Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witajcie :D Wczoraj po prac najpierw poszłam na dawno odkładaną kawę z koleżanką, fajnie było sobie z nią pogadać( koleżanka z pracy, oczywiście nie z mojego pokoju) a potem godzinę stałam w kolejce w banku, a potem trafiłam do miłej Pani Kierownik, która mi wszystko wytłumaczyła i wydała dokumenty. Nie ma przeszkód co do udzielenia kredytu, jedynie u Męża w pracy ponoć kadrowa nie wypełnia zaśw. o wynagrodzeniu na drukach bankowych, bo dosłownie jej się nie chce... Jadę dziś do domu po pracy zaraz po 18 będę w domu. Doszliśmy do wniosku że Mąż nie dojedzie bo w sumie na jeden dzień przyjechałby ...3 dni osobno...już tęsknię.. Strzyga pisz nam jak się czujesz i co wogóle. Właśnie Mama się odezwała wogóle do Ciebie? Co to za dokumenty z ZUS co? Madziaczek trzymaj się, ważne żebyś dbała o sobie, o swój stan ducha Namea jak tak o ciachach mówisz to nabieram chęci do obejrzenia Nowego Bonda. Wczoraj z tą \"norą\" trochę mnie nerwy poniosły... onfim a dziś wyspana? głowa Cię już nie boli tak? Jak Dzieciaczki? Bajbajka 🌻 kiedy będziesz w Kwidzynie? Ita a powiedz jakie wrażenia po \"Świadectwie\" u nas niedługo grają. Ja się zastanawiam nad swoim odżywianiu i nie jestem zadowolona, bo np wczoraj bez śniadania, do 15 na jabłku i mandarynce, potem cheesburger a potem o 18 pierogi ze śmietana. Dziś zjadłam parówki na ciepło, mam kanapki ze sobą, jabłko i jogurt. Rewelka jak dużo masz dziś pracy? Elfik jak Psinka? i jak Twoje samopoczucie? jak sprawa z Waszym mieszkaniem? Agi 🌻 Kasiulka 🌻 a Ty gdzie ? i dla każdej 🌻 Emiulka a Ty kiedy do domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 tak sie domyslilam, ze z ta \"nora\" to bylo takie przekoloryzowanie :D jest wogole takie slowo?? bo juz sama nie wiem :o no i super wiadomosc z kredytem :D czyli mieszkanie bedzie. hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea Kochana jeszcze nie chce zapeszac ale w pon podpisujemy u notariusza umowę przedwstępną i we wtorek może złożymy dokumenty w banku. Myślę że słowo \"nora\" istnieje jak najbardziej ... hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jadziu 🌼 z tym slowem chodzilo mi o "przekoloryzowanie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P onfim wstawaj Poszlam zanieść do wypełnienia zaświadczenie o dochodach i zamiast do księgowości poszłam do kadr... :/ ta a nie chciałam się ogłaszać w pracy , no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌻 namea🌻 zaliczyłaś bonda no to pięknie wiesz ile kobiet chciało by być na twoim miejscu :P no to jeśli w tym bondzie też same pościgi to się chyba filmy im się z tożsamością bourna pomyliły no ale nic jak zobaczę będę się wypowiadać o samym filmie ,jestem jestem jakoś ostatnio po spacerku z psem rano czołgam się z powrotem do łóżeczka Staś jest u dziadków więc nie muszę tak od razu wstawać jadzia🌻 no to fajnie ale wydanie dokumentów to jeszcze nie przejscie weryfikacji ale skoro chcą to trzeba myśleć pozytywnie :)oj nawet się wyspałam wstałam rano wyprowadzić pieska i do łóżeczka głowa cała. Dzieciaczki tzn dzieciaczek dobrze bawi się z psiakiem a do Stasia jeszcze nie dzwoniłam jest u moich rodziców więc w domu troszkę spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 no właśnie nie wiem co to za dokumenty! i się niestety na tym nie znam. Za to wpadłam przed chwilą na genialny pomysł! pójdę do lekarza po zwolnienie na czas tego wypowiedzenia... zwłaszcza, że i tak miałam się przejśc, bo potrzebuję zwolenienie na studia, no i chciałabym chwilkę odpocząc... trochę mnie ostatnio serce kłuje... no i ten wczorajszy odjazd w pociągu... gdyby mnie ludzie nie złapali, to bym poleciała na ziemię, bo kompletnie już nic nie czułam... namea 🌻 wiesz, ja to bym tu jeszcze troszkę pomieszkała, zwłaszcza, że sporo czasu i tak jestem sama, bo on sobie wyjeźdźa (np. dzisiaj też - i wraca w nd), więc pewnie by mi tu dobrze było. no i się trochę przyzwyczaiłam. ;) ale tak jak mówię: może jak trochę lepiej będę go znała, czy nie będę się zastanawiac w stylu \'czy na pewno powinnam napisac tego smsa/ zadzownic do niego?\' i będę się czuła po prostu bardziej swobodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌼 rozumiem, rozumiem :) mam nadzieje, ze wszystko Ci sie w koncu ulozy po Twojej mysli. masz za soba nie lada przejscia i zaslugujesz na troche spokoju :D onfim 🌼 no dobrze, ze juz jestes :) Bonda zaliczylam i zadowolona jestem, a kto chce niech zazdrosci :P jadzia 🌼 a niech wiedza, ze Ci sie zycie pieknie uklada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga Ty bierz to zwolnienie i odpoczywaj, martwie się o Ciebie noramlnie... mam nadzieje że juz niedługi się u Ciebie ustabilizuje.. onfim masz racje złożenie wniosku to nie decyzja o przyznaniu kredytu.. To masz więcej spokoju teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea z Mężulkiem układa mi się cudnie, szaleje normalnie z kredytem zobaczymy, jestem dobrej myśli jadę teraz do domu, mam zamiar pójść na długi spacer do lasu .... z Dziadziusiem posiedzę, kupię mu lokalną gazetę niech sobie poczyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 dzięki 👄 eh... z fizykiem to jeszcze o coś chodzi, że ostrożenie do tego związku podchodzę, ale to nie na forum... jadzia 🌻 tak zrobię. zaraz się wykąpię (wczoraj to normalnie jak się położyłam, to nie miałam siły ruszyc się dalej niż na drugi koniec łóżka), coś przekąszę i znikam, dziś mam obraną trasę: dziekanat, ZUS, lekarz, apteka i wszystko w różnych częściach Wawy - centrum, praga pn, wrzeciono (bielany), wola - masakra - przy okazji może jak będę w ZUSie to się zapytam o co chodzi z tymi dokumentami. myślę, że tam najprędzej mi powiedzą o co chodzi, bo tym z tej pracy to jakoś nie bardzo wierzę... :/ miłego spaceru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻jestem jestem ale akurat zaliczania tego bonda nie zazdroszczę zupełnie nie mój typ wolałabym już zaliczać Moora albo Brosnana :] jadzia🌻 ale ważne że ktoś chce z wami gadać więc może akurat się uda strzyga🌻masz rację a jak coś to zawsze są prawnicy którzy pomagają walczyć z pracodawcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie tylko pamiętaj że mimo wszytsko jedz i dbaj o siebie! zobaczysz niedługo się uspokoi bo MUSI! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Namea🌼 no z twoimi pieszczotami dzień źle nie może się zapowiadać:) No patrz, Ty zaliczyłas Bonda a mnie mój KApciarz nie może do tego przekonać;) Prosi i prosi;) No i tak wyprosił, że w końcu się skusiłam i wkrótce dołącze do grona zaliczonych;) Jadzia🌼 No to super, że Wam przyznali kredyt. Tyle się słyszy o restrykcjach a tu proszę nie jest jednak tak źle! Ciesze się bardzo:) Onfim🌼 Strzyga🌼 co do zamieszkania na \"stałe\" z Fizykiem to sie zgadzam. Za krótka trochę znajomość:o Jednak ważne, że poczyniłaś jakieś kroki aby wyjść z tej chorej sytuacji w jakiej byłas. Trzymam kciuki aby w końcu lata grube nadeszły:) A ja do 16-tej tutaj:o A potem jeszcze angielski:o Łeee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻to ja sama w klubie niezaliczonych zostałam,bo mój prosił prosił i mu się znudziło prosić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jadzia🌼---super że wszystko na dobrej drodze :-D U mnie z mieszkaniem to czekamy na koniec tygodnia bo ma się wszystko wyjasnić. madziczek🌼---pamietamy o Tobie tylko cięzko ci to powiedzieć jak cie nie ma :-P poza tym jest nas tu trochę i jak kazda miałaby by wszystko pamiętac o kazdejto chyba dziennik trzeba by było załozyć :-) Namea🌼---nie było scen łóżkowych w sumie jeden ułameczek i tak troszke tylko plecków bylo widac ale co ci po scenach łóżkowych jak go sama przecież zaliczyłaś :-P Ale jak ci mało to masz :-P http://susty.tv/image/james-bond-daniel-craig-topless-bare-chest-tight-swim-trunks-bulge-package-walk-on-beach-sand-ocean-wrist-watch-muscles-ripped-body-physique-bare-foot-photo.jpg http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://corriecanuck.files.wordpress.com/2008/01/daniel_craig_shirtless_2.jpg&imgrefurl=http://4pack.wordpress.com/2008/09/30/daniel-craig-interview-in-gq-i-have-to-start-getting-fat-and-old/&h=501&w=400&sz=65&tbnid=riAIkTWt8S4J::&tbnh=130&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Ddaniel%2Bcraig&usg=__Ssv-2XYXM0YsLgG8qHwH3_J8VXI=&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&cd=1 Chrup Chrup :-P Cena tattoo to cos miedzy 70 a 100 zł zależy gdzie robisz. Onfim🌼---a wiesz że moj typ to też brunet o czarnych oczach taki keanu reeves albo wentworth miller a a tu taki blondas mi sie spodobal :-) co do pościgow to właśnie mało było tylko jeden krociutki na poczatku i od razu rozbity czarniutki aston martin. Jak lubisz pościgi samochodowe to najlepsze jakie widzialam to w Roninie z Robertem de Niro. Strzyga🌼---no w sumie rozsadnie robisz nie ma co z deszczu pod rynnę.Powodzenia zyczę. Czarna🌼---hehe to jak jeszcze Ty dołączysz to tak trochę puszczalski zrobi się ten ,,nasz\" bond ale co tam dobre koleżanki jesteśmy i się podzielimy niech chłopak ma radochę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 powiem Ci, że mi ten obecny Bond tez do gustu nie przypadł, ale czego się nie robi dla miłości;) Jak prosi no to trzeba w pewnym momencie się zgodzić żeby później zaszantażować;) Elfik🌼 ja to taka puszczalska z przymusu będę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja też niezaliczona :) Tak w ogóle to cześć :) Ja do domu jadę dziś, To znaczy po drodze na noc do Osobistego, a dopiero jutro do domu :) Nie macie co tęsknić, na pewno będe zaglądać :) jadzia 🌻 to jak wysoki kredyt chcecie wziąć że wam dadzą bez umowy na czas nieokreślony? i jaki jest wkład własny? onfim 🌻 miłego spacerowania namea 🌻 fajnie, że jesteś czarna 🌻 widzę, że chyba powoli przestajesz się dołować? Masz rację, z dołka trzeba wyjść, tu na górze jest fajniej :) reewelka 🌻 masz maila ita 🌻 little 🌻 zdrowa juz? strzyga 🌻 to jak nie na forum to pisz na maila :) bajka 🌻 Miłego dnia dziewczynki :) U mnie na razie względny spokój, ale jaśnie pani mecenas wraca dziś z urlopu, więc może się zacząć dziać co dobrego :) Byle do 16.00. Nie wiem, jak to zrobię, ale muszę się na 17.15 na pociąg wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja się czuję dziś masakrycznie, więc tylko się witam i zmykam do roboty. Namea🌼mam inny adres mailowy-poproś Czarną lub Elfika to Ci podeślą najnowszy. Jadzia🌼Oj dużo dziś pracy mam, a siedzę tylko do 15 i do dzieciaków potem, więc masakra i mam nadzieję, że nie poduszę dziś maluchów. I ja też jestem w gronie zaliczających Bonda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jeszcze nic nie przyznali nam, dopiero pobrałam dokumenty, wnoski, zobaczymy... nono prosił, prosił aż wyprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 no trochę lepiej:) Nie lubię się dołować i staram się zawsze znaleźć jakieś światełko w tunelu:) Szkoda życia na doły:) Jadzia🌼 ale zawsze jest nadzieja. Ważne, że juz na początku Was nie odprawili z kwitkiem:) Elfik🌼 tylko jakiś bogaty szejk by się przydał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼----No myslę że nowy pan bond do biednych nie należy :-P A oglądacie może you can dance?? Wczoraj dziewczyny fajnie zatańczyły do tego kawałka jacka white i alicji keys z bonda, kawałek mi się swoja drogą tez bardzo podoba :-D A Miśkowy coś wspominał o powtórnym wybraniu się do kina i raczej protestować nie będę :-D On się cieszy bo wreszcie blondyni wracają do łask hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼ja też szukam światełka w tunelu, więc koniec z dolami-będę się cieszyć z tego co mam. Elfik🌼ale takie chucherko z niego, że jakbyśmy wszystkie się na niego rzuciły, to sądzisz, że nie zajeździłybyśmy go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elik 🌼 yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuu piekny, piekny :D az sie slinie :P czarna 🌼 po bogatego szejka zapraszam do mnie :D cos sie znajdzie onfim 🌼 no to zabieraj sie za odswiezanie kolekcji, w koncu i Ty musisz cos zaliczyc :P strzyga 🌼 jak masz ochote to napisz do mnie maila :) jadzia 🌼 no to kciukamy i bedzie dobrze :D reewleko 🌼 zaraz adres wyprosze, bo maila juz naskrobalam :) a swoja droga co sie dzieje z Twoimi skrzynkami?? jakis klopot z nimi masz?? emilunka 🌼 o ho ho, to fajny weekend sie zapowiada :D a ja tez sie ciesze, ze Ty jestes, i ze ja jestem i ze wszyscy sa ot co!!! :D czarna 🌼 elfik 🌼 pieknie prosze o nowego maila reewelki 🌼 :) i dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no to jak macie się rzucać, to ja się dołączę :) reewelka 🌻 no, ja sobie nie życzę, żebyś się dołowała! Nonono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×