Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Witam dziewczyny:) ja od ponad tygodnia biorę luteinę a @jak niewidać tak niewidać:(nie wiem co robić brać dalej czy odstawiać....chyba zrobię test bo mam 40 dc i już nie wiem co robić....jak byłam w Polsce to lekarz mi powiedz ze ten cykl raczej stracony wiec się nienastawialm na żadna ciąże ale teraz mam wątpliwości....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak myślę ale boję się znowu rozczarowania....że będzie jedna krecha ......poczekam jeszcze ten tydzień jak niedostane to wtedy zrobię test....w zeszłym cyklu brałam luteinę 7 dni i dostałam@.....a teraz niewiem co jest...... a co tam u ciebie tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
kamcia zrob test i co ma byc to bedzie.mnie by wkurzalo takie czekanie w niepwenosci jak ma byc ciazao bedzie a jak ma niebyc to jej niebedzie.nielam sie.czekamy na wiesci.ja ide do pracy i sie zastanawiam czy sama jechac do polski na2llistoada czy przelozyc o10dni i jechac z moim facetem ale jak dzis sie uda zamowic przewozy to na2bede u lekarza.pozdrawiam:)aha tralale tez znasz na tamtym forujm ale jest pod nikiem kachura.milego dnia i daj nam znac co z testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po ostatnich badaniach i prolaktyne mam super extrra! Testosteron tez w normie, tsh w normie lh:fsh za wysoki:/// ale osobno hormony w normie:// no ale progesteron malutki niziutki i bez sensu...pewnie dostane luteine do brania ale poczekam sobie na wizyte:) no i schudlam 5kg:) wiec jest jakis maly sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ja tez mam zespół policystycznych jajników ale.. dowiedziałam sie o tym dopiero 2 miesiace temu jak wybrałam sie do innego ginekologa. Gdy powiedziałam mojej wczesniejszej lekarce ze chce sie starac z meżem o dziecko to powiedziała ze musze brac luteine i kwas foliowy i tak btałam przez prawie rok i nic gdy nie brałam luteiny nie dostawałam miesiaczki wiec.... cały czas musiałam ją brac zeby dostac miesiaczke ,kwas foliowy odstawiłam i tez nic. Minoł rok moja lekarka łaskawie skierowała mnie na jakies badania mialam HSG wyszło ze mam nie drozny jeden jajowód no i dalej kazała mi brac luteine i tez nic. Wkoncu poszłam do innego lekarza i powiedział ze mam policystyczne jajniki po 2 lata staraniach sie o tym dowiedziałam. Obecnie jestem za granica i chce sie tutaj leczyc ale... nie wiem jak to bedzie. Juz mam dosc czekania, mój maz tez pragnie bardzo dziecka nawet moja mama zaczeła sie pytac czy cos juz jest wie ze mam problemy z zajsciem w ciaze ale.... Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
witaj maniusia zalezy gdzie chcesz sie leczyc?bo slyszalam ze lekarze za granica mniej wiedza o tej chorobie i nieumieja pomoc.ja tez mieszkam za granica w berlinie i jezdze do polski.zajrzyj na stronke www.benc.pl a najlepiej jakbys wszla na strone177 i tam na samym dole tralala podala linka i kliknij na niego.tm wiecej jest dziewczyn z pco.bardzoi dobrze ze zmienilas lekarza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoina86
moja kolezanka tez tam mieszka gdzie ty hehe:)slyszalam ze tam niepomagaja wogole bo inne dziewczyny sie wypowiadaja ze nieumieja leczyc i ze mnie wiedza o pco jak polscy lekarze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co teraz mam zrobic nie stac mnie zeby co miesiac jezdzdic do polski niestety bede do piero w lutym w polsce ale.. co mi lekarz poradzi przez 2 dni raczej nic ja juz poprostu nie mam siły na to wszystko wiem ze jestem młoda ale..... i tak mnie dobija ta mysl ze nie moge miec dziecka wszystkie kolezanki moje maja a ja nie moge ;/;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
mozesz probowac sie leczyc tam na pco i moze niwszyscy tacy sa i moze niektorzy potrafia pomoc,ja mam ten sam problem co ty bo jestem wpolsce albo jeden dzien albo dwa dni i jade w piatek do lekarza przewozami do jeleniej gory gdzie mieszkam i zmieniam lekarza ktory mi pomoze.nielam sie bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie lamac i nawet nie myslec o tym czy bede w ciazy ale... tak zawsze mam jak ma przyjsc miesiaczka ;/;/;/ja zobacze co mi powiedza tutaj jak pójde do tego lekarza mam nadzieje ze mi pomoga a jak nie to chyba bede musiała jechac do polski na jakis czas ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolina86
mamunsia wiem ze tak jest bo jest te rozczarowanie i widze ze ty chyba jestes mlodsza ode mnie wiecmasz czas na dziecko i powiem ci ze dobrze trafilas bo do25roku zycia lepiej zaczac sie leczyc bo potem moze byc za pozno.my z tralala znamy przypadki gdzie dziewczyny zaszly w ciaze chociaz70dni niemialy okresu a maja pco i dlatego zajrzyj na strone www.benc.pl.tam sa dziewczyny ktore pokonaly pco i sa w ciazy.ja wierze ze kiedys nam sie uda tylko jednym wczesniej a drugim pozniej:)ale uda i wtedybedzie najsczesliwszy dzien w naszym zyciu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja to jestem jeszcze starsza:) ale u mnie to od 3ech miesiecy wiadomo o pco dlatego sie lecze...poszukaj na necie w szkocji polskich ginow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. Szukałam juz ginekologów tutaj ale... niema tutaj czegos takiego jak ginekolog jedynie są w londynie ale... bilet mnie wynosi tyle samo co do polski jak bym miała przyleciec, szukałam tutaj ginekologów ale... znalazłam tylko własnie w londynie wiec zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz czytałam kiedys te fora i jedynie są lekarze ale... innych specjalizacji jedynie jak bym potrzebowała to skierowanie by mi dali ale.. nic wiecej. A ja mam 20 lat dziewczyny wiem ze młoda jestem i kazdy mi to mówi ale..... swoje sobie i tak mysle i mimo wieku jest mi cholernie ciezko z tą myśla ze nie moge miec dzidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wlacle nie jest powiedziane ze nie mozesz miec dziecka. Dzwieczyny sie nie lecza i zachodza w ciaze wiec nie panikuj:) bedzie ok:) tylko jak w lutym bedziesz w polsce idz do gina i powiedz ze mieszkasz na stale w szkocjii i niech zaradzi bo tam nie masz dostepu do leakrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on wie ze mieszkam w szkocji a zreszta to on mi to stwierdził i powiedział ze jak chce zeby mi to wyleczył musze zostac na co najmniej 2 miesiace w polsce ale... ja nie mogłam niestety,ale... porobiłam wszystkie badania które mnie dosc duzo kosztowały ale... nie wazne pieniadze sie nie licza wazne zeby juz było wszystko wporzatku a wiecie co jest dla mnie smieszne ze jak byłam w szitalu na HSG to lekarze nie stwierdzili mi tego a po zatym jak byłam na USG dopochwowym u mojej wczesniejszej lekarki to ona jakos tego tez nie zauwazyła i to jest dziwne mysle ze jak bym poszła do niej prywatnie to.... by mi wtedy powiedziała co jest grane a tak to tylko leczyła mnie luteina zebym dostała miesiaczki i nic wiecej aa i skierowała mnie na badanie poziomu testosteronu który redukowałam za pomocą Cyprestu i mojego meża wysłała na badanie nasienia, wyszło dobrze a ona dalej nie wiedziała jak jest przyczyna ze nie moge zajsc w ciaze ehhh z tymi lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
maniusia ja w twoim wieku niemyslalam o dzidzi bo bylam mloda i glupia a teraz inaczej patrze na zycie a ty masz cale zycie przed soba wiec za jakis czas pojawi sie dzidzia.niemartw sie bedzie dobrze bo musi byc dobrze.narazie niepodchodz do tego bo ja chce tlko ciesz sie przytulankami z mezem a dzidzia przyjdzie w pora jak wrzucisz na luz.powiem ci ze mi tez nie jest latwo bo moja siostra ma juz dwojke dzieci i moj brat za4miesiace zostanie ojcem i bedzie mial syna wiec to troche jest dolujace ale wiem ze przyjdzie dzien i ja bede sie tym cieszyla:)wierze ze bog mnie kiedys wynagrodzi za te czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pózniej przestałam brac cyprest bo chodziło mi o to zeby dzidzie miec to mi przepisała luteine brałam clostinbegit ale.. nic nie pomogło i kazała mi odstawic a ten co teraz sie u niego leczyłam zlecił mi całkowite badania i wyszło ze niestety mam podwyzszony testosteron 2 krotnie masakra i powiedział ze na odległosc niestety nie jest mi wstanie pomuc, a damta dupa wiedziała ze mam podwyzszony testosteron i nie zbijała mi go tylko anty przepisywała albo.... luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat tez ma córke 3 letnia to jest moja ulubienica kocham to dziecko całym sercem ale... to niest to jak miec swoje dziecko ja juz dawałam sobie na luz był okres ze juz miałam dosc starania sie i nie myslałam o tym bedzie to bedzie to bede sie cieszysz nie to nie trzeba zycz ale....... mój maz mówi mi ze chce zebysmy byli juz w trójke ja tez tego bardzo chce ale.... nie da sie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Dobrze,ze zmienilas lekarza o ona po usg powinna widziec pecherze jak bylo w moim przypadku tylk ja mam to szczescie ze ich duzo niemam i sa male wiec lepiej to da mnie bedzie.ja4miesiace bralam duphaston to to samo co luteina tylko duzo drozsza i potem po tyh tabletkach dostaam skierowanie na badanie.fakt jest faktem ze jak idziesz prywatnie do ginekologa to lepiej dla ciebie bo ja tak bylam i wiem ze nawet bez leczenia molzna zajsc w ciaze ale sa male szanse tak mi swoja ginekolog powiedziala ale ty powinnas zmienc lekarza na ginekolga-endokrynologa tak jak ja teraz to zrobilam i w poniedzialek juz wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
norma testosteronu to jest od15do82 a ja sie mieszcze w tej granicy bo mam66,50.fakt powinna ci gozbic bromegonem o ile sie niemyle bo tak dziewczyna lekarz o zbijal.moja ginekolog tez powiedziala ze trudno mnie bedzie leczyc na odleglosc i wolalam zebym zotala w polce.ja nie narzekam na nia bo jest super ale zmienilam ja bo jest samym ginekologiem a ja potrzebuje tez endokrynologa bo on nieplodnosca sie zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez brałam duphaston ale... zrezygnowałam zniego bo za drogi był póznioej znowu go brałam ale... leki mi sie skonczyły a mam luteine wiec ja biore a mi mój lekarz powiedział jak zobaczył moje wyniki testosteronu ze jestem podwujnym meżczyzna ja to sie załamałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
nielam sie.inne maja tez132 lub114testo a lekarz powinnien ci pomoc anie komentowac tych badan w ten sposob.zreszta widzac taki wynik to powinnas dostac jakies tabletki lub sie zapytac co zamierza bo ja jak sie dorwe w poniedzialek do lekarza to on biedny bedzie i na odowiada mi sie na pytanka bo zrobilam sobie liste hihi:)niezla jestem co?no lachy nierobi bo wkoncu mu za to place grube pieniadze hahaha:)dla mnie tez drogi ale jest chyba silniejszy od luteiny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade w lutym to sie go juz wszystkiego wypytam chyba ze postanowie z mezem ze zostane na jakis czas ale.. ja tak nie chce zobaczymy co mi tutejsi lekarze powiedza jak nie beda wstanie mi pomuc to chyba innego wyjscia nie bede miała i bede musiała zostac w polsce.Moze jak w lutym polecimy z męzem to pójdzie ze mna do niego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina86
Dobry to jest pomysl isc do lekarza z mezem.ja tez mialam ze swoim jechac ale niestety musza skonczyc budowe bo jak tego niezrobia to kasy niebedzie ale10dni pozniej dostanie wolne na tydzien to pozalatwiamy reszte spraw hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×