Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Namea🌼---poszło A co do Bonda to ponoc ma 180 wiec taki przyzwoity wzrost umięśniony też całkiem przyjemnie więc chyba wytrzyma nalot hahaha No przyjemnie się patrzy, przyjemnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 skoro Elfik już przesłała to ja sobie podaruję. No chyba, że ode mnie też chcesz;) Rewelka🌼 kopa zasunę i zobaczysz jak szybko wyskoczysz z tego doła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa przez tego przystojniaka zapomniałam Wam powiedzieć że wyczaiłam dwie kolejne ciekawe ofert pracy jedna w izbie skarbowej a druga w drugim urzędzie skarbowym i to na starszego referenta więc pensja automatycznie wyższa. Wymagania spełniam więc na test pewnie mnie zaproszą i jak znowu zdam to może z którejś z ofert coś wyjdzie.Szczerze wolałabym któraś z tych nowych bo lepsze stanowisko od tej co idę w poniedziałek na rozmowę ale zobaczymy na razie nie będę niczym gardzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z rana U mnie normalnie typowy trzynasty hahah pech od samego rana Nie dość, że zaspałam, drzwi od auta nie mogłam odtworzyć, nie miałam nic na koncie na tel żeby kogoś o pomoc poprosić, w końcu mój tata przejeżdzał i mi troszkę pomógł, byłam spóźniona prawie godzine do pracy, ale jeszcze siostra mnie poprosiła żebym małego zarejestrowała do lekarza bo nikt tel nie odbiera tam, a baba w rejestracji nie chciała go zarejestrować bo nie miałam jego ksiązeczki brrrr myślałam, że ją tam uduszę. Jeszcze na to wszystko wkładam rękę do torebki a tam mokro, cały srek wiejski mi pękł i się rozlał bleeeee Elfik mówisz, że blondyni znowu wkraczają do akcji hehe mój też jest blondasem, a nowy bond (musiałam zajrzeć do llinka skoro tak zachwalacie) moim zdaniem średni. Jadzia no to fajnie, że możecie się ubiegać o kredyt nie mając tych umów na czas nieokreślony. Trzymam kciuki żebyście go dostali Rewelka a czemu źle sie czujesz? Czarna ma rację nie ma co tracić życia na dołki, prawda Czarnulko hahah. Dalej ciągniesz ten kurs z angola? Strzyga odpocznij sobie to wskazane w Twoim wypadku. Madziaczek co u Ciebie??? Mika a u Ciebie???? Naema mam pytanko czy masz może w formie ebooka jakąś książkę o diecie south beach??? Emilka to miły weekend się u Ciebie szykuje. U mnie w sobote mycie okien w dużym pokoju i wieszanie pierwszych firanek bo w niedziele rodzinka Mojego ciocia i wujek i jego rodzice przychodzą na obiad , a propo firanek wiecie, że u mnie obrobienie ich u krawcowej normalnie prawie tyle samo kosztuje co same firany kurcze jak drogo szok Miłego dnia, a ja muszę zabrać się za pisanie tego rozdziału brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼 hahaha, ciekawy początek dnia widzę:D Dobrze Kochana powiedziane- ciągnę;) No chodze jeszcze, bo chciałabym bez obaw napisaś w CV, że znam zaawansowany a nie na poziomie podstawowym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼bo dostałam okres, a jakoś wyjątko strasznie tym razem się czuję. Wczoraj miałam wachania nastroju non stop-od płaczu po śmiech, a dziś umieram z bólu mimo tabletek. Ja nadal zasypana pracą jestem i jeszcze szkolę nowego ludzia i jakaś taka zdechła jestem...bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼apropos moich skrzynek to jest tak, że my w pracy mamy ograniczony dostęp do internetu i nie powinniśmy korzystać z prywatnych stron i ostatnio zaczęli nam pocztę blokować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼dzięki:) Ale najbardziej mi było wczoraj żal osoby, która spędzała ze mną wieczór, bo nie wiedziała co mi jest, a i ja jakoś zapomniałam o takim czymś jak okres i też nie wiedziałam co mi się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ja mam w domu ciemnego blondyna o niebieskich oczach ale gdybym miała powiedzieć jaki jest mój typ na widok którego zmiękną mi nogi hmm nie wiem trudno mi powiedzieć ale musi być męski cokolwiek to by oznaczać miało :] no widzisz jaki bond rozbija astona na samym początku co to w ogóle ma być :] czarna🌻e tam od razu się godzić nie można się cały czas godzić emi🌻 witaj w klubie wobec tego reewelak🌻 a czemu to masakra cię dorwała namea🌻 no dobra dla ciebie się poświecę i postaram się zaliczyć ita🌻 mnie tak Danio pękło nigdy wiecej płynów w torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 oj, to współczuję, bo wiem co to znaczy👄 Onfim🌼 nie przesadzajmy, na takie błache sprawy typu film można zawsze ustapić. Emilunka🌼 wiem, że daleka droga dlatego więc chodze do szkoły. Ita🌼 na ten angielski będe jeszcze ze dwa lata uczęszczała, bo dopiero jestem na 3 semestrze (w tym jeden przeskoczyłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 godzinki... był Pan i ja mówię słucham Pan a Pan \"chciałabym się dowiedzieć\" szokk, mam nadzieje ze nie poleci na skargę , bo ostatni tu tylko lataja na skargę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 no w sumie można jadzia🌻to zdanie dla mnie jest nielogiczne, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz lece stad nareszcie, wszystkie sciskam i zycze milego wieczorku 🌼 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logiki doszukiwac się w zdaniu nie potrzeba , problem w tym,że wzięłam Panią za Pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 ale taka pomyłka mogła się każdemu zdarzyć bez przesady żeby z czymś takim na skargę lecieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia nic się nie martw ja dzwonię do Urzędu żeby się dowiedzieć ile osób zatrudniają jest mi to potrzebne do pracy mgr i odbiera ktoś tel a ja do niego na Pan a to się okazało, że to Pani była hahah Czarna ja juz tyle pozapominałam z angola, że to aż wstyd i w ogóle jakoś do języków obcych nie pałałam miłością a teraz angol to prawie jak polski, to znaczy tak potrzebny, ale żeby podstaw się uczyć rok hmmmm tak bym musiała zaczynać w szkole językowej jak bym chciała się zapisać to stwierdziałam, że szokoda kasy i czasu i się zapiszę na wakacyjny przyśpieszony, odświeże sobie pamięć i po wakacjach wskoczę na drugi poziom. Dziś miała kumpela przyjść coś mi tam tłumaczyć do mgr, ale nie dam rady i przełożyłam na jutro te nasze spotkanie. A jak wam mija dzionek???? Naemka Kochana pytałam o tą książeczkę o diecie soutch beach poszperasz jeśli bedziesz miała czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jeszcze godzina została w pracy i do drugiej pracy lecę, ale mi się masakrycznie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼 no ja zrobiłam A1 i A2 w jeden semestr, bo podstawy znam. Teraz jestem na B2. O przyspieszonym tez myslałam, ale 4 dni w tyg po kilka godzin jakoś mnie nie przekonuje:o Jadzia🌼 przyznam szczerze, że trochę to komiczna sytuacja i u większości wywołałaby usmiech na twarzy (z pominięciem oczywiście tej pani;) ) dlatego tez nie przejmuj się, bo to każdego mogło spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja też należę do tej większości wyszłam z pokoju, posmiałam się i wróciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 a może ona chce was nastraszyć byłam kiedyś w pracy gdzie była taka presja właśnie tylko nas straszono kamerami że szef patrzy :) ale na zdrowy rozum ci co nas straszyli nie wpisywali by sobie nie wpisywali wcześniejszych godzin i dzieki temu dostawali premie i wreszcie powiedziałam do szefa że mogą mnie cmoknąć ale ja w takich warunkach pracować nie zamierzam i wreszcie szef mi powiedział że to bzdura że kamery są jako straszak gdyby klienci chcieli coś wynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa taka wiecznie wystarszona jest i ciągle powtarza że tyle skarg, a na spotkaniu ani razu nikogo nie pochwaliła, no jak dla mnie to ach :P Emiulka wydała nam kobieta wniosek kredytowy, i papiery, złożymy chyba we wtorek :) ja pożegnam się niedługo z Wami, i odezwę się chyba dopiero w ndz to miłego weekendu zyczę, żebyście odpoczęły i były zadowolone Bajbajka a Ty dziś się nie odzywasz? Madziaczek i Ty Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼sądzę, że powinnaś żałować, że nie wracałaś wtedy z cmentarza z nami:) Chyba wiesz czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×