Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Gość OTC
"..pani to pan.." czyli nie jestem kobietą :) Pyta Pani czego można oczekiwać po zabiegu RF. Na podstawie naszej praktyki mogę powiedzieć, że ogromna większość Pań jest zadowolona : http://www.trojmiasto.pl/OTC-Online-o19575.html#wyniki Skuteczność potwierdzają też badania na ponad 5000 pacjentek w USA (u dołu strony) : http://schudnij.net.pl/?q=node/36 Należy jednak pamiętać, że RF jest metodą wykorzystującą naturalne zjawisko regeneracji skóry pod wpływem podwyższonej temperatury. Dlatego efekt jest bardzo mocno uwarunkowany "wiekiem skóry" i jej stanem. Im skóra jest starsza tym możliwość autoregeneracji kolagenu jest mniejsza. Mocno upraszczając RF daje dwa efekty 1. Obkurczenie kolagenu (powoduje wzrost napięcia a w efekcie wygładzenie) 2. stymulację produkcji nowego kolagenu. O ile efekt pierwszy zależy od wieku w mniejszym stopniu, o tyle drugi jest ściśle związany z możliwością regeneracji a zatem z wiekiem. Dokładne określenie przewidywanego efektu jest zatem niemożliwe. "Biologiczny wiek skory" klientki może znacznie odbiegać od wieku kalendarzowego. Należy pamiętać, że RF to nie lifting chirurgiczny i nie należy oczekiwać "wyprasowania" skóry i jej bardzo silnego naciągnięcia. Jest to proces "fizjologiczny", potrzebuje trochę czasu i przebiega stopniowo. Samo obkurczenie (wzrost napięcia) można zauważyć szubko, ujędrnienie i wypełnienie nieco później. Ale jeszcze raz podkreślę że to nie jest lifting chirurgiczny więc nie naciągnie skóry tak jak w/w lifting. Spośród zabiegów nieinwazyjnych, RF (w różnych mutacjach) jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów odmładzających. Można spotkać też zabiegi opierające się na podobnej zasadzie (podgrzania skóry) wykorzystujące inne technologie, jak np podczerwień czy ultradźwięki, ale metody te co do zasady działają podobnie. Jeśli chodzi o inne możliwości (bez lub mało-inwazyjnej) likwidacji zmarszczek to metod o różnej skuteczności jest sporo, od wypełniaczy, botoksu przez złote nici po JetM. Nie opiszę Pani w/w bo nie miejsce na to. (informacji w internecie jest pod dostatkiem) O ile w Pani mieście jest fokus ... jeżeli gabinet wykonujący zabieg RF fokusem ma doświadczenie i jest przeszkolony, myślę że jak najbardziej może się Pani spodziewać efektu. Radziłbym poszukać klientek, które skorzystały z ich usług i zasięgnąć opinii ... to będzie najbardziej miarodajne. Będzie Pani też mogła ocenić czy efekt może być na miarę Pani oczekiwań. Jeśli znajdzie Pani w okolicy inne maszyny RF .. doradzałbym też poszukać opinii i sprawdzić. Prawidłowo wykonane zabiegi RF, powinny być skuteczne bez względu na maszynę jaką są wykonywane. ALE BARDZO DUŻO ZALEŻY OD DOŚWIADCZENIA I WIEDZY OPERATORA. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
do O C T przepraszam za Pani jeszcze pytanko niestety chyba nie obędzie się samym fokusem muszę uzupełnić bruzdę wypełniaczem po jakim czasie najkorzystniej zrobić wypełniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Nie stosujemy wypełniaczy, więc nie odpowiem Pani miarodajnie. Proszę zapytać w gabinecie, który robi wypełnienia. Na logikę, na pewno nie powinno się robić przed, ale po ...??. Najlepiej byłoby odczekać np 30-60 dni po ostatnim zabiegu bo wtedy ostatecznie stabilizuje się efekt RFa. Ale proszę zapytać w gabinecie !!! Ja nie mam niestety dokładniej wiedzy na ten temat i nie chcę Pani wprowadzić w błąd. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Jeżeli chodzi o wypełniacze- najpierw focus, potem po przerwie ok miesiąca może pani zastosować wypełniacz, jeżeli dalej będzie taka potrzeba. Medycynę estetyczną jak najbardziej można łączyć z zabiegami na focusie rf+. Tylko zawsze po serii zabiegów na RF. Nasza promocja maszyną focus rf+ trwa do kwietnia, godzina pracy maszyny 350zł. W pakiecie 10zabiegów 3000zl. www.lawanails.pl Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Współpracujemy z lekarzem od Medycyny Estetycznej więc zawsze mamy sprawę ułatwioną czy coś można a czego nie można robić. Jeżeli ma Pani zaprzyjaźniony salon z zabiegami na focusie rf+ to najlepiej się ich spytać co oni radzą. Na konsultacji lekarz może doradzić rodzaj wypełniacza. Mam nadzieję, że pomogłam. LawaNails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
dziękuje za odpowiedz no i oczywiście mam więcej pytań jestem po 4 zabiegu fokus i ??????? tak naprawdę nie widzę różnicy no może lwia zmarszczka jest mniej widoczna. trochę mnie to smuci. proszę o opinię czy efekt na pewno będzie czy zdarzają się przypadki że niestety niema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzyskałam informacje od 2 lekarzy w dwóch roznych klinikach, że zastosowanie wypełniacza, nie przeszkadza w zastosoaniu fal RF. Jedna z klinik to Sankowskiego. Szkoda, że lekarze nie są zgodni nawet w tej jednej kwesti: czy wypełniacz przed czy po falach. Przegladajac oferty warszawskich klinik widać też roznorodność urzadzen wykorzystujacych fale (rozne nazwy, rozne ceny).I jak tu się odnależć i wybrac dobry zabieg? Czy podpisywalyscie jakies umowy przed zabiegiem? czy zbieracie rachunki? Mysle, że brak efektow i wyrzucanie pieniedzy to nieuczciwosc. Jestem z Warszawy, mam 34 lata i chce poprawic twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do wypełniaczy. Stosowałam dotychczas dwa. Oba się sprawdziły, z tym, że jeden trzymał się pół roku, a drugi półtora. Kosztowała mnie ta przyjemność porównywalną kwotę. Mam wrażenie, że lekarze wstrzykują to co mają akurat na skladzie. Kliniki, które odwiedziłam nie miały restylanu. A dla mnie był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna kwestia. CENY: FOCUS RF:350-500 zł zabieg, radiage 2500 zabieg, Thermage: 6-7000 zabieg. Inne urządzenia, o któych brak informacji na forach 1000 zł za zabieg. Więc o co tu chodzi??? Czy nie jest tak, że jakość i skuteczność kosztuje? W czym tkwi zagadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Nie jestem z wykształcenia kosmetologiem (bardziej politechnika :) ) zatem podchodzę do tematu RF raczej od strony fizyki. Z RF mamy już niemal 3 letnie doświadczenie, zatem coś mogę powiedzieć :) Wątpliwość odnośnie wypełniacza (np. kwasu hialuronowego) polega na jego reakcji na silne ogrzanie. Nie zam badań wpływu chwilowego przegrzania tej substancji do temp. np 50 i więcej st C. Nie wiem czy nie zmienia swoich właściwości wiązania wody itp. Nie wiem też czy np. nie rozkłada się pod wpływem temperatury na inne pochodne. Zatem "logicznie" aby zachować neutralność RF w stosunku do wypełniacza, wystarczy wstrzymać się z zabiegiem wypełnienia na np. 30 dni, bo wiemy wtedy na 100% że efekt RF ustabilizuje się w zakresie reakcji kolagenu i zastosowanie wypełniacza z pewnością nie będzie kolidowało z procesem uaktywnionym przez RF i vice versa. Odnośnie skuteczności RF .. jak to zwykle bywa tyle opinii ile ludzi :) Z czysto fizycznego i fizjologicznego punktu widzenia .. to musi działać :) ALE :) jak to zwykle bywa skóra nie jest równa skórze i efekt nie jest równy efektowi. Niestety mimo iż samo zjawisko diatermii objętościowej, które stanowi podstawę działania zabiegu jest znane i opisane, to konkretne efekty w konkretnych przypadkach mogą się znacznie różnić. Urządzenie jakie zastosujemy nie ma tu praktycznie znaczenia, istotna jest temperatura, głębokość penetracji falą i czas. O ile te czynniki będą optymalne dla danego typu skóry, osiągniemy efekt szybciej, jeśli "nie trafimy" z w/w parametrami, będziemy potrzebowali więcej zabiegów. Badania jakimi ja dysponuję, wskazują że dla osiągnięcia większej skuteczności i wydłużenia w czasie efektu, lepiej jest wykonywać zabiegi niższymi temperaturami ale wielokrotnie,niż mocnym "uderzeniem" raz. Rozumiem Pani konfuzję odnośnie maszyn, zabiegów i cen :) RF to rynek jak każdy inny. :) tak jak z samochodami czy np. kuchenkami (przepraszam za strywializowanie). Każdy producent będzie się chwalił że jego produkt jest jedyny i wyjątkowy. Każdy produkt a co za tym idzie cena zabiegu będzie się różnić. Suma summarum to tylko marketing. Jeszcze nie tak dawno "słynny" fokus był oferowany w cenie 1200/ zabieg , teraz widzę ceny 300 i nawet taniej :) Nie sugerowałbym się ceną zabiegu. Moim zdaniem istotne są : 1. Opinie klientów o zabiegu w danym salonie 2. Upewnienie się, że sprzęt jest bezpieczny (certyfikaty CE, FDA, sprawdzenie skąd pochodzi maszyna , z Chinami byłbym ostrożny) 3. Zebranie opinii o kompetencji i doświadczeniu salonu w wykonywaniu zabiegu 4. Przekonanie się osobiste co i jak na miejscu (w salonie) My na przykład zawsze zapewniamy naszym potencjalnym klientkom bezpłatny zabieg próbny. Niby nic (bo jeden zabieg na części twarzy czy ciała nie da natychmiastowego bardzo wyraźnego efektu) ale za to możemy bardzo dokładnie zapoznać klientkę z możliwościami, samym zabiegiem, odczuciem zabiegu, możemy doradzić optymalny program zabiegowy i przedstawić nasze referencje. Na koniec dodam, że obecna praktyka coraz bardziej powszechna w USA i Europie to raczej kompleksowe programy zabiegów, łączące różne technologie i różne preparaty. Wzajemne uzupełnianie technologii i preparatów daje najlepsze efekty. Zapraszam na naszą stronę gdzie znajdzie Pani trochę więcej informacji http://www.schudnij.net.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Co do zmarszczek- mam klientkę której lwia zmarszczka jest tak głęboka, że nie ma takie możliwości by focus pomógł- za długo skóra była zaniedbana by rezultaty były zaskakujące (w wypadku jw) Mimo wszystko klientka zdecydowała się na serię 10-ciu zabiegów na focusie. Dopiero po skończonej serii będę w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Zmarszczki zmarszczkom nie równe. To zależy czy mówimy o cienkich nitkach czy o zmarszczce wyczuwalnej pod palcem.. Na pewno w czasie zabiegu na niej najwięcej się skupiamy- bo to ona drażni klientkę. To, że ja uważam, że klientce trzeba poświęcić więcej czasu na okolice oczu a ona uważa, że drażni ją bruzda wargowo-nosowa-wtedy skupiam się na tym. W przeciwnym razie klientka może wyjść z piękną okolicą oczu ale nie będzie zadowolona z efektu ponieważ jej problem nie został wyeliminowany. DLATEGO DROGIE PANIE MÓWCIE NA CO należy zwrócić uwagę i poświęcić więcej czasu. LawaNails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do LawaNails
co się dzieje ze stroną Państwa? Nie otwiera się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Mamy aktualnizację strony, jutro powinno wszystko działać bez zarzutu. Pozdrawiam LawaNails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do LavaNails
Dziękuję za odpowiedź. Korzystając z okazji chciałabym zapytać czy focus będzie skuteczny dla osoby 46 letniej i ile minimum zabiegów na twarz zaleciłaby Pani w tej sytuacji? I jeszcze jedno pytanie, czy to zabieg bezpieczny i czy nie powoduje jakichś powikłań teraz bądź np. za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie OTC
Czy orientuje się Pan może, czy jest w Warszawie miejsce, gdzie stosuje się takie samo urządzenie RF jaku Państwa ( chodzi mi o LavaTron)? Proszę o namiar, bo jakoś nie mam zaufania do focusa, a do Gdyni za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1672
Jestem po pierwszym zabiegu focus w salonie Koszalin NEFREDETTE.Powiem że efektów u mnie nie ma ,przyznam że miałam małą nadzieje ponieważ panie pisał ze jest to możliwe.Pomału trace entuzjazm, jutro następny może po drugim choć trochę skóra zareaguje.Pani w gabinecie bardzo przyjemna, twierdzi że jest szkoleniowcem focusa i że od wielu czynnikow zależy powodzenie.Jak nic nie ruszy po trzecim zabiegu to znaczy że jest to PIC NA WODE,bo choć mam 36 lat to nie najgorzej się trzymam,wysypiam się ,cwicze,nie pale,nie pije alkocholu,dobrze się odrzywiam więc myślę że są to sprzyjające czynniki,co mogło by przeszkodzić ?,Aha i nie miałam żadnych inwazyjnych zabiegów.Choc sporo czasu już mineło od Pani pytania to jednak pozwole sobie napisać jakie mam odczcia po kolejnej wizycie w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Doroto1672
może po jednym zabiegu to zbyt wcześnie na jakieś efekty, a może rzeczywiście nabijają w butelkę ? Ja sama chciałabym spróbować, ale zdania sa tak różne, że nie mogę się zdecydować. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa
Witam Panie. Pol roku temu korzystalam z zabiegow na focusie. Zrobilam serie 5. Efekt byl bardzo delikatny, czulam sie troche zawiedziona. Kazali czekac,az kolagen sie odbuduje. Ale teraz jak ogladam zdjecia, widze ze moja skora wyglada wiele lepiej, niz sprzed pol roku! O wiele lepiej. Kontur twarzy i poliki. Czolko napiete. Takze cos musi w tym byc. Dajmy skorze troche czasu na zrekonstruowanie sie. Nie ma nic odrazu. Nawet do operacji koncowa opuchlizna schodzi do pol roku. Wierzcie! To dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MARTYNA
a wyslessz mi swoje zdjecia przed i po? Ciekawa jestem efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Pań zainteresowanych zabiegami FOCUS RF+ w Gdyni, podaję nr tel. pod którym można się umawiać na zabiegi: 0-512 176 236. Ceny bardzo konkurencyjne!! Panie z dyplomami ukończenia szkolenia w Royal Vital Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1672
Dziękuję drogie Panie za wsparcie.Dzisiaj miałam drugi zabieg focusem i nadal nic :(.Pani kosmetyczka stwierdziła że troszeczkę mam gęściejszą skóre ale siostra moja widząc mnie bezpośrednio po zabiegu skwitowała smiejąc się że zmarszczki pod oczami to mam gorsze.Miałam bardzo wysuszoną twarz może to było przyczyną.Jednak nie zrezygnuje ,zdecydowałam się na 5 i uzbroję się w cierpliwość bo ponoć efekty mają byc najlepsze po 4 miesiącach.Najbardziej to ubolewam nad dwiema zmarszczkami wyglądającymi jak blizny ,na policzku śpię na lewym boku i to z latami przyniosło swój skutek.Na poprawe tego to już nawet nie liczę ,oby owal twarzy troszkę się polepszył .Za takie pieniądze powinny być lepsze efekty niż po maseczce z masażem u kosmetyczki prawda? haha,co sądzicie o tym drogie Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
jestem po 5zabiegu ale tez nie napiszę nic na pocieszenie efektów zero nawet pory mi się nie zmniejszyły po mikrodermabrazji miałam lepsze efekty . a pieniądze o niebo mniejsze. staram się wierzyć w to że za parę miesięcy będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
'..Dziękuję za odpowiedź. Korzystając z okazji chciałabym zapytać czy focus będzie skuteczny dla osoby 46 letniej i ile minimum zabiegów na twarz zaleciłaby Pani w tej sytuacji? I jeszcze jedno pytanie, czy to zabieg bezpieczny i czy nie powoduje jakichś powikłań teraz bądź np. za jakiś czas. ..' Strasznie dużo czytam o braku efektów u Pań w wieku 35-40 lat- a może po prostu nie ma co poprawiać? Może nie focus na twarz tylko na same kontury (np. oczy, zmarszczki lwie) by się przydał? Odpowiadam na Pani pytanie: Jak najbardziej, seria 10 zabiegów. Żadnych powikłań nie ma po focusie to jego bardzo duża zaleta- jest bardzo bezpieczny, Przeciwskazania są typowe: ciąża, nowotwory, rozrusznik serca, no i świeżo wykonane wypełniacze. Kiedyś klientka zataiła prawdę, ale i tak nie dało się oszukać bo w czasie operowania głowicą wyczuwane były wypukłości po tydzień temu zastosowanym botoksie. Pozdrawiam, LawaNails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniajk67
podajesz adres wp.pl i komórkę - raczej mało wiarygodne i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagattek
nie polecam salonu Amaya na Dzielnej. Oszustwo z focusem i zabiegami. Robia promocje, ale zamiast 60min pracy focusa jest 40min!!!! Mi skróciły cały pakiet zabiegów mówiąc, że to promocja. Dałam się nabrać. Gdzie indziej w tej cenie można zrobic pełny zabieg!!! Nie dajcie się oszukać, bo skracanie zabiegu 20min robi różnice! widziałam, że 60min robią w lados, w akademii urody i labelle w błoniu. Chyba też w la perli i royalvital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagattek
nei polecam salonu Amaya na Dzielnej. Oszustwo z focusem i zabiegami. Robia promocje, ale zamiast 60min pracy focusa jest 40min!!!! Mi skróciły cały pakiet zabiegów mówiąc, że to promocja. Dałam się nabrać. Gdzie indziej w tej cenie można zrobic pełny zabieg!!! Nie dajcie się oszukać, bo skracanie zabiegu 20min robi różnice! widziałam, że 60min robią w lados, w akademii urody i labelle w błoniu. Chyba też w la perli i royalvital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgonzola13
Miałam to samo co gagattek. Byłam w KLinice Amaya też i spotkało mnie to samo. Pani a robiła zabiegi skrupulatnie i bardzo miłe to było. po paru zaczęła skracać mi zabiegi, myśląc, że się nie zorientuje:)))) przecież umiemy liczyć:) jak się leży i skraca się zabieg o 20min to ewidentnie sie to odczuwa !!!!!!!!!!! odwracała ekran focusa przed zabiegiem. myślała, że się nie skapne, że coś kombinuje. jeszcze zagadywała... Nie dajcie się, bo w ten sposób na mnei zarobiła Klinika kaske a ja przez to nie mam nawet jednego pełnego pakietu zrobionego na ciało:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×