Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

kasiula🌻 to może krople żołądkowe chociaż te wymioty jeśli są częste to nic normalnego nie jest soma🌻 rozwiń myśl :> elfik🌻 u mnie 15.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik???? Coś już 3 dzień brzuch mnie boli a w sumie nic takiego nie jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz jestem dzwoniłam z 5 razy i dopiero jutro rano ogłoszą :-( normalnie mi nerwy siadają 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż z tak długie czekania może wyniknąć że akurat wiesci dobre bo dziękujemy pani mówi się w 2-3 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim:) mam chwilowy dostep do neta:) projekt zliczony i obroniony:):) ale sie ciesz:D i stres juz ze mnie zlecial:)rano swirowałam ze strachu... jade do domu, bo musze isc do lekarza, wiec wieczorem sie odezwe wiecej:) Elfik🌼 jak Tobie poszło? buziole dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście Mordeczki ze ze mną tak czekacie dziękuję ślicznie i 👄 dla Was wychodzę z siebie ale lżej mi jak wiem że jesteście myslami ze mną 🌼 bajka🌼--poszło jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻spokojnie do jutra już cie nie będziemy lubic bo będziemy zestresowane i pewnie nie prześpimy nocy z tych nerwów :D oczywiście żart trzymamy kciuki i jesteśmy dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik nic się nie martw będzie dobrze, a do jutra rana wszystkie kciukamy !!!! Ok spadam już z biura, brzuch mnie napierdziela, ale całe szczęście jest już Mój w domu i wyszedł z pieskiem i podgrzeje obiad a ja tylko małe zakupy co by było do gara coś wrzucić i do łóżeczka pod kołderkę. Miłego dalszego dzionka życzę moim miłym paniom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌻 Będzie dobrze!! onfim🌻 hmmm znam kilku instruktorów i jednego egzaminatora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 a tych znajomych to masz może w Lbn?:) Bo jak mi się kilka razy nie uda w Warszawie, to będę zdawać w Tarnobrzegu albo w Lbn... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻a co trzeba umieć :> soma🌻 no ale skoro poziom spada to nie zawsze musi oznaczać winę ucznia czasem nauczyciel może nie mieć zdolności przekazania wiedzy baskijka🌻 nie koniecznie lubimy ale ułatwiają rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 no wiesz, tu nie ma co zakładać, ale to raczej logiczne, że w tym cudownym mieście nie jest łatwo zdać. Spróbuję raz czy dwa, a jak to nic nie da, to dokupię godz w Lbn i tam spróbuję zdawać onfim 🌻 ja np. niby znam pzrepisy, ale ciężko mi je stosować. nie umiem robić kilku rzeczy na raz, np. zmiana biegu, włączanie kierunkowskazu, sprzęgło hamulec gaz, po prostu za dużo o tym myślę jak jadę, a nei jest to jeszcze automatyczne. Po prostu potrzeba wprawy, bo wg mnie po 30 godz jazdy to nie można sie nauczyć 'dobrze' jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 a nie masz kogoś kto by mógł z tobą pojeździć? Bo wiem że płacenie 45-50 zł za dodatkową godzinę no to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no niestety tu w Warszawie nie mam. Nie mam znajomego instruktora, który by mnie uczył za free. Bo przecież z ojcem nie usiądę na jazdę po mieście, bo jak mnie złapią to kicha. Nie można uczyć się jeździć (tzn prowadzić bez prawka), kiedy obok ciebie nie siedzi instruktor :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 e tam :D no to nie pozostaje ci nic innego jak dopłacić sobie za godzinki albo pojeździć po wsiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jedz do anglii tam można jeśli jest z tobą osoba która ma prawko kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 To normalne, że ciężko początkującemu kierowcy kilka rzeczy jednocześnie zrobić. Wprawa przyjdzie po jakimś czasie. Dlatego np. jak zamierzasz skręcić, to 1) kierunkowskaz; 2) zwalniasz; 3) redukujesz bieg; 4) wykonujesz manewr 5) i buta:D Jak zaczniesz wszystko jednocześnie robić, to ostro wejdziesz w zakręt albo po krawężniku pojedziesz i tym podobne. Poza tym jak jedziesz na weekend do domu, to śmignij gdzieś na odludzie i ćwicz (chociaż nie wolno:-P ) onfim🌻 Kiedyś prawo jazdy robili ludzie, którzy mieli o tym jakiekolwiek pojęcie albo było im to prawko potrzebne. Teraz robi praktycznie każdy kto skończy 18 lat. Poza tym ludzie nie traktują tego poważnie, mało kto zna teorię a laski myślą jak tu zbajerować instruktora... Taka jest tendencja, nie mówię że 100% przypadków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×