Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

a ja dzisiaj jestem w starsznie podlym nastroju :( jakas chandra mnie chyba dopadla... nawet nie mam sily sie umsiechac 😭 mika 🌼 trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE dziewczynki bo zaraz palcem pogroże, nie wolno się smucić. Naema a Ty już za chwilę będziesz w Polsce ciesz się pamiętasz jak nie mogłaś się doczekać tego grudnia i świąt. Rewelka a Ty cały czas jęczałaś, że nie masz faceta a teraz jak masz to se jakieś problemy wynajdujesz, z tego co tu piszą dziewczyny nie masz takich powodów i weź na luż i zacznij się cieszyć, że powietrze w końcu zapachniało tą malionową mambą. Kurcze fakt brakuje tu Pasiatej ona to umiała się cieszyć tak dosłownie wszystkim i od niej takie szczęście biło, właśnie tak z rana jak jechałam do pracy, to sobie myślałam, że właśnie od niej to ja się sporo nauczyłam w związku z małżeństwem itp, mądra z niej kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naemka mogę się podpytać Ciebie cos w sprawie aut????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---ja sie lubuję w autkach, właśnie przed chwilą rozbiła cudna corvette :-D ...w grze oczywiście :-P Onfim🌼--no no a widzisz było myslecz wczesniej teraz rycz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 hmm 4 koła kierownica silnik i dużo blachy :] reewelka🌻nie rycz elfik🌻 no ryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus 🌼 a pewnie, ze mozesz :) postaram sie pomooc w miare mozliwosci reewelka 🌼 odpisze Ci wieczorkiem, ok?? ja sie zawsze staram cieszyc wszystkim i wszystkimi, ale cos dzisiaj ciezko mi... taki dzien + ta choroba nieszczesna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no teraz kochana to sobie juz nagrabiłaś auto to 4 koła silnik i duzo blachy????phi no wiesz przecież to cud techniki moc silnika i ten piekny dzwięk, a nasliczniejsze odglosy wydają silnki ferrari :-P a linia nadwozia to phi dużo blachy phi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to pytam Elfik i Naema może mi coś podpowiecie. Cały czas rozglądamy się za autkiem, mi się podobają te terenowe, jeepkowate, najbardziej te toyoty rav-4, tylko, że ona mają silniki 1,8 lub 2,0 i napęd na 4 koła szukam czegoś podobnego tylko, że z mniejszym silnikiem Moja kumpela kupowała hondę HR-V i to też jeepkowate jest tylko, że silnik 1,6 i napęd na 2 koła, czegoś takiego szukam tylko akurat ta honda mi sie nie podoba, macie może jakieś opcje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czeeeśśććć :) Tak, wiem że tęskniłyście :] Reewelka 🌻 jeszcze raz cię kochana przepraszam, że nic nie wyszło ze spotkania, musiałam coś pozałatwiać dla młodej... Może uda nam sie to przełożyć? Bo muszę z tobą poważnie porozmawiać z tego co widzę... Jak dziś samopoczucie? Onfim 🌻 a które to 5 cm ciała masz zdrętwiałe?:) Namea 🌻 to musisz mi wcześniej dać znać, kiedy i o której będziesz. Ja mam w weekend szkołę, więc najwyżej ucieknę z zajęć żeby się z Tobą zobaczyć :] I nie smutaj mi się tam, wyłaź z tego dołka bo tu na górze jest o wiele wiele fajniej wiesz? i słońce nawet tak jakby świeci :) Jadzia 🌻 co do moich jazd to w sumie nie wiem jak mi idzie :) Pewnie dowiem się od Reewelki, jak jej instruktor o mnie coś poopowiada :) Dziś wziął mnie na plac, i jeździłam po łuku i pod górkę, i powiem ci, że nawet mi się podobało :) A jak tam dziś atmosfera w pracy? wszystko dobrze? Mika 🌻 Oooo ja pamietam jak miałam tomografię, też się strasznie bałam wyników. Nie było tak źle, w sumie okazało się tylko, że jednej żyłki nie mam, ale poza tym ok. Mam nadzieję, że i u ciebie będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki. Pamiętaj, strach ma wielkie oczy :) Ita 🌻 i na czym w końcu stanęło z waszym wyjazdem? Zabieracie dzieciaki? I jak ci się dziś pracuje? Czarna 🌻 masz pieszczoszka ode mnie na dzień dobry, i pozdrów Kapciarza od koleżanki z ęterneta :) Elfik 🌻 no witaj kochana moja :) Z Reewelką to sie zastanowię co mam zrobić, ale na pewno tak tego nie zostawię :] nie rozbijaj samochodów bo szkoda :P Ja muszę mieć kiedyś co rozbijać :P Strzyga 🌻 ty chyba musisz bardzo lubić tego Baileysa:) Madziczek 🌻 a na czym w końcu stanęło z Sz.? i czy A. już całkiem dał ci spokój? Ivette 🌻 miłej podróży do Polandu Pozdrawiam was wszystkie i zyczę miłego dnia :) Ja właśnie zabieram się za tłumaczenie jakiejś umowy, piję truskawkową herbatkę i jestem myślami całkiem gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka a gdzie to jesteś myślami??? I dwaja tej truskawkowej herbaty trochę, bo ja tylko czerwona mam. Co do wyjazdu, to stanęło na niczym, my jeszcze z Moim nie rezerwowaliśmy tam w górach, tylko moja siostra ze swoją rodziną, drugiej siostrze( co ma małego Kubę) nic nie chcę mówić o tej całej sparwie bo to przykre, gorzej jak będzie chciała jechać........ A my pewnie zdecydujemy się na sam koniec( może nawet sami sobie pojedziemy), bo raczej pojedziemy, no chyba, że piesio będzie i nie będę miała na to najmniejszej ochoty hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼takie to popieprzone życie...i tak źle i tak nie dobrze:O Ofim🌼już przestałam, ale nie wiem na jak długo. Namea🌼nie ma problemu Elfik🌼mimo wszystko humor do dupy i łzy do oczu się cisną:O Emilka🌼spoko. Ja wczoraj za referat się wzięłam, a do tego siedziałam i ryczałam, więc wieczór udany. Jak było na jazdach? Opowiadaj, gdzie jeździłaś i co robiłaś? Co Łukasz mówił ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ja już się nie oddzywam normalnie bo o autach wiem tyle że jedzie się nimi z punktu A do punktu B :] ita🌻 jeśli rozmawiamy o gustach to ta honda ładna jest a do ravki mam sentyment :) A co do wyjazdu my sylwek w domku :/ emi🌻 okolica kącika ust nic :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---powiem Ci tak: po kiego wała potrzebny suv???Na zkupy i do pracy???A potem sie dziwicie że w grudniu macie wiosnę. Jestem absolutnie przeciwna kupowaniu suvów do miasta. Pracujesz w terenie??Mieszkasz na zadupiu gdzie nie ma drogi???Po cholere ci taki krowiasty silnik??Żeby tylko środowisko zatruwać??Co bo suvy sa teraz modne???Nie doradze Ci w tej kwestii bo jestem zagorzała przeciwniczką suvów dla pokazania się czy podobania.Suvy są w cholere drogie jak nie masz na co kasy wywalac to pomyśl o priusie przynajmniej cos dla środowiska zrobisz.jak widze jak jedzie sobie jakaś paniusia sama jedna do solarium zeby dojechac 500 metrów i wysiada z krowiastego suva to mnie trzęsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus 🌼 tak na teraz to wiem, ze Hyundai Tucson jest dostepny z napedem na 4 kola i chyba Kia Sportage tez. z drugiej strony te "jeepkowate" sa z silnikami powyzej 1,6. podpytam troche co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 a trochę myślami jestem już w domu, bo na weekend jadę do rodziców. Taty nie widziałam jakies 3 miesiące, więc będzie okazja. Co najlepsze, miałam się w ten weekend nie widzieć z osobistym. ale jak się dowiedział, że będzie mój tato, to zrezygnował ze swoich planów bo on MUSI się z moim tatą zobaczyć. Nigdy bym nie pomyślała, że aż tak go lubi :] reewelka 🌻 a po Bemowie chyba jeździłam :) Tam w koło tego ośrodka na Powtańców, i na plan pojechałam, żeby troche pomanewrować :) Potem wsiadła jakaś dziewczynka i mnie na Włościańską odwieźli. Ło i tyle no :)A łukasz jak to łukasz, fajny nam się trafił, nie ma co =) onfim 🌻 zaraz zaraz... 5 cm od kącika ust toż to prawie pod samo ucho :) elfik 🌻 i tu podzielam twoje zdanie. Na telepanie się po mieście może być i mały samochodzik, zwłaszacza, jak jeszcze nie ma dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no właśnie ja szukam o małej pojemności silnika no nie mów mi, że silnik 1,6 to duży silnik, po drugie akurat te co ja szukam to są z tych mniejszych, po trzecie jak będę miała dzidzie i wózek i sto innych rzeczy to się takie autko przyda, po czwarte Mojemu samochód się psuje i też nie wiadomo ile czasu nim pojeździ a właśnie on pracuje w terenie i ma sporo sprzętu, który codziennie musi wozić, no i jak mam kupować rodzinny samochoud bo taki mamy zamiar kupić to chcemy większy i taki żeby Mojemu sie podobał, bo mi się podobają małe kobiece autka, ale on powiedział, że już raz błąd zrobiliśmy kupując forda Ka, no a jak mamy kasę ładować to w taki żeby nam się podobał i żebyśmy byli zadowoleni. Duże silniki to moim zdaniem są powyże 2,3 lub 4 l a ja szukam cos poniżej 1,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 ja w sylwestra idę do pracy, a potem pewnie też będę w domu z Osobistym, i pewnie z siostrą i jej Menem. I też mam zamiar mimo to naobżerać się, napić, a potem może na jakiegoś koncerta pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus 🌼 pomylilo mi sie :o mialo byc ze Kia i Hyundai sa dostepne z napedem tylko na przednie kola. o reszcie nie wiem. musze sie zgodzic tutaj z elfikiem 🌼 ze takie auto do miasta do wywalanie pieniedzy w bloto. ale jak np. dla Twojego do dojazdow na budowe, to ok. zorientuje sie co i jak. sama sie zastanawiam nad kupnem auta, ale teraz przez ten kryzys cholerny chyba bede musiala te plany troszke odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 oj Słonko, ja tez słabiutka, ale mimo wszystko ściskam mocniutko może się usmieszek chociaż dla mnie pojawi:) Emilunka🌼 pieszczoto moja szkoda że wczoraj Ci nie wyszło spotkanie z Rewelką, bo normalnie ona musi z kimś czas spędzac bo nam zwariuje!!! Ty weź tam się za nią bo ja na odległość nie dam rady a ręcę już normalnie mi opadły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tucson 12-13 litrow na setkę i silniki od 2.0 cudnie 😠 do tego jeszcze dowalmy 16V i będzie bosko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 no wezmę się wezmę, tylko żeby się ona dała wziąć... Może nam nie zwariuje, ale biednego chłopaka zamęczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema sprawdzałam te wpowyższe autka o których mówiłaś i one mają silniki 1, 9 i powyżej 2. A co do pojemności silników zobaczcie te małe niektóre auta jakie mają duże silniki, mi np podobają się też te garbusy i myślalam, że mają małą poj silnika a tu zdziwko 1,9 i powyżej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik czy ty czytałaś, że ja szukam poniżej albo 1,6, to jest róznica chyba pisałam, że nie chcę większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 chłopaka zamęczy a później zwariuje... Rewelka🌼 babo jedna weź się w garść, bo normalnie jak się wścieknę to wsiądę i trudno 8 godz na dojazd stracę, ale nie chciałabym być wtedy w Twojej skórze!!! Czego płaczesz, meila nie mam:p Ło jezu, jaki teamt wymyśliłyście:o Normalnie jakbym coś po chińsku czytała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---nie chodzi o sama pojemnośc ale o zawory na silniku przeciez te 4 koła musza miec skąds napęd. SUVy zatruwaja środowisko, chcesz rodzinny samochód prosze bardzo taki sam przedzial cenowy toyota prius silnik hybrydowy, gwarantuje ze zmiesci ci sie wózek, a poza tym na razie nawet nie planujesz dziecka nawet jak pomyslisz o tym to jeszcze z rok zejdzie zaim sie urodzi a przez ten czas bedziesz zatruwala środowisko, Lubisz podrożować prawda??Dzieki takim wyborom niedlugo nie będzie po czym podróżować!Zastanów się bo co Ty na Rysy chcesz tym autem wjeżdżać po co Ci taka moc jaka oferują suvy???No po co ci takie auto tak szczerze??wózek wejdzie ci do kazdego sedana nawet do skody roomster,wiec daj spokój ale uważam ze wcale takie auto Ci nie jest potrzebne. Za taka kasę spokojnie wybierzesz cos ekonomicznego np silniki jtd ja mam super sie psrawuje jest moc ale spalanie to max 7 l na setke i pojemnośc jest 1.9!! Przemyśl to bo jest nad czym pomysleć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×