przyjadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia8899
Witam!Jestem po skączonej serii na Fokusie w Koszalinie.Osobiście jestem zadowolona i polecam.Nie wiem co niektóre Panie oczekują!Wydaje mi się,że u mojej mamy efekty są lepsze,ale ogólnie jesteśmy zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Tak się składa że maturę mam i co lepsze- uwaga! Studia też :) Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości to zapraszam na zwiedzenie galerii dyplomów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BASIA 8899
Pani Basiu może coś więcej Pani napisze,jakie zmiany po zabiegu ,wszystkie oczekiwania spełnił fokus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita33
Polecam zabiegi fal radiowych w Institute of Beauty Doris Dorin w Krakowie. Jest tam teraz promocja i zabieg kosztuje 270 PLN a do tego dostaje się gratis opalanie sprayem brązującym. Efkty są widoczne już po pierwszym razie. Co dla mnie najważniejsze - nikt tam nie narzuca wykonania 10 zabiegów dla zobaczenia pierwszzych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rita33
Masz super bo na zachodniopomorskim zabieg 600 i efekty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
a ja nie zgadzam sie z opinia odnosnie salonu Amaya- przez rok korzystalam z usług pani Agaty ( Zaffirro) i smiem twierdzic, ze to jedna z najlepszych kosmetyczek z jakimi sie zetknełam w zyciu a mam w tej kwestii spore doswiadczenie włacznie z prowadzeniem kilka lat własnego salonu kosmetycznego, w jej wykonaniu kazdy zabieg to czysta rozkosz , czasem nasze rozczarowanie wynika z faktu, ze nie czytamy czego dotyczy promocja i potem sa pretensje, nie wiem dlaczego nie zapytały panie o swoje watpliwosci tylko wylewaja zale na forum? Ja mam zasade - jak czegos nie wiem to pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka46
do rysska Ty byłaś na zafirro nie na focusie.najwidoczniej ciebie nie oszukały. jezeli pisze, ze skracaja zabiegi o 20min to tak jest i dobrze poinfomowac o tym inne internautki. jezeli ktos tu napisalo skracanu zabiegu i ma podobne uwagi tzn ze jest to sie zdarza wiec czemu mamy to tolerowac to jest zabieranie kasy czlowiekowi- 20min= 120zł moze nikt nie robił ciebie w konia i masz to szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy któraś z Pań
korzystała z focusa w Akademii Urody w Warszawie ? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia8899
Pani Rito jesteśmy z okolic Koszalina.Zdecydowałyśmy się z mamą i ze szwagierką,że podjedziemy dowiedzieć się,jak działa focus.Po rozmowie z panią kosmetyczką zdecydowałyśmy się!Z efektów najbardziej zadowolona jest mama.Po niej widać bardzo,natomiast po nas efekt jest delikatniejszy.Skóra jest napięta i jędrniejsza.Miałam delikatne zmarszki wokół oczu i też widać zmianę.Ja mam 31lat i pani nie namawiała mnie na serię 10zabiegów,gdyż uważała,że nie ma takiej potrzeby!Mama była na 10 i jest zachwycona!Chcę podkreślić,że jestem za zabiegami bezinwazyjnymi,bo boję się trochę tych botoksów itp.U szwagierki też widoczna była zmiana,ale nie była zadowolona z powiek!Twierdziła,że nie widzi podniesienia powiek.Ogólnie zabieg jest przyjemny i bezbolesny,dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimatias
cześć dziewczyny! podobno najtaniej w lawanails w warszawie 300 zł godzina na focusie przy 10 zabiegach! w Amaya ogłaszają się, że najtaniej w W-wie,a wcale nie- tam 3590 =10zabiegów! byłam w lawanails, bardzo fajnie, Panie miłe i faktycznie robią zabieg godzine, a nie skracają i nie ściemniają jak w Amaya!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1672
O co chodzi z tym skracaniem zabiegu na focusie ?czy szkoda im czasu ?,czy skracają bo sprzętu im szkoda? ,czy głowica się niszczy ?,proszęo wyjaśnienie bo zwyczjnie tego nie ogarniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Witam, czy chodzi o Akademię Urody na Ursynowie?, jeśli tak to ja korzystałam. Jestem bardzo zadowolona mam 47 lat. E 2009 roku wzięłam 3 zabiegi na przełomie kwietnia i maja już w lipcu, spotykałam się z bardzo miłymi komplementami, powtórzyłam sobie 3 zabiegi we wrześniu, to co mówią inni jest bardzo miłe. Fakt prawdziwe efekty są po około 1,5 do 2 miesięcy, ale warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy któraś z Pań
----------> 445 Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja BARDZO POLECAM Klinikę Amaya. Sama trafiłam tam z polecenia koleżanek, które zresztą robiły Focusa i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Wręcz odwrotnie, jeśli był czas, zabiegi trwały dłużej. Jeśli Panie miałyście takie podejrzenie czemu tego nie zgłaszałyście? Dziwne!!!A z resztą co by im dało skracanie zabiegów. Zdaje się, że to jakaś sztuczna nagonka. Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złego słowa nie dam na Klinikę Amaya powiedzieć!!! Co za czasy!!! Nieuczciwa konkurencja...przecież to zwykła bezczelność. Ale tak się składa, że Amaya ma swoje wierne klientki a poza tym inteligentni ludzie nie dadzą się na to nabrać. To oburzające, dlatego zalogowałam się tu specjalnie po to by o tym napisać ( pocztą pantoflową rozeszło się to wśród klientek), ale to wszystko bo jak czytam te wszystkie posty to zastanawiam się ile z nich to prawdziwe słowa prawdziwych klientek a nie właścicieli salonów. Co za czasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Dziewczyny nie denerwujcie się, zawsze znajdzie się ktoś taki, co lbi rzucić kamieniem, ale to widać w opisie czy to jest prawda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimatias
do dorota co daje im skracanie zabiegu?- głupie pytanie!!! kase!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimatias
do polanka dłużej trwac nie mogły bo max to 60minut. skracają zabiegi , kiedy w innym salonie ten sam zabieg w promocji jest tańszy i trwa faktycznie 60min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chcielibyśmy się odnieść do sztucznej, nieprawdziwej nagonki, która jest uskuteczniana w ostatnim czasie przez naszą konkurencję, czyli salon Lawanails. Na wstępie chciałabym zwrócić uwagę na kilka spraw: - nigdy, nigdzie nie pisaliśmy, że mamy zabiegi najtaniej w Warszawie!!! - wszystkie oczerniające posty są pisane w podobny sposób (zawsze jest to skrócenie o 20 min. Nigdy o 15 czy 10) - zabiegi FOCUS RF wykonujemy już od ponad roku i dopiero w momencie rozpoczęcia kampanii czarnego PR przez ww firmę pojawiły się nieprawdziwe wpisy na temat skracania zabiegów w klinice Amaya - jeśli PRAWDZIWY klient jest niezadowolony (a ma do tego prawo) z jakości wykonania zabiegu czy z czasu jego trwania to zwyczajnie o tym mówi kosmetyczce bądź managerowi a nie wraca do domu i żali się na forum. Nasi PRAWDZIWI klienci o tym wiedzą i wielokrotnie byli świadkami, że wyznajemy zasadę „klient ma zawsze rację - Z resztą kto zapłaciłby za zabieg trwający 40 min????????????????????????? - tu chciałabym podziękować naszym oddanym Klientom, wśród których rozeszła się wiadomość o tych szkalujących wpisach, za prawdziwe posty na nasz temat takie zaufanie buduje się latami. Proszę zauważyć, że większość postów napisanych w obronie dobrego imienia Kliniki Amaya umieszczają osoby, które nie boją się pokazać swojego adresu e-mail oraz znają kosmetyczki z imienia, czego nie można powiedzieć o tych pseudoklientach. Dodam, że konkurencja sama w sobie nie jest zła korzystają na tym nasi klienci. Ale musi być to konkurencja zdrowa a nie wypisywanie nieprawdziwych informacji na temat tego czy innego salonu. Dobra rada - skoro salon LN nie posiada środków na inne formy reklamy, a ma zniżki czy promocje na dany zabieg to niech piszę o tym na forum jest to dozwolone. Ale opieranie swojej reklamy na wypisywaniu nieprawdziwych, szkalujących informacji prędzej czy później się zemści. Za jakiś czas klienci będą kojarzyć salon Lawanails tylko z czarnym PR. Aby udowodnić, iż w Klinice Amaya nie skraca się zabiegów proszę o zgłaszanie się wszystkich osób, którym rzekomo został skrócony zabieg FOCUS RF. W ramach zadośćuczynienia i przeprosin proponujemy darmowy zabieg FOCUS RF (tym razem pełne 60 min ). Gwarantuję Państwu, że nie zgłosi się nikt. Naszej konkurencji życzę wielu tak oddanych i sympatycznych klientów, którzy potrafili stanąć w obronie dobrego imienia Kliniki Amaya. PS. Tak na marginesie: 2-letnie prywatne studium kosmetyczne to jeszcze nie studia wyższe. Pozdrawiamy Klinika Amaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimatias
haha jeden zabieg nie stanowi zadośćuczynienia !!!!!!!!! pakiet zabiegów!!!!!!!!!!!!! nie jesteście najtańsi i to fakt, więc się poprawcie, bo sa tańsi w W-wie!!!!! a jezeli chcecie być najtańsi to oniżając ceny nie oszukujcie klientów i nie skracajcie zabiegów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×