Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim 🌻 to jest własnościowe na matkę. Rozmową zksiędzem się nie stresuje. Mam tylko nadzieję, że mi powie jak mam z nią rozmawiac i uspokoi... to taki ciepły, ale jednocześnie praktyczny i doświadczony człowiek. ita 🌻 oki :) wyszłam z domu, bo chłopak koleżanki akurat jechał samocodem i mnie powdwiózł do metra. jak przeszłam przez światła i już chciałam schodzic, nagle uświadomiłam sobie, że ja dziś żadnej sprawy znowu nie załatwię, bo dziekanat dziś zamknięty! wrrrrr 😠 😠 😠 usiadłam na razie w KFC przy frytkach i zastanwiam się co robic do tej 14... zadzwonię chyba jeszcze do tej agencji i spytam sie co i jak jeszcze... i jak z tym zwolnieniem lekarskim, to może bym pojechała do lekarza po nie, chociaż w 2 h to i tak nie zdążę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 Rewelka🌼---to się cieszę :-P a mailika zaraz przeczytam. Strzyga🌼---sił życzę.A co do mamy to ja już dawno przestałam to komentować bo ręcę opadają jak czytam to co Twoja mama wyrabia po prostu ja to bym przepraszam bardzo ale tak jej strzelila w łeb zeby sie kobieta opamietała. czy ona nie rozumie że ona sama i tylko ona sama doprowadziła do Twojej wyprowadzki i jeszcze teraz ona!!! nie chce utrzymywać kontaktów no żesz aż mnie ruszyło 😠 niech sobie sama wyciągnie wnioski z tego że wszyscy od niej uciekają!!!Nie daj się walcz o normalne zycie bo masz do tego prawo.Kazdy chce zyć być szczęsliwy normalne a skoro ona nie dostrzega tego co wyrabia nie pozostaje Ci nic innego jak sie odciąć od tej paranoi.👄 trzymaj sie mocno, tule. no i jeszcze przez przypadek znalazłam piosenkę która chyba bardzo pasuje do twojej sytuacji no może jest tam mała rozbiezność ale posluchaj może zrobi ci sie lepiej na duszy a moze nie, nie wiem 👄 http://strataczasu.wrzuta.pl/audio/fmeSaWObZk/12_ayo_-_mother Ja zmykam do sprzatania bo na weekend kumpela z Mielca do mnie przyjeżdża więc musze jej mieszkanko wyszykować.Mamy sie razem wybrać na targi ślubne bo są u mnie.Ale mam jakiś taki dystans bo znowu ładuję się w przyjaźnie a już dobrze mi bylo samej ale lubię Dorotę i naprawdę cieszę się na jej wizytę :-O Echh bądź mądry i pisz wiersze :-P No i mój najlepszy przyjaciel ma urodziny i dziś szalejemy :-D No i jutro te targi ale się naoglądam kiecek :-D I jeszcze info dla kciukających no na razie jeszcze kciukajcie jeszcze troszkę bo z ta kasą na mieszkanie jeszcze nie wiadomo co i jak wiec duzy 👄 za kciukanie A TERAZ APEL DO WSZYSTKICH!!!! PROSZĘ O WSZYSTKIE RADY DOTYCZĄCE ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ OD UBIORU PRZEZ PODAWANIE RĘKI DO TEGO GDZIE I JAK PATRZEĆ WSZELKIE RADY BARDZO MILE WIDZIANE DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE ELFIK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 a szkoda że jest tylko na matkę bo w razie draki jeśli się wymeldujesz nie będziesz mieć prawa do mieszkania, he he ksiądz zna się na konfliktach matek z córkami :) ale dobrze że działa uspokajająco przyda ci się to elfik🌻myślę że na tej stronie znajdziesz interesujące cię rzeczy http://www.rozmowakwalifikacyjna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi u mnie to i może też pogoda swoje robi, ale też ciągłe sprzeczki z Moim o byle co i ja się czepiam i on się czepia echhh szkoda gadać, jak się kłócę to nie myślę a potem żałuję, że w ogóle dopuściłam do takiej kłótni bo i po co się kłócić o jakieś głupoty ....już mi troszkę humor się polepszył Czarna nie daj się tym sprawozadniom haha pokaż kto jest górą!!! Rewelka a ty jakieś wygibasy ćwiczyłaś że cię rączka boli???? Elfik mówisz sprzątanie my mamy w niedziele gości na obiedzie i dziś mam tyle do załatwienia rzeczy popołudniu, że nie wiem jak ja się wyrobie a jeszcze ta koleżanka ze studiów ma przyjść coś mi tam tłumaczyć, a muszę popołudniu odebrać firany i dosyć duże zakupy zrobić i też do makro chcialam podjechać bo podobno pościel bardzo przeceniona, a jutro to od rana mycie okien i sprzątanie porządne mnie czeka, a w tą niedzielę to mój taki pierwszy obiad pokazowo-gościnny aż normalnie się boję. Elfik co do przyjaciół to Kochana nie możesz się zamykać na nich, wiem, że czasem można się ładnie przejechać na kimś i zostać zranionym, ale może kiedyś trafi się na tą właściwą osobę i wiesz ile taka prawdziwa przyjaźń daje szczęścia i satysfakcji!!! A co rozmów to na pewno wiem, że mile widziany skromny, schludny czarno-biały, albo szaro-biały strój, uścisk ręki dosyć mocny i pewny, podczas rozmowy to najlepiej żebyś była pewna tego co mówisz i się nie zacinała. Naema podawała jakoś link do takich stron tam są fajne rady. Madziaczek a wiadomo co jest tacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 dzięki ;) kurcze... mnie to już tylko takie targi dołują.... Ale fajnie, że masz z kim spędzic czas :) ja mam jedną koleżankę, to jak się umawiamy to już ponad rok chyba i albo ona dzwoni, że jest tu i tu i może się spotkac /jasne, bo ja wróżka jestem i wiem, że akurat w tym danym momencie i to tego a tego dnia, powinnam miec czas/ albo się konkretniej umawiamy jeszcze na potwierdzenie, to się potem nie odzywa aż mija ten konkretny termin i znów od początku ta zabawa... onfim 🌻 prawa i tak pewnie po niej będę miała, nawet jak się wymelduje, ale ja nie chcę życ bez meldunku... poza tym to chore... A ksiądz jest stary i naprawdę pomógł już tylu ludziom w tak róznych sytuacjach, że wierzę, że i mi pomoże. To naprawdę dusza człowiek, który wszystko rzuci, by człowieka ratowac, pocieszyc, czy pomóc. I to niezależnie od tego kim ten człowiek jest. A zajmował się wszystkimi: więźniami, klerykami - nawet już na emeryturze pojechał na Ukrainę, bo im tam brakowało księży do seminarium, zeby pomagac. A jak wcześniej był proboszczem, to o każdej porze dnia i nocy można było do niego się zwrócic i wstał i szedł, czy to był pijak, który chciał się wyspowiadac, czy inny zwykły człowiek. Jak wczoraj do niego popołudniu zadzwoniłam, to najbardziej martwił się tym, że on się nie może jeszcze tego dnia spotkac, bo już się z kim innym umówił i kombinował kiedy tylko będzie miał dziś chwilkę czasu na spotkanie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 dostałam L4 na moje plecy po wypadku. Mam chodzić na jakieś zabiegi i łykać doścć mocne tabletki, po których non stop chce mi się spać Wie może któraś jak starać sie o odszkodowanie z OC sprawczyni wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 nie wiem czy ma tu zastosowanie zasada kto się czubi ten się lubi ale może akurat strzyga🌻 nie wiem z zasady jest tak że tylko jeśli masz prawa do lokalu to jeśli się wymeldujesz to i tak je zachowasz ale jeśli nie masz i się wymeldujesz to jest problem wiem bo koleżnaka się wymeldowała i po śmierci mamy mieszkanie podzielone zostalo między rodzeństwo które miało tam stały meldunek a bez meldunku też prawda że nic nie załatwisz ani w banku ani w urzędzie itd mika🌻 czyli się pogorszyło? bo z tego co kojarzę tylko coś o kołnierzu pisałaś? elfik🌻 przyszła nam wyprawka a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 moze sie nie pogorszyło, ale wiesz jak to jest w godzine po wypadku... niby nic nie boli, a potem tak mi kregoslup dokuczal ze masakra. Kolnierz tyle mi dal, ze przestala mnie szyja bolec i moglam rece normalnie podniesc. Ale zaczely mnie bolec tak plecy, ze nawet przy noszeniu torebki czulam bol, nie mowiac o tym, ze stanie przez godz w autobusie w drodze z pracy do domu i to szarpanie w korkach doprowadzalo mnie do szalu. A przeciez nawet jakbym poprosila kogos w moim wieku o ustapienie miejsca, to watpie, zebym usiadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, nie ma jednej dobrej rady, trzeba przedstawić swoje cechy, które sprawiają, że dobrze będziesz czuła się na danym stanowisku targi ślubne? A w Wawie są prawnicze targi pracy. Chyba się wybiorę, ale nie mam z kim, czyli pewnie pójdę sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---na razie nie choć dziś nie sprawdzałam poczty.A kupiliście coś w tym sklepie??I co Wam przyszło?? Ita🌼---wiem że masz rację ale...echh szkoda słów jestem tak pogmatwana że szkoda ruszać bo się bajzel zrobi. Romantyk🌼---to weź mi jakis namiar na prace w Kielcach podrzuc jak zobaczysz, może mimo ze to takie zadupie to jakas warszawska firma będzie potrzebowała kogoś na ten region?? Telefon się rozdzwonił żeby się poumawiać ze wszystkimi na wieczór i już mnie głowa boli jak pomyślę o jutrzejszym kacu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyk🌻witamy elfik🌻 nie kupowaliśmy były dwie paczki po 500g karmy denta sitcki i kilka saszetek galaretek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was misiaki moje kochane! Madziczek🌼niestety do milosnej wrozki adresu nie znam.A szkoda.Mi tez by sie przydala. onfim🌼nie zagladalam,bo chora bylam.Mialam zapalenie krtani i 40 stopniowa goraczke.Ale na szczescie leki dostalam i juz wyzdrowialam.Zdziwilam sie,ze nie musialam zaplacic za antybiotyk,tylko powiedzialam,ze nie pracuje.i podpisalam sie na recepcie.Ale nie narzekam z tego powodu,ze nie musialam placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 no tam ba, pewnie sporo ludzi ma ale nie spodziewałam się, że o tym będzie w tej książce. A poza tym im dalej ją czytam, tym bardziej się przerażam. Zwłaszcza jeden rozdział, który opowiada o facecie niespełniającym się w pracy i w małżeństwie. Ten facet poprzez te dwie powyższe rzeczy sypia z różnymi kobietami potajemnie żeby zapełnić czymś pustkę. I jak ta Pawlikowska z nim rozmawia, to ja mam dziwne, przerażające wrażenie jak bym słyszała swoje ostatnie rozmowy z Sz. Nie wiem czy mi już nie odbija i czy ja nie jestem przewrażliwiona ale dosłownie przypadek jak by prawie wyjęty z tej książki. Poza tym dzwonił dzisiaj do mnie A. z pytaniem czy jutro bym nie chciała się z nim spotkać i czy coś jeszcze z tego będzie. Powiedziałam, że nie. Z moją mamą wczoraj wieczorem się pokłóciłam, bo przyszła do domu \"podchmielona\", a niecały tydzień temu w piątek podobno całkiem pijana. Nie wiem czy przez to między innymi mój ojciec się nie rozchorował, bo nieodzywali się cały weekend. W dodatku moja mama dzwoniła niedawno do babci i obie słyszałam jak na mnie nagadywały, że \"szukam ideału\" i że źle zrobiłam z A., itd. Generalnie jakoś do dupy u mnie i tak jak wcześniej pisałam najchetniej zamieszkałabym na drugim końcu świata i zaczęła żyć po swojemu. Sorki, że tutaj smucę ale tak mnie jakoś naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼trzymam kciuki.Co nas nie zabije to nas wzmocni. ita🌼"lubimy ludzi za ich zalety,ale kochamy za ich wady"nie warto sie klocic za czesto.Czasem waro odpuscic.Wiem cos na ten temat:) elfik🌼ja sie zaczelam kontaktowac z moja przyjaciolka po roku.trzeba przebaczac i isc naprzod,a nie cofac sie.Mam nadzieje,ze milo spedzisz czas:) wszystkie was mocno sciskam!!! 🌼 dla kadej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌼po to jestemy,zebys smecila,a my cie z checia wysluchamy.❤️ci wysylam.z matkami czasami sa problemy.Moja miala wielkie pretensje,ze nie dzwonie na telefon jak mamy skypa.nie moja wina,ze maja ciagle wylaczony komputer.Zadzwonilam,ale przy okazji powiedzialam kilka slow prawdy.Nie obrazila sie,bo nie bylam az tak ostra i juz jest dobrze.Czasami warto opie..przyc,zeby oczyscic atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac kochane, bo mi tu smutno samej ;) stesknilam sie za Wami przez ten weekend. a sam weekend jak zwykle zlecial jak z bicza trzasnal :( nigdzie tym razem nie balowalam, ale to dobrze, bo jestm wypoczeta w miare ;) czwartkowy wieczor spedzilam z przyjaciolka po dwoch stronach ekranow komputerow. jednak ropzmowa na zywo jest niezastapiona, ale i tak fajnie bylo sobie poplotkowac :D a wczoraj dugo lenilam sie w lozku, a potem wyskoczylam za zakupy i mi sie humor poprawil, bo zakupy owocne :D szybko teraz nadrobie co u Was i cos naskrobie od siebie :) itus 🌼 ksiazki nie mam. ale jeszcze sie po necie rozejrze, moze gdzies ja przyuwaze to Ci podesle :) a co na ta jutrzejsza kolacje szykujesz?? pewnie same pysznosci... elfik 🌼 tak jak Ita 🌼 pisala stonowany kolorystycznie raczej konserwatywny stroj. przedstaw sie pelnym imieniem i nazwiskiem, uscisk dloni powinien byc mocny i stanowczy :) pierwsze wrazenie jest kluczowe, i ciezko je potem zmienic. w czasie rozmowy powinnac patrzec w oczy rozmowcy, raczej nie uciekac wzrokiem. zwlaszcza przed jego spojrzeniem. badz pogodna, pewna siebie, usmiechaj sie. i dobrze przygotuj sie do rozmowy. poczytaj o firmie, do ktorej aplikujesz, to zawsze jest na plus. pocwicz odpowiedzi na najbardziej popularne pytania, powinnas tez wiedziec co powiedziec o swoich slabych stronach/wadach. i dllaczego to walsnie Ty jestes odpowiednia na to stanowisko. mi sie wydaje, ze na koncu zawsze dobrze zadac pare pytan od siebie. np. czy istenieja mozliwosci awansu (warunki rozwoju)? co bedzie wchodzilo w zakres moich obowiazkow? czy pracodawca przewiduje dodatkowe szkolenia? wklejam Ci tu pare przydatnych stronek :) powodzenia http://www.rozmowakwalifikacyjna.pl/ http://www.rozmowakwalifikacyjna.pl/578.html http://cv.pracanowo.pl/rozmowa_kwalifikacyjna.php http://cv.pracanowo.pl/rozmowa_kwalifikacyjna.php http://cv.pracanowo.pl/rozmowa_kwalifikacyjna.php po lewej stronie sa linki do innych ciekawych stron :) http://pupczarnkow.pl/dzialy/odpowiedzi.htm !!! :) http://www.praca.pl/site/s,guide,type,page,aid,42.html !!! :) http://www.abcpraca.pl/materialy/rozmowa.pdf !!! :) http://www.oferty.friko.pl/rozmowa.htm http://www.inwestycje.pl/kariera/cv/rozmowa_kwalifikacyjna___8211__czego_sie_po_niej_spodziewac_;7815;0.html http://www.i-praca.pl/praca/rozmowa,kwalifikacyjna.html http://www.abcpraca.pl/index.php?pid=20 reewelka 🌼 dzieki za maila, masz buziaka na dzien dobry 😘 i zaraz bede odpisywac :) :) :) czarna 🌼 dla Ciebie zawsze: PIESZCZOTEK 😘 onfim 🌼 tu jestem :D haloooo, a Ty?? bo ja jak zwykle czekam na Ciebie :) strzyga 🌼 mi sie wydaje, ze skoro sie jeszcze uczysz to chyba nie moze Cie wymeldowac. mika 🌼 to dbaj o siebie na tym zwolnieniu, zeby Ci sie szybciutko poprawilo :) emilunka 🌼 jak tam wieczor z Osobistym ;) ?? madziczek 🌼 jak dla mnie za duze masz watpliwosci co do Sz. zawlaszcza, ze to poczatek zwiazku. moim zdaniam powinnas sobie z nim dac spokoj, bo caly czas Ci te \"zle\" mysli zaprzataja glowe i sie tylko niepotrzebnie denerwujesz. a Mamy gadaniem sie nie przejmuj, kazdy ma prawo przezyc swoje zycie jak chce i z kim chce :) i Ty to robisz wlasnie!!! kropelka 🌼 jak sie ta wrozka milosna u Ciebie pojawi, to ja tez jeden egzemplarz meski (prawie ideal moze byc ;) ) zamawiam agi 🌼 bajka 🌼 jak tam w Kwidzynie?? z jadzia 🌼 sie spotkacie?? gratulje zaliczonego kola :D jadzia 🌼 ja caly czas kciukam za to Wasze mieszkanko :) kasiula 🌼 no wracaj juz no little 🌼 romantyk 🌼 i jak bylo na targach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 ja zaraz do pracki się zbieram. ucieszeni nie byli, że im nie przyszłam przez 2 dni z rzędu bez mówienia o tym, ale udobruchałam ich mówiąc, że przyjdę dziś i jutro. bylam na rozmowie. ksiądz powiedział ogólnie,że oczywiście mam prawo do takich decyzji i że nawet to będzie dobre, że pomieszkam osobno. we wtorek mamy się spotkac we trójkę, żeby się \"w pokoju\" rozstac i domówic szczegóły jak to ma wyglądac. miłęgo dnia! 🌻 👄 wieczorem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złocista🌻 każdy się cieszy jak ma coś za darmo madziczek🌻 bardziej przewrażliwiona niż że odbija, a co to za problem że dorosła osoba sobie pije? A co do rozmowy twojej mamy to nie jest ich problem to nie ona bedzie żyła z kimś tylko ty i takie wybory należą do ciebie namea🌻 jestem jestem zarwałam troszkę nockę bo oglądałam Domino Day :) strzyga🌻no może siła wyższa pomoże wam tą kwestie rozwiazać i tego wam życzę osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szkole i jak chce wyslac dluzszego posta to mi neta w telefonie wywala.Wieczorem postaram sie wiecej napisac.Namea🌼czekam na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Powróciłam były \"hulanki i swawole\" haha :-D a dziś całkiem dobrze się czuję :-D więc super Dorota też zadowolona wybawiłyśmy się. Potem zbieramy się na te targi. Strzyga🌼---dobry pomysł ze spotkaniem w trójkę może kogoś trzeciego posłucha i sobie trochę przemyśli swoje zachowanie. Madziczek🌼---takim niepotrzebnym nakręcaniem możesz sobie utrudnić związek, skoncentruj się na rzeczach ktorych istnienia jesteś pewna a nie zaprzataj sobie głowy jakimiś wyimaginowanymi sprawami.Przynajmniej tak mi się wydaje.A co do mamy i babci to jeśli się stoi z boku nie wie się co jest tak naprawdę w środku. One wiedzą o zachowaniach A? ( np takich jak ten pub w południe co kiedyś pisałaś??) Bo jeśli wiedzą to chyba raczej nie powinny mówić że źle zrobiłaś. Rewelka🌼---to miłego dnia w szkole życzę. Namea🌼---ojoj sporo tego dziekuję.A jak myślisz ponieważ to nie będzie rozmowa z jedną osoba tylko z 5 osobową komisją do wszystkich mam podejść i podać rękę??Tzn ja pierwsza mam wyciągnąć rękę??Oni pewnie za jakimś stołem będą siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌼 teraz mi cos sie poczta zacina :o ale bede probowac, jak nie z pracy to z domu napisze. milego dnia :) onfim 🌼 🖐️ strzyga milego dnia w pracy :) elfik 🌼 jak jest z jedna osoba, to ona podaje pierwsza reke jako prowadzaca interview. ale z wieloma to moze byc roznie. moze byc tak, ze bedzie jedna glowna osoba i do Ciebie podejdzie z wyciagnieta dlonia i wskaze Ci miejsce. ale moze byc tak, ze beda siedziec za stolem i Ty wejdziesz, a nikt nie wstanie. wiec wtedy a bym poczekala, az pozwola usiasc, potem bym sie przedstawila i zaczelaby sie rozmowa. a na koncu podziekowalabym i podeszla do kazdego i uscisnela rece. ale poczytaj na tych stornach, albo w google moze wpisz, moze tam bedzie cos o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 dobrze mówisz zawsze się wszystko inaczej się odbiera jak się patrzy na coś z boku reewelka🌻 no to miłej nauki namea🌻 była była i znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Ale wczoraj miałam okropne popołudnie i wieczór, ja nie wiem, teraz chyba jakiś gorszy czas mam z Moim, pojechałam do miasta po pracy, bo musiałam kilka spraw pozałatwiać, i wracam do auta a tam przebite koło, dzwonie do Mojego a ten do mnie tak jakby z pretensjami i złością, że mi te koło poszło i że on teraz będzie musiał wszystko rzucić i przyjechać, normalnie ręce mi opadły tak się zaczeliśmy kłócić jak przyjechał z kolegą z pracy, że normalnie iskry szły a mi potem łzy jak groch. Miałam go dosyć, ja nie wiem co on taki nerwowy jest a przy nim ja taka, czasem już mam tego wszystkiego serdecznie dosyć, wróćiłam do domu, jeszcze sprzeczka trwała, potem znowu jego głupie przeprosiny i takie tam, ale ja wyszłam i poszłam na noc do siostry. A to już lepsza część wieczoru była, pobawiłam się z małym, pizze sobie zamówiliśy, a dziś z rana zostałam sama z małym ona skoczyła na zakupy przy okazji też mi zrobiła część, kurcze jak fajnie było, pobawiliśmy się i porysowaliśmy sobie, fajny taki mały szkrab. Potem wróciłam do domu i za okna się zabrałam chyba 2 h je myłam, teraz czekam na siostrę i będziemy razem firany wieszały, wstawiłam pranie. Kurcze ona też ze swoim mężem się kłóci, dziś taki popis dali z rana, tylko szkoda mi tego małego ich, po co on to ma słuchać, ja nie chę żeby tak u mnie było w domu jak się dziecko pojawi a właśnie się tego obawiam ....... Naemka kochana to jutro obiad będę robiła a nie kolacyjkę, a może i do kolacyjki się przeciągnie, a obiad to w sumie na drobiowo będzie heheh, a co do książeczki to jak możesz to się rozejrzyj. A co za owocne zakupy zrobiłaś? Onfi ja tylko początek tego domino day oglądałam potem zasnęłam. Mika i jak się czujesz??? Strzyga może ten ksiądz Twojej mamie przetłumaczy co nieco Madziaczek a co to za książka??? Właśnie a mama nie wiedziała jak jest u was mniej więcej w związku z A? Elfik a to już wcześniej się przyjaźniłaś z tą Dorotą??? I ona zawiodła? Jak tam na targach było??? Złocista wiesz jak ja odpuszczam to wtedy on daje pokaz swoich nerwów!!! Emilka jak tam weekend z osobistym mija??? Bajka jak Kwidzyń ci się podoba??? Jadzia co u Ciebie jak weekend z mężem??? Rewelka jak minął dzień w szkole? Czarna a u Cibie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×