Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Rewela🌼 to co czasami się zdarza niespodziewanie nie jest niestety naszą winą i nie możesz nikogo obwiniac za to, że cos poszło nie po jego mysli. Zacznij myślec pozytywnie, bo sama sie zamęczysz i popsujesz coś co zapowiada się dobrze. Powtarzam- ja popełniłam raz ten błąd i mam nauczkę. Weź naukę ze mnie i nie rób tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼wiem, wiem, ale chyba nie umiem inaczej:( Kurwa...zła jestem na siebie, ale nie umiem tego zmienić, że widzę wszystko w czarnych barwach. A tak na marginesie to co robisz wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty kombinator jesteś :) chyba trzeba ci powybijać z głowy te bzdety :P Ja wieczorem to nie wiem, co bede robic. miałam ambitny plan popisać trochę pracy, ale oczywiście mogę plan zmienić, jesli masz jakąś kuszącą propozycję dla mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼masz rację...wszystkie 3 macie racje, ale ja się bardzo staram i w sumie nie jęczę nikomu poza wami. Odpiszesz mi na maila wczorajszego? Emilka🌼mam plan jechać do Rossmana na takie domowe zakupy, a potem miałam jechać robić referat, ale może byśmy się spotkały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możemy gdzies na wieczór się spotkać w sumie. Gdzie i kiedy? :) Ożesz, przypomniałam sobie, że ja mam jutro jazdę :D Już nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 aaa zapomniałam. Zaczęłam wczoraj, ale szefowa mi przerwała😠 Lecę więc nadrobić zaległości:) Kuźwa, że ja tak daleko mieszkam od Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼to przeprowadzaj się bliżej:P Emilka🌼to możemy się umówić o 18:30 w centrum, możesz iść ze mną na zakupy jak Ci się chce, a potem na kawę piernikową możemy skoczyć do Caffee Heaven, co Ty na to? Czy może inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼to przeprowadzaj się bliżej:P Emilka🌼to możemy się umówić o 18:30 w centrum, możesz iść ze mną na zakupy jak Ci się chce, a potem na kawę piernikową możemy skoczyć do Caffee Heaven, co Ty na to? Czy może inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Reewelka 🌻 bardzo dobry pomysł :) Ja po pracy w takim razie skoczę do domu, ogarnę się, i możemy się spotkac np. kolo Rotundy czy cuś. Pójdę z Tobą do tego Rossmana, już pójdę :) Co do szczegółów to omówimy przez tel po południu, bo oczywiście zostawiłam tel. w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼wiem wiem:O Ale wiesz...dla chcącego, nic trudnego;) Emilka🌼to ok. 18:30 pod rotundą się umówimy-w razie gdyby coś Ci się zmieniło, to daj znać. Ja wychodzę o 18 z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 a co za problem mieć pieska:> ita🌻 no jakiś miesiąc będzie bo ma już ponad 3 miesiące :) Nasza nic nie złapała a pieski takie delikatne to nie są co do szczepień teraz idzie na 3 potem jeszcze wścieklizna i jedno odrobaczenie nas czeka elfik🌻 zaczęłam drugi sezon 3 odcinek, no to fajnie daj znać jak mu poszło :) reewelka🌻 podsyłam dobre wibracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 jak wybielanie zebow? ja dostałam probke preparatu (oczywiscie nazwy nie pamietam-zaczyna sie na c a konczy pm) i po 3 uzyciach jakis efekt jest, ale te nakladki nie dochodza mi dobrze do zebow. biała perła tez ma nakladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi to w sumie ile jest tych szczepień? A jak u Cibie z załatwianiem sika jeszcze w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 mój pies ma 8 tyg., i myśle, że co do posiadania psa na zimę, to problem nie w psie, ale właśnie w tym, że trzeba się ubierać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 lepsze efkty widzę po paście colgate 3d, perła ma nakładki które oblewasz ciepłą wodą nakładasz i dopasowują się do kształtu zębów ita🌻 odrobaczania jakieś 2-3 szczepienia 3 (6, 8, 12 tydzień mniej więcej ) potem co rok wścieklizna no i odrobaczanie od czasu do czasu w razie konieczności Sika jeszcze no ale pies powinien mniej więcej opanować tą sprawę około 3-5 miesiąca. Ale teraz zdarza jej się to rzadko raczej jak nie zdążę z nią wyjść a w nocy ostatni spacer ma teraz koło 20 pierwszy około 6 -6.30 to zostawia mi jedną niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 ale może dlatego że pasta to tylko szuru buru a nie trzymanie jakiegoś paskudztwa na zębach z 30 minut więc moje lenistwo też może wpływać na ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Madziczek🌼wiesz mi sie tez teskni za \"starymi\"koleżankami z forum:(Brakuje najbardziej mi Iwi,Aguchy,27,marlen,Pasiastej..Wiesz nawet dziś poczytałam tamten topik z przed roku:)Kurcze ale pojawił mi sie banan jak je czytałam:):)Kurcze a może sie tak do nich odezwać??E maili nie zmienia sie przecież..Wiesz Madziczek mi tez brakuje tego klimatu.:( Namea🌼jak dzis sie czujesz?? Elfik🌼mi juz plany sie zrobiły na impreze sylwestrowa:)W prywatnym domku zbieramy swoja ekipkę i bedziemy świętować:) Onfim🌼nie jestem nauczycielka;)Poszłam na staż początkowo do sekretariatu,ale awansowałam:P i obecnie uczę sie ksiegować i siedze sobie przy moim biureczku i sobie pracuje:)A jak któras nauczycielka potrzebuje zastepstwa na lekcje to ja ide popilnować dzieciaczków:) dziwnie sie czuje:(Jakoś mi smutno dzis jest kurwa..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ten mój preparat też ma nakładki, które oblewa się gorącą wodą i niby ma się dopasować.... ale...jakby to opisać... tam, gdzie jest to zgięcie fajnie się dopasowywują, ale w górnej szczęce u góry mam lukę i analogicznie na dole w dolnej szczęce. a poza tym taki slinotok mam, że szok:P W jakiej cenie ta pasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼 no trzyma mnie jedna bardzo wazna osoba- mój Kapciarz:) Rozważaliśmy wyprowadzkę do innego miasta (ja własnie chciałam stolicę) ale on awansował i póki co plany wyprowadzki odeszły w kąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 acha nie no tak mi się jakoś wywnioskowało :] A ciebie co gryzie że się wkurzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌼tule ci bardzo mocno..Przykro mi:( Gdybys chciała pogać to pisz na emaila ja z checia odpisze:)😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 zastanawiałam się też nad jakąś droższą pasta, kwota ok. 20-30. Można takie kupić w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 a co ty chcesz od świąt ja te święta bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 ja testowałam parę aptecznych past i nie byłam zadowolona zerowe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×