Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

troche pojadlam i jeszcze lepszy mam humor :D :D :D :D :D mika 🌼 trzymam kciuki za sesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea---no jakbyś mnie poczęstowała tym hummusem to może i bym Ci dorównała w humorze a tak to ja zostaje przy :-D :-D :-D Mika🌼---powodzenia, a sesja ciężka?? U mnie odpukać szef na razie spokojny i nic ode mnie nie chce, oby mu tak zostało do końca dnia a najlepiej tygodnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌼 a bierz ile dusza zapragnie :) co prawda dzisiaj bez miesa i orzeszkow, ale i tak jest smakowity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---oj koniecznie musze sobie go zrobic wysyłałas mi nawet kiedys przepis z tego co kojarzę :-) Ty też wcinasz z marchewką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tam wcinacie dobrego ja też chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hummus czy hummous to taka pasta nie wiem czy znasz bo w pl mało znana jest ale może jak byłaś u brata to jadłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście mi apetytu narobiły a tu do obiadu jeszcze z 1,5 godziny... nigdy nie jadłam tego dania o którym wspominałyście, ale na zdjęciach wszystko wyglądało bardzo apetycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burczy mi w brzuszku ale obiadek nastawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie właśnie zadzwonili z ofertą pracy do dość dużej firmy ale do działu exportu do obsługi klienta anglojęzycznego z tym że to na razie umowa na zastępstwo na pół roku z dużą możliwością utworzenia etatu ale jednak tylko możliwością, pójdę na spotkanie i się zorientuję, ale ostatnio to mi nawet dobrze tu gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼mam pytanko- czy Ty jeszcze sprzedajesz biżuterię przez internet? Jak tak, to poproszę o linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ale to wszystko pokopane teraz sobie przypomnieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już prawie się obudziłam :) kto jeszcze na nożkach, kto już pracuje tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieeeeń doppry Bytka🌼----ja 🖐️ Onfim🌼----wiesz co spodobała mi się zawieszka od Ciebie i kolczyki czy Ty może miałaś kontakt z tymi wyrobami na żywo??Interesuje mnie ta zawieszka srebrno złota z kolekcji srebrnych na drugiej stronie symbol SWD9302 i kolczyki w kolekcjach srebrnych na pierwszej stronie symbol SKD9316 i chciałabym do tego np jeszcze łańcuszek srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---nie chyba ta zawieszka będzie za duża więc może lepiej SWD9323 z tej samej strony tylko wtedy kolczyki nie będą pasować chyba jak myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼----dobra wypatrzyłam też kolczyki z tej samej strony SKD9322 i zawieszkę do kompletu SWD9322 widziałaś może na żywo jak to się prezentuje??I czy jest możliwośc zwrotu gdy np by mi się na żywo nie spodobało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌻 ja jestem ale śpię na siedząco elfik🌻 z tymi konkretnie nie ale z innymi Verony (Yes) owszem i to co do dej pory sprzedałąm ludziom się podobało i mi też sama zresztą kupiłam trochę kolczyków i bransoletki i jestem zadowolona Cześć z tym rzeczy możesz zobaczyć jak masz w mieście salonik jubilerski YES bo Verona jest ich Co do tego co pasuje najlepiej było by wziaść komplet do tych kolczyków jest zawieszka do kompletu (kolczyki SKD9316 I zawieszka SWD9316)W Tym przypadku jeśli wybierzesz te SWD9323 będzie widać że to dwa rożne komplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELFIK 🌻 u mnie sesja ciezka...niestety jak kazda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no tylko jeszcze muszę się zdecydować czy łączoną biżuterię czy może samo srebro bo hafty na sukni są srebrne suknia w kolorze ecru obrączki będą raczej ze złota a pierścionek mam łączenie białego i żółtego złota :-O no i jak tu dopasować taką miksowankę?? Mika🌼---no to życzę powodzenia i trzymam kciuki.A na którym roku jesteś?? Namea🌼--a Ty co się ukrywasz??Przyłaź tu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌻 to trzymamy kciuki za sesje elfik🌻 ok, he he no lekko nie bedzie ale nie ma rzeczy niemożliwych Fotki odyskane i mam nadzieje że to mu da nauczkę i je zgra szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie chyba jakieś oberwanie chmury córa się zlitowała i dała się uśpić wobec tego chwila relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem, ale zajeta dzisiaj podle... :P oddalam auto na przeglad i do naprawy, opiekuna samochod tez na przegladzie wiec zostalismy bez srodka lokomocji ;) nawet na taksowke sobie nie moge pozwolic, bo cholera jasna, pensja spoznia sie juz 10 dni :o no nic, jakos trzeba sobie radzic. buziaki dla Was 😘 onfim 🌼 to sie relaksuj poki czas ;) mika 🌼 daj popalic tym wszystkim egzaminom :) elfik 🌼 no juz jestem, na zyczenie ;) bytka 🌼 a gdzie Ty zniknelas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---tiaaa zajęta :-P jak my wszytskie. Onfim🌼---no właśnie może jakoś to ogarnę ;-) U mnie leje, szaro buro i ponuro.Umowiłam sie na rozmowe do tej drugiej firmy ale ide chyba tylko po to żeby sprawdzić co to jest.Powoli zapuszczam tu korzenie mam tylko nadzieję że nie zostaną one brutalnie kiedyś wyrwane :-O A w ogole to zasypiam przy kodeksie rodzinnym nuuuudne to jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho🌼 Ooo to widzę, że nie jestem sama z tą zajętością i brakiem czasu:) U mnie też trochę popadało ale już słońce wychodzi. Dzisiaj zaliczyłam taki upadek ze schodów, że ho ho! Do tej pory tyłek mnie boli i inne części ciała. Miłego dnia Panie🌼 i panienki🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 pracuj wobec tego elfik🌻 pewnie że tak , u mnie też pogoda do du...py nie śpij kawke walnij madziczek🌻 ale jesteś cała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×