Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita🌻 strzyga🌻 kwestia doboru odpowiedniej dawki hormonów zapewne i coś może być na rzeczy elfik🌻 cudeńko piękna i w ogóle jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ja tam sie nie boje biore znow jakos od miesiaca i jest spoko. jak zaczynalam brac to mnie glowa bolala 2 tygodnie - najwyrazniej organizm sie musial przyzwyczaic, ale potem bylo juz ok. kasiula no, 20letnie to dosc "lekka " przesada :P elfik fajna suknia :] choc nie w moims tylu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzisiaj piękne słońce, dzięki czemu nabuzowana pozytywną energią od rana jestem, chociaż wiatrzysko takie że ziąb na dworze niesamowity... elfik 🌻 sukienka śliczna tylko że jak na moje oko niepraktyczna... powiedz mi tylko czy będziesz miała identyczną, tzn. czy taką \"wydłużoną\"? Bo jeśli tak to czy ona jest jakoś podpinana żeby na weselu można było swobodnie się poruszać, tańczyć? Bo na samą ceremonię to ok. można troszkę podłogi pozamiatać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zasuwam jak mały samochodzik i nie mam za bardzo czasu na forum, ale widzę, że nie tylko mnie nie ma... Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dziękuję za opinie :-) cieszę się że się Wam podoba. Madziczek🌼---dokładnie trafiłaś właśnie tak się w niej czułam jak królowa bo ona jest właśnie taka \"dostojna\" :-) Bytka🌼---taak oczywiście tren zaraz po ceremonii będzie upięty tak że nawet nie będzie dotykał ziemi.Tren jest tylko na ceremonię bo przecież bym się zamordowała w niej.Zastanawiam się czy w ogóle go nie skrócić ale tam z tyły od góry idzie zdobienie i się rozchodzi tak delikatnie na tym trenie i pięknie to wygląda więc trochę mi szkoda.W ogóle się zdziwiłam że mimo że to taki kawał sukni to jest lekka :-) Strzyga🌼----no to witam w gronie bezrobotnych ale pewnie szybko sobie cos znajdziesz w Wawie to jest inna bajka ;-) Pasiata🌼---to że innych też nie ma wcale Cię nie usprawiedliwia :-P Ivette🌼---a Tobie jakie się podobają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też od rana słoneczko świeci. Ja dopiero pierwszą kawusię piję w pracy, bo wcześniej jakos czasu nie było. Zresztą współpracuję z taką dziewczyną starszą ode mnie i co ona mi daje jakieś zadanie to są jakieś niedomówienia nie wiem czy to ja nie kumam czy ona jakoś pokrętnie tłumaczy.... Wczoraj w pracy znowu natknęłam się na moją byłą wychowwczynię, nie wiem czy wam pisałam, ale ona była w LO przez 2 lata moją wychowczynią i nauczycielką od fancuskiego i chemi i po 2 latach odeszła, bo wszystkie klasy jakie ona uczyła napisały petycje do dyra na nią i ją wyrzucił, a teraz spotkałam się z nią tu w urzędzie bo pracuje tu. I co najlepsze p. likwidator woła mnie do swojego pokoju a ona siedzi z nią biurko w biurko haha, no ale wracam do wczorajszego dnia, tak mnie wczoraj wkurwiła, że szok. Woła mnie ktoś z urzędu, że mam przestawic auto bo ktoś nie może wyjechać, a co się okazało to moja wychowawczyni, głupia pinda nie umie jeździc to niech nie siada za kółko, i czaicie gdyby ona na spokojnie do mnie, że mam przestawić auto to spoko luz a ona do mnie po imieniu, ze złością, myślałam, że zaraz wybuchnie, że : \"weź ten samochód, normalnie nie żyjesz\" czaice babka na poziomie po 50-tce z tytułem dr normalnie prosta jak drut, a wszyscy w okanach i zwałe z niej mieli bo miała miejsca dużo, bo jeszcze przede mną wołali inną babke bo stała jeszcze za mną jednym autem, no ale nie jeszcze za mało miejsca miała i jeszcze jeden samochód trzeba było jej przestawiać czyli mój. Echhh szkoda gadać tak mi podniosła cisnienie że szok. A tak poza tym to byłam wczoraj tak padnięta, że aż zła. Po pracy czyli po 17 przyszła siostra z 6-letnim siostrzeńcem a ten z koleii poszedł na parter do sąsiadki po jej synka i szaleli u mnie. No i za maało im bylo i na dzis na 17 u mnie znowu się umówili haha. No i dzis też wesolo będę miała. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 ja też się nie boję bytka🌻a ja oddam wiatr w dobre rece wieje ze się wyjść z domu nie da wrrr pasiasta🌻 elfik🌻 nie rezygnuj tren jest cudny ja też miałam tren w sukni i uja go widać ani na jednym zdjeciu ;( ita🌻 trzeba było jej zwrócić uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiata🌻 elfik 🌻 to dobrze, bo moja znajoma miała tren tak jakby na bransolecie przyczepiany do ręki także bidulka go praktycznie nosiła przez całe wesele... powiedz mi jeszcze tylko czy widziałaś jak sukienka wygląda z podpiętym trenem, bo czasem zupełnie tracą fason przez to, chociaż mam nadzieję że w tym wypadku tak nie będzie ;) ita🌻 eh ale nie miłe spotkanie... a tak na marginesie co ta kobitka nawywijała że te wszystkie petycje pisali i ją ze szkoły wyrzucili? onfim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka po prostu pojebana była, problemy robiła i się czepiała itd itd. Idę herbatkę sobie zrobić kto ma ochote???? Ale spać mi się chce szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie i panienki:) itus🌼 ta kobieta widocznie po prostu musiała się na kimś wyżyć i też miałam w liceum taką wychowawczynię paskudną, starą pannę, ciężko nam się z nią żyło 4 lata, poproszę herbatkę Elfik🌼 moim zdaniem ta suknia jest idealna i nic w niej nie trzeba skracać, a tren dodaje najwięcej uroku. Uciekam coś tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc panny :) Oj mi tez dziś się spać chce masakrycznie, budziłam się co pare minut w nocy bo mam katar i gardło boli. Do tego jakaś wichura na zewnątrz, brrrr Wczoraj z Reewelką byłyśmy na fitnessie, i po raz pierwszy nie oszukiwałam na brzuszkach, więc dziś czuję efekty :O Na szczęście dziś już środa, jeszcze tylko czwartek i piątek i znów weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼---tak widziałam podpięty tren bo pani mnie i mamie pokazywała jak trzeba to podpinać no i jeszcze kazała mi świadkową przyprowadzić żeby ja nauczyć.Jak jest podpięty tren to wygląda jakby z tyłu sukni była taka draperia też całkiem ładnie ale można też tak zupełnie niewidocznie podpiąć że cały tren chowa się do wewnątrz zależy co się komu podoba. A do ręki to być może na pierwszym tańcu będę miała bo babeczka właśnie mówiła że to ciekawy efekt daje ale zobaczymy. Tak szczerze mówiąc to się nie nastawiam na jakaś wygodę liczę się z tym że to suknia ślubna a nie dres no i to jest tak że coś za coś.Najważniejsze jest to że ona nie jest ciężka bo to by było najgorsze.Z drugiej strony sobie myślałam że taki dzień jest raz w życiu z założenia i suknia musi spełniać pewne oczekiwania.I tak np jak ja patrzę na te suknie w stylu greckim którym bliżej do koszuli nocnej niż do sukni to się zastanawiam czemu ma służyć taki minimalizm i w sumie myślę że są dziewczyny tak skromne że źle by się czuły w takiej typowej sukni i podoba im się takie skromniusie malusie. Mnie z kolei zawsze i właściwie w większości rzeczy urzeka klasyka i elegancja dlatego właśnie tak mi się podoba to że nie ma żadnych zbędnych kwiatków perełek listków wstążeczek motylków żadnych pierdół jest prosta a jednocześnie elegancka dzięki temu trenowi i delikatnym zdobieniom.I najciężej było znaleźć coś po środku nie za skromnego ale też nie kiczowatego.A jak było u Ciebie z wyborem sukni też miałaś takie boje czy od razu znalazłaś to czego szukałaś?? Acha i do dziewczyn mężatek czy miałyście obraz od rodziców taki do poświęcenia na ślubie i jako prezent na nową drogę życia??Kto go trzymał czy może stał koło Was??Bo ja mam dwie kuzyneczki takie w wieku 10-11 lat i myślę żeby może one trzymały ten obraz ale sama nie wiem.Acha i co jeszcze może być śpiewane na ślubie oprócz ave maria???Na męski głos najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no mi sie bardzo podobają takie na styl grecki sama taką chciałam,ale nigdzie nie mogłam dostać takiej co mi sie by podobała. A co do obrazka to u mnie czegos takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku🌻 nie było w cale tak prosto z wyborem sukni ;) oglądałam różności i w salonach, katalogach i w internecie, ale nie udało mi się znaleźć takiej która w całości mi się podobała, w jednej podobał mi się krój dołu, z innej koronka, z jeszcze innej rękawki taka ogólnie zbieranina... w sumie miałam uszytą na zamówienie sukienkę, krawcowa złożyła \"do kupy\" te wszystkie elememty które mi się podobały i dodatkowo dopasowała typowo pod moją figurę, bo wiadomo nie wszystkim we wszystkim jest dobrze. W sumie wyszła też dość skromna sukienka ale tak chciałam bez zbędnych i przesadnych ozdobników - w tej kwestii widzisz mamy podobny gust :) A co do obrazu to nie doradzę bo nie dostaliśmy takowego i szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, ale może któraś z dziewczyn coś będzie wiedziała w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiele osób o tym slyszało i z drugiej strony nie chciałabym wydziwiać. Moja mama chcialaby nam dać jakiś obraz i akurat by pasowało żeby go poświęcić właśnie na ślubie.Co myślicie?? Ita🌼---no widzisz a dla mnie te greckie to jakaś pomyłka bo wg mnie taka sukienkę w jakimś innym kolorze możesz założyć na jakiej przyjęcie i nikt się nie pozna :-O no ale każdy ma swoj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 w moich stronach jest tak, że obraz dają, ale chrzestni rodzice, i to np. matka chrzestna trzyma go podczas slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a co do śpiewu, na moim ślubie śpiewał męski chór - ave maria też śpiewali ale co jeszcze... nie mogę sobie teraz przypomnieć, jak coś wymyślę to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj czekaj nie wiem tylko jaki jest tego tytuł ale idzie jakoś tak: o stworzycielu, duchu przyjdź... tylko nie wiem czy to nie jest na każdym ślubie śpiewane? w każdym razie uwielbiam to w wykonaniu tego naszego chóru, zawsze z wrażenia gęsiej skórki dostaję jak mam okazję ich słyszeć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no własnie o gustach podobno sie nie dyskutuje haha a co do obrazu zrób jak uważasz i jak chcesz to jest Twój i tylko twój ślub i mozesz chcieć wszystkiego i nie przejmuj się, że to moze być jakieś udziwnienie, wiesz ludzie gadali, gadaja i gadac bedą tego nie ominiesz bo wszystkim w 100% wszystko podbać sie nie bedzie ważne, że Tobie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Elfik🌻 u mnie jest cos takiego jak niesienie obrazu na slubie i wlasnie naczesciej niosa dziewczynki obraz i jakies tam wstazeczki ... jak bylam mala to wlasnie niosla wstazeczki Elifi suknie przeliczna:) Bytka🌻 to jest ktorys z hymnow do ducha swietego a tytul wlasnie takie jak przytoczylas o Stworzycielu duchu przyjdz... Emi🌻 madziczek🌻 pisz kochana ja wlasnie wrocilam z pracy i tez siadam do pisania ..w czoraj dostalam emaila od promotorki i jak ktoras nie napisze do konca marca to sie nie broni w czerwcu .... ehhh juz nawet data obrony jest ivette🌻 pasiata🌻 strzyga🌻 ita🌻 mi tez wlasnie takie na styl grecki podobaja sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi🌻 jakieś bardzo rygorystyczne podejście tej twojej promotorki... mnie mój też pilnował żeby terminów nie zawalać a termin ustalił jak już miał wszystkie prace tzn. jak już oddałam gotową pracę to dwa tygodnie później była obrona. Właściwie to jedyny minus tego był taki że praktycznie na ostatnią chwilę się dowiadywaliśmy kiedy w końcu ta obrona będzie no ale przynajmniej nie było tak że ktoś nie zdąrzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po drugiej kawce szyykuję się do domku i na spacer z psiunem a dziś taka piękna pogoda i Mój wraca normalnie żyć nie umierać!!!! Życzę miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 pierwsze słyszę żeby jakieś obrazki były od kogokolwiek nigdy też na żadnym ślubie się z tym nie spotkałam. Osobiście jako osoby srednio lubiącej takie zabawy to dla mnie było by to wydziwianie ale np nie podarowałam sobie malutkiego drużby i malutkiej druhny :) Ale np dostaliśmy papierową matkę boską na naukach i ją mamy oprawnioną i wisi sobie A ten tren nie jest po prostu zapinany na jeden guzik? Bo z tego co piszesz to jakaś większa filozofia? A co do śpiewów może ksiądz w kościele by wam co doradził Nie wiem tak na poważnie u mnie śpiewała babka a druga grała na skrzypach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼---wieeem o którą pieśń Ci chodzi pomyślę nad tym dzięki 👄 Onfim🌼---no właśnie więc u mnie by było tak że by były dwie druhny w tym moja chrześnica i miałyby obraz i w sumie taka rożnica.Ja też nie byłam na żadnym ślubie gdzie by tak było z tym obrazem ale z kolei słyszałam no i to takie miłe dostać obraz poświęcony na ślubie.No nie wiem przemyślę sobie to jeszcze.I dobry pomysł z tym księdzem on się na pewno będzie na tym znał ;-) dzięki. A tren to jest taka filozofia że będzie podwiązywany na 12 do 16 troków :-) więc to niestety nie jest guzik.Byłam przed chwilą dopłacić zadatek i jeszcze się na nią patrzyłam i cieszyłam mordę sama do siebie :-D A z pracą średnio co dwa dni mam telefon żebym jeszcze była trochę cierpliwa bo firma się przeistacza i jest wariatkowo i że jeszcze trochę im zajmie zanim będą mogli podjąć ostateczną decyzję.Już wychodzę z siebie ale skoro tak dzwonią i proszą o cierpliwość to chyba im zależy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 mordka ma się z czego cieszyć suknia śliczna naprawdę A co do obrazka jeśli cię to cieszy to zrób to Ja znikam na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj też słoneczko ślicznie świeci ;) chociaż mrozik do tego, a jak u was dziewczyny pogoda? A tak nawiasem mówiąc małe urwanie głowy mam w pracy - mój dyrektorek nie przyjechał sobie i nie wiem czy chory czy sobie postanowił urop wziąć - kutafon jeden chociażby mi sms-a napisał a tak to nawet nie wiem co mam mówić bo co kawałek ktoś się o niego dopytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciągle zero odzewu od przełożonego a olać go! Chyba na to wszystko coś zjem bo aż z tych nerwów zgłodniałam. Ktoś jeszcze może reflektuje na śniadanko? Chętnie poczęstuję kanapką, zaparzę herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bytka🌼---dzień dobry ja poproszę herbatki :-) U mnie pogoda beznadziejna ciapa śnieg i szaro buro :-O dobrze że Sara szaleje to zrywam boki, ale z niej aparatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×