Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

heh... piękny dzień. Zaspałam do pracy (dośc mocno), potem okazało się, że zostawiłam komórkę w pracy, więc czuję się trochę jak bez ręki - na szczęście dodzwoniłam się \'do siebie\' i w pon będę ją miała. Po drodze do sklepu spotkałam swoją pierwszą miłośc (wraz z żoną - pogratulowałam). Okazało się, że się budują niedaleko. Trochę mi się dziwnie zrobiło... Chciałam sobie motorkiem pojeździc, fizyk nawet poczuł się wczoraj do odpalenia go po moim marudzeniu i co???? dwa razy kopnęłam i aku znów padło 😠 i z przejażdżki nici... Elfik 🌻 mówiłam ogólnie ;) Że jest różnie to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) miałam super dzionek, byłam na pikniku firmowym mojego Miśka:)fajnie było, fotki jakies podesle:) a teraz znowu nauka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik ;* u mnie tak srednio. szukam pracy caly czas, jutro ide do kumpeli podrukowac sobie cv i bede dalej wysylac... mialam 30 ale juz poszly wsztskie, a nikt nie dal pozytywnej odpowiedzi...no ale mam nadzieje, ze w koncu sie uda. Ania rosnie jak na drozdzach, tzn rozwija sie bardzo ladnie. bo wazy bardzo malo, tylko 10 550 no i laski z innego forum mnie nastraszyly, ze niedowage moze miec, ale sprawdzilam na siatce centylowej i jest na 25. centylu, wiec sie jeszcze miesci w normie. poza tym, ja jak bylam mala, tez nie bylam jakas wielka, wiec sie nie martwie tym. przynajmniej mam malo do dzwigania no i ubranek nie musze az tylu nowych kupowac :D :D :D z A tak sobie. super ekstra juz ngidy nie bedzie, ale jakos staramy sie chociaz w zgodzie zyc. pracuje 6 dni w tygodniu, bo musimy dlugi pokryc, no ale mam nadzieje, ze miesiac i wyjdziemy z dolka. nie klocimy sie, w sumie nie ma kiedy. no bo on wraca o 6 rano z pracy, do 8 siedzi na kompie, potem sie kladzie, ja wtedy wstaje, zajmuje sie mala, jakies zakupy, spacer, sprzatanie, szykuje mu zarlo do pracy i spedzam wieczory przegladajac oferty pracy. to tak mniej wiecej. nie jestem szczesliwa, nie tak wyobrazalam sobie moje zycie z nim, no ale to nie sztuka spakowac sie, rzucic wszytsko i wrocic do mamy.. przynajmniej wg mnie. postaram sie jakos tutaj sobie poukladac wszytsko :) bajka zauczysz sie na smierc ;) a ja umylam kuchnie, obiad na jutro gotowy, pranie zrobione, probowalam wozek naprawic, ale cos klej mam badziewny, porobilam fotki i zaraz bede na ebayu wystawiac ^^ musze sie wziac za gruntowne porzadki w spialni, wczoraj zaczelam, wiec az tak nie odstrasza :) odkurzylam i zrobilam przeglad w butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---no właśnie wiem że pisałaś ogólnie tak samo jak ja ;-) Ivette🌼---no to trzymam kciuki za pracę ;-) pomaranczo o co ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilunka coś ty sie tak
uczepila tego elfika jakas obsesje masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosicos
A wy co się tej Emilunki tak uczepiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczki nudne i żałosne jesteście! dzisiaj mam obrone i strtesiora na maksa:/ boje sie jak diabli. spałam tylko moze ze 2 godziny. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼----gratulacje ;-) No i jakie plany na teraz??No ślub oczywiście a potem coś dalej planujesz ze studiami czy jednak wyjazd bo coś wspominałaś??Jak tam przygotowania bo u mnie już powinno być o wiele dalej niż jest :-O a dokładnie dziś za dwa miesiące wielki dzień :-) zupełnie to do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Ale tu sie pomarańczowo zrobiło...... Elfik a wy wynajmujecie mieszkanko? Czy jak ?Bo chyba cos nie zrozumiałam? A tym małżeństwem tzn tym co ci gadają to się w ogóle nie przejmuj, jeżeli będziecie się kochać i będziecie chcieli być ze sobą to nic wam nie przeszkodzi!!!!! U mnie po okolo 2 latach małżeństwa mogę powiedzieć, że pierwsze pół roku do roku była masakra, ale to bardziej było związane nie tyle z małżeństwem co z zamieszkaniem razem..... a teraz jest dobrze, nawet super bym powiedziała, oczywiście kłótnie się zdarazją jak w każdym udanym zwiazku!!!!!! Także glowa do góry!!!! A co sie w pracy dzieje, jak to prezes wykańcza psychcznie? Mika a gdzie jedziecie na wakacje? Kurcze maiałam wam przesłać zdjęcia psa, ale ciągle nie mam kiedy, w weekend to już prawie wogóle nie siadam do kompa, a w pracy to nawet fotek nie mam, po pracy jestem padnięta i nie chce widzieć zadnego monitora, no ale jakoś muszę znaleść czas i poprzesyłać. A jak piorunek???? No i jak tam z facetem Ci się układa, bo już dawno nic nie pisałaś? No i życzę powodzenia w pracy i gratulacje awansu!!!! Naemka jak tam u Ciebie, pewno u was o tej porze to już skwar niemilosierny, jak tam opiekun? Wracaj tu do nas bo brak Cibie!!!! Bajka gratulacje? I właśnie co zamierzasz teraz po obronie? Rewelka co tam u Cibie???? Jak z Panem? Onfi co tam u Cibie? jak dzieciaczki i poszukiwanie pracy i przedszkola? Kasiulka kiedy ty masz kochana termin? jak się czujesz , cały czas na zwolnieniu jesteś? U mnie sąsiadka z dołu ma termin na 11 lipca dziś chyba zejdę do niej na kawkę albo ona do mnie bo ciekawa jestem jak się czuje. Strzyga a co ci robotnicy zrobili? Bytka a u ciebie co? Czemu się nie odzywasz? U mnie dzis piękny dzień , słoneczko, upał szkoda, że w pracy trzeba siedzieć a nie np nad jeziorkiem Od pryszłego poniedziałku zaczynam intensywny kurs angola codziennie przez miesiąc mam nadziję, że dam radę, troszkę się boję, że nie wyrobie z nauką, bo cały dzień w pracy, potem kurs i co jesszcze trzeba się przygotować wieczorkiem na drugi dzień. No ale przynajmniej czas mi zleci, bo moja przyajciółka w tą sobotę już wylatuje na pół roku, i sama tu zostaję , bo druga też tam siedzi echhh przykro mi troszkę..... Jakie macie plany na wakacje? Ja na pewno jadę na przedłużony weekend w lipcu do warszawy do koleżanki, może nawet zahaczymy o koncert britney spirs. Ok miłego dnia wam życzę a ja wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻przedszkole zaczyna się 3 sierpnia co do pracy miało być tak pięknie a jak narazie oferty za grosze że nawet na to przedszkole nie jestem w stanie zarobić narazie szukam dalej ale jak tak dalej pójdzie to duma do kieszeni i za grosze się pójdzie robić Ale ostatnio znów mnie nachodzi żeby może jakieś studia sobie zrobić tylko zaocznie to znów koszty i takie to o d...e rozbić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynyki:) strzyga🌼 dziekuje bardzo:) onfim🌼 Tobie również:) Elfik🌼 dzieki wielkie:) a teraz poszukauje pracy u mnie w Turku, jutro ide na rozmowe,ale nie chce zapeszać... a w październiku prawdopodobnie wyjazd dojdzie do skutku, wiec studia odsuna sie na rok. ale dobrze, bo prawdopodobnie w Kaliszu na WSZ-ecie otworza magisterke, wiec super:) a przygotowania do slubu stoja w miejscu:o teraz czekamy na zaproszenia i bedziemy robic maraton rodzinny. mysle ze w drugim tyg. lipca juz dostaniemy. poza tym zaczynam szukac butów i porzadnej bielizny, bo na sierpien musze miec do przymiarki. wiec jak narazie spokojnie... teraz bede zyła tylko tym.bo do tej pory to nauka, studia i obrona były w głowie. dla mnie tez jest to niebywałe,ze juz za 3 miesiace z hakiem bedziemy stac przed ołtarzem:) ita🌼 dzięki:) u mnie tez gorąco:) własnie pranko powiesilam teraz wstawie drugi i mam duzo do zrobienia w pokoju, czytaj sprzatanie, rozpakowywanie. no ja tez musze angola szlifowac i dodatkowo kurs kelnerski zrobic. a wakacyjne plany - praca, nauka i przygotowania ślubne. moze wyskoczymy gdzies na jakis weekend, ale takto nic wiecej. kasa potrzeban an wesele. milego dnia życze. zajrze później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita 🌻 generalnie nic, ale po pierwsze niech się nie przywyczajają, że można sobie do mnie wchodzic kiedy się chce (ich jest teraz tylko 6, ale będzie dużo więcej bo otwierają nową budowę). Po drugie jeden z nich się do mnie strasznie klei, a ja tego bardzo nie lubię, jak ktoś w ten sposób z łapami leci. I się doigrał. Zazdroszę Wam z tymi ślubami, że macie takie osoby, dla których warto życ... Ja to muszę tą pracę zmienic. Dalej porozsyłałam CV... Zobaczymy co będzie. Na razie jeszcze trochę kasy pewnie wpadnie, bo sprzedaję częsci motocyklowe, więc ten miesiąc da się jakoś przeżyc. Myślałam o takiej pracy co się w domu jakieś dokumenty wypełnia - co o tym myślicie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ita🌼---na razie wynajmujemy, może potem coś kupimy zobaczymy czy mi przedłużą umowę ;-) Strzyga🌼---i na Ciebie przyjdzie czas. A co z Fizykiem?? A mnie się dziś tak nie chce już tu siedzieć... zazwyczaj mi leci szybko a dziś się jakoś dłuży.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 a trochę bezczelny się ostatnio normalnie zrobił. poza tym każdy z nas ma ostatnio trochę swoich kłopotów i jest nerwowa atmosfera. No i generalnie ja uważam, że w niektórych problemów mogłoby nie byc, gdyby on mówił pewne rzeczy w odpowiednich momentach, a nie dusił w sobie. A on nie chce mnie pewnymi rzeczami obciążac i z tego potem niezły ambaras wychodzi. No i teraz jeszcze doszły te problemy z wynajmem... Jak przez wakacje się nic nie zmieni, to nie wróżę nam żadnej przyszłości. Ja chce normalnego, spokojnego życia. Jak on nic nie będzie w tym kierunku robił (nadzieja umiera ostatnia), to trudno. Jakoś to przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie normalnie w pokoju to jest ze 38 stopni, duszę się.........a teraz się zachmurzyło i chyba będzie lać. Elfik to fajnie, tzn że zamieszkaliście razem? Od kiedy razem mieszkacie? jak się wam mieszka? A co z tamtym mieszkaniem tym drugim co chcieliscie je sprzedać? Strzyga może faktycznie nie zawracaj sobie fizykiem glowy.....a praca fajan tylko nie wiem czy łatwo ją dostaniesz, no chyba, że w Warszawie są inne oferty, chociaż ja osobiście wolałabym pracę miedzy ludźmi żeby wyjść z domu. Onfi no faktycznie dzisiejsze zarobki czasem przewyzszają czesne za przedszkole tym bardziej jak jest 2 dzieci, ale wiesz najgorzej zacząć, może potem znajdziesz coś lepszego, a wiesz wyjdziesz do ludzi to też jest ważne. A co do studiów to może poszukaj na stronie efs czy sa jakieś studia dofinansowane z funduszy unijnych. Zawsze to coś. Co do studiów to myślałam, że już mnie jakieś stresy związane z nauką i egzaminami nie dopadna po zakończeniu bycia studentem, a tu we wrześniu mam egzaminy ustny i pisemny w urzędzie komisyjnie zdawany, uuuu juz się boję..... Ale jestm głodna, wczoraj robiłam rybę bo miałam rozmrożoną od niedzieli, bo tak znienacka odwoziłam siostrę do domku nad jezioro( na nieszczęscie był tam mój ojciec który mnie wkurwił na maksa, ale szkoda gadać o tym, czasem myslę, że na jego uwagę i nie wiem jak to określić, może milość,ale to chyba za duże slowo muszę sobie zasłużyć......przykre to, jego odzywki do mnie takie zbywajace, rozmawia ze mną tak jakby chciał a nie mógł, dziwne to, kiedyś bylo inaczej, ale z czasem -nie wiem może po tej chorobie jego, zaczął tak mnie traktować dziwnie, a z czasem się to coraz bardziej nasila) echhhh to się wam wyżaliłam. Dziś ide do moich rodziców na obiad i jestem ciekawa jak sie bedzie zachowywał wobec mnie, po tym co odwalił w niedzielę.....A ja albo się poryczę i pokłócę z nim, albo w ogóle nie zacznę tematu.......... Kurcze tak ładnie na dworzu teraz, a jak byłam w czwartek i pt w domku nad jeziorem to było brzydko to się nazwya mieć szczęście. U mnie w ten co bedzie weekend zapowiadją cieplo i slońce, może się wybiorę nad jeziorko odpocząć, chociaż znowu szykują się mi znajomi Mojego na weekend, z chęcią bym to przelożyła bleee........ Ok nie nudzę więcej i życzę wam miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼----no to przykro mi, qrcze uczepiła się Ciebie ta zła passa oby się w końcu odczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---nie jeszcze razem nie mieszkamy bo "nasze" nowe mieszkanko się maluje i wprowadzamy się pierwszego sierpnia.A tamto drugie sprzedaliśmy w lutym. Na razie sobie wynajmiemy bo wchodzimy we wszystko nawet talerze chcieli nam zostawić więc nie trzeba będzie wszystkiego na raz kupować nawet satelite mamy opłaconą do końca roku fakt że za wynajem trzeba płacić ale za 1000 zł miesięcznie to i tak byśmy sobie wszystkiego nie kupili.No tak w skrócie. Ssssspadam do domciuuuuu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 no bywa. ja wiem, że mogło by byc inaczej. Niektóre sprawy sama w życiu schrzaniłam, ale też nie chce życ będąc w niezgodzie sama z sobą. M. kupił mieszkanie w Piasecznie i dostał kolejną podwyżkę - dziś mi właśnie smsem oznajmił. Trochę mi do myślenia dało to ostatnie spotkanie z tym moim pierwszym chłopakiem... Studia, praca, ożenił się, dom właśnie buduje w mojej okolicy.... Na allegro mi cholercia 3 aukcje zdjeli za dopisek \"grzecznościowe\". Kurna, a ja to dopisałam, żeby debile dzwonili pod właściwy numer telefonu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ ide dzisiaj na to spotkanie rekrutacyjne w sprawie pracy. moze sie uda. a później jade do kalisz, bo mamie musze bluzke wymienic.dobrze ze kolega jedzie na obrone, to sie z nim zabiore:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane Co tam u was? Elfik to fajnie pewno już się nie możesz doczekać kiedy się wprowadzicie do nowego mieszkanka i będziecie razem. Bajka powodzenia na spotkaniu i daj znać jak poszło? Strzyga to chyba dobrze, że kupił i dostał podwyżkę, może jak już będzie miał swoje lokum to jakos osiądzie. Siedze w pracy dziś znowu piękna pogoda a ja tu muszę wazonić, dobrze, że w weekend zapowiadają że ma być ciepło i ładnie, bo pojedziemy do domku nad jezioro w pt na weekend, siedzi tam siostra ze swoją znajomą i dzieciakami, to nic że będziemy na materacu jednoosobowym spali z Moim, damy radę a przynajmnie się wykąpię w jeziorku. A tak w ogóle jestem blada jak trup i sobie zamówiłam na czw opalanie natryskowe w takim salonie kosmetycznym, ciekawa jestem jak to wyjdzie, mam nadzieję, że mi nie narobią zacieków. Wczoraj byłam u rodziców i byłam w szoku, mój tata zachowywał się normalnie, szok, do tamtej niedzielnej sytuacji się odniósł, że to bylo nieporozumienie wyszłam zadowolona od nich, kurcze jednak relacje z rodzicami wpływają na nas jak nic. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 egipt, z facetem dobrze:) przy takim tempie w pracy nie mam czasu na kłótnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 ale mnie już nic do tego i nie wiem po co mnie o tym informowac... kurcze, prawdziwa złośliwośc losu. Podwoziłam koleżankę i odwoziłam, żeby było jej łatwiej i jak wróciłyśmy spytałam, czy by mi nie pożyczyła odkurzacza, coby trochę okurzyc i cholercia zepsuł się akurat!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie! Ale faktycznie tu pustki........szkoda, tewraz mam w pracy troszke luźniejszy okres i mogę was poczytać a tu nic. Dobrzez, że dziś czwartek bo jutro piąteczek i weekend nad wodą. Wczoraj byłam w kinie na: narzeczony mimo woli napawdę fajna komedia polecam. Życzę wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na weekend chyba w Bieszczady się wybieramy, choc ja bym wolała gdzieś bliżej... Zresztą z nim to nigdy nie wiadomo co będzie. Wcale bym się nie zdziwiła jakbym w końcu sama w 4 ścianach sb i nd spędziła... Na razie cisza i się nie odzywa. Ale jak mi do wieczora nie da znaku życia to normalnie do jego matki zadzwonię. wrrrr 😠 Miałam dziś na uczelnie już z samego rana jechac, ale się okazało wczoraj, że ludziki pozamieniali się dyżurami i facet, do którego miałam dziś jechac był wczoraj, a do którego miałam się wybrac wczoraj jest dziś popołudniu... a akurat na tamtym pierwszym mi zależało 😠 chyba dopiero na 14 pojadę babcię do chirurga umówic, bo coś sobie z palcem zrobiła i nieciekawie to wygląda :( Miłego dnia! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×