Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

No ja nie bardzo mam mozliwość, tzn jem śniadanie drugie ale ciągle ktoś przyjazi...poza tym padłabym po drodze do pracy bez śniadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka no raczej nie A ja nie jem sniadań w domu i bardzo rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Laseczki Baskijka🌼----jak sie postarasz to dasz radę ;-) Fotencje poszly więc miłego ogladania.Jak ktos nie dostal to się drzeć. Jadę po pralkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sniadanie zawsze jem w pracy :D ale u mnie juz po 13 i juz glodna sie zrobilam :( a zjem dopiero za pare godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr i mi zjadło no nic jeszcze raz Ja ogólnie byłam czyścić portfel u fryzjera elfik🌻dzięki za fotki mimi🌻 5st kasiula🌻 ciężko jest rozmawiać gdy nikt nie chce ustąpić namea🌻 oj to jak taka pyszna to nawet zimną wypiję :D, ja też uważam że kupowanie takich rzeczy to bzdura bo robi się z tego inne wydarzenie niż powinno medalik i ksiazka może pamiątkowy album jadzia🌻 maz poszedł do pracy wiec cisza i spokój nie ma mi kto nerwów psuć , grypa cię bierze ? madziczek🌻:D pasiasta🌻 a ja robię żeberka :P Agi🌻 wracaj do zdrowia szybciutko ita🌻 a ty w ciąży nie jesteś :> emi🌻 a u niej wszystko ok bo rzadko zagląda ? weekendy mają to do siebie że są rzadko i trwają krótko:P baskijka🌻 wstydz się stara ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi 🌼 jadzia 🌼 chce :D chce :D wszystko przyjme onfim 🌼 o weekendach prosze nie wspominac :P a kawke nowa dla Ciebie zaparze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 no stara ja stara...;) Czas w miejsciu nie stoi, w dodatku 21 to taka "nierówna" liczba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 no dobra nie wspominam:P dzieki to czekam na kawkę baskijka🌻 no jakoś się muszę pocieszać że nie tylko ja się starzeje bo ja urodziny mam za 3 dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 ja wychodzę z założenia, że kobieta nabiera wartości z wiekiem... Tak więc, nie masz powodów do narzekań;) Onfim🌼 ja zawsze się cieszyłam, że jestem z początku roku:P Jakbyś miała kilka dni wcześniej, to dzieliłybyśmy znak zodiaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻dokładnie a moja teściowa jest z dnia Babci :] baskijka🌻 ja też pierwsza z klasy mogłam isc z dowodem na piwo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze ten stos papierzysk przede mna to aż mi słabo:O Naprawde nie lubie poniedziałków😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka przeslij mu połowe,razem damy szybko rade! Onfim jak włoski wyszły podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczyny... masakra dziś. jeszcze dopóki leżałam w łóżku było jakoś, ale jak się podniosłam, bo ktoś pukał, to od razu mnie na szafę zniosło... temeratura zaczyna mi iśc w górę... ja muszę dwa projekty na jutro skończyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻a ja tam lubię papierki :] e tam zaszalała od razu bedą fotki to wyślę wieczorkiem mika🌻witaj :D jadzia🌻 fajnie wyszły,jestem bardzo zadowolona no ale zobaczymy co bedzie jak je umyję chociaż dużej zmiany nie ma ale jestem zadowolona strzyga🌻 ja bym poszła na pogotowie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 wiem, że powinnam, ale nawet po przeboleniu, że całośc kosztowałaby mnie poświęcenie reszty kasy, która mi na ten miesiąc została, to ja się nie nadaje, żeby poprowadzic samochód /wczoraj mi to sprawiało sporo kłopotów - bałabym się, że dziś po prostu komuś krzywdę zrobię, o sobie nie mówiąc/... kurna, ja mam na jutro dwa projekty do dokończenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 gdybym miała do wyboru iść do lekarza z przychodni, który może mi pomóc, nawet jeśli mam o nim średnie zdanie, a nie iść w ogóle i cierpieć, to już dawno bylabym zarejestrowana i siedziała w przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wiedziała, że może mi pomóc, to bym poszła! Ale wiem, że mi nie pomoże! To jest obleśny, niedokońca mówiący po polsku arab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 no nie mów mi, że w przychodni jest tylko jeden lekarz!!! Moje miasto jest średniej wielkości, a mamy ich z 30. A Ty mieszkaz o ile kojarze, jak ostatnio pisałaś w okolicach Warszawy. Od czego masz faceta??!! Mój D. już dawno za włosy by mnie tam zaciągnął, gdybym takie teorie mu wygłaszala... Ba gdyby w ogóle widział. że ja chora jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×