Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik🌼nie dołuj się kochana...zaraz z cementem przybiegnę do Ciebie i wszystko zamurujemy:) A P. niech sobie robi co chce, byle ta szmata dała mi spokój. A co chciała nie wiem, bo nie odebrałam telefonu od niej, ale na pewno zabłysnąć inteligencją chciała i powiedzieć mi parę słów, że oni są razem, że mam się odwalić, że nie mam honoru, jak nadal do niego dzwonię, a on dla innej mnie zostawił-pewnie coś w tym stylu, bo takiego smsa mniej więcej dostałam w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduję się już prawie całkiem wyleczona gardłowo - za to teraz trochę walczę z układem pokarmowym... Zaraz zmykam na spacer, ale dzisiaj na krótko, bo pogoda wybitnie nie sprzyja - grrrr! A w ogóle jestem maksymalnie wkurzona na rodzinkę mojego Samca... Muszę sobie z tym jakoś poradzić, bo nic dobrego z tego nie wynika, ale jakoś nie umiem... Ciągną się za człowiekiem stare sprawy i wychodzą z ukrycia, jak się tego zupełnie nie spodziewa... Tym razem zbiorowo: po 🌻 dla Wszystkich i dla każdej z osobna :-) Dobrego dnia - mimo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj w nocy pies dał czadu na maksa, prawie całą noc miałam z głowy, on chyba przez te ostatnie 3 dni za mało miał ruchu i zabawy i dlatego daje czadu w nocy, dziś wieczorem go tak wymęcze, że będzie spał jak niemowlak. I zauwazyłam, że z tego niedospania w nocy jak kolejny raz mnie budził to normlanie taka nerwowa byłam, oj źle to wróży na przyszłość, przeciez jak bedzie dzidzi to nocki non stop nie przespane będą... Wczoraj dzień również beznadziejnie zakończony, bo z Moim sie pokłóciłam, u nas to chyba musi być raz na jakieś 2 tyg kłótnia tak dla oczyszczenia aatmosfery, normalnie inaczej się chyba nie da... Kasiula i co z tym przeczuciem? Rewelka czy P. jednak wrócił do tej szmaty... Emi i jak Twoje zdrówko? Elfik oj winka to ja bym się napiła. Dzis z rana byłam w tym urzędzie gdzie mam pracować pismo zawieść, normalnie żabi skok od mojego domu. A teraz sobie palce super glu sklepiłam, no swietnie. Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 to jedno i to samo wszystko, acha no to juz rozumiem kasiula🌻 dobrze kombinujesz :), bardzo się cieszę że się podoba i mam nadzieje że nie tylko na samym czytaniu się skończy :P elfik🌻przytulaski przesyłam pasiasta🌻 mam nadzieję że wszystko jakoś poukładasz ita🌻 dziecko fakt też wykańcza ale na dziecko inaczej się patrzy , ja już nie robię biżuterii ale sprzedaję teraz to http://www.infinity-bizuteria.pl/html/index.php?r=1&pos=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzisiaj jakos cicho tu... ja niby lepiej juz sie mam ale caly tydzien lezenia w lozku bo na nic wiecej nie bylo mnie stac zupelnie odebral mi sily\' Pasiata🌻 wazne ze Tosi nie dopadlo.. reewelka🌻nienormalna ta panna i tyle Elfik🌻 onfim🌻 no wlasnie ja tez poprosze ten link ita🌻 dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼no tak którys z nich napewno ściemnia:O Napewno sie spotykaja i sądze że ona mu grzebie w telefonie i radze przy okazji poinformować pana P co jego "przyjaciólka"wyprawia,i powiedziedzieć mu stanowczo że ty podstawówke skończyłas dawno temu i nie masz ochoty bawic sie w jej chore zagrywki.I że kurwa juz nie masz ochoty czytać coraz bardziej żenujących smsów od tej Pani.podziwiam Cie babo za twój stoicki spokój,ja to bym ja chyba po gebie ja wystrzelała!!Wrrr...aż sie zagotowało we mnie.Jebana blachara.. Elfik🌼nie wiem czy Cie ta stronka zainteresuje,ale mówisz to masz:)http://www.erodzina.com/forum/o-ciy-vf55.html.A jakie plany na weeknd??Imprezujemy co?? Ita🌼przeczucie miałam że stanie sie cos złego,nie powiem dzieje sie,ale napewno nie krzywda:)Wiec dzieki za troske😘ale ze mna wszystko w porzadku:) Emi🌼a Ty gdzie? Jadzia🌼kawka stoi czeka a ciebie nie ma i nie ma:P Onfim🌼zajmujesz sie sprzedaza bizuteri? Witaj Agi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! A co to? Przeniosłyście się??? Ja siedzę w domu,znów nie mam pracy,ale za to bardzo kurczowo poszukuję:) Widzę,że niektóre stare koleżanki pozostały na topiku...A mnie tak dawno tu nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 obecnie biżuteria i avon izunia 🌻 awarie były więc się przeniosiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa!Ja Was szukałam na topiku 20parolatki łączmy się,patrzę a tam nic nie ma! Dostaję cholery od siedzenia w domu :( Ja chcę do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam było info że się przenosimy z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było, było, tylko,ze ja spojrzałam na datę ostatniego wpisu,patrzę a tam 28.10.2008 i sobie myślę,czyżby topik zaginął?No ale patrzę,że jest info o przeniesieniu hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 P. jest o tym fakcie poinformowany i do tej pory informowany był na bierząco. Ja już znudziłam się tym wszystkim i po prostu odpuszczam sobie jaką kolwiek próbę porozumienia się z nim. Jak będzie chciał odzyskać swoje rzeczy to się odezwie. Ja pasuje...bo już mam dość. A do poziomu laski zniżać się nie będę, bo ona chce mnie wyprowadzić z równowagi i do swojego poziomu ściągnąć, a ja się nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę trochę poprasować, może jeszcze zdążę odkurzyć... Bo na 16tą lecę na zajęcia!!! Zajrzę do Was jeszcze dziś! Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agi! Skończyłam studia (w końcu), zapisałam się na podyplomowe (rachunkowość i zarządzanie finansami),właśnie w ten weekend mam zajęcia,szukam pracy i zmagam się z choróbskami! Kurde,byłam u gina i coś mi wynalazł,jakieś dziadostwo!!! Poza tym mam kochanego męża od pół roku,no i mieszkam w Toruniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼kurna...ale się męczę z tym wszystkim. Jestem przemęczona, zdołowana momentami tym wszystkim i zastanawiam się nad tym...co zrobiłam nie tak w życiu, że takie akcje się mnie czepiają i na takich ludzi trafim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 ale to przecież nie Twoja wina, że ludzie mają coś nie tak z głowami. Ten P. sam nie wie czego chce, tak samo jak ten mój kolega Sz. nie tak dawno temu. Wiesz pisał mi takie rzeczy (i mówił) sam z siebie (bo nie wysyłałam mu żadnych sygnałów na początku), że jakoś mu uwierzyłam w każde słowo (naiwna istota). A tu się okazało, że to koleś, który po pierwsze jedno mówi, drugie robi, po drugie jest jakiś zagubiony i sam nie wie czego szuka, po trzecie jest całkiem inną osobą za jaką go miałam, bo przy mnie widocznie grał. Także nie pierwszy i nie ostatni raz można się bardzo głęboko zawieść na ludziach. DLatego ja chyba już wolę zwięrzęta. Życzę Ci dużo siły żebyś sobie jakoś po tym wszystkim \"zrobiła porządek\" i żyła dalej swoim życiem przyszłym. izuniagd🌼 ale miło Cię widzieć, po tak długiej nieobecności!! Kasiula24🌼 ja już dawno się domyślam, co to za sprawa Cię trapi;) chociaż to może być sama radość przecież:D Miłego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼myszko przeciez to nie twoja wina że trafiasz na takich ludzi..Główka do góry tyle kwiatu co pół światu:) A skoro pan P. okazał sie tak niedojrzałym męźczyzną to nawet i może dobrze że teraz to wszystko wyszło..Po potem byłoby jeszcze gorzej:(A ja wierze głęboko w to że już zaniedługo ktos skradnie twoje serducho:)😘 Madziczekty mój myslicielu cwany:)Szczeście owszem masz racje,pod warunkiem że kobieta jest zdrowa,a ja niestety do takich nie należe😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka co tam powiedz co Cię trapi? ja nie zrozumiałam.... dziękuję za kawkę ja dziś zawalona robotą...i dobrze mi z tym :D Wczoraj spalam ponad 12h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼naprawdę cieszę się, że podchodzę do tego z dystansem i bez emocji, bo bym zwariowała. Ostatnio koleżanka powiedziała mi, ze starsznie łatwo zniszczyć ją psychicznie-jejku...jak ja się cieszę, że życie dało mi po dupie do trudno już mnie zniszczyć. Kasiula🌼a no nie moja wina, ale jednak przyciągam takich ludzi do siebie, więc coś we mnie takiego jest. Już się lata nie mogę doczekać, aż będę mogla zaplanować sobie wycieczkę do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼 Ty spiochu jeden mały:P Dzisiaj ide do lekarza dowiem sie wszystkiego i szybciutko wam napisze:)Ale prosze jak humorek dopisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka🌼Każdy z nas przyciąga do siebie ludzi na których potem sie sparzamy:O Ja też poznałam takich wielu i straszie sie ciesze ze juz nie mam z nimi kontaktu bo to bardzo toksyczni ludzie.. Ale wiesz jak jest..Za łatwo w zyciu byc nie może,grunt to sie nie poddawać,a z cennej lekcji wyciagnąc nauczkę.. He he ja sie tez doczekac nie mogę:D Zorganizuje takie rozrywki ze wracac ci sie nie bedzie chciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼to ja czekam na smsa z wiadomościami po wyjściu od lekarza, bo nie wiem kiedy zajrzę na kafe. A co do Emilki to ona chora w domu siedzi od wczoraj i się leczy:P A dziś po mojej pracy mamy iść na lumpki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poprasowałam :) Teraz idę odkurzać!!! Dziewczyny! U mnie podejrzewają Chlamydię trachomatis! W poniedziałek mam mieć robione prywatnie testy! I właśnie się boję,jak wyjdą i ile mnie za to podsumuje...Miała któraś z Was takie testy? A w ogóle skąd to się u mnie wzięło to ja nie wiem!Oby ich nie było! Fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×