Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

vitalijka🌻 he he no taki nerwowy nastrój u mnie jak widać na gg :] ale cieszę się że u ciebie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼ale się cieszę, że zajrzałaś:P Ofim🌼ja herbatkę po proszę, bo już po 2 kawach jestem i napoju energetyzującym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 e to ci trzecia nie powinna już bardziej zaszkodzić :P Ale niech będzie to jaka te herbatka owocowa czy zwykła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼wiem wiem, ze nie zaskoczy, ale ja chcę dziś iść na piernikową kawkę do Caffee Heaven, więc kolejna póki co nie jest wskazana, bo do rana nie usnę:) A herbatkę owocową poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka fajnie, że jesteś, a to czemu u rodziców aż od września siedzisz a nie ze swoim lubym jak wcześniej? Onfi ja poproszę owocową Kurcze głodna jak wilk jestem, dziś zrobie udka kurczaka w piekarniku z ziemniaczkami i marchewką i groszkiem, która chętna to zapraszam!!!!! I może tego Mojego samca wyciągne na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼 siedziałam od końca wrzesnia u rodziców, wsumie az do teraz z małymi przerwami:) Ale juz jestem. Samiec sie uczy-jest na zarządzaniu kultura, wkoncu poszedł na te studia ku wielkiej mem radosci i pomimo ze nienaciskałam-więc większa rodosc bo decyzja wyszła od niego teraz juz jestem w domciu u siebie i z lubym wręcz mieszkam:D z pracą do dupy buuuuu, mówie wam do dupy. Zraz sie zbieram an testy na 17:00 ja zaraz herbatke owocową bo tez kawy mam dosć, choc senna jestem to mi serce chyab po kolejnej stanie:| a obiadek nie dam rady, zjadłam jzu kapustke zasmażaną i gołąbka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kryzys, poprostu mega kryzys-jesli chodzi o tą prace!!!! wróciłam do krakowa i szlak jasny mnie trafia,ale jak mówi Elfik- damy rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie poczęstuję was powyższym obiadkiem bo dzwoniłam do Mojego i już jakiś swój obiad szykuje także sorry dziewczynki hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻ita🌻 herbatki owocowe a reszta po kawce jeszcze z 15 minut poczekajcie bo testuję nowy przepis na ciasteczka tzn syn przyszedł zobaczył ładne kolorowe zdjęcie i mama zrób mi:) vitalijka🌻 eh ale nie mów to jest tragedia być w tym kraju zbyt wykształconym zbyt zdolnym to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka 🌻 witaj! Miło Cię widzieć :-) Onfim 🌻 jakie ciasteczka? Ja wczoraj zrobiłam takie, jakich jeszcze nie robiłam a w ogóle to już mam chyba 8 rodzajów i nie zamierzam na tym poprzestać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼---no pewnie ze damy radę. I jak mówię może u Ciebie to nie bedzie to samo co u mnie z tym CU więc idź sprawdzisz będziesz wiedziała przynajmniej i bierz sie za urzedowki. Zjadłabym ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 kurcze, może i dawałaś, ale mi prawie wszystkie kontakty wcieło... a wykład oczywiście odwołany i jestem już po zajęciach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze....ide :) Elfik masz na gg dwa linki na urzędowe tzn policja, sama zobacz-pewnie widziałaś, ale moze jednak:D LECE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhfhhfk
Pasiata a co tam u Aguchy? macie jakiś kontakt? pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌼---tak tak to moja codzienna strona ale do tej policji nie spełniam wymagań ani na jedno ani na drugie a to są wymagania konieczne głównie doświadczenie wiec nic z tego :-( ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj spędziłam prawie cały dzień w mieście, kupiłam te firanki i piżamkę dla babci, jako prezent pod choinkę. Ale nie wiem po co na taką bluzkę dla siebie wydałam pieniądze, na pewno jej nigdy nie założę ehh...głupota ludzka nie zna granic:( Poza tym to fajnie, bo spotkałam dwóch kolegów i miłe pogawędki były:) Poza tym prosiłam o zdjęcie Tosi- Elfika i reewelkę, także jeszcze raz proszę kogokolwiek kto dostał i z góry wielkie dzięki. vitalijka🌼 i Elfik🌼 z tą pracą po prawie to ja nie wiem ale jakiś wielki koszmar jest. Kogo nie pytam to szuka bardzo długo i nie może znaleźć w zawodzie, albo w czymś podobnym, żeby mieć chociaż jakiś mały kontakt z tym na codzień. Mój kolega po tym kierunku wyjechał do Anglii i tam piekł ciastka, teraz wrócił i pracuje w obi, bo w urzędach podobno nie ma przyjęć narazie:( Koszmar jakiś. Koleżanka bardzo długo szukała też i znalazła w końcu w urzędzie we Wrocławiu, mało zarabia i jej praca nie ma nic w wspólnego z prawem, w dodatku wstaje codziennie o 4:30 rano i dojeżdża, wraca późno do domu, więc kolejny minus. No i tak to mniej więcej wygląda, ja się już o siebie zaczynam poważnie bać. onfim🌼 przykro, że tak to z mężem wygląda teraz. Nie czuję Świąt jeszcze kompletnie, jestem przed okresem i taka jakaś napuchnięta, jakbym 100 kg ważyła. A przytyłam już dużo od wakacji i źle się z tym czuję. Dobra ale koniec marudzenia. Idę wyprasować i powiesić nową firankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 zwykłe kruche ciasteczka z dżemem posypane migdałami Nawet się udały ale dżem miałam domowej roboty więc taki średni do pieczenia madziczek🌻 moja mamusia też za firaneczkami się rozgląda znalazła piękny wzór tylko co z tego jak facet nie miał tyle żeby na cały dom a ona musi mieć jednakowe biedaczka :) Mnie też kochana, mnie też jest naprawdę przykro. A mnie dziś przyszła pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kto się pytał o Aguchę - na anonimowe pytania z zasady nie odpowiadam. Ita - spacer się udał - zarówno poranny, jak i wieczorny, na którym byłyśmy z Tatą ;-) Trochę mnie tylko bark prawy boli, bo 3,5h z prawie 6kg w chuście to trochę dużo jak na mnie. Agi 🌻 nie bardzo rozumiem... Onfim 🌻 ja dzisiaj zrobiłam coś, co funkcjonuje u mnie w domu jako nugat, ale z tym, co w krakowskich cukierniach sprzedają jako nugat nie ma absolutnie nic wspólnego. A teraz jestem w trakcie przygotowywania ciasta na ciasteczka kakaowe z lukrem cytrynowym :-D A jeśli chodzi o rozmowę, to obstaję przy swoim - zaznaczam tylko wyraźnie, że mam na myśli rozmowę a nie mówienie do Pana... Trudne, ale wykonalne. Trzymam kciuki, bo widzę, że się pogubiliście a szkoda bardzo... Zmykam do kuchni póki Maleństwo śpi. A jak ktoś chce fotki, to oczywiście prześlę tylko musicie mi mail\'e podać, bo ja gdzieś mam, ale nie bardzo jestem w stanie namierzyć w moim programie pocztowym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kto się pytał o Aguchę - na anonimowe pytania z zasady nie odpowiadam. Ita - spacer się udał - zarówno poranny, jak i wieczorny, na którym byłyśmy z Tatą ;-) Trochę mnie tylko bark prawy boli, bo 3,5h z prawie 6kg w chuście to trochę dużo jak na mnie. Agi 🌻 nie bardzo rozumiem... Onfim 🌻 ja dzisiaj zrobiłam coś, co funkcjonuje u mnie w domu jako nugat, ale z tym, co w krakowskich cukierniach sprzedają jako nugat nie ma absolutnie nic wspólnego. A teraz jestem w trakcie przygotowywania ciasta na ciasteczka kakaowe z lukrem cytrynowym :-D A jeśli chodzi o rozmowę, to obstaję przy swoim - zaznaczam tylko wyraźnie, że mam na myśli rozmowę a nie mówienie do Pana... Trudne, ale wykonalne. Trzymam kciuki, bo widzę, że się pogubiliście a szkoda bardzo... Zmykam do kuchni póki Maleństwo śpi. A jak ktoś chce fotki, to oczywiście prześlę tylko musicie mi mail\'e podać, bo ja gdzieś mam, ale nie bardzo jestem w stanie namierzyć w moim programie pocztowym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za powtórkę, ale coś mi się zawiesiło a potem poszło dwa razy. Ciasteczka w piekarniku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaliczyłam dziś zakupy z dziewczynami i od razu się chwalę, że poznałam kolejną kafeteriankę:) Strzygę:) załaziłyśmy się, a potem po kawce strzeliłyśmy, żeby mieć siłę dziewczyny na powrót, a ja na dalsze wojaże po sklepach... Zostało mi jeszcze kilka prezentów, ale w sumie dla dziadka i dla P. są najgorsze:O Aaaaaaaaaaaa i chciałam kupić sobie malutką choineczkę w doniczce, wybrałam i przy kasie okazało się, że kod jest zły...już nie miałam siły czekać na kogoś kto to sprawdzi i zostałam bez drzewka:( Spadam spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 dzięki za fotkę:) Pasiata dzidziuś śliczny i duży, wygląda już na o wiele starszą i tatuś widać dumny, fajnie:) Lecę do łóżka coś poczytać. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAsiata🌻 no zle sie wyrazilam zachwycona jestem Twoimi wyczynami przed swietami zwlaszcza ze masz jeszcze obowiazki z dzidzia:) i czekam na zdjecia:) reewelka🌻 kpupisz jeszcze drzewko jak na razie to duzo ich jeszcze jest:) a jak idzie Ci pisanie pracy ??? strzyga🌻 co u Ciebie ? bo chyba nie dam rady nadrobic madziczek🌻 a jak sie maja u Ciebie sprawy na uczelni udalo sie wszystko jakos pozytywnie rozwiazac??? wszystkim 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI 🌻 mi zimno!!!! pisałam dziś na gg do koleżanki i odpisała mi, że dzisiaj będą w domu oboje i to za godzinę. przyszłam praktycznie w nocy i nikogo nie ma! widac ślady bytności - naczynia w zlewie, coś stoi w garnku na kuchence, ale dom był zamknięty, kapcie są w przedpokoju, butów nie ma :( zła jestem trochę. Gdybym wiedziała pewnie pojechałabym do fizyka. odległośc w sumie chyba podobna, a tam ciepło. Napaliłam w piecu, ale zajęło mi to godzinę czasu i potem wycieczki co 10-15 min, żeby patrzec czy się dobrze pali i zmieniac dopływ powietrza. Obecnie umyta, najedzona (do mcDonalda po drodzę zajechałam) i nawet na jutro sobie makaron na spagetti ugotowałam, żeby miec co ciepłego w pracy zjeśc. jutro mam niezły dzień. pewnie nie zajżę tu. Na 8 mam zajęcia /bo przełożone/ (więc pracę też), ale nie wiem czy rano będę w stanie zwolc się z łóżka, żeby pojechac... pracuje do 16, ale chcę się zwolnic o 15, bo będę jechac ponad 100 km do brata fizyka co by mi za darmo ten samochód naprawił... włoski mam teraz umyte i w sumie nie wiem co z nimi zrobic. za nic w świecie nie chce mi się ich suszyc, a z kolei do rana to tu się zimno zrobi (tego nienawidze) i znów zaziębiona będę :( eh... nie powinnam tyle w klubie siedziec, ale nawet fajnie było, więc zostałam dłużej. Faceci, do których się dosiadłam robili sobie zawody w podbijaniu i łapaniu podkładek od piwa. Wygrałam :D no dobra, nastawiam budzik i się kładę dobranoc! reewelka 🌻 emulinka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 to czym się różni nugat o nugatu :) bo ja w sumie nie wiem. Rozmawiamy przynajmniej staramy się na tyle ile to możliwe w warunkach w jakich jesteśmy bo ja w kraku on w wawie reewelka🌻 to jak już poznasz ze swojego regionu wszystkie to nie będziesz mieć wyjścia tylko spakować się i do krakowa poznawać te z tej okolicy :P jadzia🌻 namea🌻 kawka czeka emi🌻 ita🌻 bajeczka🌻 elfik🌻 madziczek🌻 czarna🌻 kasiulka🌻 strzyga🌻 Chodzi za mną KFC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z tej nerwówki która miałam wczoraj urwałam sie wcześniej z pracy,poszłam do miasta sie przejśc skusiłam sie na kebaba i miałam takie pawie ze mysłałam ze po pogotowie zadzwonie:(FUJ juz więcej nie zjem tego dziadostwa!!!!Nieprzytomna wrecz doszłam na chate,wykąpałam sie i pod kołdre poszłam.Całe popołudnie przegniłam przed tv. Dziś już dużo lepiej ale nadal czuje jakby mnie coś łamało:/ Wiecie że u mnie wogóle nie ma śniegu??Ba nawet termometr dzis pokazał 5 C.A teraz widze że słonko nieśmiało za chmurek wyglada.Szykuje sie kolejny słoneczny dzień..Dziwny ten grudzień:/ Rewelka🌼a jak już do offim zajrzysz to o mnie też nie możesz zapomnieć;) Onfim🌼dzień dobry:) Namea🌼where are you?? Czarna🌼jak sie dziś czujecie obywatelko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agi co u Cibie? Onfi i co ciasteczka pochłonięte przez maluchy? Pasiata a to w chuście na dworzu bylliście czy w kuchni ????I jak się chusta sprawuje? Bo są różne opinie na ten temat? Madziaczek a co to za bluzka , że jej nie założysz? Kurcze wiesz ten nasz tusz zaczyna mnie wkurzać za długo się go nakłada. Strzyga, Rewelka i Emi jak wasz spotkanie udane????? Rewelka ja też jeszcze drezwka nie ma, wszyscy mi odradzają żywe tzn świerk , że powłazi w dywan i będę to wyciągać przez następny rok, zotaje albo jodła, tylko, że ona droga albo sztuczna. Pasiata a co za pyszności szykujesz na święta? Zostajecie w domu na święta czy jedziecie do rodziny? Elfik co u Ciebie? Jak Twój piesio? Wczoraj wieczorem poszliśmy na ten basen, popływałam trochę, ale straszne skurcze mnie łapały w palce od stóp nie wiem czemu. Dziś może tez pójdę na basen ale z psiap i na aquaareobic(ciekawe jak na tym jest) bo wczesniej po pracy to idę do niej na skaypa pogadać z drugą psiap która siedzi za granicą. Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki 🖐️ przepraszam, ze tak malo zagladam, ale mam urwanie glowy-przedwyjazdowo i pracowo :o wszystko na raz sie teraz zwalilo... pasiasta 🌼 ale mi slinka cieknie jak czytam o Twoich wypiekach :) moj mail: rudittka@wp.pl reewelka 🌼 juz niedlugo :D kasiulka 🌼 TU jestem!!! biedna, biedna... ale dobrze, ze sie wczoraj wylezalas... u mnie sniegu tez nie ma :P ale za to leje dzisiaj od rana :o itus 🌼 dziekuje za maila. niestety nie mam czasu odpisac, prosze o troche do mnie cierpliwosci :P emilunka 🌼 juz niedlugo :D czarna 🌼 jak tam?? co tam?? pieszczoty sa juz w drodze ;) elfik 🌼 trzymam kciuki za prace :) onfim 🌼 dzieki za kawke, pyszna jak zwykle jadzia 🌼 jak tam nadmorskie wakacje?? vitalijka 🌼 a ostatnio jak sobie drinkowalam to myslalam sobie o Tobie gdzie to sie podzialas :) agi 🌼 dobrze Cie widziec :) madziczek 🌼 wlasnie co to za bluzka, ze jej nie chcesz zalozyc?? strzyga 🌼 ale z Ciebie nocny marek :P jak Ty dajesz rade rano wstac i na caly dzien do pracy isc?? dzielna kobita :D mika 🌼 jak zdrowko Twoje?? bajka 🌼 🖐️ ivette 🌼🖐️ soma 🌼 🖐️ postaram sie jeszcze zajrzec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×