Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

sorry miałao być jutro wróci zamiast wczoraj normalnie chyba pijana jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się już jaki mam termin obrony - 13 marca, w piątek w dodatku... jeszcze nie wiem o której, tylko brakuje żeby była o 13-tej... hehe tak już na zapas poproszę trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam i zaglądam a tu takie pustki, gdzie wy wszystkie jesteście???? Dziś z rana p. likwidator powiedziała, że urząd nie ma jeszcze przygotowanych umów i porozumień i jeszcze przez miesiąc będziemy tu pracowali a teraz popołudniu mówi, że jednak od poniedziałku już w urzędzie. Kurcze jeszcze 3 h nie chce tu mi się siedzieć jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 pijaństwo no no strzyga🌻no tak późny koniec aukcji bywa irytujący elfik🌻 kasiula🌻 a z twoim to coś poważnego czy tylko potłuczony? agi🌻 ok daj znać czy było zjadliwe mimi🌻 madziczek🌻 bytka🌻 w sumie to mnie też pożałowałaś fotek ivette🌻 chwilowe zamroczenie niestety jeśli odpuścisz zniknie niczym bańka mydlana emi🌻 co ci? pasiasta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
Zajmuję się wyrobem biżuterii srebrnej z kryształami Swarovskiego i kamieniami półszlachetnymi. Oferuję biżuterię wykonaną na zamówienie a także gotową, którą wystawiam na Allegro, bardzo konkurencyjne ceny, wysyłkę gratis. Jeśli coś Ci się podoba, chciałabyś w innym kolorze lub szukasz prezentu, który Cię nie zrujnuje skontaktuj się ze mną. Na pewno dogadamy się co do ceny http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=10623441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 zdjęcia już posłałam, przepraszam że dopiero teraz ale nie chciałam się tak jakoś narzucać... następnym razem na pewno cię nie ominę w pierwszym rzucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja zagrzebałam się w papierach i nie miałam czasu na nic totalnie. Nawet czas prysł mi jak bańka- tak szybciutko. Ita🌼W maximusie mogą kupować klienci detaliczni. A stadion jest o wiele mniejszy, ale cześć targowiska została. I wcale nie trzeba jechać tam na 7 rano jak pisała Strzyga- jak się będzie tam o 10, czy o 12 to też ją stragany. Ja kiedyś byłam z koleżanką ok 14 i zrobiłyśmy zakupy. Ofim🌼 Elfik🌼 Pasiasta🌼 Bytka🌼 Madziczek🌼 Ksiaula🌼 Mimi[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 nie wiem czy mam właściwego maila do ciebie bo jak wysłałam ci wiadomość to mi odesłało o jakimś \"errorku\"... może spróbuje później jeszcze raz przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Mnie pochłonęło sprzątanie. Rany ile tego.Co do zakupów to lodówkę kupiłam z malutkim wgnieceniem o 200 zł taniej a kuchenkę wyczaiłam na promocji więc źle nie było. A czyje mieszkanie wyremontowano to jest dobre pytanie bo w końcu nie wiadomo czy my z Miskowym tu zostaniemy czy pójdzie ono na sprzedaż w każdym razie to większe mieszkanie jest wyremontowane a to mniejsze sprzedane o tak. Bytka🌼---powiedz mi skąd ta Twoja mała modelka wie że trzeba się do zdjęć uśmiechać?? :-D słodkości z pięknościami :-) Emi🌼---meble kupiłam gotowe taką klasyczna zabudowę w jasnych kolorach. Ita🌼---godzin otwarcia nie znam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 w sensie, że jak teraz jesteśmy we dwoje to jednak wszystko inaczej się liczy. Dobra, znikam, wieczorem się odezwę miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rzadko zaglądam, bo jakoś ostatnio coś mi się życie nie układa... Ściskam Was wszystkie gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 onfim@interia.pl ja tam lubię oglądać dzieciaki sama posiadam takowe :) reewelka🌻 przynajmniej ci się nie dłużyło czarna🌻 życzę żeby się ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja nie mam weny dzisiaj.... Czarna 🌻 powodzenia! :-) Namea 🌻 dzięki za fotki :-) Emilka 🌻 źle bardzo? Reewelka 🌻 Onfim 🌻 Elfik 🌻 Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 sliczna ta Twooja coreczka:) tyle na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ elfik 🌻 sama się nad tym zastanawiam skąd jej się to wzięło, ale jak widzi aparat, o błysku lampy nie wspominając to pozuje niczym modelka ;) a remont czeka też mnie, ale to dopiero w okolicach lata... z jednej strony się nie mogę doczekać aż urządzę wszystko po swojemu, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę ile przy tym sprzątania będzie... eh jakoś to się przeżyje ;) czarna 🌻 oby wszystko się poukładało onfim 🌻 już posłałam na prawidłowy adres (bo jednak miałam zapisany inny) pasiata 🌻 agi 🌻 dzięki Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A u mnie świeci słońce!! :-D :-D :-D Słabo, bo słabo, ale zawsze.... ;-) Wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padało jak jechałam do pracy, ale teraz też już wychodzi słoneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie też świeci słoneczko na dworzu i w \"środku\" hihi wczoraj mój przyjechał i cieszę się jak głupia. A pies to w ogóle oszalał jak zobaczył pana. Ogólnie fajnie weekend sie zapowiada więc jestem zadowolona. Czarna co jest maleńka może na maila napisz to sobie pogadamy. No i życzę poukładania wszystkiego. Emi a Ty gdzie ty nasza Mała Mi!!!! Bytka co do remontu to wiem coś o tym masakra jak wszystko od podstaw się robi, bo takie tam detalne i drobiazgi to ja lubię. Elfik i co już po sprzątaniu? Onfi i jak tam u Ciebie? Naemka pozdrawiam!!! Rewelko w sobote albo i dziś robię Twój przepis z tym schabem wiecie co ja nigdy jeszcze nie robiłam nic ze schabu nie wiem nawet ile się go smaży podejrzewam że aż zmięknie haha No i chyba podam go jutro bo taka znajoma para ma wpaść na film i drineczki to trzeba cos przygotować może te chili coś tam coś tam też zrobie. Ok uciekam bo trzeba przygotować biuro do przeprowadzki bo dziś ostatni dzień w tej firmie! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 takie drobiazgi to ja też lubię, a był czas że przemeblowanie w swoim pokoju potrafiłam robić średnio raz na miesiąc albo i częściej... tyle że teraz czeka mnie wymiana okien, dzrzwi chyba też, gipsowanie, malowanie i dopiero później pierdołki typu karnisze, firanki, żyrandole i trochę mebelków ;) kuchnie chyba już zostawimy sobie na przyszły rok, tzn. jej remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj troszkę luźniejszy dzień w pracy mam to akurat pustki na kaffe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny. Dziś już trochę mniej gniewam się na rzeczywistość :) Wczoraj po raz pierwszy oblałam prawko :) Już na mieście, więc i tak nie było źle. I nie pytajcie o więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka nie przejmuj się to w dzisiejszym swiecie zdarza sie prawie kazdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej My się wczoraj z A. pokłóciliśmy i wyszły wszystkie brudy na jaw, więc też jest nie za wesoło. bytka🌼 dziękuję bardzo za zdjęcia dzidzi, swoje prześlę niebawem. Popieram dziewczyny, które pisały o jej uśmiechu- jakiś taki nadzwyczajny jest i to pozowanie do zdjęć też:) Poza tym to nic mi się nie chce, siedzę jeszcze w piżamie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---sorki to o meblach miało być do Ity :-O Cześć tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 strzyga🌻 ivette🌻 zmian jakie zauważyłaś w swoim partnerze napisałaś że chyba go zamroczyło agi🌻 bytka🌻 fotki doszły dzieki :) poźniej wyslę ci maila z moimi pociechami ita🌻 a nawet sie wyspałam dzisiaj poprasowałam właśnie obiad robie :) emi🌻 następnym razem będzie lepiej madziczek🌻 eh z tymi facetami elfik🌻 czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaczek 🌻 ok będę czekać na maila ;) ale co to się dzieje, o tej porze jeszcze w piżamce... nonono a co do kłótni i wyrzucania wszystkiego z siebie... to nigdy nie jest przyjemnie ale po tym najczęściej jakoś tak atmosfera się oczyszcza może dlatego że nikomu już nic na sercu nie leży, takie duszenie wszystkiego w sobie w cale nie jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 już się nie mogę doczekać, ja też lubię oglądać fotki bobasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×