Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

bytka🌻 no to super skoro torcik się udał kolacyjka też musiała bajka🌻 trzymam kciuki elfik🌻 no to zapraszam brat ma bardzo wygodną kanapę :D strzyga🌻 to powodzenia na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a ja poza kwestiami zakupowymi to wcale sie nie ciesze ze tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! zaliczyłam:) ale koles jest durny, bo spr tylko wyniki a nie cale zadanie:o no ale sie udało:) z tego powodu oraz zaliczenia ustnego z pana omara, idziemy dzisiaj na alkoholowo-taneczna impreze:)oj bedzie chlańsko;) onfim🌼szkoda ze ja nie mam takiego podejscia jak Ty miałas w sprwei wesela... wg mnie to jest moje i Miska wesele a nie Rodzicow. tak faktem jest ze dla gosci i Rodziców, ale chyba czasy sie trohe zmieniały, prawda? ale ja juz nie mam sily na \"walke\" o swoje:( to pogoda jest boska:) kocham upałek:P Elfik🌼moja przyszła tesciowa to nawet suknie juz dla mnie wybierała... no najwieksze kłotnie sa o gosci i o swiadka mojego Miska. Domek nie chce swojego brata, tylko kuzyna. madziczek🌼 bytka🌼to dawaj przepis na torta;) ita🌼 strzyga🌼 jestes podobna do mojej kumpeli:) Wiec zycze Wam milego wieczorka:) i ide sie szykować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalal
Bajbajka....jak już świadka chcą wam wybierać, to stanowczo przesadzają. Tupnij nogą dziewczyno i róbcie po swojemu, bo oni mogli robić jak im się podobało, jak swoje wesele mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 i mnie pokarało dziś bez słonka i nawet troszkę deszczem postraszyło Gratulację tylko się nie spij za bardzo Ja bym sobie na wybieranie sukni i światków nie pozwoliła a twój ma święte prawo nie chcieć własnego brata na światka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Bajka🌼----no faktycznie przesada :-O wytrwałości życzę ;-) Onfim🌼---no popatrz jaka ironia losu :-P A pamiętasz jak Ci mówiłam że Miśkowy starał się o pracę w lepszej firmie??Zgadnij co?Dostał się .....Ja nie wiem jak on to robi.Cieszę się oczywiście :-D no bo warunki jakie miał do tej pory się podwoiły i on jest przeszczęśliwy że taka firma bardziej prestiżowa praca ale.... no właśnie to znaczy że z wyjazdu raczej nici :-( no bo rzucać taką pracę byłoby głupotą :-O Jest mała szansa że może uda mu się kiedyś przenieść do angielskiego oddziału nawet rozmawiał już o tym z nimi i powiedzieli że nie ma żadnych przeciwwskazań więc może tylko tą drogą.No a jeśli nie to trzeba będzie sobie tu ułożyć czyli muszę się dostać kiedyś na tą cholerną aplikację. Więc miłe Panie ja się zwijam ;-)Miłego dnia życzę choć może zajrzę od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:)🖐️ kaca brak:D wiec za duzo nie wypiłam:P troszku podylaliśmy, ale jakos nie szaleńczo. a wszystko przez to ze w jednym klubie beznadzieja-pustki, zero ludzia:o w drugim, muzyczka nie nasze klimaty, ale w sumie tam posiedzielismy, a na koniec poszlismy nawiedzic inny, ale był...zamkniety😭 no ja nie wiem co sie z tym kaliszem dzieje:o onfim🌼 było umiarkowanie z piciem, wiec spokojnie:D tessciowka mogła se wybierac mi suknie, ale ja jej odpowiadałam cięta riposta. no bo jak ktos chce zebym miała podwiązke czarna lub czerwona (zeby było inaczej niz u kuzynki), no to mozna siedziec spokojnie?? nie! a suknie zobaczy dopiero w dniu slubu i juz!ma corke to moze sobie ja stroic. no a ze swiadkiem to tez jajca, bo trzeba pokazac ludziom jaka to rodzina kochajaca sie kazdy mniej lub bardziej inteligentny z naszych rodzin wiedza ze z bratem Miska nie zyjemy w zgodzie. w niedziele jedziemy poprosic Dominika kuzyna na swiadka, wiec zobaczymy czy sie zgodzi...bo znam moich tesciow i mogli skutecznie przekonac kuzyna do odmowienia nam:(:o Wlfik🌼a przyda sie wytrwałość, dziękuje:) jesli Twoj dostał ta prace to jest znak,ze powinniscie zostac w Polsce, chociaz narazie. Musze isc sie doprowadzic do ładu i składu, bo ide po wpis z tej nieszczesnej produkcji, jakby wczoraj nie mogł zrobic. a pozniej moj Misiek przyjedzie:) zrobiy sobie taki weekend, bo w ten prawdziwy sie nie spotkamy za duzo:( zycze miłego dnia i jutra, bo nie bede miała dostepu do neta do weekendu, a jak sie okaze ze mamy seminarium w sobote to do następnej srode:( papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 super no to gratulacje bajka🌻 oj nienawidze takich pokazówek jak to się rodziny kochają a tylko goście wyjdą już się po pyskach leją trzeba być odważnym i na zewnątrz też pokazywać że się kogoś nie lubi badź nie szanuje Mam nadzieję że kuzyn się nie dał zmanipulować i się zgodzi trzymam kciuki i dla reszty po 🌻 A ja sobie pojadę coś dzieciakom kupić i może mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼----z tym że ja po prostu nie chce,zraziłam się uparłam się i nie chcę.Nie będę wnikać w szczegóły ale po prostu nie chcę tu zostać :-( Przekonywałam samą siebie tyle razy.....no ale cóż nie to co się chce a to co należy zrobić się robi. Onfim🌼--dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 eh to życie nigdy prosto być nie może i na tafli lodu wyrośnie konar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onafim🌼---a no cóż twarda jestem i się nie poddam tak czy siak trzeba iść do przodu. Umówiłam się na probną fryzurę na 9 czerwca :-) porobie fotki to mnie ocenicie ;-) a teraz mam paczkę chipsów :-P a co wieczorem idę na basen to spalę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No targedia jakaś dzisiaj z tą pogodą łeb mam cięzki jakby mi ołowiem wypchali .... jak mi sie raczej nie dłuży to dziś jest masakra jakaś.. pojęczę Wam trochę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola🌻 można ale tobie jeszcze nie wolno narzekać jedna osoba narzeka dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim:P ja nie narzekam:] Ogólnie jestem pogodną Kobietką:> Zobaczycie ze mną nudzić się nie będziecie:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 dzieki. na egzam niestety nie dotarłam, ale odstresowałam się przez te ostatnie 24 h i humor mam lepszy. Dziś nie będę narzekac :) Bajka 🌻 w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bede dzisiaj narzekac, bo zaczal mi sie weekend!!!!! :D :D :D buziaczki dla Was laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoo🌻 slusznie nie wolno narzekać a jeśłio chcesz to jest kolejka :P strzyga🌻to dobrze ze humorek lepszy a egzamin nie zając nie ucieknie namea🌻 jutro sie zaczyna nie drecz tych co mają gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 pewnie, pan profesor mnie już na jutro zaprosił do odpowiedzi. ;) szkoda, ze zapomniał powiedziec na którą, a nigdzie nie mogę tego znaleźc... trochę szkoda tego zaliczenia, bo teraz to się będę musiała tego nauczyc, ale jakoś to przeżyję. Ważne, że się wyspałam i odstresowałam. :) I mam energię do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poranna porą. Zwalniam miejsce jęczącej która następna w kolejce?? ;-) Piątek dziś piąteczek piątuniek :-) zazwyczaj mnie to tak nie cieszyło ale wczoraj i dziś mam wyjątkowo niepracowniczy nastrój :-P Karoolina🌼---witaj no to nie lada zadanie przed Tobą rozruszać nasze nieco ostatnio skostniałe towarzystwo trzeba przyznać :-P ale cóż to są jeszcze pozostałości po czarno-pomarańczowej wojnie która miejmy nadzieję się już skończyła.A teraz wywiad skąd z kim po co gdzie i jak czyli napisz coś o sobie Strzyga🌼----powiem Ci że masz luza na tej uczelni, u mnie był termin i tyle nie było żadnego umawiania się jakiegoś dzwonienia nic w tym stylu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 dlatego kocham te studia ;) ale wkurza mnie np. to, że te egzamy są teraz, a nie normalnie w sesji. Teraz to powinna byc co najwyżej zerówka, a nie I termin. ja dziś w trochę gorszym nastroju, bo jest ZIMNO! Wczoraj po nocy zafundowałam sobie wycieczkę do mieszkanka fizyka, bo u siebie wysiedziec nie mogłam. Przez tą cholerną pogodę ani dobrej wody do umycia się, zimno jak cholera. Farelki żadnej nie mam. Jeszcze matka kasy mi zapomniała zostawic i podjechałam do niej (argument przeważający - tak to bym się w jakiś koc zawinęła i tyle ;) ) i myknęłam na następnym skrzyżowaniu na trasę. Co prawda zamienił stryjek siekierkę na kijek, bo tutaj okazało się, że okna były pootwierane, w jednym trzasnął kawałek szkła, ale przynajmniej poleżałam w gorącej wodzie :D zaraz na zajęcia się zbieram, a potem do pracy... eh... kawka czeka na parapecie. szybko się wystudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---czekaj bo nie nadążam to Ty nie mieszkasz już u Fizyka??No i co w ogole z Wami nic nie piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam to sobie wszystko poukładac. Pocieliśmy się z fizykiem trochę w pewnym momencie /akurat wtedy przestałam pisac/. Generalnie on znalazł problem tam, gdzie go nie było i od słowa do słowa... powiedziałam, że nie ma problemu - jutro mnie tu nie będzie. I się wyniosłam w ciągu paru dni. Po drodze była jeszcze jedna nieprzyjemna sytuacja. Teraz mieszkam tam, gdzie wcześniej. Nie powiem, żeby mi to pasowało, ale tak jest chyba lepiej. Do niego przyjeżdżam czasem nocowac, jeśli tak mi wygodniej (np. umówiłam się niedaleko wieczorem i nie chce mi się wracac tych 40 km po nocy) i raczej jeśli go akurat wtedy nie ma (co jest raczej nietrudne, bo ma teraz mnóstwo pracy i jest u rodziny). Mam nadzieję, że to dobre posunięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×