Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkatarzynka

focus rf czy nnm??

Polecane posty

Ja bym nie robiła botoxu zaraz po focusie. Fale mają powodować pobudzenie kolagenu a botoks zatrzymuje prace komórek i sztucznie wypełnia się zmarszczki. Jedno kłóci się z drugim. Moja kleżanka robiła sobie focusa na twarz i mimo ze ma 33 lata i ładną buzię to widać super efekty i twarz nabrała innego "wymiaru" :) Mnie niestety póki co nie stać :( choć w Poznaniu na Warszawskiej można zrobić 10 godzinnych zabiegów za 3500zł. Może Mikołaj mi pomoże hihhhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSZALIN Fokus RF+
Witam:) pisalam to samo na innym forum wiec jesli ktos znajdzie ten sam tekst prosze sie nie gniewac Zrobilam kopiuj wklej bo nie chcialo mi sie drugi raz tego pisac. czy ktoras z was robila zabiegi Focusem RF+ w Koszalnie w salonie "Nefretete"? oni tez widnieja na stronie http://www.focusrf.com/ wiec maja oryginalnego focusa.na zdjeciach na stronce tego salonu widac focusa i napis Melody ale z tego co obczytalam juz na wielu forach to czy jest napis Melody czy nie to i tak ta sama maszyna. Obczytalam to forum od 1 str. az to tej i ani jedna osoba nie pisala czy robila gdzies na pomorzu zabiegi focusem? jesli ktos robil w Koszalnie bo tu mam najblizej to prosze o opnie czy sa efekty bo wiem ze oprocz tego ze ma sie supper maszyne to jesczce trzeba ja profesjonalnie umiec obsluzyc. Takze czy Panie kosmetyczki w Nefretete czy gdzie indziej na pomorzu dobrze wykonuja te zabiegi? prosze o odpowiedz bo w przyszlym roku chcialabym wziac miesiac urlopu aby zrobic 5 zabiegow na Focusie, dodam ze mam 26 lat i kiedy sie nie marszczce i nie usmiecham mam skore gladziudka jak u nastolatki, a mam nadzieje ze kolagen tak mi sie odbuduje ze znikna mi zmarszczki mimiczne glownie kurze lapki ktore mam okropne i duze(ale to tylko przy usmiechaniu sie) chcialabym sie tego pozbyc prosze o rade czy Focus by na to pomogl bo robilam juz botox 1raz 6 mies. temu ale nie chce juz wiecej robic a widok kurzych wiekszych z miesiaca na miesiac mnie przeraza;///////no i jescze czolo mam niezaciekawe No po prostu starosc nie radosc i z kazdym mieisiacem rokime jest gorzej;/mimo mojego wieku wydaje mi sie ze takie mimiczne maja kobiety grubo po 30 a nawet 40( nie wiem...chyba mi geny mutuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
ja tu sie pytam czy ktokolwiek byl w koszalnie na focusie RF a pan/pani wyskakuje mi z linkiem OTC ktory focusa nawet nie ma. Oni mnie nie interesuja a wiem ze mozna focusa zrobic w sopocie dosc tanio gdansku szczecinie czyli ogolnie na pomorzu tego troche jest a ja pytam o konkretny zaklad w KOSZALINIE? Nefretete Czy ktoras z Pań poleca ten zaklad? czy uslugi zabiegi sa wykonywane profesjonalnie? z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26sl
hmm to nikt nie robil w Koszlinie?;////// dziwne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
napiszcie o efektach czy się utrzymują chcę zrobić tylko czy to warte swojej ceny mam 42 lata to już najwyższy czas po fikusie pani zaproponowała mezoterapię igłową restylanem co sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i pół
dlaczego focus a nie coś bardziej nowoczesnego jak elos na przykład? Też fale radiowe ale w połączeniu z energią światła (electrooptical synergy) Ja robiłam sobie serię ELOS 1 zabieg w miesiącu półtora roku temu, owal twarzy bardzo mi się poprawił, potem serię mezoterapii bezigłowej z kwasem hialuronowym 10 zabiegów w odstępach ok.tygodniowych, podtrzymujące raz na miesiąc. Efekty mam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
do 40 i pół - czy poza poprawą owalu zauważyłaś jakieś inne, pozytywne zmiany, tj zmniejszenie zmarszczek czy przebarwień? ja mocno zastanawiam się właśnie nad elosem ale poza owalem chcę poprwawić inne kwestie i nie jestem pewna czy ten zabieg się z tym upora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus RS jest ekstra
ponad 300KM, dwa wałki, turbosprężarka - to jest coś co tygrysy lubią najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i pół
darkanna, ja problemu ze zmarszczkami nie miałam, jedyne to bruzdy nosowo-wargowe, w które wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy, problemem był "siadający owal", więc miesiąc po wypełniaczu zaczęłam serię elosa. W międzyczasie robiłam mezoterapię bezigłową. Pewnie dlatego też tak długo mi się utrzymuje efekt po wypełniaczu (dobre nawilżenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu-yo
Witam Panie. Jestem z Poznania. Aktualnie po 2 focusach. Poszlam, bo moja mama jest po serii bardzo zadowolona. Struktura skory sie zmienia, jest napieta i bardzo mila w dotyku, jak "nowa" :) licze na to ze splyca mi sie zmarszczki na czolku, po to najbardziej mnie drazni. czekam :) Myslalam tez o tym urzadzeniu do odchudzania. Panie w salonie zachwalaja strasznie, mowia ze nawet kilka centymetrow mozna stracic po jednym zabiegu. Wierzyc mi sie nie chce, ale moze? Byla ktoras z was na tym ? lipo royal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
napisz coś więcej ile zapłaciłaś i ile masz lat mi chodzi głównie o napięcie skóry czy jest naprawdę efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawaNails
Uwaga uwaga! Drogie Panie !! Promocja do końca stycznia! FOCUS RF godzina pracy maszyny w LawaNails. 350zł!! Najtaniej w warszawie! www.lawanails.pl! Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie napiecie skory bardzo sie poprawilo, szczegolnie po 2 razie widze duza roznice.Szczegolnie policzki i podbrodek. W poniedzialek ide na 3. Mam 33 lata. Placiłam 2000 za serie 5, teraz taka promocje maja. wczesniej bylo drozej jak moja mama chodzila, gdzies okolo 600 placila za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt
No no efekt już po drugim zabiegu :) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do efekt Nie rozumiem z czego to hahaha? Smiejesz sie ze mnie? Mowie o tym co zauwazylam po zabiegiach. Zostalam spytana, wiec odpowiadam. Po co wogole tacy jak ty ludzie pisza na forum? Takie puste zdania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt
hehehe, bo w 99% po drugim zabiegu ... to nie możliwe :) Ale siła fokusa jest niezmierzona :) jak galaktyka. Czy w jakimś innym kraju poza Polską, Rosją, Bułgarią i Turcją ta maszyna "fokus" vel melody jest stosowana ?? bo jakoś nie widzę. Np w USA producent fokusa ma szlaban. Sończcie z tą reklamą bo szkoda prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty za bzdury gadasz. Przeciez w stanach jest Trio, z tego co sie orientowalam przed zabiegiem. Sama Pani wykonujaca mi zabieg to potwierdzila. I wytlumaczyla mi co jest najwazniejsze! Najwazniejsza jest osoba wykonujaca zabieg i to jak dostosuje parametry, nacisk i kierunek ruchow. Bo trzeba nad taka maszyna panowac i potrafic ja obslugiwac. Wtedy napewno bedzie efekt. A ktora maszyna jest mocniejsza? Nikt tego nie wie do konca. Moja skora bardzo dobrze reaguje na cieplo, dlatego mam duza roznice. Ale to przeciez tylko na jakis czas, bo to pozniej czesciowo pouszcza i dopiero kolagen sie odbudowuje. A efekt mamy za pare miesiecy. Przeciez skora musi miec czas zeby sie odbudowac, prawda? Tak samo jak rany musza sie zagoic? To nie dzieje sie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lu_yo
To nie żadne bzdury ! FDA wydało komunikat że sprzęt sprowadzany z Toplaser będzie konfiskowany. Melody : http://www.toplaser.com/en/productDetail.asp?pid=298&kn=RF System Alert: http://www.accessdata.fda.gov/cms_ia/importalert_244.html Trio XT (kolejna mutacja Melody tak jak u nas Fokus ) było oferowane tylko przez jedną firemkę w USA z Minessoty, ale już nie jest. NIE MA TEJ MASZYNY W ŻADNYM CENTRUM KOSMETOLOGII ANI U LEKARZY w USA. Co najśmieszniejsze sprzedawca raz pisał że to tripolar a raz że bipolar ... zaś nazwa TrioXT to zwykła nalepka na folii :) Może i w przypadku fokusa "nad maszyną trzeba panować", ale są nowsze maszyny które same kontrolują poziom fal na podstawie czujnkiów. Ustawia się temperaturę a komputer zawsze dostoswuje moc w zależności od grubości skóry, warstwy tłuszczu itp. I to się dzieje na bieżąco. Widzisz, sama piszesz "a efekt mamy za parę miesięcy" .. i właśnie dlatego posty typu "odmłodniałam o 10 lat po pierwszym zabiegu" mnie rozśmieszają :) i uważam je za zwykłą reklamę fokusa. Jak ktoś poszuka sobie w sieci, sam stwierdzi że ten cały fokus został wypromowany NA MAXA w Polsce. Nie jest to żadna rewelacja w stosunku do innych maszyn radiowych. Ja widziałam inne, robiłam zabiegi na innych i jest OK ! Piszę to bo wkurza mnie ta ciągła namolna kryptoreklama fokusa. Najwyraźniej inni nie muszą tak się namolnie reklamować. Widocznie ich zabiegi bronią się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenaaa
Ciekawe z jakiej ty jesteś firmy? Tak atakujesz agresywnie kogos kto sie poprostu wypowiada po zabiegu. Troche dziwne.. Ja jeszcze nie korzystalam z zadnego z tych zabiegow, ale wydaje mi sie jednak ze ważne jest jak kosmetolog/dermatolog operuje ta maszyna. Powiedz prosze jakie to sa te nowsze sprzety, ktore maja takie możliwosci inteligentnej zmiany parametrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
jestem po 2 zabiegu nie widzę efektów zostało jeszcze 3 poczekam czuję się zawiedziona napiszcie czy wy widziałyście jakieś efekty po zabiegach może czymś specjalnym maseczką kremem można poprawić efekt kosmetyczka zaleciła brać dużo witaminy c stosuję maseczki i kremy dostępne w sklepach odpowiednie do mojego wieku. może szkoda kasy i dać sobie spokój??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elenaa
Ja nikoko nie atakuję ! Uważam po prostu że czytelniczkom należy się prawda a nie piarowe pianie na temat jednej i tylko jednej maszyny. Zauważ że na tym i innych forach co jakiś czas bezustannie powracają wontki na temat fokusa. Zazwyczaj zaczyna się "fokus jest super, zrobiłam wczora zabieg i już widzę różnicę" albo "tylko fokus daje najlepsze efekty" A to jest zwykła nieprawda. Nie twierdzę że fokus jest goszy, natomiast twierdzę że nie jest lepszy od innych podobnych maszyn. Jest to najnormalniej w świecie, po mistrzowski wypromowana (w Polsce) maszyna. Odnośnie maszyn z automatyczną kontrolą temperatury to zobaczysz je tu :http://www.alibaba.com/product-free/101482672/Radio_Frequency_Aesthetic_Device.html http://www.tradevv.com/chinasuppliers/sincoherenlaser/offers-detail-92648/china-Sell-Ice-Bipolar-Radio-Frequency-machine.html http://international.syneron.com/products/ematrix http://www.sometech.com:8888/product/medical_lvt250.htm?now_page=medical20 Celowo podaję linki do producentów żebyś mi nie pisała że reklamuje jakiś salon albo firmę. Ja miałam robioną twarz na tym ostatnim i jestem zadowolona. Ale na pewno nie 2 zabiegi tylko 5. Bo jak przeczytałam lepiej i bezpieczniej jest zrobić wiecej zabiegów nieco niższą temperaturą niż raz a mocno. A cena porównywalna. Masz oczywiście rację że doświadczenie i umiejętności osoby wykonującej zabieg ma ogromne zanczenie. Ale nawet mistrz nie wskóra nic jeśli tak na dobrą sprawę nie wie "jak mocno grzeje klienta". Ustawienie na większości maszyn są zaprogramowane na średnią, a przecież kazda z nas ma inną skórę i inną gubość tłuszczu, zatem takie "średnie" ustawienie nie jest optymalne. A poza tym nawet bardzo doświadczony lekarz nie wie co masz pod skórą? Dlatego ja postanowiłam poszukać maszyny która chociaż w jakimś zakresie dostosuje się do mojej skóry. I znalazłam. :) Nie jest to oczywiście szczyt możliwości .. ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladydd
Tak, ja byłam na tym lavatronie w Lodzi. Zdobilam serie 10 zabiegów niecały rok temu. Oprocz tego ze potwornie parzyło ( pani musiala mi wiatrak wlaczac) to efektu zero. I nie wydaje mi sie zeby tam ta temperatura byla kontrolowana. Pozniej poczytalam w internecie ze monopolarne fale sa szkodliwe, bo tak naprawde to nie wiadomo jak one tam sobie po ciele kraza. A te bipolarne trafiaja do okreslonej warstwy skory i wracaja. Niestety, ale na moja skore nie podzialalo.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoel
ja robiłam inna maszyna - w kazdym badz razie fale radiowe.. Szczerze nawet nie wiem jak sie nazywała., podobno sprowadzona z USA takie maleństwo i porażka. Nie robiła do tej pory co prawda Focusem RF ale jedynie o nim słyszałam dobre opinie. Trudno ocenić...jest tyle ofert , ze mozna się pogubic. Ale jednak najlepsze opinie słyszałam o tym urzadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoel
jeszcze dodam, że robiłam mezoterapie.. nieusieciowionym kwasem hialuronowym, wypełnmiacze. Najlepsze sa te geste. Wypełniacze fajnie działaja na spłycenie lub zniwelowanie zmarszczek.. ale skóry nie robią bardziej gestej. Jesli chodzi o owal i szyję maja niewielkie znaczenie. Fajnie blokuje zmarszczke "lwia" botoks . Natomiast wcale nie koniecznie sprawdza sie swietnie przy oczach. Jest drogi i bardzo szybko schodzi. Zle podany może narobić wiele problemów / opadajaca powieka, obniżenie brwi itp/ trzeba łaczyc kilka metod aby był efekt... komplekaowy. Jest w sumie bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
do ladydd Chociaż Pani wpis nie dotyczy nas bezpośrednio, porusza jednak temat nas dotyczący (z uwagi urządzenia które Pani deprecjonuje) , pozwalamy sobie zareagować. 1. Nie do końca chce nam się wierzyć, że zabieg na Lavatronie Panią poparzył, ponieważ ustawienie automatyczne całkowicie wyklucza taką możliwość (temperatura jest automatycznie ograniczana) 2. Możliwe że osoba wykonująca zabieg wyłączyła autokontrolę i maszyna przeszła w tryb "ręczny" i do tego zastosowano zbyt dużą głowicę. W takim wypadku (gdy ominięto zabezpieczenia) mogła Pani rzeczywiście czuć dyskomfort. Nie mniej zapewniam że to "mały pikuś" w porównaniu z np. Thermage gdzie tkanka grzana jest nawet do prawie 80 stopni ! 3. Aż nieprawdopodobne jest (szczególnie w kontekście opisanego przez Panią silnego przegrzania), aby po 10 zabiegach efekt był "zerowy". Efekt leczniczy w wypadku zabiegów falami radiowymi, polegający na obkurczeniu kolagenu i stymulacji produkcji nowego kolagenu, wynika TYLKO I WYŁĄCZNIE z rozgrzania tkanki. Zatem, im bardziej rozgrzejemy tkankę tym lepszy będzie efekt. Oczywiście nie można też przegrzać, ponieważ grozi to denaturacją i trwałym zniszczeniem włókien. Dla samego efektu, nie ma tu absolutnie różnicy jaką maszyną wykonywany jest zabieg, o ile tylko skóra została rozgrzana optymalnie. 4. lavatron jako jedna z nielicznych maszyn na polskim rynku MA KOMPUTEROWY SYSTEM KONTROLI TEMPERATURY ! Systemu takiego nie mają (bo fizycznie nie mogą mieć) urządzenia z chłodzoną głowicą. Zatem bez wahania możemy "postawić dolary przeciw orzechom", że zabieg na Lavatronie jest w 100% bezpieczny i optymalny, w stosunku do wielu innych urządzeń które emitują falę o nieustalonej, do końca, mocy. 5. Ktoś wcześniej, bardzo rozsądnie, podniósł temat różnic w grubości tkanki tłuszczowej i skóry u poszczególnych pacjentów. Otóż tylko urządzenie kontrolujące moc emisji fali W CZASIE RZECZYWISTYM dale 100% pewności bezpieczeństwa zabiegu a zarazem zapewnia optymalną temperaturę, ponieważ maszynie ustawiamy TEMPERATURĘ a NIE MOC ! jak to ma miejsce w wypadku innych urządzeń. I to jest KARDYNALNA różnica. 6. Nie jest prawdą jakoby monopolar był mniej bezpieczny od bipolara. Są to po prostu dwie różne techniki przepuszczania fali przez tkanki. Prawidłowo kontrolowany (a tak jest w wypadku Lavatrona) monopolar jest co najmniej tak samo bezpieczny jak bipolar. Ponadto TYLKO MONOPOLAR daje realną możliwość wykonywania lipolizy (odchudzania) z uwagi na możliwość głębszej penetracji. Nie będę się rozwodził nad szczegółami technicznymi, ale jako przykład niedoskonałości bipolarów (szczególnie impulsowych) mogę podać fakt, że nierówne przyłożenie obu elektrod głowicy na twarzy powoduje efekt "wyładowania elektrycznego". I tak na prawdę (wbrew Pani przekonaniu) w bipolarach nigdy nie wiadomo do "jakiej warstwy skóry trafiają fale" bo moc emisji jest ustawiana ręcznie i jest stała a grubość skóry inna w każdej części pola zabiegowego zatem moc odpowiednia na policzku już nie będzie dobra pod okiem czy na czole. Szkoda, że jest Pani w Łodzi bo z przyjemnością zaprosilibyśmy Panią do nas, celem zademonstrowania Pani na realnym przykładzie prawdziwości powyżej przytoczonych przez nas argumentów. Zabiegi Lavatronem wykonujemy od 2 lat, mamy zatem pewną praktykę w tym zakresie. Każdą z Pań ! Zapraszamy do nas na bezpłatny próbny zabieg RF. Można przekonać się osobiście (bez żadnych zobowiązań) jak przebiega zabieg i jakiego potencjalnego efektu można oczekiwać. http://schudnij.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenaaa
Teraz juz mamy pewnosc ze Pan/Pani od wczesniejszych wypowiedzi i wklejania linkow z maszynami to ten sam Pan/Pani z wypowiedzi poprzedniej.. Odrazu widac ze w obudwu przypadkach wypowaida sie osoba posiadajaca sprzet lavatron. A skad ma operator wiedziec jaka temperature ustawic na konkretnej czesci ciala? To tez podpowiada maszyna? Czytalam ze w focusie wybiera sie dokladnie czesc ciala, glebokosc, a potem moc. Wiec to tez jest kontrolowane. I to ma byc wewnatrz grzane, a nie nie przy powierzchni styku, moze dlatego ta Pania parzylo. Moze wlasnie po to jest chlodzenie zeby tego uniknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
My analogicznie moglibyśmy stwierdzić, że wpisy Pani i kilku innych "osób" wyraźnie wskazują na reklamę fokusa .. ale zostawmy to bo czytelniczkom tego forum już obrzydło czytanie wzajemnych zarzutów właścicieli salonów kosmetycznych I NIE O TO TU CHODZI. Pyta Pani ironizując "skąd operator ma wiedzieć jaką temperaturę ustawić ?". Droga Pani "eleno" może obiło się Pani o uszy że operatorzy są szkoleni ? i mają odpowiednie kwalifikacje ? a poza tym wykonując SETKI udanych zabiegów w czasie ponad 2 lat, mogli nabyć nieco doświadczenia? "Czytała" Pani że w fokusie ustawia się część ciała i "głębokość". Pani wybaczy nie będę wdawał się w polemikę jeśli nie rozumie Pani podstawowej KARDYNALNEJ różnicy pomiędzy ustawianie stałej MOCY zabiegu a stałej TEMPERATURY jego wykonywania. Droga Pani , grzanie za pomocą RF ZAWSZE JEST WEWNĘTRZNE a nie powierzchniowe (bo taka jest specyfika zjawiska fizycznego wytwarzania) niezależnie od urządzenia. A chłodzenie droga Pani zastosowano ponieważ, niemogąc przewidzieć do końca jaką teperaturę chwilową uzyska się wykonując zabieg, lepiej jest schodzić zewnętrzne warstwy skóry aby nie wywołać odczuwania przegrzania. Panią parzyło, bo zabieg był prawdopodobnie wykonany zbyt wysoką temperaturą, a gdyby wykonać taki zabieg taką samą temperaturą ale z chłodzeniem to tak czy owak wewnętrzne warstwy zostałyby przegrzane co nie jest wskazane NIGDY ! Mamy dowody w postaci badań lekarzy plastyków z USA potwiedzające większą skuteczność zabiegów dłuższych i większej serii ale nizszymi temeraturami niż przy stosowaniu przgrzewania. Już 45 stopni wystrcza aby skutecznie uaktywnić regenerację kolagenu. Teraz może ja zadam pytanie : A skąd właściciele fokusów wiedzą do jakiej temperatury rozgrzewają wewnętrzne warstwy skóry ? (bo nigdzie i w żaden sposób nie jest to mierzone w czasie czy po zabiegu) Pozostaje zatem wierzyć Chińczykom którzy skoro napisali że XX stopni to tyle będzie. Proszę mi wierzyć, że (co idealnie widać na Lavatronie) przenikalność, przepływność i impedancja pola zabiegowego zmienia się w każdym miejscu przyłożenia głowicy, zatem ustalenie stałej mocy emisji MUSI powodować niedogrzewanie bądź przegrzewanie różnych partii "części ciała na którą się nastawiło fokusa" Jak to mawia mój znajomy " z fizyką pan nie wygrasz" Pozdrawiamy i zawsze zapraszamy do do nas, w celu osobistego przekonania się o prawdziwości naszych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
do O C T jeśli by pani mogła to napisze pani czego tak naprawdę możemy oczekiwać po tego typu zabiegu (nie marce urządzenia) co pani z doświadczenia może nam doradzić nie jestem zbyt oblatana w zabiegach poprawiających urodę mieszkam w niedużym mieście gdzie niema zbyt wielkiego wyboru przypadkiem dowiedziałam się o fokusie że jest w moim mieście nie jestem też na tyle zamożna by wypróbować wszystkie zabiegi niestety nie mogę pogodzić się ze starością i chciałabym podjąć walkę mam 42 lata dokuczają mi zmarszczki mimiczne zaczynam się robić "wredna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×