Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim 🌻 no jak będę w domu to ojca wyciągnę żeby mnie pouczył trochę soma 🌻 ja to wszystko rozumiem. ale tutaj, w dużym mieście, jest tyle okazji, żeby upierdolić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 Wiem, rozumiem. Sama przez to przechodziłam... Byłam pewna, że nic nie umiem a zdałam za pierwszym podejściem... Poza tym słuchaj się instruktora:D pamiętaj, że Ty panujesz nad samochodem- żadnych głupich ruchów. Najczęściej oblewa się za wymuszenie pierwszeństwa- zawsze patrz w lusterka, nie pchaj się jak nie ma miejsca dla Ciebie:-) I jeszcze milion rzeczy o których należy pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma 🌻 no wiem :( raczej nie liczę na to, że zdam od razu. Ale powiedz mi szczerze, czy w Lbn jest realna szansa załatwienia sobie prawka? Wiem, ze w Tarnobrzegu nie ma podobno problemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌻 Zaraz oberwiesz za to pytanie! Nie polecam takiego wyjścia. A tak realnie w Lbn raczej byłoby ciężko coś takiego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no nie jest to zły pomysł, soma🌻 to ja poproszę o listę tych miliona rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by sie wczuć to może sobie test drive unlimited zainstalujecie ja sie właśnie bawie tą gierką fajniusia Czekam na Miskowego na deche sobie skoczę się odstresić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 Co word to trochę inne wymagania. Ja znam mniej więcej wymagania naszego wordu. Coś więcej napiszę innym razem, bo teraz trochę nie wczas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 A poszłabyś do lekarza, który kupił dyplom:-O Nie wiem czy to dobry pomysł kupić prawo jazdy... To nie resorki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a co to? emi🌻 :D soma🌻 no rozumiem ale np jeśli na stronie mord sa takie a takie wymagania to np mogą uwalić cię za coś innego ? bo mam wytyczne niby co jest brane pod uwagę tutaj i nie ma nic np o zagłówku o którym wspominają dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma🌻 ja emi pisałam że dobry pomysł z tym żeby z tatą pojeździła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no mi instruktor powiedzial, ze jak wsiadam to ustawiam sobie fotel, czyli go przysuwam, reguluje oparcie i obowiązkowo ustawiam zagłowek. Potem ustawiam lusterka, zapinam pasy, trąbie (zeby sprawdzic czysyg dzwiekowy dziala), włączam światłą i jade. No i oczywiscie sprawdzanie świateł i tych płynów wszystkich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 Z tego co wiem, to ustawie jest też mowa o zagłówku... Na stronie naszego wordu też... Inna sprawa, że to trochę sztuczne,no ale wiadomo... Jeżeli obleją za coś czego nie masz w ustawie, to masz możliwość odwołać się od wyniku egzaminu. Word ogląda nagranie z egzaminu i decyduje czy słusznie się odwołujesz, jeśli tak- egzamin jest powtarzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 zaraz lukne emi🌻 a godzina jazdy ci się liczy od momentu sprawdzenia tego wszystkiego czy od wejscia do samochodu :D soma🌻 rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 teraz na jazdach to ja w ogóle takich rzeczy nie robię. Na pierwszej jeździe pokazał mi co i jak. Teraz wsiadam, usadawiam się wygodnie, zapinam pas i jadę :) A dopiero gdzieś pod koniec kursu będzie mnie przepytywał i sprawdzal, czy wszystko robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 mnie się wydaje że na początku to chyba właśnie lepiej to powtarzać cały czas tzn te zagłówki lusterka fotel bo chyba lepiej wyrobić sobie nawyk niż zapomnieć w chwili stresu. Nie wiem może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mylisz się, jest tak jak mówisz. Lusterka, siedzenie, pasy- to robię zawsze. Ale nie za kazdym razem wysiadam z samochodu, sprawdzam, czy światła świecą ani czy jest płyn w zbiornikach. Tego mnie nauczył na początku i będziemy jeszcze powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim ma racje z tym prawkiem w anglii ja w przyszlym miesiacu sie za to zabieram, najpierw mosze wstepne wykupic no i godziny bede z instruktorem jezdzic a potem heja na egzamin i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 TEZ KCIUKAM!! dziewczyny, ja dopiero co zjadłam obiadek po poworcie z pracy, i tak co dnia...pierwszy tydzien to szłam spać, nerwica i mieszane uczucia, w tym drugim tygodniu juz jakoś lepiej, Nie śpie po pracy!!! :) weszłam w rytm pracy :) przepraszam ze jak tu wpadam tak rzadko , ale naprawde nie mam ani czasu:( Narazie jestem na próbnym okresie, zasuwam ale juz jako prawnik i pisze ciekawe rzeczy. Kancelari jest spoko, narazie walcze by przetrwac tam, nie kazdy jest miły, niektórzy sie juz przekonali do mnie lub poprostu przestali byc złośliwi........... eh- juz niedługo sie ułozy jakos CAŁUSY DZIEWCZYNY, cały czas jestem myślami z wami, czasem czytam -ale nie mam jak odpisac, albo nagle trzeba wyłączyć stronke i zacząc pisac pismo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌻 i tak fajnie że zajrzałaś :) i fajnie że się układa w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a mój znów z tą paniusią gada :/ zresztą lepsze pytanie kiedy z nią nie gada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌼 właśnie super, że do zajrzałaś i napisałaś:D AGI25🌼 a Ty jeszcze zaglądasz? brakuje mi Twojej obecności. onfim🌼 chyba każdy by był wkurzony na Twoim miejscu, ja bym zrobiła awanturę. Człowiek się jednak denerwuje, bo nie wie po co on zawiązuje takie znajmości. Czy mu czegoś brakuje? Rozumiem gdyby to była jakaś koleżanka z pracy na przykład, z którą coś by go łączyło (jakieś sprawy służbowe, czyli konieczność) ale tak dla relaksu to mi się wydaje, że on z Tobą lub dziećmi powinien spędzać czas. Dziwne to jest moim zdaniem. Chociaż nie ma co też od razu zakładać najgorszego, że chodzi broń Boże o jakieś zdrady, tylko po prostu niezrozumiałe jest takie zachowanie i niewiadomo właściwie do czego ma taka znajomość prowadzić? Chyba musiecie porozmawiać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 on twierdzi że ma potrzeby kontaktu z innymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko klik klik klik klik zaraz mu tego kompa na głowie rozbije wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko klik klik klik klik zaraz mu tego kompa na głowie rozbije wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼z ludźmi tak ale czy muszą to być akurat młode kobiety/dziewczyny?i jeszcze jedna najważniejsza sprawa czy on pomyślał jak ty sie możesz z tym czuć?pomyślał o tobie? Ze możesz być złą,wkurzona i co ty sobie możesz myśleć o tym?! i jak on by sie czuł jak ty byś sobie pisała z facetami w ciągu dnia obcymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×