Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Gość ZANETAAraba
Niestety nie chodzilam na zabiegi na zadnym chinskim urzadzeniu! chodzilam do autoryzowanego salonu,zabiegi pod okiem przeszkolonej dziewczyny,na wszystko mieli certyfikaty,wszystko nowe,super,ponoc za maszyne dali jakies 50 000zl ! i co??? i zero efektow ! Zal mi najbardziej straconego czasu i pieniedzy. Wiec nie wciskajcie ludziom ciemnoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska opamiętajcie się
to czym nas mamią, te efekty z photoshopa to jest tylko po to, by wyciągnąc jak najwięcej kasy z zabiegu, a po jakimś czasie zabieg nazwac inaczej, z angielskiego i znów to samo serfowac pod inną nazwą. Kogo to obchodzi, że rezultatów po tym nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
NO i tutaj jest jeszcze ten problem, że niektóre dobre gabinety także maja słaby sprzęt, a urządzenia z Chin także mogą kosztować dużo. W wyborze należy kierować się nie tylko zdjęciami przed i po, ale przede wszystkim nalezy zainteresować się producentem (nie dystrybutorem), odwiedzić jego stronę i poszukać na niej wyników badań, doświadczeń, testów. Często takie dane posiadają także dystrybutorzy, oni też sa w stanie udostępnić klientowi najwięcej informacji. Efekty zabiegów zależą więc głównie od sprzętu, ale duże znaczenie ma też doświadczenie i umiejętności osoby przeprowadzającej zabieg, więc wszyscy klienci nie powinni miec oporów przed pytaniami o doświadczenie personelu gabinetu. W wielu rotacja procowników jest bardzo duża, przez co jakość zabiegow spada. I rozumiem doskonale rozgoryczenie osób, które wydały pieniądze, a nie mają efektów. To tak jakby zapłacić za towar a go nie otrzymać. Niestety w Polsce rynek kosmetyczny jest bardzo zepsuty. Dlatego tym bardziej ważne jest aby ślepo nie ufać słowom pracowników gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnadokwadratu
Jestem po 4 zabiegach lipo royal II. Mam bardzo grube uda, które podobno miały świetnie zareagować na ten zabieg. Niestety ubył mi zaledwie 1 cm, ale myślę, że to efekt diety ( - 4kg w ostatnim czasie) i wizyt na siłowni i basenie 3 x w tygodniu. Nadmieniam, że zabieg miałam wykonywany w profesjonalnym gabinecie rekomendowanym przez producenta sprzętu. No i znowu dałam się nabić w butelkę. Wkurza mnie to, że gabinety kosmetyczne nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za brak efektów oferowanych przez siebie zabiegów, zwłaszcza, że ceny często są ogromne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Rozumiem Pani rozgoryczenie, również uważam, że usługodawcy powinni ponosić odpowiedzialność za niewywiązanie się z umowy. Bo według mnie pacjent powierzający gabientowi swoje zaufanie w kwestii zabiegów zawiązuje z nim pewnego rodzaju umowę słowną, że za takie i takie pieniądze uzyska efekt. Jeśli efektu nie ma, pieniądze powinny być zwrócone, lub chociaż powinny być przyznane gratisowe zabiegi, aby osiągnąć rezultat. Znacznie polepszyłoby to jakość oferowanych zabiegów, gdyż gabinety nie odważyłyby się kupować sprzętu za 5 000 czy 10 000zł i sprzedawać zabiegów za 400-500. Lipo Royal II nie jest żadnym rewolucyjnym urządzeniem, a zabiegi na nim są drogie. To że gabient jest rekomendowany przez dystrybutora tak naprawdę nic nie zanczy, gdyż niektórzy dystrybutorzy dają rekomendacje wszystkim gabientom, które kupiły od nich sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściema
Zrobilam 6 zabiegow lipo royal na ramiona w jednym gabinecie i po 9 na ramiona i uda w innym miejscu. ZERO jakichkolwiek efektow. Po prostu nic kompletnie. Cale szczescie byly to grupony wiec strata to ok 2000 zl a nie np 20000... Wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
no właśnie, oferty z grupona są mocno okrojone, też się dałam nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
Bardzo dobrze,że na forum wypowiada się taki ktoś jak Pani,gdyż wypowiedzi są uczciwe i podparte faktami,gdyby było więcej takich wspaniałych i dobrze podpowiadających osób to,by nie było tylu oszpeconych kobiet i osobistych tragedii. Niestety wiele lekarzy nawet tych tak zwanych renomowanych nie chce przyznać się do ewidentnego widzącego gołym okiem błędu,robią wszystko żeby winę zgonić na wszystkich i wszystko/pacjętkę,sprzęt/ a nie swoje braki w źle przeprowadzonym zabiegu,który często niszczy wygląd i zdrowie zrozpaczonej pacjętki. Ma pani słuszną rację uczciwy i dobry lekarz umie się przyznać do błędu,robi korektę lub zwraca pieniądze gdy zabieg,jest nieudany. Niestety mamy wielu lekarzy którzy są nieuczciwi,pazerni,którym tylko zależy na pieniądzach. Mam nadzieję,że w Polsce jakaś renomowana spólka prawnicza,prędzej czy później weźmie się za te sprawy, tak jak jest obecnie w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabisa
Ja robiłam 2 razy Focus RF na twarz w salonie Evolution w Katowicach. Niestety nie widziałam żadnych efektów. Urządzenie chyba jest firmowe, ale wykonanie usługi pod psem. Przede wszystkim: jeden ruch urządzeniem i jeden ruch ręki kosmetyczki poprawiającej żel. Podobno 1 godz. pracy urządzenia kosztuje 300 zł. Mój zabieg trwał tylko 40 minut, bo poprzedni zabieg się przedłużył i też zapłaciłam 300 zł. Zmarnowałam 6 stów. I tyle. Żadnych efektów. Potem znalazłam inny gabinet, gdzie był Focus. I tu moje zaskoczenie. Urządzenie wydawało się takie samo (niebieskie z napisem Focus RF+), ale zabieg trwał 1,5 godziny (1 godz. pracy urządzenia), był intensywny i każdy ruch to ruch głowicą. Kosmetyczka kiedy dokładała żel zatrzymywała urządzenie. Za twarz, szyję i deklot też 300 zł (w Evolution za deklot trzeba zapłacić dodatkowo 100 zł). Po wykonaniu połowy twarzy kosmetyczka podała mi lusterko. Nie chciałam oglądać, ale naprawdę byłam w szoku. Efekt był po pierwszym zabiegu niewiarygodny. Taką siebie pamiętałam ze zdjęć sprzed kilku lat. Wezmę tam jeszcze kilka zabiegów i może na nogi i brzuch. Podobno są duże efekty na brzuch po ciąży. Zobaczę jak będzie z kasą. Dziewczyny sprawdźcie nie tylko sprzęt, ale także umiejętności kosmetyczek. Teraz mogę podzielić wiele pozytywnych opinii nt. Focusa. Efekt widać po pierwszym zabiegu, jeśli tak nie jest poszukajcie innego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia mamusia
Ostatnio zdecydowałam się zawalczyć z moimi "bryczesami", jestem osobą bardzo szczupłą tj, 48 kg przy 164 cm wzrostu, ale po ciąży (kilka lat temu) zostały mi na udach boczki i też zgrubienia pod pupą, próbowałam z tym walczyć a jakże, niestety myślałam że to niemożliwe ponieważ ani ćwiczeniami 2 x tyg się nie udało, ani lipolizą - tu ostrzegam bo słyszałam że robienie lipolizy na uda może się skończyć zwłóknieniami, ja niestety robiłam. Miesiąc temu zdecydowałam się na RF, po 4 zabiegach, efekty są ok, jestem pierwszy raz zadowolona , skóra jest napięta a tłuszczyk się widocznie zredukował, co chwali nawet mój mąż, który podchodził wcześniej sceptycznie (mówi że i tak kocha każdy cm mojego ciałka ale co ci faceci wiedzą :) my tych cm na udach nie kochamy :) oczywiście mają rację panie które twierdzą że wiele zależy od kosmetyczki, ja trafiłam super, polecam dla dziewczyn ze Szczecina, studio Botrix na Odzieżowej koło starej Dany, chyba w kobiecie się zakochałam :) bo dawno mnie tak nikt nie dopieszczał ;) podchodzi do tego z zawziętością jakby to u niej miał ten tłuszczyk zniknąć hihi. Robiłam tylko uda ale teraz został mi jeszcze raz żeby w sumie być po 5 zabiegach i idę na twarz. Także jak dla mnie RF jest ok. Czy na twarzy będzie też widać dam znać, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS Portalu Feelbeauty
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnęłaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię.http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjawiam sekret
Po zabiegu RF efekt jest rewelacyjny, bo włókna kolagenowe w skórze są podgrzewane i ścinają się (w wyniku następuje kurczenie), ale to bezpowrotnie uszkadza kolagen, który jest białkiem! To tak jakby podgrzać jajko kurze i powiedzieć, że jest jędrne. Ciekawe jak po pewnym (zapewne niedługim) czasie wyglądają twarze, uda, brzuchy tych pięknych pań, gdy zniszczone przez RF włókna kolagenowe ulegną całkowitemu rozpadowi. Czy ktoś wreszcie publicznie przyzna się do tego, że po kilku miesiącach wygląda gorzej niż przed zabiegami? Raczej nie! I to jest ta cała psychologiczna tajemnica tej wspaniałej technologii. Aby przekonać się o tym, proponuję zrobić zdjęcie twarzy przed serią zabiegów RF, po serii zabiegów i kolejne po pół roku. Doznacie szoku, ale to miała być słodka tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak właśnie to działa!
Masz rację właśnie te cudowne zabiegi thermage,fokus,frzxel ,matrix itd tak właśnie działają. Na początku jest rewelacjnie,jesteśmy szczęśliwe i pełne eufirii, lecz szczęście nie trwa długo po kilku miesiącach widzimy drastyczne zmiany jakie zachodzą w naszym wyglądzie i jest niestety z dnia na dzień coraz,coraz gorzej. Drogie Panie nie wierzcie w te oszałamiające reklamy i zapwnienia,że te zabiegi przywracają nam świetny wygląd,odmładzają itp.wszystko to jedna wielka perfidna ściema. Lekarze i kosmetolodzy wiele zyskują (naszej kasy) dlatego tak zachęcaja do tych zabiegów i czegóż w tych ich reklamach nie można wyczytać - otóż wszystko co naj....! oprócz szczerej szarej rzeczywistości. Drogie Panie to my przez te cudowne zabiegi duuużo tracimy A przede wszystkim kolagien ale także bezpowrotnie tkankę tłuszcową.Tracimy przy tym zdrowie i osobowość o dużych pieniądzach,które lekarze i kosmetolodzy karzą sobie płacic lepiej nie wspominać. Mogę dużo na ten temat powiedzieć,sama jestem po kilku zabiegach fraxelem i thermage - to koszmar,który przeżywam codziennie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie RF
I jak dziewczyny czy jest ktos kto stosował serie np rok temu i teraz widzi ze jest duzo gorzej??? Jestem ciekawa opinii. Czy jest tak samo?? a moze jakis specjalista wypowie sie na temat poggrzewania kolagenu? :) jestem ciekawa opinii bo nie wiem czy inwestowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbudowa kolagenu a focus rf
http://www.kobieta.info.pl/pielgnacja-twarzy/159-kolagen-by-zachowa-modo- tam można przeczytać bardzo ciekawy artykuł na temat budowy i odbudowy kolagenu to odp. dotyczącą sekretu- wcześniejszej wypowiedzi sama jestem po 3 zabiegu focus RF+ na twarz i widzę zmiany na lepsze i nie tylko ja je widzę pracuje w sklepie i klientki mówią ze wyglądam na wypoczęta i mam ładną cerę zmarszczki tez są mniejsze- to już moje spostrzeżenie. mój zabieg trwa 45 minut twarz szyja i dekolt i jestem zadowolona. Mam przed sobą jeszcze dwa zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łudubudu
dokładnie w maju zaczęłam przygodę z Focusem. Córka wykupiła mi kilka zabiegów ale byłam mocno sceptyczna. Dodam że mam 49 lat i rzadko gościłam w salonach kosmetycznych. W trakcie zabiegu Pani pokazała mi lusterko - porównałam wówczas lewą i prawą stronę twarzy , ok efekt był. Całe szczęście, że Pani też zrobiła zdjęcie przed pierwszym zabiegiem i po kilku. Jestem jej za to bardzo wdzięczna bo widzę dużą różnicę , widziało też moje otoczenie. Ja oczywiście chciałabym nie mieć zupełnie zmarszczek ale jak wiemy to mało możliwe. Sensiva na Mokotowie mogę z ręką na sercu polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarella
ja focus miałam robionego w krakowie w laime i wedlug mnie i moich znajomych efekty sa widoczne. moze dlatego je widze bo niespodziewalam sie cudu i panie kosmetolog poinformowaly mnie jakich efektow moge sie spodziewac, Angelina to ja juz pewnie nie bede, ale lifting twarzy widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje panie!
Gdyby głupota mogła jeszcze frówać!!! Wszystkie elosy,fokusy,fraxele,thermage to,jedna wielka ściema reklamowa. Za pieniądze(grube) które macie przeznaczyć na ten szajst,lepiej kupcie sobie fajne ciuchy,dobre kosmetyki , a w ostateczności przeprowadźcie zabieg chirurgiczny inwazyjny i to,będzie najlepsze co możecie zrobić dla siebie. Pozdrawia,dobrze wam życząca kobieta,która przeszła przez piekło lasera i FR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
jestem takiego samego zdania,trzymajcie sie od tych g..... z daleka.wiem cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taneri
Jestem dobrze po 40 stce i pod koniec 2010 roku zrobiłam 5 zabiegów Fokusem. Nie mam zmarszczek , wiec nie o nie mi chodziło a o owal twarzy który wyraźnie opadał. Przez pierwsze miesiące nie widziałam efektu , czekałam cierpliwie aż minie 6 miesięcy. Tak mnie poinformowała Pani w Gabinecie. I faktycznie stopniowo pomiędzy 6 a 8 miesiącem nastąpiła wyraźna poprawa owalu twarzy . Uważam,ze raz do roku warto coś dla siebie zrobić. Po wakacjach zdecyduje się na fotoodmładzanie. Z pewnością skuteczna jest też mezoterapia igłowa . Tak ,ze wybór jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do! raneri
Więc rób sobie te zabiegi laserowe,aż do skutku - będziesz śliczna i wiecznie młoda,aż do chwili gdy....!!!. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamuje się tu wiele gabinet
ów i podszywa za klientów. Ja właśnie sama w ten sposób poszłam na zabieg i mija 4 m-ce a jest gorzej niż przed zabiegiem. Z tym ścinaniem białka to 100% prawda. Te zabiegi działają to tylko na chwilę, na zasadzie podrzania, a coś podobnego to sobie sama w domu mogę zrobić, ale żeby jeszcze płacić za niszczenie własnego kolagenu, to to to to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getka
Czesc Jestem po trzech zabiegach u Rulczyńskich w Katowicach. W promocji 6 x 199pln jest taniej więc się zdecydowałam na serie, niż każdy po 599. Zależy mi na okolicach oczu, w cuda nie wierze ale na laser z uwagi na ból się nie decyduje. Niestety nie widze żadnej różnicy. Chętnie opisze co będzie po kolejnych 3. W gabinecie proponują 10 ale póki co wezmę serie 6, jeśli będzie efekt zdecyduje o kolejnych. Zabieg na twarz, szyje i demontaż trwa 60 minut. Troszkę Paryż w miejscach gdzie jest nagle mało żelu. W gabinecie uprzedzano mnie że efekt będzie po miesiącach, więc czekam :) Niestety nie mogę przyłączyć się do opinii, że już po pierwszym zabiegu jest efekt. Mam 35 lat, dwa lata temu robiłam mezoterapie igłową w serii 3 zabiegów. Efekt był olbrzymi :) ale na pól roku :) Moje koleżanki są po botoxach, mezo, mikro itd. Niestety wszystkie przyznałyśmy, że efekt mija. Myśle, że to dlatego, że poprosi skóra się starzeje i jak przestaje być stymulowana staje się taka, jaka byłaby gdyby jej nie "podrasowano" ;) Po mezoterapii igłowej też u mnie wszyscy widzieli zmianę. Patrząc na zdjęcia odjęłam sobie trzy do pięciu lat. Ale efekt był widoczny dopiero po drugim zabiegu. Potem produkt się rozłożył w skórze i tyle ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka555324
Mam duże rozstępy i troche kilogramów na brzuchu i biodrach, a od niedawna uczęszczam na zabiegi Focusa RF+. Miałam już 5 zabiegów. Byłam w salonie Rulczyńskich w Katowicach. Po pierwszym zabiegu było widać już efekty min. gładszą skórę, berdziej napiętą i mniej w obwodzie, jeśli chodzi o rozstępy to trochę się zmniejszyły. Po wszystkich pięciu zabiegach rozstępy bardzo się zmniejszyły, tłuszczyku też o wiele mniej, a skóra jędrna. Największe efekty są na biodrach, które miałam naprawdę spore, a teraz są super. Mam jeszcze wykupione 6 zabiegów. Jak tak czytam te wszystkie wypowiedź, myśle, że na różne osoby różnie działa. Ja przedewszystkich schudłam na tym 6kg. A żadnego sportu nie uprawiam. A jeść jem normalnie, czasem się trafi nawet bardzo słodka lub tłusta rzecz. Więc wiem że to dzieki focusowi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfia gosia
czy któraś z Was próbowała kuracji antycellulitowej w salonie Anna Pikura? Zastanawiam się nad RF, ale nie wiem co to za urządzenie jest Time Machine. Proszę o podpowiedź, czy warto. Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do opensky!
Proszę o pomoc, otóż mam 59 lat i bardzo luźną skórę w okolicach pach, w okolicy łopatek i brzucha,co mogę z tym zrobić,jakie zastosować skuteczne zabiegi i czy w ogóle coś mi pomoże. Dziękuję i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do opensky
Bardzo,bardzo dziękuję z pewnością skorzystam z tych zabiegów i zastosuje się do Pani zaleceń "w domu".Gorąco Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.limka
Hey dziewczyny ! Zakupiłam pakiet 10-ciu zabiegów Focus RF (oryginalne urządzenie w renomowanym autoryzowanym salonie w Poznaniu), wykorzystałam 2 z nich - efekty zdumiewające ! ... Niestety jednak okazało się, że cierpię z jedną chorób która jest przeciwskazaniem do tego zabiegu i niestety nie mogę już więcej skorzystać z zabiegów :-(( Dlatego zmuszona jestem sprzedać karnet. 10 zabiegów zakupiłam w cenie 3000 zł, zostało 8 zabiegów ... oczywiście sprzedam dużo taniej ! Osoby zainteresowane proszę o propozycję co do ceny oraz kontakt tylko na e-mail (rzadko zaglądam na forum) a.lima@op.pl Siostra zakupiła wraz ze mną pakiet zabiegów i wszystkie wykorzystała ... efekt : TWARZ NIE DO POZNANIA ! Wygląda na 22 lata mimo iż ma 10 lat więcej...zmarszczki zniknęły, skóra mocno napięta, wyraźnie zeszczuplała na twarzy - "chomiki" zniknęły... Dlatego z bólem serca muszę odstąpić karnet ..ale niestety ze wzgl.na moje zdrowie nie mam innego wyjścia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta150
faktycznie wiele zależy od gabinetu i od konkretnej kosmetyczki ale ja skorzystałam z zabiegu u profesjonalisty- pani kosmetolog, która wie wszystko o nowoczesnych zabiegach na ciało, ma nową maszynę lipo royal II i po pierwszej wizycie były widoczne efekty! należy równocześnie dbać o dietę (o tym mówi pani w gabinecie) ale przecież niedługo sylwester i trzeba jakoś wyglądać więc teraz jest pora wziąć się za siebie:-)). Seria zabiegów nie jest tania ale gabinet wchodzi na rynek z nowym produktem i skorzystałam z promocji na citemie, polecam, spróbujcie. Sama maszyna to nie wszystko podobnie jak sama dobra kosmetyczka to nie wszystko ale połączenie dobrej maszyny z dobrymi rękami daje efekty:-)) Nie wiem co prawda na jak długo ale przed wakacjami też je powtórzę:-) salon jest w Katowicach-Piotrowicach koło GWSH na ul. Szewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×