Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka🌼 ja też czytam Pani:) i jeszcze Zwierciadło uwielbiam:D ale jakoś na kolorowe gazety właśnie najmniej czasu zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ A ja czytam auto moto :-P I od Misiów trzy kroki w bok mój jest Miś i wszyscy tak na niego mówią nawet kumple :-P Pasiata🌼 Onfim🌼 Rewelka🌼 Emi🌼 czarna🌼 mika🌼 Jadzia🌼 Madziczek🌼 Ita🌼 Mimi Fibi🌼 Mysterrry🌼 Mam nadzieje że o nikim nie zapomniałam kolejność jest nie ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mysterry, skad tys sie urwal? :>\" to będzie chyba ten sam układ słoneczny w którym Ty się znajdujesz... ale o głowe bym sie nie założył... \"mysterry proszę o nie psucie mi tu ładu w królestwie a ja tam nie czytam Cosmo \" przepraszam. Wiem że to moja wina , ale długo Tutaj nie zabawie więc będziecie musiały(albo nie musiały) jeszcze troszkę wytrzymać just a little ;) \"Mysterry a Ty czym się zajmujesz na co dzień?\" Zdecydowanie nie Tym czym powinienem , chociaż w pewnym sensie dobrze się z Tym czuje. Studiuje , zgłebiam tajemnice ludzkiego umysłu , dobrze się bawie i staram się robić to, co sprawia mi przyjemność. \"mysterry normalnie och i ach Szkoda tylko, że to oscylowanie czasem średnio wychodzi. Jak to skąd on się urwał, ze wschodu Stamtąd wszyscy pokręceni \" Pani królowa ironii ?:P tak jak już wspominałem logika zabija życie ;) a oscylowanie jest jak wspinaczka po drabinie , możesz zmieniać szczeble , ale nigdy nie wiesz kiedy jeden z nich pęknie i runiesz na ziemie . Podsumowując , jedyny powód dla którego tu jestem , jest Sam fakt waszej obecności .Jeden z ciekawszych tematów i nietuzinkowych wypowiedzi. Mam nadzieje że to nie jest wasz seccond life , i waszą szczerość i otwartość uskuteczniacie również w życiu prywatnym - niekafeteryjnym. Fajne kobitki jesteście . Nie studiuje psychologii , i nie jestem psychologiem. Po prostu KOCHAM KOBIETY ! I sie z tym nie kryje :) Bo Wy jesteście prawdziwe prawda ?;) Pozdrawiam ! Love Mysterrry - przez 3 \"R\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety... ja powoli, oj, bardzo powoli budzę się do życia... fizyk mnie dziś kawką właściwie obudził, bo zegarek przespałam. :) a po wpis pojadę za tydzień. właśnie też zadzwonił do mnie wykładowca i powiedział, że zaliczyłam kolokwium, które pisałam jakiś czas temu :D a które nie spodziewałam się, że mogę w ogóle zaliczyc, ponieważ facet spóźnił się na egzam ponad półtorej godizny i miałam na napisanie go zamiast dwóch godzin - pół godziny, bo nie mogłam dłużej zostac. :D bytka 🌻 oj, szkoda... :( onfim 🌻 oj, było :) marynarze byli i opowiadali o swoich rejsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼 Bytka🌼 No Mysterrry🌼--najprawdziwsze z prawdziwych :-) a czemu długo u nas nie zabawisz??Ja to mam wrażenie że TY znasz Emilkę w realu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc panienki, witam z pracy :) mysterrry 🌻 długo tu nie zabawisz? Zapomnij, znajdę cię :) nie jestem królową ironii, nie jestem w ogóle ironiczna. Po prostu... jestem chamem. Krótko i na temat. Tak mi mówią. Tak ci mogą kobiety te oto potwierdzić. Zaraz ci maila napiszę. A, i \'second\' przez jedno \'c\', błagam :) Ja mam straszne zboczenie na tym punkcie ;) Elfik 🌻 a gdzież tam, nie znamy się. Tak myślę przynajmniej :) Z jednej strony kafe jest naszym drugim światem... Jestesmy w jakiś sposób ze sobą związane, utrzymujemy kontakty osobiste, telefoniczne, mailowe, no i chyba po wielu miesiącach pisania już nikt nie udaje... Znamy się długo... madziczek 🌻 bytka 🌻 pasiata🌻 ja zawsze tak mam z ptasim mleczkiem, Delicje zaczynam od zjadania czekolady, potem galaretki, a dopiero później biszkopt :) reewelka 🌻 :* onfim 🌻 a co za wydarzenie masz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest!!! Udało się!!!!! Operacja będzie 17 czerwca czyli tak jak chciałam :) Czyli urodziny wyprawiam w Akademii ;) Dzięki za trzymanie kciuków 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 ivette 🌼 strzyga🌼 bytka 🌼 reewelka 🌼 onfim 🌼 emilunka 🌼 madziczek 🌼 pasiata 🌼 elfik 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASIASTA🌻 znajomy wpada reewelka🌻 moja mama też bardzo lubi to pismo ma całe archiwum od pierwszego nr chyba elfik🌻 mysterry🌻 spoko przeżyjemy ale proszę się tu nie dobierać do tronu :P strzyga🌻 he he :D emi🌻 :) mimi🌻 super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 jaki ty masz dziś dobry humor, tak sie uśmiechasz do wszystkich :) A co do tronu... nie masz się co obawiać. Jak tylko ktoś będzie miał czelność próbować cię zdetronizować, księżniczka i jej dzielny rycerz wezmą go/ją w swe obroty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 chyba się cieszę na myśl jutrzejszego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja robię obiadek i pranie i sałatkę i w ogole w przerwach jeszcze testy robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ale jak ty ambitna jesteś, ja testy zaczęłam robić, jak mialam 3 dni do egzaminu :] wszystko wina tego przyspieszonego kursu. Ale fajnie, będziesz robiła na bieżąco, to elegancko teściki zdasz :) A jaką sałatkę? Ja idę zaraz jakiś obiadek zeżreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi sie nie chce siedziec w tej robocie!:o Emilunka🌼 ja tez jadam tak i ptasie mleczko i delicje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 pasiata 🌻 emilka 🌻 witajcie w klubie \"specyficznego\" jedzenia ptasiego mleczka ;) emi a skąd to zboczenie na temat poprawnej angielszczyzny? mysterrry 🌻 cóż za polot w wypowiedziach, na rzywo też taki wygadany jesteś? strzyga 🌻 miłą niespodzianka z tym zaliczonym kołem, pozazdrościć ;) mimi 🌻 fajnie, że udało ci się załatwić termin tak jak chciałaś, a trzymanie kciuków - nie ma sprawy, polecamy się na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cześć Bytka Cześć MimiFibi Cześć Mysterrry Mysterrry słuchaj, generalnie gdyby było jakieś głosowanie na króla czy coś, to może miałbyś parę głosów, bo rzeczywiście, dobrze piszesz, dobrą prozą Ale nie wiem, czy by ci się tu lekko rządziło, bo dziewczyny raczej nie przyjęłyby despoty Ale może jakoś byś sobie poradził, wybrałbyś sobie królową, ministrów i może jakoś by wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka 🌻 o, zaraz okaże się że wszystkie tak samo jemy ptasie mleczko :) Ale ja wiem, ja wiem, o co w tym chodzi, ta czekolada tak ładnie odchodzi od samego mleczka, że to prawie samo się tak zdziera :) a co do angielskiego...no wiesz, lata studiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waznejhl/k
kuoujmy tylko polskie produkty bo tylko to nas moze uratowac przed bezrobociem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja testy robie w sumie odkąd się zapisałam zwykłą warzywną robię:D rmonantyk🌻 witaj po długiejjj nieobecnościiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyk🌼---witaj gdzieś był jak Cię nie było?? Onfim🌼---no no jaki humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 to zapraszam elfik🌻 spokojnie jutro po 18 mi przejdzie wtedy mi ten usmiech zejdzie z twarzy bo zacznę się stresować ale narazie się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×