Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emilunka 🌻 nie każdy :P Elfik 🌻 coś przebąkujemy, ale to na razie nic. W końcu nie jesteśmy razem jakoś strasznie długo. onfim 🌻 prosze :) Pasiata 🌻 przyzwyczaiłam się, a poza tym raz na wozie, raz pod wozem. Super są te Twoje opowieści o Tosi :) Madziczek 🌻 Ja to jak zobaczyłam jak biało jest za oknem, to tylko przeklełam i w ciągu 20 min wyszłam z domu /i tak nic to nie dało - jechałam półtorej godziny ze średnią prędkością ok 20 km/h/, szkoda, ze jak szłam spac, to nie wiedziałam, że pada, to bym wstała z godzinę wcześniej... ostatecznie spóźniłam się do psycholożki jakieś pół godzinki, bo nie mogłam się do niej dodzwonic. Jak dzwoniłam, włączał się automat, mówiło, żeby poczekac na zgłoszenie się sekretariatu, a potem był dźwięk jakby ktoś podnosił słuchawkę i nikt się nie odzywał... Dostałam namiary na prawnika odnośnie wymeldowania i umówiłam się z nia na przyszły tydzień. Muszę jeszcze do pracy coś wymyślic, bo jutro podłapałam dodatkową robotę wieczorem i bardziej mi się to opłaca. I na piątek też. Odbiję sobie małą wypłątę z zeszłego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼małe czary-mary było:P Mysterrry🌼o szaleństwach na śniegu i modliszkach:P Cghcesz się dołączyć do bitwy na śnieżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 no to bardzo się cieszę, bo ty masz codziennie jakies przeboje i wydaje się, jakby to każdy był taki nieszczęśliwy :) reewelka 🌻 jak to , nie wiesz co to paryżankowanie? Mi Osobisty mówi że paryżankuję wtedy, kiedy wg niego "rżnę księżniczkę" :) Tzn wiesz, rządzę, rozstawiam, kłócę się, marudzę itd.:) Masz maila ode mnie mysterry 🌻 wczoraj cię bezczelnie obgadywałam ;) madziczek 🌻 a ty to masz jakies plany małżeńskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼----hahaha no pierdolnęłam ze śmie rżniesz księżniczkę :-D po prostu mnie rozlozyłaś na deski leżę i kwiczę :-D ja myślalam żę ty chłopców wolisz ale jak widzę żeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. Rewelka🌼---jako że to chyba ja wyszłam z pomysłem twej roli księżniczka dla tego że jesteś rozkapryszona i złośnica jak prawdziwa księżniczka :-P Strzyga🌼---własnie ile temu się już z domu wyprowadziłaś?? A my własnie przyłapałyśmy naszego majstra jak wychodził z naszego domu z dwoma workami fabrycznie zapakowanymi czegoś (klej gips czy coś) i zaraz będzie wojna 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. no wlasnie tak srednio mi sie chce bo mam strasznego kaca ! Ale mnie głowa boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obgadywalas ? To juz wiem dlaczego mnie tak uszy piekly ! Zemszcze sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 o co to to nie! Nie zgadzam sie, że jestem rozkapryszona! Jestem chamem i marudą, ale to tylko z braku dopieszczenia. Mysterrry...a gdzie to się balowało bez koleżanek warszawianek:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 tak to jest jak się pije więcej niż sie waży, a nawet można rzygać dalej, niż się widzi :) łączę się z toba w bólu, bo ja wczoraj na szybciora wypiłam prawie zamrożone piwo, i coś mi tak ćmi w głowie :) Ale ludzie ze wschodu tak mają :) elfik 🌻 no wiesz, nie może być monotematycznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obgadywalas ? to juz wiem dlaczego mnie tak uszy piekly ! Zemszcze sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 a zemścij się, to groźba czy obietnica? :) No i sorry, ale jak balujesz, to łaskawie nie zapominaj o koleżankach dobra?????????????????????? :) reewelka 🌻 a mówiłam że będę cie pieścić... mówiłam, że będę smyrać po piętkach...a ty co? DUPOM (tutaj pisownię zastosowałam takową co by naszego pana instruktora wspomnieć) się do mnie odwróciłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 ja też nie wiedziałam co to paryżankowanie ;) A dziś jestem tylko nieprzytomna. ;) A wiecie, wczoraj w sklepie kupowałam takie rękawiczki jakby na siłownie - od spodu skórka, od zewnątrz siatka; kasjer był w ogóle kontaktowy i dowcipny, widzi jak je przymierzam, widac jak go to intryguje i w końcu pyta się "Po co dziewczynie takie rękawiczki?" "Na lato na motor" "hmmm... ja jeżdżę bez rękawiczek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groźba ! Jak najbardziej GROŹBA !!! a o koleżankach nie zapomnialem , wypilem za każdą zdrowie . Za każdą z osobna ! Będziecie nieśmiertelne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysterrry...oby;) Emilka🌼ale podczas ostatniej wspólnej nocy to mogłas zejść piętro niżej i mnie posmyrać, to spałaś jak zabita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 chcesz to dam ci moje , bardzo lubią śnieg mysterrry🌻 strzyga🌻 elfik🌻 oj w ryj mu daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼chętnie przyjmę:) A czy Twoje dzieci jedzą śnieg? Bo ja wpierdzielałam, aż mi się uszy trzęsły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌼 nie wiem. U mnie jakieś przewartościowanie nastąpiło co do tematu małżeństwa. Coś mi się stało, już kiedyś o tym pisałam. Powinnam w środku mieć już chyba takie pragnienie ślubu, dziecka- a tu nic. Jak widzę w autobusie kobiety z wózkiem to myślę sobie- Boże proszę jeszcze nie teraz. Chyba to nie moja pora jeszcze, zdecydowanie za wcześnie, bliżej 30stki może coś mnie ruszy. Sama ze sobą najpierw muszę się uporać, pokończyć to co zaczęłam. Stanąć na własnych nogach tak do końca, może wtedy pewniej się poczuję. Większość koleżanek w moim wieku już ma dzieci, albo są w drodze. Ja bym się bała teraz mieć dziecko, to wielka odpowiedzialność. Chyba największa jaka może być. No tak odeszłam trochę od pytanie ale tak to właśnie wygląda. czarna🌼 dziękuję za zdjęcia. Ale z Ciebie piękna kobietka:D Bardzo urocze widoki:) I przypomniałam sobie jak wyglądasz, chociaż mniej więcej pamiętałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼 zawstydziłam się;) Dziękuję bardzo:) Rewelka🌼 a co za to dostanę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼jakaś Ty interesowna:P Od Madziczka nic nie chciałaś:) Ja Ci buziaki mogę dać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 zgoda:D Wysyłam:) Bo wiesz, madziczek mnie nie popieści a Ty proponowałaś więc musiałam jakoś się upomnieć delikatnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼---a ja fotek nie mam a też chce 😭 i popieścić też mnie troszku można odwdzięczę się ;-) Rewelka🌼--ale żółtego nie jadłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 błaźnie mój kochany nie zauważyłas chyba ,że to mnie się pieści w zamian za zdjęcia:P No dobra, nie będę odbierała roli Rewelce i nie będę wredna;) Pieszczę i zdjęcia już dołączam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼niestety u mnie lipa z oglądaniem, bo poczta mi w pracy aż tak nie działa, ale w domu obejrzę na pewno:) Zdjęcia moje takie zwykłe, bo na wykładzie mi sie nudziło, ale chciałam sie zrewanżować:P Elfik🌼nie no, wiedzialam co trzeba omijać:P Choć może gdzieś tam jakieś coś się zawieruszyło i pozostawiło ślady na psychice:) Może tu jest ukryta tajemnica mojej nienormalności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×