Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik🌼mi sie strasznie podoba zdjęcie z Mongolskim jokejem. Kasiula🌼te chłopy to nasrane w głowach mają. Nie widzą hierarchii martości czasami. Ita🌼udanego wyjazdu i spotkania oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼jak przyjedziesz zobaczymy jak bedą połączenia do Ciebie i na miejscu ustalimy.Ja najpóźniej do 20:30 zostane bo tak mam ostatniego busa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka tylko boję się, że może miejsc nie być na te dwie linie, no ale dobra to jeszcze tel się zgadamy. Onfi daj znac sms czy Pasiata też będzie, a ja zadzwonie co i jak dokładnie jak się dowiem na miejscu. Ok to ja już naprawdę spadam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 no ja też się rumienię :-) Może kiedyś zaglądniesz do Krk - nie masz tak daleko? ;-) A zdjęcie - chyba z Dżokejem... Ita 🌻 wstępnie ok - albo uda mi się dotrzeć na dworzec, albo spotkamy się gdzieś po drodze. :-) Jakoś się jeszcze dogadamy! Reewelka 🌻 Emilka 🌻 a co to za egzamin masz jutro tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś musi być w tym słoneczniku, bo jak byłam młoda wpierdzielałam go jak nie wiem:D Elfik🌼 w zęby chcesz?:P (...) wszystko zdarzyć się może:P Pasiata🌼 a mi to, że ludzie w tej robocie mnie denerwują. Nie lubię jak ktoś umywa ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 🌻 choroba dzisiejszych czasów - nieumiejętność wzięcia odpowiedzialności za cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata 🌻 więc to jest tak zwany PNJ- praktyczna nauka języka. Test kompetencji ze wszystkiego, czego nauczyłam się przez 5 lat studiów. Jednym słowem przejebane. Trwa 7 godzin. Najpierw ustny (jak dostanę temat o klonowaniu, kryzysie albo o czyms politycznym to leżę, po polsku nie bardzo wiem o co kaman), a potem pisemny- czyli wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 :) jak wyszła smaczna to poproszę przepis :) z czym kombinuje :>grzeczna jestem :D u mnie na blogu masz sprawdzony przepis na muffinki bytka🌻 strzyga🌻a no to chyba że tak emi🌻 buziaczki na pocieszenie elfik🌻szkoda może następnym razem czarna🌻 kogo mordujemy ? kasiula🌻 no ciekawe jak to kino ita🌻 co do długości spotkania nie mam pojęcia zależy co wymyślimy :D dobra spokojnie dam znac reewelka🌻 ja uwielbiam słonecznik ale biust to ja mam raczej od karmienia po pierwszej mialam C po drugiej D jestem jestem bawie się w boba budowniczego i ocieplam poddasze z mężulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja juz prawie spakowana, jeszcze do teściów trza jechać wytłumaczyć co i jak i przede wszystkim jak mają lekarstwa podawać Frodziowi, bo co się okazało to ma zapalenie ucha. Kurcze jeszcze tydz temu byłam u wet z nim i było wszystko ok bo zaglądał w uszka a tu takie coś, że aż ma krwiste uszka echh. Onfo ok to jesteśmy w kontakcie Pasiata no to superancko elegancko cieszę się. Emi 7 h o Matko!Trzymam kciuki! Ok miłego weekendu życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwaaaaaaaa Przez cały dzień nie dawali mi nic do zrobienia a teraz każdy ma do napisania pismo na już 😭 ja ich zabiję dziś 😭 I teraz jak będą kazali mi zostać chuj wie ile..... to zaryzykuję utratę pracy chyba i zacznę się z nimi kłócić... no jak tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼---eeee co Ty na mój holyłódzki uśmiech nalatujesz i co będzie szczerbata Pamela?? No jak to będzie wyglądało?? Pasiata, Onfim🌼--nie no musowo nie ma nawet gadania do Krk przyjadę i do Wawy do dziewczyn też decyzja zapadła i to jest tylko kwestia czasu.Najlepiej by było żebym dostała tą cholerną pracę to sobie tak na lajciku do Was przybędę także cierpliwości na dobre rzeczy czasem trzeba poczekać :-P A u mnie mama zakichana, Miśkowy przyniósł bukiet i poleciał bo jakiegoś mecza znów grają echh no nie miałam siły się już złościć niech leci poklepać tą piłeczkę :-O Zabieram sie za filmy.Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 ok jesteśmy w kontakcie jak coś zdrówka dla Frodzia emi🌻 no faktycznie jak tak można same bezmózgi tam u ciebie w pracy elfik🌻 No to super bardzo mnie to cieszy :D A co ciekawego bedziesz oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga, no wlasnie juz tez o chromie myslalam, ale z moim zapalem to nic nie bedzie skutkowac chyba :> reewelka, no to jest porazka jakas o.O najlepsze sa wielorybki w leginsach i miniowie 2 rozmiary za malych :D :D onfim, dokladnie to jeszcze nie wiem, moge isc na europeistyke ale po tym dosc ciezko prace znalezc, dla samego studiowania to nie studia, myslalam tez o geografii albo geologii ale u mnie w miescie nie ma i dupa. pasiasta, ble, nienawidze kminku :/ z moim mam to samo, jeszcze dobrze nie usnie a juz charczy, a jak jeszcze sobie popije w juz w ogole kaplica jest ... a ja z okazji tej niekonczacej sie zimy kupilam sobie drugie kozaki i szpilki :) fajowo amcie z tym spotkankiem ^^ emi, trzymaj sie jakos ;) a faceta olej - tez idz na jakas impreze w ktorys nastepny weeks ;) my walentynki w sumie obchodzimy no ale A w pracy wiec pewnie jedynie zjemy sobie razem obiadek i torta dzis zrobilam to pojemy slodkiego, prezenta musze zaraz zapakowac :D chyba zbrzydly mi zakupy.... kasiula, co do usg to ja mialam tylko jedno ;) ogolnie jest 3 skany w czasie ciazy, wiecej tylko jesli zachodzi taka potrzeba. emi, lol o.O 7h exam wspolczuje! no i oczywiscie zycze powodzenia :] ja jako ze mieszkam w uk to nie mam problemow zeby sie dogadac no ale wlasnie nie znam takiego fachowego jezyka jakbym sie miala dogadac na jakis konkretny temat. onfi, muffinke to ja robie z mikrofalowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moją świtę walentynkowo-amorkowo:P W stolicy biało i śnieżno bardzo...a ja do szkoły się wybieram na cały dzień. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej. Ja juz po ustnej czesci, wyrobiłam się szybko więc mam teraz przerwe. Ustny zaliczylam na 4. Juz sie nie ucze, obejrze sobie jakis serial i pedze na pisemny. Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 na nikogo, kogo znam ten chrom nie podziałał ;) Ja to w ogóle za bardzo kocham jeśc ;) a mnie dziś obudzono, przynosząc kawę do łóżka. Milutki gest, ale jednak wolałabym jeszcze spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej dziewczyny emi🌼 gratulacje Mnie coś przed chwilą wzięło na wspomnienia z dzieciństwa...przypomniały się te wszystkie zabawy śmieszne, w ptaki na przykład, albo chodowanie mrówek w słoiku, ślimaków winniczków w misce, zabawa w ptaki- pamiętam, że byłam sikorką bogatką. Hehe ale to się z perpektywy czasu śmieszne wydaje- Jezu! :D Chociaż było fajnie, takie dzieciństwo podwórkowe, nie do wiary ile to się miało pomysłów, wyobraźni:) Dostałam wczoraj od A. śliczną prymulkę różową, od razu przyjemniej się robi, jak się tak na nią patrzy:) Miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xhyba tak to święto działa, bo nigdzie nikogo nie ma, gdzie normalenie w necie bywam.... A ja dostałam jeszcze właśnie czerwoną rózyczkę :D Wczoraj zamówioną przez fizyka :D Zaraz jedziemy sobie na wystwę motocykli :) jak na razie piękny dzień mimo pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 acha w sumie jak ktoś lubi takie kierunki to fajnie tylko własnie jak to się ma do znalezienia pracy po tym reewelka🌻 ja już zasypana całkiem do tej pory jeszcze nie przestało padać od wczoraj strzyga🌻 ja z epilepsją niewiele mam wspólnego wiec jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---ten serial true blood super jest momentami niektore sceny wyrywają z butów :-D Zbieram się bo do tego Mielca jedziemy, z deski nic nie wyszło bo jakoś tak. Miłych Walentynek życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co??Mogło by juz przestać padać-co za dużo to nie zdrowo;) Ja niedawno skończyłam porzadki,zakupy też zaliczone,obiad na dwadni zrobiony:)Mogę się już byczeć:D Do nas chyba dzis wieczorem znajomi zagladają Emi🌼GRATULUJĘ!!🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Iwette🌼jak długo już siedzisz w Angli?? A wam moje kochane życze miłego i magicznego popołudnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×