Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Na nk na 4 str na dole są dwa zdjęcia takie w sepi i czarnobiałe z moją krotka fryzurką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. wczorajszy dzień egzamin z Hupu istna porażka 24 pyt same szczegoly organy daty sam prl .. ehh. mama nadziej ze u was jakoś bardzej kolorowo sie kreci .. nie mam ochoty.. na nic .. napisze cos moze pożnniej jak mi przyjdzie trochę entuzjazmu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌼też chce fotki. Jak coś wysylacie to pamiętajcie o mnie, bo nie mam teraz na nic czasu i w ogóle mam kilka spraw do załatwienia, bede chciała poradę Wasza niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim a kto bratowej tak powiedzial? pielegniarka? polozna? lekarz? ...bo ja od dluzszego czasu co ktos powie jak to w anglii jest dziele na czworo - zazwczaj 1/4 tylko prawdy w tym jest ;) od kiedy w pl jest next i new look? :> juz doczytalam ze w londku balujecie :) normalnie sie dzieci myje. wanienka, plyn, oliwka. a kosmetyki ja dla Ani uzywalam oliwke, balsam, sudocrem (i pol apteki innych srodkow na odparzenia) bytka fiu fiu, to niezla wyzerke mieliscie :) to ja ponarzekam troche na pogode. non stop leje. pada. kropi. mrzy. wieje. slonca byly 2 dni. i dzis na 10 minut. i to ma byc lato? :( :( :( strzyga dowcip niezly ^^ ita bym sie wsciekla jakby mi facet zrobil z igly widly... koles jest niesamowity!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mika,Madziczek🌼---sorki ze Was pominęłam :-O Męczcie dziewczyny żeby Wam podesłały bo ja tu w pracy nie mam więc jakby co to dopiero wieczorem bym podesłała. A ja dziś ślęczę w pracy nic się nie dzieje może się trochę pouczę choć strasznie nie mam ochoty...dziwny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 dzięki :) ja dziś poszłam do pracy, ale po niecaych 4 h powiedziałam, że nie dam rady dłużej i wróciłam do domu. Znów jest problem z tą cholerną wodą wrrrrr znaczy z piecykiem - ni cholery nie mogę zapalic płomyka :( Matka do mnie z pretensjami wyskoczyła dziś jeszcze... Już widzę jaka jutro będzie afera jak się spotkamy... Nie mam na nic siły. Żałuję, że tych 8 zł w kfc na obiad nie wydałam, bo teraz będę musiała sama sobie zrobic. Pewnie jakieś paluszki rybne z makaronem będą... bo to szybkie i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 zdrowiej bajka🌻 a dziękuję ślicznie za pamięć gratulację obrony projektu elfik🌻 opinię o fryzurze wysłałam na maila nasti🌻 szkoda że nie poszło mika🌻 madziczek🌻 ivette🌻 podobno w szpitalu ale jak dzwoniła znajoma do lekarki która pracuje na położnictwie a jakimś szpitalu w Angli to się za głowę złapała wiec sama już nie wiem jak to jest z tym wszystkim new looka nie ma next jest przez quelle he he no pobyłam raczej niż pobalowałam No i zobaczyliśmy w czwartek chrześniaka mojego ładniutki chłopczyk będzie mieć na imię Oskar :) Mieliśmy zamiar podjechać na wawel ale pogoda zrobiła się mało zachęcająca na wycieczki ale za to mam szafkę pod tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, w końcu dostałam fotki:) mika🌼 już Ci też wysłałam. Elfik🌼 moim zdaniem ładna fryzurka i nie obcinaj włosów, chociaż w krótkich też Ci do twarzy, bo ładnemu we wszystkim ładnie:P a nie mogłabyś mieć rozpuszczonych? albo zakręconych jakoś i podpiętych? te kosmyki z przodu wypuszczone na moje oko by mogły być, jakby były zakręcone. Uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się ze dotarły A my byliśmy dziś na wizytacji przedszkola i już złe wiadomości muszę zapłacić już za miesiąc z góry a otwierają dopiero w sierpniu I znów kłody pod nogi jak to mój powiedział życie nam zrobiło szach mat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 tak to bywa. Ja się zaczęłam rozglądac za zaocznymi studiami i ceny mnie przerażają :( No i dziś dzień kompletnie straciłam. Zaczęło się od tego, że dojechałam do domu właściwie na 13 po samochód, którym miałam matkę zabrac i jej koleżankę (o 13:30). Wcześniej po drodze kwiatki kupiłam, prezent od taty, bo prosił i takie tam. Żeby nie byc z nimi na mszy, na którą miałyśmy wcześniej zajechac odstawiłam taki numer, że pojechałam wypakowac rzeczy na obiad i przy okazji \'zagadaliśmy\' się z kolegą ;) tak, że spotakliśmy się wszyscy razem dopiero po mszy. Całośc, czyli obiad + pogaduszki dośc łagodnie przebiegła. Za to po powrocie okazało się, że jest u mnie trochę zimno i chciałam sobie jednak w piecu napalic. Zeszłam do piwnicy, a tam pełno karaluchów :( fuuuu... i wszystko w piecu poodłączane, że nie będę się z tym bawic teraz, bo nie wiem co do czego i którą wajchę przekręcic, żeby ustrojstwo uruchomic. :( wziełam dodatkowy koc na kołdrę i tak sobie leżę i klikam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 ja nie olglądałam. Matka mi dziś rano już dała wykład przez tel :( wysłuchałam, głowa mnie teraz boli. Dobrze, że już tam nie mieszkam. Zaraz chyba pójdę spróbowac na motorku pojeździc, bo ładna pogoda. I mi łzy się w oczach kręcą, bo koleżanka straciła dziecko. Urodziła w 25 tc (wszystko stało się nagle, nie było żadnych objawów, ciąża nie była zarożona, czuła się dobrze). Wcześniak, dostała 7 pkt Apgar, ale się jej pogorszyło i dziś zmarła. Nawet 2 tygodni nie żyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... efekt jazdy: urwana do połowy klamka hamulca po tym, jak chcąc ułątwic sobie życie chciałam go postawic na centralnej stopce i mnie przeważył... heh... dwie dziewczyny pomogły mi go dopchac do domu. Najprawdopodobniej miał za mało paliwa, bo jeżdżący nim ostatnio fizyk zatankował tyle, żeby tu dojechac... aha. jeszcze podziękowały za to, że cała akcja miała miejsce przed ich domem, bo dzieciaki miały atrakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 karaluchy fujj, no niestety przykra sprawa ale fakt że niestety przeżywalność dzieci urodzonych w 25 tc jest bardzo niska ale czasem się udaje szkoda że nie tym razem. Wyrazy współczucia dla rodziców madziczek🌻 nie widziałam tego filmu My dziś byliśmy na strzelance kupiliśmy dzieciakom słodyczy oli lale i wozeczek stasiowi koparę oczywiście wata cukrowa dla mnie musiałabyć :) chociaż sumienie kg gryzie Ogólnie jestem zmeczona i najchętniej poszłabym spać mam nadzieję że olka uśnie szybciej niż wczoraj wczoraj jeszcze o 22 była na pełnym biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dzieki za opinie Ja miałam zakrecony weekend w sobote wesela kumpla wybwaiłam sie za wszystkie czasy i powiem Wam że takiego wesela bym sobie zyczyła.Nie chodzi o sale czy oragnizacje ale o to jak wspaniale sie ludzie bawili widać było taką radośc było mnóstwo młodych śpiewali panu młodemu i pannie młodej aż się na koniec wszyscy popłakali a my wracaliśmy do domu w kilka osób o 6 rano idąc przez miasto i sobie śpiewając :-D fajnie było ale całą niedzielę odsypiałam . Strzyga🌼---smutna historia z dzieciątkiem. Onfim🌼---sielsko anielsko wiedzę ;-) MAdziczek🌼---nie widziałąm tego filmu ale tez o nim myslałąm przybliż moze trochę o czym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Zbierałam się żeby do was napisać w ten weekend ale jakoś zawsze coś innego wyszło Więc tak weekend w sumie udany chociaż z małymi niepowodzeniami. W czwartek rano, obudziliśmy się o 9 i zdecydowaliśmy że jedziemy w ciemno nad morze, pomimo że prognoza nie była najlepsza, dojechliśmy i co, poszliśmy na plażę i Mój zgubił auto alarm(ten pipnik) kluczyki miał, w deszczu i burzy, na plaży szukaliśmy tego pipnika, cali mokrzy, źli itd, ale nie znaleźliśmy, jak otworzyliśmy auto, kluczem to zaczęłó wyć i awaryjne się włączyły, miliśmy taki mały kluczyk do wyłączania alarmu, który po drugiej próbie wyłącznia, złamał się.....wkońcu wkurzył się Mój wyrwał tą syrenę i na awaryjnych wracaliśmy z powrotem do domu.....byłam pół godziny nad morzem..... W piątek od rana sprzątnie, zakupy, gotowanie bo zaprośiliśmy kilka par na wieczór, siedziliśmyu do 3.30 a o 7 rano córeczka znajomych już nas obudziła, cudowni 3,5 h snu, także sobota wyjęta z życiorysu, z koleii niedziela rozpoczęta od kawki z sąsiadami(taka młoda para) i potem spędzona na grillu na działeczne na świeżym powietrzu z rodzinką. A dziś szara rzeczywistość w pracy...... Ogólnie jestem zła , bo chyba w środe popołudniu byłam w pracy świadkiem dziwnej rzeczy i jestem mi strasznie dziwnie..... Ale napisze o tym potem... Elfik prześlij mi fotki fryzury! Strzyga bardzo przykre to....z tym małym wcześniaczkiem Miłego dnia Ja dziś lecę do miasta popołudniu z przyjaciółą świętować jej obronę bo dziś broniła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no to przygoda do pozazdroszczenia.Ja fotki wieczorkiem podeślę chyba ze Ci np Onfim wcześniej podrzuci. Spadam do domu, Miśkowy na szkoleniu więc mam luzzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po długiej przerwie 🖐️ właśnie niespodziewanie pojawił się internet :D mam swojego laptopa w pracy, więc wyłapał jakąś sieć. mogę przynajmniej coś do Was napisać, bo ostatnio jestem zalatana na maksa :( za to w pracy nudy, ale bez neta, to nawet nie mam do Was jak zaglądnąć... u mnie ok, tęsknię za Wami dziewcionki. zaraz poczytam co u Was i jak się da to odpisze. miłego dnia 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itA🌻 o kurcze no to przygoda co się przejmujesz jeden dzień w pracy coś dziwnego zobaczyc elfik ma takie atrakcje codziniennie :P a tak na poważnie co się stało elfik🌻 :) namea🌻no to super to zaglądaj A dla reszty co zgubiła droge na kafe też po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ita🌼---oj u mnie ciągle coś dziwnego, szef albo wpada w furię albo w agonię dosłownie :-O poza tym takie niestworzone historie chodzą po firmie o prawie każdym pracowniku że normalnie archiwum X albo raczej różowa landrynka :-P ale jest ciekawie nie można powiedzieć że się nudzę :-D a dziś szef w Poznaniu ujeuejeueuee huuuuraaaaaaa juuuupiiiii :-D trwaj chwilo jesteś piękna ;-) A fotki przyslę dziś obiecuję wczoraj nawet kompa nie włączałam :-O Namea🌼---no czyżby moje tęskne wołanie na gadu Cię przyniosło??Ta ja częściej będę się drzeć ;-) Onfim🌼---kochana bo kwiaciarką zostaniesz jak tak kwiatki będziesz rozdawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 fakt że przyszło mi do głowy żeby się nauczyć bukiety robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no proszę co troche człowiek jakieś nowe pasje w sobie odkrywa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim:) Troche Was zaniedbuje, ale widze ze ruchu nie ma na forum. Ostatnio mam problemy z internetem, a wlasciwie z jego brakiem: poza tym w ten weekned i pocztek tyg tyle sie dzieje, ze hoho. W niedziele milismy msze prymicyjna naszego kolegi Księdza:) śliczna uroczystość,ogromna radośc i wzruszenie:) To własnie ten ksiądz bedzie przy naszym slubie, bedzie nam udzielal slubu:) poza tym w niedziele wrócił moj brat mlodszy z Anglii, gdzie był na praktykach. Wczoraj cały dzien zakuwałam,bo dzisiaj miałam egzamin ustny z zarzadzania przedsiebiorstwem komunalnym i... zdałam na 4+:) nawet nie wiecie jak sie ciesze:D a denerwowałam sie jak nigdy. jeszcze tylko jutro pisemny i obrona i koniec:) strzyga🌼jak sie czujesz, juz przeszło Ci? ja tez mialam szukac jakis studiów magisterskich ale wychodzi na to ze kilka dni po slubie wyjezdzamy z Michem na rok do pracy:)wiec ze studiów nici, jak narazie. Elfik🌼fryzurka ladna. i fajnie w niej wyglądasz, ale to zalezy jak Ty sie w tym xczujesz. ja bym chciała obciąc włosy,ale nie wiem. z krótki za wiele mi nie zrobia, a ja upiecia nie chce, bo mam swoje powody. a kurcze długi welon musi sie na czyms trzymac, nie. ehh... zobacze jak to wyjdzie. narazie jak tak dalej bedzie włosy obetne, bo wychodza mi strasznie:/ to ja we wrzesniu byłam na takim udanym weselu:) było super, tez bym takie chciała.... nasti🌼 mika🌼 a gdzie Ty sie podziewasz, hmm? madziczek🌼 mam nadzieje ze sprawy pomyslnie pozałatwiane;) ivette🌼 onfim🌼 a prosze bardzo:) ita🌼przygoda nie warta pwtórzenia. namea🌼:) ide sie kimnąc, bo łeb mi zaraz rozsadzi:o Zycze miłego dnia i reszty tyg, bo dopiero w piatek bede miała neta. Aaa tv nam sie popsuł w kaliszu, mamy tylko głos, obrazu brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---a się śmieję :-D Bajka🌼---a ja sama nie wiem jak się w tym czuję :-O Gratuluję egzaminu no i powodzenia bo widzę że poważne plany życiowe się kroją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×