Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Gość dorota1672
Pisałam na tym forum kilka razy bo chciałam czegoś się dowiedzieć czy podzielić swoją opinią ,byłam obrażona kilka razy,nie miłe komentarze innych kobiet do siebie nawzajem zraziły mnie.NIE POLECAM WYWNĘTRZAĆ SIĘ NA TYM FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Doroto1672
niech się Pani nie zniechęca. Wszędzie spotykamy tych miłych i niemiłych.Ja też nie potrafię ocenić kto mówi prawdę, kto reklamuje, ale babska ciekawość sprawia, że i tak tutaj zaglądam. Pozdrawiam i życzę wspaniałych efektów po zabiegach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Droga KLINIKO- Jakim prawem mieszacie nas w swoje brudy? Nie będę tu pisała że jestem po studiach kosmetycznych bo nie tędy droga. A nawet jeżeli jestem po podstawówce- to od kiedy kowal musi umieć czytać? Dlaczego zostałyśmy osądzone o jakąś chorą nagonkę o której nie mamy pojęcia- TO NIE JA PISAŁAM tylko nasza klientka- nawet nie wiem która i to nie moja wina że twierdzi, że owe zabiegi są krótsze. Proszę na drugi raz uważać na słowa. Nie pozwolę na szarganie naszego imienia. Z poważaniem LawaNails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadasdasda
focus to takie samo urządzenie RF jak każde inne, nie ma niczego lepszego, a porównując oferty innych stwierdzam, że paramentry dość często ma o wiele gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta 12345
zabiegi w wawie tylko w royal vital to tam szkolą i robią naj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeśli chodzi o Warszawę, to jest dużo miejsc gdzie robią zabiegi, ceny zróżnicowane, chociaż przybliżone. Pozostałe urządzenia RF rzeczywiście tańsze. Dokładnie przestudiowałam oferty warszawskie bo sama byłam zainteresowana. 2 bite dni wiele godzin z porównaniem parametrów oraz cen, opini na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurabiagotii
Też spędziłam kilkanaście godzin na analizie porównawczej różnych urządzeń,jako kosmetologowi inaczej nie wypadało,niestety przez to jestem bardziej wymagająca co nie przyspiesza procesu ;) .Pierwszy wniosek to 90 % wpisów to konkurujące ze sobą salony i kliniki i autopromocja.Dlatego skoncentrowałam się na forach zagranicznych dla specjalistów i szukałam w miarę obiektywnych analiz metod i sprzętu .Po wybraniu metody i urządzenia pojechałam do innego miasta żeby nikt mnie nie podejrzewał o szpiegostwo i wykonał zabieg nierzetelnie .Do zabiegu wybrałam metodę radiofrekwencji bipolarnej i naprawdę jestem zadowolona z pierwszych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcynka
a czym sięróżni bipolarna od tripolarnej? Chodzi o efekt i skuteczność. Bo często piszą , że tripolarna jest lepsza bo nie trzeba dodatkowo chłodzić skóry i jest bezpieczniejsza. Znowu ktoś się tu wypowiadał, że monopolarna jest właściwsza bo pozwala na kontrolowanie temperatury. A czy w tych pozostałych robi się to ręcznie? I o co chodzi z częstotliwością czy lepsza jest zmienna czy stała i jakie to ma znaczenie? Może ktoś zna linka do jakiś fachowych stron nie reklamujących urządzeń tylko uczciwie oceniający urządzenia. Chciałabym zasięgnąć jakieś wiedzy na ten temat, bo medycznie mam z kim to skonsultować. Jestem zainteresowana likwidacją cellulitu tą metodą bo mam zaawansowany tak na moje oko to 4 stopień. Oczywiście wiem , że dieta plus ćwiczenia i jestem się w stanie poświęciś i robić to regularnie nawet kilka miesięcy .Tylko, żeby był efekt. A jeszcze mam pytanie co do ceny. Czy 300 zł za 20 minut RF Diathermy LavaTron lub 200 zł za każdą część ciała to znaczy przód uda, tył, pośladek osobno czyli za dwa uda i pośladki wychodzi 1200 Rf mabel 6 to nie za drogo. Jestem z Radomia. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Ponieważ lato tuż tuż ;) Serdecznie zapraszamy na zabiegi maszyną focus rf + z nowymi promocjami i pakietami. Info na www.lawanails.pl ceny pakietów i gratisy: info 22 664 00 27 lawisto@tlen.pl Zabiegi liftingujące twarz i ciało można wykonywać także latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magamaga
Czy ktoś był w Akademii Urody? Czy w Amaya? Na Focus RF??? Mam wesele w sobotę i potrzebuje szybkiego zabiegu żeby trochę odświeżyć twarz i optycznie podnieść chomiki:) Nie wiem gdzie iść polećcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplyfit
ja robiłam zabiegi NNM na cellulit i lipolizę naprzemiennie u Pani kosmetolog Marty w Centrum Urody Medycyny Estetycznej Q10 w Piekarach Sląskich i jestem bardzo zadowolona, chociaż cały proces trwał 20 tyg., najpierw jeżdziłam z katowic do krakowa na zabiegi, ale po pierwsze płaciłam dwa razy drożej i raz jak się spóżniłam 15 min, bo był korek na autostradzie to mnie nie przyjęli, podziękowałam za współpracę i znalazłam gabinet bliżej domu i w małej miejscowości i ku mojemu zaskoczeniu obsługa bez porównania i ceny rozsądne, ale najważniejszy rezultat: 3 cm mniej w udach i cellulit już prawie nie widoczny, to się liczy, bo opłacało się robić te zabiegi, poza tym ta pani ma rozsądne podejście, co też mnie przekonało, chciałam wyszczuplać łydki, ale odradziła mi to , bo tutaj efekty mogą być mizerne, a w sumie co jej zależało, przecież zawsze to dodatkowa kasa, a w krakowie najchętniej robili by mi zabieg od stóp do głów żeby tylko zarobić.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonk_a
Dziewczyny powiem wam prawde o Focusie i jeszce gorsza prawde o Lipo Royal. Pierwszy skursz włokien utrzmuje sie bardzo krotko 1 - 2 miesiace. Jezeli nasza skora nie poradzi sobie z odbudowaniem wiekszej ilosci nowych wlokien efekt pierwszego "liflingu" zniknie. Dlatego tez opinie sa tak rozne. U niektorych kobiet bedzie widoczna dlugoterminowa poprawa, a u niektorych tylko chwilowa. Ale to tylko przy dobrze wykonanym zabiegu, czyli jezeli operator maszyny uzyska odpowiednia temperature by wywolac skorcz wlokien. Do tego potrzebne jest poslugiwanie sie termometrem laserowym w przypadku Focusa oczywiscie, gdyz nie ma on go wbudowanego, w przeciwienstwie do np Lavatron. Jezeli operator nie osiagnie odpowiedniej temperatury to efektu nawet tego krotkotrwalego nie bedzie, niestety, dlatego tez tak duzo jest niezadowolonuch klientek. Jezeli chodzi o Lipo Royal jest to urzadzenie o bardzo malej mocy, nie osiagajace prawie zadnych efektow. Drenaz podlaczany na koncu zabiegu sprawia ze pare centymetrow zleci owszem, ale tylko na pare godzin. Zastanawiam sie od dawna po co ludzie sprzedaja zabiegi ktore sa wogole nieskuteczne. Jezeli chodzi o liposukcje ultradzwiekowa to polecalabym juz bardziej Lipo X, znam osoby bardzo zadowolone z zabiegow. Maszyna o wiele razy mocniejsza od Lipo Royal. Focus RF polecam, ale tylko w salonach ktore potrafia dobrze wykonac zabieg,bo naprawde uwierzcie, jezeli ktos nie wie co robi to moze zrobic krzywde. Po pierwsze trzeba rozumiec zasade dzialania fali radiowej, a pozniej pracowac taka maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
No tak, to zdecydowanie jedna z bardziej konkretnych wypowiedzi na temat Focus RF. Problem w tym, że nie bardzo wiadomo jak rozpoznać kompetentnego wykonawcę tego zabiegu. Przecież "wszyscy są najlepsi".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia05
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi Pań na forum (chyba nawet kilku panów się trafiło) i moge napisac tez swoja opinie, jako że mialam okazje wypróbować Focusa. 2 lata temu podjęłam diete, dzieki której udało mi się schudnąć 24 kg. Zawsze marzyłam o takiej wadze, ale jak wiadomo - nie ma efektów diet bez skutkow ubocznych . Moje ciało wyglądało pięknie, ale pod ubraniem. Najwiecej luźnej skóry miałam na brzuchu i na udach, ale na brzuchu jeszcze jest w miare ok, natomiast uda były okropne... Próbowałam różnych kremów, serum i takich tam - nic nie pomogło. Potem zaczełam sprawdzac sprzęt jaki oferują gabinety kosmetyczne. Nie chce wypowiadac sie negatywnie, ale probowałam np elektroskultur (to taki sprzet co sie leży i skacze) i pare innych polecanych przez panie kosmetyczki. Staneło na Focusie. Po pierwszym zabiegu widziałam średnie efekty, ale minełam się w recepcji z Panią ktora chyba konczyla serie na brzuch i wsłuchalam sie w to co mowila. Wykupilam wiec caly pakiet 10 zabiegow (mozna bylo zaplacic w dwóch ratach i jeszcze fajny rabat dostałam co na moją kieszen bylo idealnym rozwiązaniem). Po 5 zabiegach zaczełam widziec pierwsze w pelni zadowalające efekty - moja skora byla jędrniejsza, gladsza, nie taka "lelawa". po 10 zabiegach namowilam dwie moje kolezanki, ktore zreszta tez sa zachwycone, tylko jedna robila sobie na ramiona a druga na brzuch (jedna zrobila 5, druga 7 zabiegow). Naprawde dziewczyny (i Panie) bardzo bardzo gorąco polecam!! Tak jak napisalam - probowalam juz kilku innych sprzetow i tylko ten dal mi takie efekty, jakie chcialam!! Na zabiegi uwielbialam chodzić, pani kosmetyczka dokladnie wytlumaczyla mi co i jak, sprawdzila moja skore. Swoja droga - świetna babka, bardzo fajnie nam sie rozmawialo i nawet nei wiem kiedy mijaly mi te godzinne zabiegi. Focusa robilam sobie w Krakowie i te elekros zreszta tez, a innych zabiegow probowalam w warszawie i w Radomiu (jestem spod Radomia) Jesli chodzi o ceny, to sprawdzalam tez inne salony i w tym salonie co robilam zabiegi w Krakowie, byly najlepsze ceny. Takze naprawde, jesli tylko ktos ma taka mozliwosc to polecam bardzo Focusa bo efekty sa super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerem79
Jeśli chodzi o mnie to z tych dwóch zdecydowanie wybrałabym jednak ta metode www.elite.waw.pl/titan/ widziałam koleżankę po takim zabiegu i musze przyznac ze byłam pozytywnie zaskoczona jej efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAA 38
W lutym zdecydowałam się na Fokusa, mocno polecanego przez moje koleżanki. Pierwszy zabieg z konsultacją trwał ok 1,5 godziny, wykupiłam pakiet 5 zabiegów. Pani mi powiedziała, ze po pierwszym zabiegu efekt jest widoczny ale po 3 zabiegu jest on dużo lepszy. podobno nie da sie zregenerować tak szybko kolagenu dlatego trzeba zrobić kilka zabiegów. skóre trzeba pobudzić i dac jej czas na regeneracje- trochę pamiętam:) Dokładnie tak jak Pani mówiła moja skóra reagowała. Po pierwszym zabiegu skóra ładniejsza i inapieta i zmarszczki mniejsze po 2 i po 3 było jeszcze lepiej i już było widać zmiane na mojej twarzy. efekt mam tak dobry, ze nie poszłam na zabieg przypominający. Gabinet w który był mi polecony i który sama polecam to Kosmedica na woli. Bardzo bardzo polecam Panią Zuzanne bo efekty na mojej twarzy to jej zasługa. Pozdr anaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaN.
dziewczyny super promocje wynalazłam! focus za 359 !!!!!!! nie wiem jak wy ale ja idę !! dam znać jak było ! www.akademia-urody.com.pl nareszcie mogę sobie na to pozwolić za taką cenę, JUPI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś robiła sobie jakieś zabiegi w salonie Margot na Pawińskiego w Warszawie? Zwłaszcza focusa RF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita000
Gabinety w których sa super promocje na fokus za 200-300 zł to ściema! Ceny są tak niskie bo na pierwszych klientach trzeba się nauczyć! Zero doświadczenia!!! Po takim zabiegu mam pod okiem pekniete naczynka!!!!!!! Teraz musze wydac kase na zamykanie ich!!! Trzeba pytać jakie ma doświadczenie osoba WYKONUJĄCA ZABIEG I PATRZEĆ NA CERTYFIKATY CZY DYPLOMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robiony zabieg w Amaya Focusem RT. Mam kłopoty z udami i pośladkami. pani zrobiła mi masaż rozgrzaną głowicą przesyłającą fale. po pierwszym pośladku pokazała mi lustro żebym mogła sobie zobaczyć różnicę pomiędzy zrobioną i niezrobioną stronę i naprawdę efekt był zdumiewający. Był to bardzo przyjemny zabieg miałam ochotę się tam zdrzemnąć :)Nie mogę się doczekać rezultatu końcowego po 4 zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskra
Jestem bardzo zadowolona! Zdecydowałam się na fokus w Nałęczowie. Mam wyprasowaną twarzyczkę i to tak od " podstaw". Najpierw miałam konsultacje z panią doktor, która ocenia twarz, cerę. Po czym sugeruje i decyduje jaki zabieg i w jakiej ilości. Efekt zależy między innymi od stanu wyjściowego. Widać mój nie był najgorszy, bo skutki oceniam rewelacyjnie! Sam fokus robiła mi pani Małgosia Celejewska, osoba z dużym doświadczeniem pracy i dodatkowo mająca taki spokój wewnętrznym, który się udziela. To wszystko czyni zabieg podwójnie satysfakcjonujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaxx
Czytam wasze wypowiedzi na forum i muszę się dołączy, ponieważ 8 miesięcy temu zrobiłam sobie prezent na 35 urodziny. Oczywiście był to FOKUS RF i była to świetna inwestycja. Koleżanka z pracy poleciła mi bodyestetice koło CH Klif. I świetnie trafiłam od razu widziałam, że dziewczyna wie o czym mówi i wie jaki efekt uzyskam po serii zabiegów. Nie opowiadała, że wszystko się wygładzi i tak pozostanie przez lata!! Tego szukałam profesjonalizmu, dodam że pani jest mgr kosmetologii chyba nawet po AM. W tym tygodniu się tam wybieram na zabieg przypominający, jak dla mnie Focus rf - cudo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Super pomysł na prezent:) Ja, podobnie jak conisia byłam w amaya,ale na focusa sie nie zdecydowałam( miałam wtedy okres i wolałam uważać, podobno to jedne z przecowskazań). Z kolei moja koleżanka zrobiła sobie focusa na nogach i pośladkach, z ręką na sercu mogę śmiało stwierdzić,ze efekt był naprawdę zaskakujący- wyglądał super. Oczywiście,żeby efekt się utrzymał trzeba zabieg powtórzyć,ale jesli tylko ma się na to srodki moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka733
Dzisiaj jestem po pierwszym zabiegu FR Lavraton (chyba cos źle napisałam ;-) )dam znać jak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana
Akademia Urody na kabatach Focus wykonuję tam już od trzch lat , jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Olinka733
Olinka, napisz gdzie robiłaś rf Lavatron ? Jaki to jest koszt, tak około? Dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po drugim zabiegu. Jakiś super efektów nie widac ale o tym uprzedzila mnie Pani wykonujaca zabieg. Trzeba czekac kilka miesiecy. Ale twarz wygląda młodziej. Uzywam mniej fluidu do korygowania przebarwień na twarzy. Twarz jest taka jakby wyspana. jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×