Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

itus 🌼 reewelka 🌼 czyli to taki podklad tak?? bo ja nie wiem jaka jest roznica :o a podaj jakies inne firmy, bo ja nic polskiego sobie tutaj nie kupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼na prostaków nie ma rady, ale potrafią napsuć krwi. ja właśnie popijam Legiunię, spięłam się z kolegą, pracuję i myślę, że przydałoby się wydłużyć dobrę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 czyli widzę, że w zakresie kosmetyków jestes tak samo zorientowana jak ja :D reewelka 🌻 ty byłaś moim dodatkiem do romantycznego wieczoru :P Oj, i ja czasem mam wrażenie, że doba ma za mało godzin i czasem nie wyrabiam na zakrętach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼to nie jest podkład, bo to się kładzie pod podkład i jest przezroczyste. Nie znam wielu firm produkujących tego, ale może DaxCosmetiks znajdziesz? Zaraz poszukam co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 dziekuje Ci, juz patrze :) ale by mi sie cos takiego przydalo na te upaly, kiedy w polowie dnia makijaz rozpuszczony :o emi 🌼 chyba tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka, Namea🌼ja tez jakimś mega specem od kosmetyków nie jestem. Chciałam iść na kurs wizażu, ale nie dość, że to czasochłonne, to jeszcze kasochłonne jak cholera, więc odłożyłam w czasie te plany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim:) zaliczyłam socjotechniki polityki na 4:D ciesz sie jak dziki osiol:D teraz na czwratek sie bede uczyc na zerowke z zarzadz. miastem i gmina. no a najgorsze zacznie sie od pon:o sesja, grrr:( troche Was czytam,ale z tel nie moge odpisywac, chyba musze skonfigurowac czy cos tam. A jesli chodzi o usuniete fotki z mojego laptopa to sprawqdzałam wszedzie- kosz, inne foldery i nie ma, nawet wyszukiwarka nic nie znalazała,wiec zdjecia zostały definitywnie wykasowane😠 narazie nie wnikam w to, bo mam na głowie sesje,egzaminy i nauke, ale wyjasnie to! hmmm wiem,ze \"spodziewamy\" sie dzidziusia na forum:)Kasiula🌼 ciesze sie razem z Toba:):):):):):) po prostu swietna wiadomość:):):):D👄 siedze na uczelni i czekam za jedna babeczka, musze jej ksiazki oddac, bo mnie na egzamin w czwartek nie wpuści:D Dzisiaj moje kumpele maja ustny z integracji z opanem wykladowac Omarem Soudi, czy jakos tak. ja na szczescie jestem zwolniona:) emilunka🌼 dla mnie doba tez ma za mało godzin:( a w ten weekend co bedzie to z pewnościa:o w pon. mam kolosalny egzamin , a w sobote ide na impreze, w niedziele gosci, w piatek wracam do domu cos kolo 21, masakra!ale trzeba dac rade i isc do przodu- tak sobie wkrecam;) namea jak zawsze ranny ptaszek:) jadzia🌼ja mam sie dobrze, bo zaliczyłam cos czego, obawiałam sie ze nie zdam:) ale perspektywa nastenego tyg., pelnego harowki nie napaja mnie optymistycznie:o reewelka🌼 madziczek🌼nie denerwuj sie Kochana, nie warto. ja tez za duzo biore do siebie i wszystkim sie martwie, co sie odbija na całym moim organizmie i zachowaniu:(:o onfim🌼 ita🌼no to fajne masz plany:) zycze powodzenia w przekonywaniu meza. Elfik🌼:) dobra Kochane zycze Wam miłego dnia i zmykam czatowac za pania W:D buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 emi 🌼 ja umiem zrobic podstawowy makijaz dzienny tzn. podklad Rimmel, potem compact powder foundation (swoja droga polecam to jest rewelacyjne!!! ale w Polsce chyba nie mozna tego dostac :( ), potem puder w kamieniu leciutko, potem uzywam ziemi egipskiej (tez polecam, bo rewelacja. od Siostry dostalam, to puder brazujacy, moze byc do calego ciala, wyglada jak naturalna opalenizna) i na koniec rzese podmaluje. do knajpy zdarza mi sie zrobic kreski na oczach, co mi za bardzo nie wychodzi :o i to wszystko co umiem. ale mam na plycie CD "sztuke makijazu" :P tylko jakos nie mialam czasu jeszcze na to zerknac...od roku... :P a ta baze to sobie na pewno sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼tą ziemią egipską też trzeba umieć się posługiwać, żeby nie zrobić sobie efektu maski lub twarzy mulatki, a ciało blade jak ściana:P Ja nie mam czasu rano kombinować z makijażem, ale jak mam wene, to czasem wyczaruję na kimś coś ladnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jakaś laska sie wypowiadała pod tą moją bazą, że jest alergiczką i nie uczula jej ten specyfik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---czy to jest coś w rodzaju takie białawego kremu??Kiedyś takie miałam z maybelline czy max fatcor nie pamietam ale tamto było takie se :-O dzięki za odpowiedź sprobuje tego. Namea🌼---a takie rumieńce to samo zdrowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 wiem, ale ja zawsze staram sie zeby to naturalnie wygladalo, nie daje za duzo, tylko na kosci policzkowe nieco wiecej... mam nadzieje, ze jakos mi sie to udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼taka przezroczysta mazia-wygląda jak wazelina, ale jest leciutka i łatwiutko się rozprowadza. Namea🌼jak Cię widziałam, to bardzo naturalnie wyglądałaś i ładnie. Emilka🌼ja "pracuję". A na jakiej stronie rozwiązujesz? Dobra...koniec gadki o kosmetykach, bo źle się czuję.Nielubię gadać o takich rzeczach za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik bibułki matujace to są mozna określic takie papierki, które przykładasz do twarzy jak się świecić zaczynasz a nie chcesz nakładac pudru, one pochłaniają sebum, tylko troszkę makijaż naruszają przynajmniej te co ja kupiłam. Naema ja używam podkładu ( + korektor w płynie na jakieś tam przebarwienia)i tuszu, cieni nie używam bo nie umiem, czasami lekkie kreski brązową kredką robię, juz nawet zrezygnowałam z brązującego pudru , który używałam jako róż bo nie chce mi się rano nakładać. Emi a uzywałas podkładów z AA one sa dla alergików i sa fajne i dosyć tanie i lekkie. Madziaczek ale to w sumie o co jesteś zła, o to , że ona wstawia fotki z nim? No chyba on wrócił do niej nie? I, że usuwa jakieś twoje komentarze czy jak bo ja nie zaczaiłam? Wyskoczyłam w czasie pracy umówić sie do fryzjera, bo akurat przyjacióła tam była u niego i on ma ze mnie totalny ubaw, bo ja taka niezdecydowana. Wiem, że na pewno chce farbe na całość(nigdy nie miałam dlatego taka jestem bojąca dupa) tylko nie wiem czy robić blond jasny czy jasny brąz . Mam dwa tyg na zastanowienie.....Albo będę płakac albo będzie mi się podobać trudno. Skoczyłysmy jeszcze do kawiarni obok na kawkę , kurcze ona ma taki problem teraz , żal mi jej bardzo a nie mogę jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema co się tak cieszysz co hahaha Kasiula jak się dziś czujesz??? Własnie rzuciłam moim pojebanym telefonem, kuźwa ciagle coś przerwywa w nim jak z kimś gadam brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uciekam dziewczynki moje kochane 🌼 bede za Wami tesknic do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema no to dobrze Emi no własnie chce go chyba wykończyć, dziś po pracy lece szybko do dentysty udało mi się załatwić, na przegląd bo jak bedę miała zdrowe to do ortodonty sie umawiam na zrobienie szczeny z żelaza haha a w ogóle na dwóch dolnych tak jakby szkliwo mi sciemniało nie wiem co to jest, ale mam nadzieje, że mi zejdzie to holerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, podaj jej moje gg 3271584 jakby chciala pogadac :) ja spedzilam tam w sumie 4 dni, bo Anie urodzilam 1 listopada o 19.01 a wyszlam przed 19.00 4 listopada. mozna wyjsc wczesniej, jesli czujesz sie na silach i polozne uznaja, ze jestes w stanie sama sie w domu dzieckiem zajac, ale zazwyczaj wypuszczaja juz na 2 dzien :) co do zoltaczki to np moja Ania nie miala, bo tutaj nie kapia zaraz po porodzie, pare dni dziecko jest w tej mazi porodowej, ktora stanowi taka bariere ochronna i nie ma szansy zlapac niczego w szpitalu. ita, dzieki :D sprobuje w czwartek po wyplacie :] a mi sie wlasnie przypomnialo, ze musze zrobic od nowa folder z kursu i normalnie az sie boje, bo mam tyle pisanie, ze lo matko! bajka, gratulacje! :D namea, to chyba pol dnia sie pindrzysz co? :P nie uzywam zadnych podrow, podkladow, baz, pudrow :P cere mam taka o: http://images38.fotosik.pl/53/af5230f592682d33.jpg ...tylko sie nie przestraszcie moich wlosow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie straszne tempo ostatnio - poczytałam, co u Was i szybko piszę, ale nie wiem, czy zdążę zanim mi się Tosia zbudzi na dobre. Vitalijka 🌻 to znaczy, że koleżanka przy gorszej pogodzie nie chodzi na spacery czy Tobie się nie chce towarzyszyć :-P Elfik 🌻 powodzenia! Mam nadzieję, że umowę z panem macie... Namea 🌻 jakiś Ty masz ostatnio dobry humor ciągle - nie poznaję koleżanki :-P Ale gratuluję! ;-) Kasiula 🌻 gratuluję i trzymam kciuki. Odważna jesteś - ja się zaczęłam przyznawać dopiero na początku czwartego miesiąca. A forów nie czytaj - ja sie tak nakręciłam, jak nam plamkę w serduszku znaleźli, bo sobie poczytałam, co to może być... Ehhh! Szkoda nerwów - więcej mogą zaszkodzić! Onfim 🌻 a cóż to takiego pechowego? Emilka 🌻 Reewelka 🌻 Ita 🌻 z tym samodzielnym pieczeniem chleba to nieco przesadziłaś - czasem mi się zdarza, ale zasadniczo to kupuję :-P A wędlin jemy mało a jak już to tradycyjne, ekologiczne a już na pewno bez konserwantów (czyli drogie). Ale oczywiście z kamienia nie jestem i parówki też czasem jadam ;-) Ale od kiedy mam Tosię zwracam dużo bardziej uwagę na to, co jem i przeraża mnie to, co można znaleźć w różnych produktach... Znalezienie np. serka do smarowania, w którym nie ma żadnego "E" graniczy z cudem! Czarna 🌻 a Ty gdzieś nam zaginęła?? Miłego popołudnia! Ja może na jakieś zakupy wyskoczę, ale to nic pewnego, bo mieliśmy z Samcem razem pojechać, żebym coś mogła przymierzyć a póki co go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×